menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1161  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 10:14
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam samotnych.ale zimno zrobiło się.Podobno to dopiero Zimna Zoska
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1162  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 13:28
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam wszystkich cieplutko i pozdrawiam.Chociaż za oknem zimno ,wiatr i brak słoneczka to do życia pobudza ta zieleń,której pełno wkoło nas.Jak prace w ogródkach czy już zbiera się plony?Miłego dnia.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1163  
Nieprzeczytane 23-05-2013, 20:09
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Ano, juz mozna cos znależć w ogrodzie...u mnie na razie rzodkiewka , sałata i szczypiorek...a i kwiatek zawsze jakis sie znajdzie, lubie gdy cos stoi w wazonie, moze byc nawet zielona gałazka...u nas było dzis zimno, ale za to bardzo słonecznie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1164  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 06:37
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Witam po przerwie "zdrowotnej".
Pozdrawiam samotnych. Na Warmii zielono, pachną bzy ale zimno i pochmurnie.
Ciągle mży - rower odpada. Nawet ogródek ryzykowny ze względu na mżawkę. Dzisiaj basen i sauna.
Trzymajcie się cieplutko.
Sobie i Wam wszystkim życzę uśmiechniętego słoneczka wkrótce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1165  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 06:56
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam .Czy się lubi poleżeć po przebudzeniu,poleniuchować.
Sen zdrowy bez leków?Od pewnego czasu nie mam problemów z zasypianiem i cieszy mnie to .Ruch i przebywanie na łonie natury ma zbawienny wpływ na nasz organizm.Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1166  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 12:05
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam.A ja odwrotnie mialam dzisiaj wielkie problemy,ze snem.tak mi się zdarza co jakis czas.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1167  
Nieprzeczytane 24-05-2013, 17:26
lusia55 lusia55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Bielsko-Biała Polska
Posty: 119
Domyślnie

Wszystkie zdecydowanie czujemy się lepiej jak słoneczko jest za oknem - wtedy są chęci do życia - częściej się ruszamy, a póżniej lepiej śpimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1168  
Nieprzeczytane 25-05-2013, 11:08
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam wszystkich,U nas nie pada ,u nas leje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1169  
Nieprzeczytane 26-05-2013, 06:25
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam w niedzielny poranek .Samej źle powiem wam ,żeby nie internet i możliwość kontaktu z ludźmi to smutno by było.
Czy jest to dobre rozwiązanie mamy ten świat wirtualny ale to nam nigdy nie zastąpi spotkań w realu.
Mamy skrawek tego co nam brak.Pozdrawiam i miłej niedzieli.Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1170  
Nieprzeczytane 26-05-2013, 14:38
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam Aniu.tak to jest w tym naszym zyciu,Samotnosc jest paskudna.Internet to często nasze okno na swiat,Milo jest gdy wiemy ,ze ktos z drugiej strony odczyta to co napisalismy.A jeszcze milej gdy odpisze,Pogoda poprawi sie to i nasze humory poprawia się,
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1171  
Nieprzeczytane 26-05-2013, 14:46
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Jeszcze te kwiaty dla wszystkich mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1172  
Nieprzeczytane 28-05-2013, 09:05
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

halo samotni i nie tylko pozdrawiam
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1173  
Nieprzeczytane 02-06-2013, 15:50
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie!Już jestem w domu na bezpłatnym urlopie od moich miłych pacjentów!Ale sie działo!!!Robiliśmy kwiaty z bibuły i różne konkursy plastyczne,a nawet wymyśliłam dla nich takie drzewo i wycinali liście,kwiatki i kazdy nakleił na gałązki swoje arcydzieło!!Potem pojechałam do innego domu gdzie były tylko 3 osoby ale w cięższym stanie.I tam jedna babulka powiedziała:Anioł nam zstąpił z nieba",czyż nie przyjemnie usłyszeć coś takiego??Aż się mi ciepło zrobilo koło serca.I 15 czerwca wracam do tego hospicjum bo naprawdę jestem potrzebna!!Pozdrawiam i gorąca niedzielę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1174  
Nieprzeczytane 02-06-2013, 19:46
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witaj Danusiu-Dobry człowieku, dobrze ,ze robisz coś,co daje Tobie przyjemnosć
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1175  
Nieprzeczytane 03-06-2013, 08:05
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witajcie!Już jestem w domu na bezpłatnym urlopie od moich miłych pacjentów!Ale sie działo!!!Robiliśmy kwiaty z bibuły i różne konkursy plastyczne,a nawet wymyśliłam dla nich takie drzewo i wycinali liście,kwiatki i kazdy nakleił na gałązki swoje arcydzieło!!Potem pojechałam do innego domu gdzie były tylko 3 osoby ale w cięższym stanie.I tam jedna babulka powiedziała:Anioł nam zstąpił z nieba",czyż nie przyjemnie usłyszeć coś takiego??Aż się mi ciepło zrobilo koło serca.I 15 czerwca wracam do tego hospicjum bo naprawdę jestem potrzebna!!Pozdrawiam i gorąca niedzielę!

