menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #29781  
Nieprzeczytane 20-10-2012, 23:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Uwielbiam Twoją frazeologię.
"skamle batożona śmiechem z Jamajki''A co ordynans na to,tfu ,przepraszam ordynat ,oczywista !!!

Boszszsze ,co Ty czytasz ? Życie na Szczycie i harlequiny ?!

A nie, nie. Po prostu uważam, że mowy mają być krótkie, kiełbasy długie, a język soczysty i barwny.
Nie mam na myśli języka po oranżadzie w proszku z czasów PRL, ale język forowy, który często bywa napuszony jak koci ogon.

Pozwolisz mi pisać, tak jak chcę?
Bo ze śmiertelną powagą mogę, ale po co? I Mniszkówna nie była taka zła. Nie chciałabyś mieć gondoli ze swoim imieniem?
I robić za ofiarę z leprozorium, w ordynacji oczywiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29782  
Nieprzeczytane 20-10-2012, 23:51
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie może być?
Muszę poszukać, jak to samo pisałam, gdy tu rozlegało się wycie na temat prezydenta Kaczyńskiego, jaki to wstyd przynosi.
Pisałam, że nic nie przynosi, bo świat ma inne zmartwienia, ale nawet szanowny marszałek, BUL późniejszy,
perorował, że z Kaczyńskiego śmieją się nawet na Jamajce.
Stąd także jeden z jego przydomków- 'Jamajka'.

Obiecujesz, grozisz, znów obiecujesz,
weź się raz do roboty i podajże wreszcie przykłady.
O Jamajce pisałaś już z 1000 razy,
ale skoro uważasz, ze ciągle jeszcze jest to dowcipne,
czy raczej dowodzi Twojej elokwencji to bardzo proszę o następne sto tysięcy


Cytat:
Napisał Lila
Miło, że zdajesz sobie sprawę z koincydencji czasowej i próbujesz - rozsądnie, przyznaję- przywrócić właściwą miarę rzeczom oczywistym.

raczej chodzi mi proporcje owych rzeczy jak je nazywasz,
(ja mam na myśli zdarzenia) z których świat rechotał wtedy i rechoce dzisiaj

Cytat:
Napisał Lila
Niestety, chyba sama czujesz, że teraz się zacznie bal.
I na mnie ciężkie czasy nadchodzą, bo w kwestii kopania leżącego czuję wielki absmak. Wpojono mi wstręt do takiego zachowania, a szacunek do postawy ''westowej'' ( szeryf kontra banda ).

No,no
Pełen podziw,
robisz to szalenie dyskretnie, wręcz niezauważalnie
i pewnie tylko dla zmyłki walisz na odlew gdzie popadnie

Cytat:
Napisał Lila
I tylko moja pamięć nasuwa mi przed ócz błękity, obrazy rechotu z przygniecionego bólem Jarosława, gdy szanowne koleżeństwo dosłownie zataczało się ze śmiechu z takiego co proszki brał.
Buahahahhaaaaa ...ćpun, prochy bierze buahahahaaa, podczas gdy pod krzyżem bawi się cała Polska wiedziona przez atamana z gastronomii.

Pozwolisz, że użyję w wolnym cytacie? stosowanej tu często informacj, że internauci suchej nitki nie pozostawiają....
dotyczy to wszystkich,
co do koleżeństwa to posłuż konkretnymi się przykładami


Cytat:
Napisał Lila
... reasumując. Chyba nie pozwolę, aby ominęła mnie humoreska jak z Twaina.

nie wątpię, nie wątpię,
nie odmawiasz sobie nigdy

Cytat:
Napisał Lila
. Mnie tam nie zależy, ale media zachodnie rżą z naszego Stadionu, a o Amber Premierze piszą Niemcy.
Już linkowałam.

Dla uwiarygodnienia dobrze byłoby jednak częściej linkować.

Wygłaszasz hipotezy, no może tezy, natomiast argumentów, które za nimi przemawiają już nie.

