menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12701  
Nieprzeczytane 23-05-2023, 18:53
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Witam Was po długim czasie nieobecności na KSC .
Troszkę podczytywałam ale głównie temat ,,Witam" ze względu na Benię ale i tak doszłam tylko do 292 strony .
Janku , piękne masz wspomnienia z tamtych czasów a zarazem smutne troszkę ale niestety , życie daje nam różne niespodzianki .
U mnie jest piękna pogoda od kilku dni ale co dalej to jeden Bóg wie . Zaklepałam pakiet leczniczy w sanatorium ale niestety - odmówiłam , domownik ma problemy zdrowotne choć moim zdaniem jakby nie było mnie te kilka dni to ....
W każdym bądź razie jestem bo w tym roku nigdzie już chyba nie ruszę i będę skwierczeć w tym blokowisku .
Co u Was słoneczka ? Choć widzę , że ostatnio nikt nie pisze ale pozdrawiam wszystkich serdecznie i przytulam . Muszę jeszcze wskoczyć na PW ....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12702  
Nieprzeczytane 23-05-2023, 21:54
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 900
Domyślnie

Witam Dancię 54. Nareszcie coś napisałaś .Wiadomo blokowisko to tak , jak więzienie. Ja Cie wierzę co napisałaś. Robiłem kiedyś u znajomych też w bloku. Tapetowałem 4 pokoje . To można do głowy dostać pierdolca. Ja nie nauczony tak mieszkać . Co 4 godziny zjeżdżałem na dół musiałem pochodzić w zieleni .Dziwia się jak te ludziska wytrzymują na tych piętrach . Raz tam nawet spałem . Nie chciałbym w żadnym wypadku mieszkać w blokach.
Na wsi cudownie jest , jak u mnie , zielono z każdej strony , spokojnie , gdzie położę wszystko leży na swoim miejscu. Z sąsiadami się pogada , nikt nie nerwowy , z uśmiechem na twarzy. Ptaszki śpiewają swoje melodie . Kotki się opalają w słoneczku z pieskiem . Tak było dzisiaj.
Pozdrawiam miło was . Mało coś tych kobiet pisze .
Piszcie bię czytać co nowego wpiszecie .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12703  
Nieprzeczytane 23-05-2023, 23:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Witam wszystkich serdecznie a Ciebie Gienku najbardziej bo widzę , że jeszcze jesteś .
A jednak jadę 1-go lipca na łono natury , do uzdrowiska , które kocham , dziś znów zadzwoniłam i mają mój pokój wolny . Byłam w nim w ubiegłym roku , duży bo dwójeczka ale będę w nim sama i super , pełen luz . Doszłam do wniosku , że muszę odpocząć psychicznie i fizycznie , zdrówko jest najważniejsze . Jeśli ja nie zadbam o to nie nie zadba nikt . Jadę sama ale zawsze poznam ludków na miejscu a jeśli ktoś chętny to zapraszam , byłoby miło .
Teraz życzę dobrej nocki wszystkim .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12704  
Nieprzeczytane 24-05-2023, 10:36
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 900
Domyślnie

Dobrze ,że jedziesz . Tylko się nie zgub , gdzieś po drodze. Na łyk zdrowego luftu łapniesz garściami . To wpływa na samopoczucie i zdrowie w Twoim wieku.

Abyś zdrowa wypoczęta wróciła. Zadowolona z życia z zielonego trawnika
Pozdrawiam miło.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12705  
Nieprzeczytane 25-05-2023, 00:49
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 502
Domyślnie

Piszę nocą, bo nie śpię...
Staram się wracać do normalnego życia
trudno jest narazie,bo nigdy już nie będzie jak było... ale ja żyje i muszę myśleć o sobie
Dancia pisałaś o wyjeździe,chętnie bym się dowiedziała o nim.. córki mnie namawiają abym wyjechała się zregenerować
problem jak byś mi przekazała wiadomość, bo ja nie umiem wejść na prywatne wiadomości,
nie umiem zdjęcia wstawić profilowego,wszystko zapomniałam1
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #12706  
Nieprzeczytane 25-05-2023, 09:48
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 900
Domyślnie

Pozdrawiam was miło tutaj .
Chłodno, pochmurno.
Udanego dnia.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12707  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 12:45
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Witajcie kochani .
Teraz nie mam czasu ale później wejdę na seniorka i odpiszę Wam . Tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie , miłego popołudnia , uściski .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12708  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 14:24
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 900
Domyślnie

Ja dokończę potem Twoje pisanie Dancia 54.
na razie pozdrawiam robota czeka. Koszenie trawy.
Hej!!. Panie...kochane.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12709  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 15:22
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 776
Domyślnie

