menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2041  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 17:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał ariadna
Może nie pamięta hasła?

może być.... miejmy nadzieję że Trzaskowski nie napadł jej z covidem w ręce w ciemnem zaułku.
Bo to by było brzydko.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2042  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 17:26
ariadna's Avatar
ariadna ariadna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Szczecin
Posty: 166
Domyślnie

Zadzwoniła koleżanka zwabiona udogodnieniem dla seniorów możliwością bezpiecznego robienia załupów w wyznaczonych godzinach. Sklep pełen staruszków z wózkami, 3 kasy czynne z 7, tłok i żadnego dystansu bo brak na to miejsca, 22 osoby przed nią do kasy. No brawo premierze. Podobno takie kolejki bywają tam tylko przed świętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2043  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 18:14
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Moje miasto w strefie czerwonej....mnie to nie przeszkadza bo ja już sobie dawno wyznaczyłam strefę czerwoną
Ale najbardziej z tego cieszy się mój starszy wnuk bo szkoły srednie przechodzą do zdalnego nauczania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2044  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 18:17
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał ariadna
Zadzwoniła koleżanka zwabiona udogodnieniem dla seniorów możliwością bezpiecznego robienia załupów w wyznaczonych godzinach. Sklep pełen staruszków z wózkami, 3 kasy czynne z 7, tłok i żadnego dystansu bo brak na to miejsca, 22 osoby przed nią do kasy. No brawo premierze. Podobno takie kolejki bywają tam tylko przed świętami.



A wiesz dlaczego tak jest ? bo starsi ludzie rozumują, że mogą zakupy robić jedynie od 10 do 12 ....dziwi mnie ten tok rozumowania bo przecież wiosną już były te godziny i nie było żle
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2045  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 18:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał ariadna
Zadzwoniła koleżanka zwabiona udogodnieniem dla seniorów możliwością bezpiecznego robienia załupów w wyznaczonych godzinach. Sklep pełen staruszków z wózkami, 3 kasy czynne z 7, tłok i żadnego dystansu bo brak na to miejsca, 22 osoby przed nią do kasy. No brawo premierze. Podobno takie kolejki bywają tam tylko przed świętami.

I tak robimy w podobnych godzinach zakupy, bo młode w szkołach, a reszta w pracy więc jest luz i towar już powykładany na półki, a sklep duży.
Więc żadna łaska... A że sklepów w okolicy od groma /z 10 do wyboru/ to i tak każdy generalnie i tak chodzi do "swojego".

Ale jesli jest jak piszesz to faktycznie problem jest.... ale skąd Morawiecki o tym może wiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2046  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 18:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
A wiesz dlaczego tak jest ? bo starsi ludzie rozumują, że mogą zakupy robić jedynie od 10 do 12 ....dziwi mnie ten tok rozumowania bo przecież wiosną już były te godziny i nie było żle

I dodaj, że gdyby.... to sklep musiał zatrudnić ciecia do sprawdzania kto ile lat ma i czy może już...
A jak nieklasyfikujący się już w sklepie to ...... wyrzucić bo ..10-ta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2047  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 18:34
ariadna's Avatar
ariadna ariadna jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Szczecin
Posty: 166
Domyślnie

Ja wybrałam się na zakupy w innych godzinach i spotkałm się z agresją młodej matki z wózkiem, że nie powinno mnie tutaj być o tej porze bo mam przecież wyzaczone swoje godziny. Jest sukces, jest wojna międzypokolenia. W internecie też są ataki na emerytów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2048  
Nieprzeczytane 15-10-2020, 20:11
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Nawet wiosną jak były ustalone te godziny to chodziłam na zakupy o różnej porze bo nie zawsze dałam radę iść pomiędzy 10 a 12 i nikt mi nic nie mówił...podobnie było dziś, robiłam zakupy po 14 i nikomu to nie przeszkadzało.
Jak ktoś chce szukać zwady to zawsze ją znajdzie, ja staram się nie wchodzić w żadne dyskusje z osobami nastawionymi na wszystko na nie....mam swoje zdanie i uważam, że każdy ma prawo mieć swoje ale najważniejsze jest to by swoimi postępowaniami nie robić krzywdy i szkody innym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2049  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 19:43
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Czy uważacie, że to co się stało z R. Giertychem to celowe działanie CBA czy po prostu nieszczęśliwe zdarzenie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2050  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 19:53
Bachorek's Avatar
Bachorek Bachorek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa Polska
Posty: 5 067
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Czy uważacie, że to co się stało z R. Giertychem to celowe działanie CBA czy po prostu nieszczęśliwe zdarzenie ?