Niemcy mają swoje lotnisko w budowie, swoje skandale korupcyjne w sluzbie zdrowia i plagiaty prac naukowych,
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29783  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 00:00
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Dopiero co byliśmy przy Tusku,a Ty już przy Jarosławie jesteś,Amelio.Czy mogłabyś zdradzić,na kim zamierzasz zakończyć tę wędrówkę?Pytam,bo nie wiem ile suchego prowiantu mam zabrać na drogę.

a idziemy gdzieś razem?
jeżeli chcesz za mną łazić to prowiant tylko
dla siebie, tylko dla siebie,
a znasz przecież swoje możliwości

ja przy ostrygach pozostanę
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29784  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 00:38
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie co zrobi Europa dzisiaj?

Cytat:
eżeli Polska nie otrzyma w budżecie UE na lata 2014-2020 zapowiadanych 300 mld zł, to rząd zawetuje unijny budżet.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...okale=szczecin

Zrobi to Premier Gliński,pewnie razem z europosłami PiSu, którzy są w tej samej frakcji konserwatystów co Angole z Cameronem

Będą się bać....czy śmiać?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29785  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 01:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Pony--masz tutaj więcej i to ministrowie oraz nasz naczelny analfabeta.

Cytat:
Napisał Pony
Posłanka PiS na bakier z ortografią? "Urlop macieżyński i zdażyło"

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,472...ciezynski.html
Rażący BŁĄD ministra SIKORSKIEGO. Zamiast UWIERZYĆ napisał UWIEŻYĆ

Błąd ortograficzny na ZNAKU drogowym przed BELWEDEREM. Kto się naśmiewa z prezydenta?

Rzecznik rządu, Paweł Graś: Polska znakiem NADZIEJI dla Europy WZIĄŁ LEKCJĘ U PREZYDENTA?

Premier Donald Tusk też robi błędy ortograficzne - napisał "Gdańszczanin" zamiast "gdańszczanin"

Po ortograficznej wpadce prezydenta Bronisława Komorowskiego media od razu przypomniały, że Jarosław Kaczyński podziękował w księdze pamiątkowej jednej z restauracji za "obiat". Zdaniem portalu niezalezna.pl, żadnego "obiatu" nie było. Bo to Super E. napisał że był "obiat". Ale inni dziennikarze sprawdzili to fałszerstwo. Nie wytoczono nic temu brukowcowi.

Obejrzyjcie fotkę. Ogonek z "y" [słowo "miły"] zachodzi na linijkę niżej. Ale S.E. dał w swoim szmatławcu tylko wycinek--no i lemingi uwierzyły już nie sprawdzając żadnego sprostowania. S.E. tak chciał "Bulowi" wejść bez wazeliny.
http://www.se.pl/ortografia,17997 --wpadki

A teraz fotka ze sfałszowanym „obiat”. Widać całość i to co S.E. ludziom wciskał.

http://i47.tinypic.com/21oq4vq.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29786  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 05:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Aaaa, to pyszny bigos a 'la Bredzisław.
Sarenkę lub dziczka też doń wsadzasz?

No i wiesz, jakbyś miał taką żonę, jak twórca bigosu, też byś jej pilnował. Widziałeś na żywca taką drugą, co dzika potrafi jednym nożem oprawić?
Jagienka, mówię Ci, czysta Jagienka. Ciekawe, czy też orzechy siedzeniem tłucze?
Nie wiem jak sobie dała radę tłumaczka bo on domieszał jeszcze szabelki. Historycznie tłumaczył że szatkowano głowy szabelkami [kapuściane i z głąbem w środku?] No i dlatego nazwa i tak dalej. Tylko go puszczać za granicę a rozsławi kuchnię i historię. No bo o czym mógłby "hrabia" z Obamą rozmawiać?

