menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7201  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:38
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

A co na to serwis X tak namiętnie tu cytowany?

Cytat:
Tomasz Szmydt - wieloletni bohater Salonu III RP, na czele z Wyborczą i TVN 24, bo "jebał PiS".

Oczywiście, okazuje się być agentem wpływu Putina i Łukaszenki.

To potężna afera i kompletny skandal, wszystkie media skrzętnie ten wątek omijają - po to była bańka Tuska odbudowana.

Jebaćpisy zwiewają z kraju?
Boże, Ty to widzisz? Tak się poświęcali.
Inna sprawa, że sędzia ma korzenie białoruskie, ale przecież nie można do jednego worka wsadzać wszystkich biednych jebaćpisów, którzy ostatnio bardzo dziwnie ucichli.

Jeszcze raz podkreślam,że robię w symetryzmie.
No i po godzinach na skrajnej prawicy, tam gdzie PiS nie zagląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7202  
Nieprzeczytane Wczoraj, 16:53
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Roman Giertych

Cytat:
Jest oczywiste, że sędzia Szmydt brał rosyjską kasę od dawna. Za co brał pieniądze?
Za rozwalanie wraz z PiS praworządności. To działanie Ziobry i Kaczyńskiego było więc wspierane przez agenturę rosyjską.
To mówi wszystko o tym czym był i czym jest PiS.
#PisowskiZdrajca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7203  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:17
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Jakub Niemczynowicz 🚩

Cytat:
Tydzień temu
@MorawieckiM
bryluje na zjeździe prorosyjskich partii w Budapeszcie.
Dziś dowiadujemy się, iż sędzia -hejter, koleżka
@ZiobroPL
prosi o azyl polityczny Białoruś Łukaszenki.
Połączcie kropki i przestańcie proszę udawać, że prawica w Polsce jest normalna. Nie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7204  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:25
Miran Miran jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 366
Domyślnie

LIZUSI , mozecie sie wykazac, partia to doceni, zlozcie donos na mnie. Ja twierdze: Kierwinski byl pijany!
Niech mnie sadzi Czekam na pozew.
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7205  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:27
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Bicz Boży Jaro Camaro#SilniRazem

Cytat:
Sami patrioci, ***** ich mać. Polska, polski, dla Polski, od lat sobie naszą ojczyzną gęby wycierają. Ruska swołocz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7206  
Nieprzeczytane Wczoraj, 18:38
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

🇺🇦 Ukraine 🤝 Belarus ⬜️🟥⬜️
Cytat:
‼️ Emilia Sz aresztowana
Prokuratura wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów Emilii Sz., jednej z bohaterek afery hejterskiej w ministerstwie sprawiedliwości i byłej żonie sędziego, który uciekł do Białorusi. Śledczy na razie nie ujawniają treści zarzutów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7207  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:19
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Jaki tam pozew Miran?
Przede wszystkim na USA jest za cienki w uszach A poza tym pierwszy jest Protasiewicz kumpel od kieliszka i jego zastępca.
Jeden i drugi to szmaciarze.
Co do sędziego, który uciekł na Białoruś, nie da się go odkleić od pisu ani platformy, ponieważ ostatnie dwa lata brylował i składał samokrytykę w TVN.
Ruda banda miała nadzieję na świadka koronnego ale jej się wymknął.

A wspomniana wyżej Emilia była bohaterką także autorki co tu pisze. niech sobie wspomni, bo niektóre wpisy brzydko się starzeją.

Tak sobie zaglądam i widzę,. że coraz więcej ludzi czyta politykę. Oczywiście bez szaleństw, dwucyfrowa liczba świadczy tylko o zaściankowości.
Jeden mój wpis w w serwisie X jakiś czas temu gdy mi się chciało, miał wyświetleń 300 000, no ale zawierał ekscytujący film.

Już wiem skąd ta frekwencja.
Elżbieto wypełzła twoja psychofanka i pewnie nabija licznik.
Przynajmniej będzie czuła, że żyje. bo ostatnio pisała mi że umiera.
Tak że szykuj się na łzy.

Ostatnio edytowane przez Lila : Wczoraj o 19:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7208  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:26
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Renata Raczkowska 🦋🦋🦋🦋🦋 🦋🦋🦋#SilniRazem

Cytat:
Wg Wyborczej: Sędzia Tomasz Szmydt to kopalnia wiedzy o żołnierzach i funkcjonariuszach wszelkich służb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7209  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:32
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Zgodnie z regułą tego wątku, na pierwszym planie serwis X

Cytat:
Szmydt nigdy nie był nominowany przez Komora. Protasiewicz nigdy nie był w PO i nie wie co gada.
Tusk nigdy nie był człowiekiem Putina w Warszawie. Lasek nigdy nie zgadzał się z Anodiną.
Sikorski nigdy nie napisał Thank you USA a Kierwa nigdy nie pił. A ja nigdy tak nie rżałem

Internauta z dalekiego kraju to napisał, a przecież według prezydenta Komorowskiego z daleka lepiej widać.
Najlepiej z góry.