Witam wszystkich w słoneczne popołudnie - nie wiem czemu mam wrażenie, że dzisiaj jest sobota.
Ciepło u nas, nawet bardzo ciepło. Deszczu nie ma, drzewa zakurzone, młode sadzonki podsychają. Nie mam już działki, ale żal mi tak ogólnie.
Gynek, jak dajesz sobie radę ze swoim ogrodem? Podlewasz?
Danciu, dobrze, że zdecydowałaś się na wyjazd. Trochę czasu w innym otoczeniu pomoże i na duchu, i na ciele.
Stefanie, teraz są piękne ranki - wychodzę przed dom ok. 5:00 i zawsze chwilę postoję i pocieszę się nowym dniem, młodym słońcem, zielenią i śpiewem ptaków.
Miłego popołudnia!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12710  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 17:13
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Cytat:
Napisał hania.m
Piszę nocą, bo nie śpię...
Staram się wracać do normalnego życia
trudno jest narazie,bo nigdy już nie będzie jak było... ale ja żyje i muszę myśleć o sobie
Dancia pisałaś o wyjeździe,chętnie bym się dowiedziała o nim.. córki mnie namawiają abym wyjechała się zregenerować
problem jak byś mi przekazała wiadomość, bo ja nie umiem wejść na prywatne wiadomości,
nie umiem zdjęcia wstawić profilowego,wszystko zapomniałam1

Haniu witaj milutko .
Dobrze , że próbujesz jakoś radzić i popieram Twoje córki .
Mają rację moim zdaniem , taki wyjazd mógłby Ci dużo pomóc . Jadę na dwa tygodnie do Uzdrowiska w Wieńcu Zdroju . Wystarczy jak wpiszesz w wyszukiwarkę ,,Uzdrowisko Wieniec Zdrój " albo ,,Jutrzenka Wieniec Zdrój to wyświetli się Ci dużo stron i znajdziesz też ich główną stronę gdzie są prawie wszystkie informacje . Ośrodek znajduje się w kujawsko-pomorskim koło Włocławka . Świetne miejsce wśród lasów , piękny park zdrojowy , na miejscu sklep , apteka , fryzjer , kawiarnia , puby , restauracja , bardzo dobre zabiegi , pokoje komfortowe itd... Można wykupić pakiety lecznicze , wypoczynkowe , są promocje . Ale Haniu , napiszę do Ciebie na PW , na pewno dasz radę otworzyć a jeśli będzie problem to pokierujemy Tobą . Pozdrawiam cieplutko i ściskam Cię mocno , teraz napiszę do wszystkich .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12711  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 17:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Krysiu , Helenko , Haniu , Beniu , Alu , Janku , Gienku witam Was i tych , którzy zajrzą może .
Gienku , dużo tego koszenia pewnie masz bo trawa rośnie jak szalona , u nas przy blokach też kosili .
Krysiu , to ranny z Ciebie ptaszek , ja wolę wieczorem dłużej posiedzieć a rano pospać , w końcu nie muszę wstawać ok.4-ej nad ranem . Masz rację , wyjazd na pewno mi dobrze zrobi , odreaguję choć trochę różne problemy , poza tym tam jest pięknie . Moja ,,działka" jest na balkonie - pomidorki , koper , szczypior , maggi , bazylia , mięta a nawet jeden melon zaplątał się .
Janku , dlaczego usunąłeś post ? Obraziłeś się na mnie ? Wysłałam Ci wiadomość na PW i dziś dwa razy dzwoniłam ale ciągle poczta głosowa . Wczoraj weszłam na Seniorka ale laptop mi zawiesił się a potem nie dałam rady wejść . O qurczę , zapomniałam o Danusi , dawno też nie pisała .
Beniu , i tak Ci odpisałam na PW , zajrzyj , proszę .
Helenko ....hop , hop ! Gdzie jesteś koleżanko nasza ?
Przepraszam , że tak Was wywołuję ale troszkę martwię się . U mnie też cieplutko ale dwa dni temu ciśnienie mi tak poszło do góry , że musiałam wziąć tabletkę na noc pomimo wypicia hektolitrów melisy i herbatki z kwiatu głogu . Miewam czasem takie incydenty zwłaszcza jak pogoda raptownie zmienia się , ba...i jak są upały .
Dziś dzień mamuśki i jak do tej pory jeden z synów złożył mi życzenia , drugi pewnie nawet nie wie jaki dziś jest dzień . Wow , ależ naprodukowałam się , buziaczki skarby i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12712  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 17:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Hej ! Może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy wysłałam wiadomość do kogoś na PW ? Widzę skrzynkę odbiorczą , a gdzie Wysłane ? Z góry dziękuję za pomoc .
Zapomniałam...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12713  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 18:49
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 776
Domyślnie

"... córki mnie namawiają abym wyjechała się zregenerować
problem jak byś mi przekazała wiadomość, bo ja nie umiem wejść na prywatne wiadomości,
nie umiem zdjęcia wstawić profilowego,wszystko zapomniałam1..."Haniu - popieram!