Trochę żelaza do tego bigosu domieszał, ale żelazo jest potrzebne do powstania czerwonych krwinek—tyle że nie w postaci szabel. A tu fotka jak ślicznie wygląda nasza Pierwsza Dama w porównaniu z duńskim kaszalotem. Nasz Ukochany Przywódca tak jak jego odpowiednik w Korei Płn. ma oczywistą rację. Nie zaprzeczaj.
http://i49.tinypic.com/516i9s.jpg

Ale żeby tak ślicznie wyglądać to trzeba co nieco przekąsić?
http://i45.tinypic.com/zsjr4.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29787  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 09:16
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Komentarz zbędny a tekst idealnie pasuje do tematu wątku. Wiem, że wielbiciele upadlającego oponentów krasomówstwa nie lubią czytać, ale może tym razem się skuszą?

Cytat:
Ludzie, którzy najgwałtowniej przeżywają patriotyczne uczucia, jednocześnie źle myślą o narodzie polskim, przedstawiają go jako zbiorowość nierozumną, uśpioną, łatwy łup dla sprytniejszych i obrotniejszych obcych. Pomysł, żeby współdziałać z obcymi dla wspólnego pożytku wydaje im się karygodną naiwnością albo podłą zdradą. Uprzejmość uważają za służalstwo, dla sąsiadów ma być tylko arogancja. I tak dalej.

http://wyborcza.pl/magazyn/1,126715,...pszy.html?bo=1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29788  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 12:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
ale skoro uważasz, ze ciągle jeszcze jest to dowcipne,
czy raczej dowodzi Twojej elokwencji to bardzo proszę o następne sto tysięcy




raczej chodzi mi proporcje owych rzeczy jak je nazywasz,
(ja mam na myśli zdarzenia) z których świat rechotał wtedy i rechoce dzisiaj



No,no
Pełen podziw,
robisz to szalenie dyskretnie, wręcz niezauważalnie
i pewnie tylko dla zmyłki walisz na odlew gdzie popadnie



Pozwolisz, że użyję w wolnym cytacie? stosowanej tu często informacj, że internauci suchej nitki nie pozostawiają....
dotyczy to wszystkich,
co do koleżeństwa to posłuż konkretnymi się przykładami




nie wątpię, nie wątpię,
nie odmawiasz sobie nigdy



Dla uwiarygodnienia dobrze byłoby jednak częściej linkować.

Wygłaszasz hipotezy, no może tezy, natomiast argumentów, które za nimi przemawiają już nie.

Niemcy mają swoje lotnisko w budowie, swoje skandale korupcyjne w sluzbie zdrowia i plagiaty prac naukowych,

Nic nie uważam. Dawałam linka do Der Spiegiel z dnia 25. 08. (Problemsohn). Na sklerozę nie poradzę.
I co ty z tą elokwencją razem z miłośniczką zieleniny? Naprawdę, pisanie własnym słowem, jest takie trudne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29789  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 12:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Rażący BŁĄD ministra SIKORSKIEGO. Zamiast UWIERZYĆ napisał UWIEŻYĆ

Błąd ortograficzny na ZNAKU drogowym przed BELWEDEREM. Kto się naśmiewa z prezydenta?

Rzecznik rządu, Paweł Graś: Polska znakiem NADZIEJI dla Europy WZIĄŁ LEKCJĘ U PREZYDENTA?

Premier Donald Tusk też robi błędy ortograficzne - napisał "Gdańszczanin" zamiast "gdańszczanin"

Po ortograficznej wpadce prezydenta Bronisława Komorowskiego media od razu przypomniały, że Jarosław Kaczyński podziękował w księdze pamiątkowej jednej z restauracji za "obiat". Zdaniem portalu niezalezna.pl, żadnego "obiatu" nie było. Bo to Super E. napisał że był "obiat". Ale inni dziennikarze sprawdzili to fałszerstwo. Nie wytoczono nic temu brukowcowi.

http://i47.tinypic.com/21oq4vq.jpg

Aj tam. Może Radkowi chodziło o pokonanie wieży? Czepiasz się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29790  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 12:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Nie wiem jak sobie dała radę tłumaczka bo on domieszał jeszcze szabelki. Historycznie tłumaczył że szatkowano głowy szabelkami [kapuściane i z głąbem w środku?] No i dlatego nazwa i tak dalej. Tylko go puszczać za granicę a rozsławi kuchnię i historię. No bo o czym mógłby "hrabia" z Obamą rozmawiać?