Witaj. Wiesz, że i nam tutaj też zrobiło się cieplej koło serca. Znaczy się, że i w wieku senioralnym możemy robić coś, co nam sprawia przyjemność a innym przynosi radość. Tu chciałoby się powiedzieć, że zasada: "Miej serce i patrzaj w serce" przyniosła pozytywne żniwo. Szczerze gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1176  
Nieprzeczytane 03-06-2013, 20:11
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bertold
Witaj. Wiesz, że i nam tutaj też zrobiło się cieplej koło serca. Znaczy się, że i w wieku senioralnym możemy robić coś, co nam sprawia przyjemność a innym przynosi radość. Tu chciałoby się powiedzieć, że zasada: "Miej serce i patrzaj w serce" przyniosła pozytywne żniwo. Szczerze gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Witam!Nawet taki "sceptyk życiowy"jak Ty zauważył że pomoc i malowanie słoików ma sens!!I nie chodzi o kasę ale o to by było miło w takim domu.Ale szefowej podpadałam bo nie sprzątałam miotłą nie szorowałam tak z rana łazienki bo ja mam artystyczną duszę!!I ona zawsze coś miała do mnie o coś pretensję!! Naprawdę nie wiem czy wrócę do tego domu ale do tamtych 2 kobiet to chciałabym bardzo!!Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1177  
Nieprzeczytane 03-06-2013, 20:28
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam!Nawet taki "sceptyk życiowy"jak Ty zauważył że pomoc i malowanie słoików ma sens!!I nie chodzi o kasę ale o to by było miło w takim domu.Ale szefowej podpadałam bo nie sprzątałam miotłą nie szorowałam tak z rana łazienki bo ja mam artystyczną duszę!!I ona zawsze coś miała do mnie o coś pretensję!! Naprawdę nie wiem czy wrócę do tego domu ale do tamtych 2 kobiet to chciałabym bardzo!!Pozdrawiam.

Witaj. Chyba pomyliłaś mnie z kimś innym - czy mój podpis "Kocham życie i świat" świadczy o sceptycyzmie życiowym? Ale to nic, ważna jest szczerość Twojego wyznania. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1178  
Nieprzeczytane 04-06-2013, 17:59
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam milutko.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1179  
Nieprzeczytane 04-06-2013, 19:11
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie!Coś tu pusto nie macie ochoty na siedzenie w necie.I ja też na krótko wpadłam!Zbyt ładnie na dworze i korzystam ze spacerów a potem od 22 do 7 Spię jak kamień!!No i jestem troche zmęczona psychicznie tą moją służbą.Pozdrawiam Was serdecznie a Bertold niech się nie gniewa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1180  
Nieprzeczytane 04-06-2013, 22:50
Joanna Obuchowicz's Avatar
Joanna Obuchowicz Joanna Obuchowicz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli myślimy o starości jako czasie chorób i samotności, to tak właśnie definiujemy własną jesień życia, bowiem to, jak ją nazywamy i jak ją widzimy, decyduje o tym, jaka ona będzie.

Starajmy się jak najwcześniej wyrobić nawyki zdrowego stylu życia, angażującej aktywności umysłowej ponieważ gwałtowne zmiany w organizmie zachodzące po 65 roku niekoniecznie muszą nam wyjść na dobre. Bardzo ważna jest systematyczność, samodyscyplina i uregulowany styl życia. Niezamykanie się na świat i ludzi. Wbrew stereotypowym sądom wiele starszych osób chętnie uczy się nowych rzeczy uczestnicząc w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pogoda ducha, umiejętność ignorowania negatywnych wydarzeń a cieszenia się z pozytywnych. Trudne? Nawet jeżeli tak to takie osoby to prawdziwe skarby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.