Danciu - dziękuję za PW, i za info nt. sanatorium Wieniec.
Już zaskoczyłem. Byłem dziś u mojej dr 1-go kontaktu. Mam zrobić dwa badania i z nimi przyjść po skierowanie.
Już za tydzień. Liczę na krotki czas oczekiwania. Nie 2 lata czekania tylko mniej.
Ostatnio NFZ coś ulepszył w tym temacie - https://businessinsider.com.pl/twoje...zegoly/glyrw0t




Haniu, ażeby uruchomić PW trzeba wejść w Ustawienia, (na górze na belce z lewej. Tam wybrać "Edycja Opcji" i zaptaszkować je w kwadraciku "Przysyłanie prywatnych wiadomości".
I zatwierdzić to na dole "Zapisz zmiany".

.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12714  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 19:01
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 776
Domyślnie

Danciu, nie obraziłem się. Nie zdążyłem.
Więc niniejszym dziękuję.
Tylko aż tyyle mam jeszcze na głowie! .


A jak sprawdzić czy wysłałaś ?
Masz w tej skrzynce podział PW na Odbierane i na Wysłane.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 27-05-2023 o 14:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12715  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 20:20
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie

Janku , już wiem , Benia nasza mi powiedziała co i jak .
W każdym bądź razie sprawdziłam do kogo wysłałam wiadomość , fajnie jest mieć życzliwych ludków .
A Ty jeśli starasz się o wniosek z NFZ to trzeba mieć badanie krwi (aktualne ) rtg płuc jeśli potrzebne , EKG i...chyba tyle , może mocz . Na stronie NFZ można sprawdzić , poza tym i Tobie dziękuję bardzo i jeszcze raz pozdrawiam .
Moja koleżanka z mężem jutro już jadą do Sarbinowa , przed chwilą z nią rozmawiałam . A potem w lipcu do Buska Zdroju . Każdy z nas ma swoje na głowie ale cóż , takie życie .
Teraz życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki , porządna meliska i lulciu .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12716  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 20:28
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 261
Domyślnie

Danciu,przepraszam że nie odpisałam . Coś mi trudno
teraz sklecić ....
Ale zapomniałam przywitać wszystkich ,a dziś to chyba
Janka i Ciebie Danusiu.
Ja nie jadę do sanatorium,spróbuję takiej metody,
poniżej obrazkiem wyjaśnię


Tylko skąd owe plastry lecznicze wziąść,to jeszcze pomysłu
nie mam
To na poczatek tyle.Może uda się jeszcze zajrzeć i coś
więcej napisać.Pozdrawiam serdecznie.Dobranoc
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12717  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 20:33
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 261
Domyślnie

Upss I na początek gafa..Nie sprawdziłam,że dziś
jeszcze była Kaima i Genek, a ja nie zuważyłam ....
Również witam i pozdrawiam,
teraz to już na wszelki wypadek wszystkich bo może jeszcze
ktoś zajrzy.
Oj,,Danciu, Danciu ! Masz dar przekonywania
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12718  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 20:48
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 195
Domyślnie


Beniu bo Ty jesteś taka kochana i mój dar przekonywania nie ma nic do rzeczy . Pomyśleć , że na tyle lat straciłam z Tobą kontakt . Fakt , nie pisałam przez jakiś , duży czas ale cieszę się , że jesteś i że mogę znów z Tobą pogadusiać . Mam też nadzieję , że zostaniesz tu na dłużej a ja postaram się też częściej wpadać .
Hm..ta Twoja metoda pewnie przydałaby się nie jednej osobie , zwłaszcza w tych czasach .
Dobranoc , bez bólu i cierpienia...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12719  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 20:56
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
Domyślnie Do Hania.m

Haniu wysłałam do Ciebie prywatną pocztę i zdjęcie, bo też zapomniałam ale się udało . To nie jest trudne. mam nadzieję że dasz radę przeczytać. Pozdrawiam tesia/Ala.
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12720  
Nieprzeczytane 26-05-2023, 22:40
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 900
Domyślnie

Noo, to wyjątkowo . Tyle postów napisałyście , jak nigdy. Ja dzisiaj skończyłem koszenie trawy. Spokój na dwa tygodnie. Jeszcze jutro rów muszę wykosić wspomniało mi się teraz. Ale to już kosiarką elektryczną. Mała jest i zwinna. A tak to koszę dużą spalinową z napędem jest. Do koszenia mam 6 arów trawy. Miedzy krzewami jeszcze. Mokro na działce jest. Pietruszka mi padła , odnowa trza posiać i marchew też . Koper wschodzi , jego mam dużo , dużo daję tez do zamrażalki i cebuchy z cebuli tez daję . Te zielone piórka . W zimie jak znalazł.
Jeden automat wyprać ciuchy robocze, pogoda będzie. Obiad mam na jutro gotowy , tylko 3 ziemniaki ugotuję. Na niedzielę będą kotlety schabowe, marchewka i ziemniaki, Może rosół tez ugotuję , lubię się go napić.
Pozdrawiam was miło kobitki.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.