]

Ekscelencji się 'Potop' przypomniał, gdy Szwedzi szatkowali kapuściane głowy w widłach Sanu i Wisły. Sarmata całą gębą. Co armaty w krzakach trzyma.
Generalnie wnosi sporo dobrego humoru w życie polityczne, acz jak myślę, nie jest to zamierzone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29791  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
No jestem.
Raz w tygodniu by wystarczyło, ale 3x w ciągu dnia - to już nadmiar dobroci.
Nadrabia straty. Ma ciśnienie na media. Zwłaszcza u Monisi dobrze wypadnie i u Lisa. Przecież tam będzie miał pytania po jego myśli. Będzie się mógł chwalić, bo takie będą pytania.

A potem uruchomi znowu "Tuskobus". Raz mu wyszło to myśli że znowu? Odgrzewana sztuczka? A co z facetem któremu obiecał razem jeść roladę w jakiejś mieścinie? Był tam wcześniej ale faceta nie powiadomił. A facio koszulę sobie na tą okazję kupił. Może do paprykarza zajrzy? A co z drobnymi biznesmenami którym uciekł odgrodzony szybko przez ochronę? Nie miał dla nich czasu?

A zapłakana babunia którą ma po drodze przytulić już jest wyznaczona i opłacona? Będzie znowu kino. 57 % Tuska ocenia źle. Więc konferencja codziennie innego ministra? A ludzie nie zwymiotują?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29792  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Link wprawdzie nie jest pierwszej świeżości ( nie chciałam w swoim czasie szczypać admiratorów Mojżesza),
ale dla miłośników cudzych słów będzie w sam raz.

Niemieckie media obszczekują pieszczoszka ciotki z DDRu.

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,1177683.html

Cytat:
Wciąż jeszcze dwa miliony ludzi żyje i pracuje za granicą, a dumę z najwyższego wzrostu gospodarczego w UE kruszy wrażenie zbliżającego się osłabienia koniunktury - pisze dziennik.
Dodaje, że prawicowa prasa od tygodni przedstawia Tuska jako nieudacznika, bo jego syn miał związki z gdańską firmą, uwikłaną w skandal.

No dobra, dobra. Co pisze prawicowa prasa nie należy przenosić na grunt europejski, bo można zaszkodzić pieszczoszkowi w skoku na stołek KE.
No i Der Liebe Donald, jako kawaler wielu orderów teutońskiego męstwa ,
ma prawo do wsparcia ze strony różnych Zeit'ungów , a nie tylko od samej Tante Lorelei...upss....Frau Kanzlerin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29793  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Miecio słyszał i rozumie, ale pluto niestety nic a nic.
Cytat:
Napisał pluto37
Jeśli dobrze słuchałeś, to powinienes usłyszeć, że ustawa budżetowa opiewa na 35 mld dziury. I taką ustawę prawdopodobnie uchwali sejm. Reszta finansowania tych projektów z mocy prawa nie może bez zgody sejmu naruszac tej ustawy. Więc trzeba znaleźć inne źródła ich finansowania i od tego jest Vincent i skarbowiec.
Już znalazł. Wyjmie z kapelusza 800 miliardów. To nie powiększy dziury budżetowej. Czy może być lepszy iluzjonista niż on?

A może znasz inne źródła finansowania? Prywatne? No to inwestycja musi być dużo droższa bo przecież ta ich zamrożona gotówka musi na siebie zarobić.
Cytat:
Nic sie nie kurczy. jest wystarczająco dużo dróg i szlaków kolejowych, a także innych miejsc do inwestycji, żeby szukać pieniędzy dla takich projektów które wypełnia lukę kiedy nastąpi przerwa w dopływie unijnej gotowizny.Wygląda to w miarę logicznie, a czym się skończy zobaczymy.
Miejsc do inwestycji nigdy nie zabraknie więc oto się nie martw, ale jak piszesz że „trzeba szukać pieniędzy” jak będzie przerwa w dotacji UE to co masz na myśli?