To wyjątkowo szczęśliwe zdarzenie dla naszej władzy ...
Nie wierze w takie przypadki - omdlenie na zawołanie to może czasami kobieta w ciąży zaaranżować ...
__________________


Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie.
Wisława Szymborska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2051  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 20:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Czy uważacie, że to co się stało z R. Giertychem to celowe działanie CBA czy po prostu nieszczęśliwe zdarzenie ?

Jak dowiedział się portal Życie Stolicy, osoby zaangażowane w obronę Romana Giertycha twierdzą, że Roman Giertych ma „świadomość płynną”.
Dziś rano Roman Giertych miał spotkać się min. z zastępcą Adama Bodnara oraz swoim obrońcą. Podczas spotkania rozmawiał prawidłowo, a jego dobry stan zdrowia nie budził wątpliwości.

Dopiero, gdy prokuratura postanowiła prowadzić czynności, Giertych nagle zasłabł.-->https://zyciestolicy.com.pl/tylko-u-...rony-adwokata/

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2052  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 21:46
wiesia.'s Avatar
wiesia. wiesia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Poznań
Posty: 22 357
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Podczas spotkania rozmawiał prawidłowo, a jego dobry stan zdrowia nie budził wątpliwości.
Nie pisz bzdur.
Słuchałam konferencję Rzecznika i prawnika.

Cytat:
Napisał Bachorek
To wyjątkowo szczęśliwe zdarzenie dla naszej władzy ...
Nie wierze w takie przypadki - omdlenie na zawołanie to może czasami kobieta w ciąży zaaranżować ...
Masz rację
Powtórka z rozrywki w łazience.

warszawa.wyborcza.pl
Obrońca Romana Giertycha:
Prokurator odczytała zarzut nieprzytomnemu zatrzymanemu

Ostatnio edytowane przez wiesia. : 16-10-2020 o 22:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2053  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 22:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Czy uważacie, że to co się stało z R. Giertychem to celowe działanie CBA czy po prostu nieszczęśliwe zdarzenie ?

Wyjątkowo dobry zbieg okoliczności, że obrona klienta i pandemia. Przykrywka. Oni potrafią zabić i śladu nie zostawić, zresztą nawet jak ślady zostaną to co nam zrobicie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2054  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 22:04
wiesia.'s Avatar
wiesia. wiesia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Poznań
Posty: 22 357
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wyjątkowo dobry zbieg okoliczności, że obrona klienta i pandemia. Przykrywka. Oni potrafią zabić i śladu nie zostawić, zresztą nawet jak ślady zostaną to co nam zrobicie.
100% zgody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2055  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 22:43
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Napisał Arti
Podczas spotkania rozmawiał prawidłowo, a jego dobry stan zdrowia nie budził wątpliwości.


Cytat:
Napisał wiesia.
Nie pisz bzdur.
Słuchałam konferencję Rzecznika i prawnika.

To podaje Życie Stolicy -->https://zyciestolicy.com.pl/tylko-u-...rony-adwokata/
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2056  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 22:45
wiesia.'s Avatar
wiesia. wiesia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Poznań
Posty: 22 357
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
To czytaj i oglądaj prawdziwe przekazy,
a nie jakiś oszołomów.

Jacek Dubois
wpis 5 godzin temu

Odbyło się przesłuchanie Romana Giertycha podejrzany w tym czasie jak informuje jego obrońca był nieświadomy. Prokurator odczytała zarzut podejrzanemu on wtedy podłączony do aparatury medycznej spał. Zapewne prawo do obrony zostało zrealizowane bo bronił się we śnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2057  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 23:02
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiesia.
To czytaj i oglądaj prawdziwe przekazy,
a nie jakiś oszołomów.