A generalnie obrzucanie się łajnem po obu stronach jest beznadziejnie głupie, w sytuacji gdy grozi nam autentycznie wojna. Po raz pierwszy od bardzo dawna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7210  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:39
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Cytat:
"Komenda Główna PSP stoi na stanowisku, że usługa nagłośnienia Centralnych Obchodów Dnia Strażaka na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie nie została wykonana należycie" - czytamy w komunikacie. Ponadto w mediach społecznościowych udostępniono nagranie z prób, które odbyły się trzeciego maja.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/n...ampaign=chrome
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7211  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:39
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila


Tak że szykuj się na łzy.
To już wdowa nie szykuje się do wspólnego odejścia? Jak miło, cieszę się, że zmieniła zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7212  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:47
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie

Elżbieto PRZEPRASZAM, za hejterskie g... jakie ściągnęłam ci na wątek.
Zaraz usunę awatar i nie będę ci przeszkadzać bo lubisz tu pisać, A toto niech płynie po morzach i oceanach czepiając się innego okrętu.
Tylko aby nie wychylało się spod rufy, bo załoga poczuje smród.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #7213  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:01
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 565
Domyślnie

I kto to mówi, Marbasia calkiem cie obezwładniła i dobrze, na głupote nie ma rady. Żegnaj nie do ciebie pisałam, zbytek łaski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7214  
Nieprzeczytane Wczoraj, 20:16
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

Michał Chmielewski (Ten_Psycholog)
Cytat:
Co się teraz dzieje?

1. Na nowogrodzkiej POŻAR i ustalanie nowego spinu. Zapewne szukają powiązań z Tuskiem albo kimkolwiek z PO. Przeszukują wszystkie możliwe social media i szukają zdjęć, na których ktoś stoi obok kogoś. Będą próbować pokazać że czarne jest białe a białe jest czarne. Czy im się uda?

2. To zależy od użytkowników social mediów i od MEDIÓW. Jeśli nie będzie nagłówków: człowiek Ziobry to rosyjski szpieg, rząd PiS wprowadził rosyjskich szpiegów do polskiego sądownictwa, rosyjski szpieg od Ziobry walczył z niezależnymi sędziami … to znaczy, że temat może się niestety „rozmyć”. Telewizja pisowska już stosuje zasadę odwróconej logiki dla idiotów. To prosty spin rodem z Kremla … czy będzie skuteczny?

3. To zależy również od działań naszego rządu. Pisałem o tym niedawno oddzielnego twitta. Jedynie głośne i odważne działania mogą tutaj przynieść pozytywne dla naszego kraju skutki. Wszelkie „niech się dzieje jak zawsze” będą się wpisywały w zamierzony przez Rosjan scenariusz. Dlaczego? Otóż największą bronią stosowaną przeciw Europie i Polsce jest dzisiaj dezinformacja. Rozmywanie przekazów i tematów najistotniejszych oraz uodparnianie ludzi na temat działań rosyjskich służb. Oni chcą aby ten temat został potraktowany jak każdy inny … oni chcą wolnych i nieskutecznych procedur oraz asekuracyjnych wypowiedzi polityków polskiego rządu. Oni liczą każdą godzinę od momentu wybuchu tej afery … po każda kolejna godzina przybliża ich do celu, czyli rozmycia i zapomnienia o temacie. Wykorzystają to zaraz w swoich mediach na użytek wewnętrznej propagandy i tyle. Chcą abyśmy zapomnieli i abyśmy byli nieskuteczni i pogrążeni w papierkowym chaosie oraz złudnym poczuciu sprawczości naszych legislacyjnych ograniczeń. Czy to się uda?

4. To zależy od wielu czynników ale przede wszystkim to zależy od LUDZI. Nie od procedur i ich słabości ale od ludzi i ich słabości. Czy je przezwyciężymy w obliczu zagrożenia wojną? Czy nauczymy się reagować szybko i skutecznie? Czy to możliwe? Czy nasze prawo wymaga zmian aby to było możliwe? Czy to jest czas, który nauczy nas wszystkich i kraje tzw. „Zachodu” jak działaj w obliczu tak złożonych zagrożeń jak wojna informacyjna?

Nie wiem … ale wiem, że MY na Twitterze musimy cały czas stać na straży i walczyć na froncie tej walki. Niestety spoczywa na nas Wielka odpowiedzialność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7215  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:42
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

HirekWrona

Cytat:
Bardzo smutny wieczór po informacji Piwnicy pod Baranami o przepłynięciu na drugi brzeg Styxu Jacka Zielińskiego ze Skaldów. Jeden z najwspanialszych i najskromniejszym polskich muzyków. Żegnaj Mistrzu 🥲🥲🥲
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7216  
Nieprzeczytane Wczoraj, 23:03
Miran Miran jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 366
Domyślnie

Lilu ja i tak nie jestem w tematach politycznych ,malo
czytam / nie moge / ale te zachwyty na temat usmiechnietej Polski / nie tylko tu /i ich samozachwyty na temat wlasnej madrosci i sprawczosc spowodowaly, ze postanowilam patykiem po klatce. A gdy jedna nawiedzona oburzeniem zakipiala na tych zza oceanu, jakim prawem i w ogole a druga uspokajala wzburzone emocje i radzila nie zwracanie uwagi, wiedzialam, ze w klatkach poruszenie
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7217  
Nieprzeczytane Wczoraj, 23:28
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 721
Domyślnie

To musiały być mocne piguły!


https://twitter.com/i/status/1787588205149032501
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Własny punkt gastronomiczny Kostka Seniorzy i praca 1 25-01-2016 10:48
widzenia z dzieckiem mamamalucha Prawo rodzinne 2 24-11-2014 11:53
Buddyzm - Inny punkt widzenia Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 6 07-03-2010 18:52
Inny punkt widzenia - Buddyzm Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 07-01-2009 23:16
męski punkt widzenia Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 84 07-04-2008 00:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.