Nasze kieszenie [podatki]? Oszczędność na chorych [leki]? Zamykanie szpitali lub ich oddziałów? Odpłatność za dostanie się do specjalisty wcześniej niż po pięciu latach? Wczoraj o tym mówili. I ma to niby skrócić kolejki według Min. Zdr. I NFZ.

Ale pozostałym się wydłużą z tych pięciu do dziesięciu lat. Czy to nie oczywiste? Bo lekarzy nie przybędzie. Jest coraz lepiej? Przecież wyprzedali i zgnoili Polskę--sitwa aferałów.

Dla IDIOTÓW taki pomysł może być „REWELACYJNY”, ale co z bardzo ubogimi? Na szybkie wymarcie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29794  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Link wprawdzie nie jest pierwszej świeżości ( nie chciałam w swoim czasie szczypać admiratorów Mojżesza),
ale dla miłośników cudzych słów będzie w sam raz.

Niemieckie media obszczekują pieszczoszka ciotki z DDRu.

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,1177683.html



No dobra, dobra. Co pisze prawicowa prasa nie należy przenosić na grunt europejski, bo można zaszkodzić pieszczoszkowi w skoku na stołek KE.
No i Der Liebe Donald, jako kawaler wielu orderów teutońskiego męstwa ,
ma prawo do wsparcia ze strony różnych Zeit'ungów , a nie tylko od samej Tante Lorelei...upss....Frau Kanzlerin.

Niemiecka prasa pisuje o wszystkich politykach ze wszystkich krajów - nie tylko europejskich zresztą,
Pisuje również o Jarosławie,
co nie znaczy, że jest on w centrum uwagi Niemców,
http://news.money.pl/artykul/jarosla...0,1169125.html

Lila
wszystkie użyte przez Ciebie łowa znajdują się w słownikach, czy to znaczy, że one są wyłącznie Twoje, a inni użytkownicy są złodziejami?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29795  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:40
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nic nie uważam. Dawałam linka do Der Spiegiel z dnia 25. 08. (Problemsohn). Na sklerozę nie poradzę.
I co ty z tą elokwencją razem z miłośniczką zieleniny? Naprawdę, pisanie własnym słowem, jest takie trudne?

Nie śledzę wszystkich postów, ale wiele z Twoich nie zawiera żadnych liknków, chociaż zawierają kategoryczne stwierdzenia

kto to jest miłośniczka zieleniny?

A co Ty z tym własnym słowem?
Wszystkie już ktoś wymyślił, nie mam do tego głowy i czasu,
a po drugie będę używała takiego słownictwa jakie mi się podoba,
nie bądź czepialska
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29796  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Ależ używaj sobie. Przecież to nie ja wnoszę ''ale'' dziamgając o elokwencji. Uwielbiam zabawę słowem, nawet na pograniczu poprawności,
więc tylko będę zadowolona.
Bardziej niż z linków. Regulamin zresztą nic nie mówi o tym, że są one konieczne. Ja i tak Tobie uwierzę na słowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29797  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 13:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Niemiecka prasa pisuje o wszystkich politykach ze wszystkich krajów - nie tylko europejskich zresztą,
Pisuje również o Jarosławie,
co nie znaczy, że jest on w centrum uwagi Niemców,
http://news.money.pl/artykul/jarosla...0,1169125.html

Lila
wszystkie użyte przez Ciebie łowa znajdują się w słownikach, czy to znaczy, że one są wyłącznie Twoje, a inni użytkownicy są złodziejami?