Jacek Dubois
wpis 5 godzin temu

Odbyło się przesłuchanie Romana Giertycha podejrzany w tym czasie jak informuje jego obrońca był nieświadomy. Prokurator odczytała zarzut podejrzanemu on wtedy podłączony do aparatury medycznej spał. Zapewne prawo do obrony zostało zrealizowane bo bronił się we śnie


Cytat:
Informację o tym, że Giertych nie był świadom podczas przedstawiania zarzutów rozpowszechnia w mediach społecznościowych mec. Jacek Dubois.

podaje Życie Stolicy ->https://zyciestolicy.com.pl/tylko-u-...rony-adwokata/

zatem linia obrony to ...Roman Giertych ma „świadomość płynną”.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2058  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 23:03
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Według mnie nie był to przypadek/wypadek ....moim zdaniem ktoś się przyczynił do tego zasłabnięcia.
Nie mnie to oceniać ale pamiętamy śmierć B.Blidy , też w łazience i w obecności osoby towarzyszącej....historia się powtarza ???
Za dużo wiedział ??
Pamiętacie śmierć w więziennej celi byłego boksera Kosteckiego, też mu ktoś pomógł ale szybko umorzyli śledztwo i uznali, że to samobójstwo. Ciekawe jaki finał będzie miała ta sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2059  
Nieprzeczytane 16-10-2020, 23:27
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Według mnie nie był to przypadek/wypadek ....moim zdaniem ktoś się przyczynił do tego zasłabnięcia.
Nie mnie to oceniać ale pamiętamy śmierć B.Blidy , też w łazience i w obecności osoby towarzyszącej....historia się powtarza ???
Za dużo wiedział ??
Pamiętacie śmierć w więziennej celi byłego boksera Kosteckiego, też mu ktoś pomógł ale szybko umorzyli śledztwo i uznali, że to samobójstwo. Ciekawe jaki finał będzie miała ta sprawa


a ja pamiętam pomroczność jasną...taka była linia obrony.
Każdy ma prawo do obrony.

Świadomość płynna jak i pomroczność jasna hm terminy z zakresu neurobiologii i nie do obalenia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2060  
Nieprzeczytane 17-10-2020, 11:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

"ja pamiętam pomroczność jasną.." -
Arti chyba Ty ją masz.

Arti, jak tam teraz się czujesz w i z PIS-em ?
Jak wygląda teraz ta Wasza "dobra zmiana" ? Od 2015 do 2019 roku.
Gdzie zmiany w służbie zdrowia ? Gdzie była reforma służby zdrowia ? Była - powiesz. To skłamiesz.
Mamy dzisiaj prawie 10 tysięcy! Ile jeszcze...?......
Dla Kaczora i dla Was ważne były i liczyły się tylko: media, sądy, wojsko, prezydent. Bo sejm już mieliście.
A na wiosnę w tym roku co wyrabialiście - wybory. Nie ludzie.
A teraz już za późno. Nie pomogą żadne maseczki, ani tarcze p. premiera...
Powiesz i tak by umierali. Pewnie, ale mogłoby umrzeć ich (nas) mniej. Gdyby służba zdrowia była na wyższym poziomie. Gdyż polska służba zdrowia była w tych latach "chora". Każdy to widział, pisaliśmy...,
jak -> ,.

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 15:44
. . . Nasze i nie tylko nasze PPSy - exe - flash. . . cz. 3. tar-ninka Hobby, pasje 2837 25-10-2020 12:24
Ubezpieczenie (prawie) od wszystkiego - komentarze 81.190.208.xxx Ogólny 2 25-03-2019 21:16
Drogi Panie ...Ułóż Zdanie.. Lila Humor, zabawa - wątki archiwalne 182 20-06-2008 23:32
Uzależnienie od sprawdzania wszystkiego .Pomocy Heniek52 Uzależnienia 17 09-10-2007 23:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.