Ooooo przepraszam. Niektóre słowa są tylko moje, tak jak i nazwy własne. Nie znajdziesz ich w żadnym słowniku.
Niech zostaną tu na pamiątkę, gdy ja odejdę....hmm, no ...w zaświaty dodam, aby nie robić niektórym niepotrzebnej nadziei.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29798  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 14:01
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Pluto, on odgrzewa kotlety wg własnego przepisu.
Link do artykułu o poziomie wykształcenia młodych zamieściłam 12 października (#29465).
Nie doczekał się żadnego komentarza. Natomiast dnia następnego nasza koleżanka chwaliła się, że 45% głosujących na PiS to przedział wiekowy 18-29 lat, a nasz elektorat się starzeje, więc poleciłam kolejny raz (#29476) lekturę art. w GW.
Znasz naszego forowego kolegę nie od dzisiaj i niech Cię nie zdziwi, kiedy wyciągnie coś sprzed lat po to, aby "merytorycznie" strzelić w PO.
Hofman też tak ma.
Czytałem ale nie potrzebowałem odpowiadać na informację, którą uważam za oczywistą tak jak tam piszą profesorowie. Ale poczytaj to # 29601 "J II". Na dodatek jest on też z 16 .10. tak jak Twój post na który teraz odpowiadam. Nie czytałaś 3 posty przed Twoim?
Cytat:
Napisał Jarosław II
Zgoda, tylko nie bierzesz pod uwagę, że ten młody elektorat można omamić bujdami, bo nie kojarzy rządów Kaczyńskiego, chodzili wtedy do szkół a jak się ockną to go przegonią na cztery wiatry
Dopiero wpis że młodzież Kaczyńskiego można otumanić spowodowała że się odezwałem w tym temacie. Dając jego cytat, więc powinnaś to skojarzyć. Niestety nie--trudno Polu.

Więc nie bądź taka hop-siup. Nie rozpędzaj się jak Donek z wywiadami z jednego studia do drugiego a potem na konferencję.

A zapomniałem napisać dla "Jarosława II" że młodzież Tuska też chodziła wtedy do szkoły co pisowska. No to też jest w tym samym wieku co pisowska i tak samo dało się ją otumanić. Dlatego przegonią Tuska zamiast Kaczyńskiego. Bo już łapią kolejne kłamstwa Donka.

A może uważasz że peowska uczy się lepiej?

A kotlet muszę odgrzewać dla Jarosława co pisze bzdury o brudnych butach prezesa. Dla pluta--co uwierzył w powiedzenie "prawdziwi Polacy" wymyślone przez K-Zalewską i takie podobne. To dla sklerotyków tak muszę niestety.

Dla sklerotyków lub celowo wprowadzających w błąd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29799  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 15:04
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
A... A... A... A... A...
kotki dwa.
Kazik, no przestań grzebać w przeszłości i zajmij się dniem dzisiejszym i jutrzejszym.
Gdybyś uważnie słuchał Tuska u Monisi, w Lisiej norze, a także w godzinnym niemal wywiadzie radiowym wiedziałbyś, jak nietęgo szło mu tłumaczenie się z postępów w działaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29800  
Nieprzeczytane 21-10-2012, 15:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Dla sklerotyków lub celowo wprowadzających w błąd.

No!
A pamiętasz Kazik ile stron tu zostało poświęcone Jarosławowi co podobno zbierał haki na swoich?
Zobacz co robi świątobliwa Platforma. I pisze o tym Wprost a nie Fakt.

http://www.wprost.pl/ar/353467/Kto-z...u%20tygodnika/

Cytat:
W minionej kadencji sejmowe korytarze obiegła inna elektryzująca informacja. Politycy Platformy z konfidencją opowiadali sobie o rzekomym romansie Gowina - wówczas nobliwego posła
- z atrakcyjną posłanką Joanną Muchą.
W rozmowie z „Wprost” Gowin zaprzecza, że miał romans z Muchą. Mimo to dziś, po tym jak Mucha rozwiodła się, związała z ekonomistą Januszem Jankowiakiem i - wiele na to wskazuje - jest z nim w ciąży, plotki o jej romansie z Gowinem nie umilkły.

Obrzydliwa obrzydliwość.
Tego to chyba w żadnej partii nie było.
A co na to dziewica konsystorska zajmująca się nachalnie życiem Marty Kaczyńskiej? Chyba w euforii?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.