menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7341  
Nieprzeczytane Wczoraj, 15:39
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Cytat:
Z przyczyn technicznych Boeing 737 z prezydentem, polską delegacją i dziennikarzami na pokładzie nie wystartował - poinformował reporter Polsat News Grzegorz Urbanek. Lot został wstrzymany, ponieważ konieczna jest wymiana samolotu.

Samolot z prezydentem Andrzejem Dudą, polską delegacją i dziennikarzami na pokładzie miał wystartować z Polski o godzinie 14:00. Lot miał się odbyć do miasta Doha, stolicy Kataru. Jednakże z przyczyn technicznych samolot nie wystartował.*

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...-technicznych/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7342  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:59
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Bicz Boży Jaro Camaro#SilniRazem
Cytat:
Katar jest chyba największym sponsorem islamskiego terroryzmu na całym świecie. Pan prezydent tam właśnie leci. Na forum ekonomiczne. Jprdl...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7343  
Nieprzeczytane Wczoraj, 22:09
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Czarno na białym TVN24

Cytat:
Państwo nie ma żadnego wglądu w kościelne finanse, choć od 30 lat finansuje Fundusz Kościelny. Jak wygląda realizacja wyborczej obietnicy dotycząca rozdziału Państwa i Kościoła - to pokazaliśmy dziś, czarno na białym.

Obejrzyj ponownie w TVN24 GO⬇️
https://tvn24.pl/go/programy,7/czarn...0E2543,1361739
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7344  
Nieprzeczytane Wczoraj, 23:57
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Darth is Vader ⚡️🇵🇱🇺🇦🇪🇺🏳️*🌈

Cytat:
Nie, panie
@szymon_holownia
, nie będzie pan prezydentem. Bo polityczny teatr to właśnie pan odstawiasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7345  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 00:14
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

PiS to nie moja bajka.To zło!!!
Cytat:
Ogtądaliscie dzisiaj Kropkę nad I?Ja teraz dopiero obejrzałem z odtworzenia i po tym co usłyszałem od Min.Budki dochodzę do wniosku że jutro o 6 rano powinno się dziać pod drzwiami Obajtka ,Kaczyńskiego ,Sasina i Morawieckiego a najpóźniej pojutrze .Państwo prokuratorzy do roboty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7346  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 11:56
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Gazeta Wyborcza.pl

Cytat:
Duda namaścił Gawryluk, Mastalerek pomoże jej w kampanii prezydenckiej? #wyborcza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7347  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:10
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Wojciech Sadurski

Cytat:
Wybryk p. Pawlaka przed Komisją Pegasusa w oparciu o lipne „zabezpieczenie” lipnego Trybunału powinien demokratycznej władzy wysłać jasny sygnał: dosyć tego dobrego! Wyzerowanie Trybunału mgr Przyłębskiej stało się konstytucyjną koniecznością. Na początek: wstrzymanie poborów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7348  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:44
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Diabeł Stockton

Cytat:
Dla mnie to ważne!
Będzie gorzko Panie Premierze @donaldtusk bo musi być.
Zapytał pan, w sejmowym wystąpieniu pisowski
motłoch z ław poselskich, co by zrobili gdyby to Pan a nie Kaczyński rozmawiał z rosyjskim agentem KGB Wasinem?
Odpowiem za nich, już by Pan siedział w więzieniu.

Co by było gdyby to minister obecnego rządu, tak jak Macierewicz, okłamywał Polaków o przyczynach katastrofy smoleńskiej, ukrywał i gubił kluczowe dowody, fałszował i ukrywał raporty.
Odpowiadam, siedziałby w więzieniu, pis nie zawahałby się minuty.

Jak potoczyłyby się Pana losy gdyby przed rozpoczęciem budowy Stadionu Narodowego w 2010 r, Pana minister, taki Horała z KO, zatrudniłby 700 osób, wydałby 3 mld. zł., na m. in. własną kampanię wyborczą i renowacje kościołów, a w roku 2012 nadal istniałby "Jarmark Europa" na Stadionie X-lecia?
Ja wiem, Horała z KO razem z Panem, już odsiadywalibyście wysokie wyroki.

Co stałoby się Ministrem Bodnarem i jego współpracownikami, gdyby zainstalował rosyjskiego szpiega w Ministerstwie Sprawiedliwości, dał mu wgląd w niejawne dokumenty dotyczące NATO i pozwalał na wycieczki do Białoruś?
Odpowiadam. Kara śmierci za zdradę Ojczyzny.

Co zrobiłby Kaczyński, gdyby Obajtek był prezesem PKN Orlen za rządów KO, ręcznie sterował cenami paliw, wyprowadził mimo ostrzeżeń służb specjalnych, 1,6 mld zł., na konto zwolennika Hezbollahu?
Wiadomo, już siedziałby Pan razem z Danielem w areszcie wydobywczym, gdyby ministrem był Ziobro.

Takich pytań i przykładów są setki, odpowiedź zawsze taka sama - Kaczyński i Ziobro już by Pana zamknęli w więzieniu, gdzie czekałby Pan na proces oczerniany i uznany winnym przez TVP.

Przez 8 lat rządów pis, a piszę w imieniu setek ludzi z X, bo zbieraliśmy się w grupy, przyjmowaliśmy razy, groźby i wyzwiska, byliśmy pod waszymi wpisami, traciliśmy konta i wracaliśmy na kolejnych, nadal obnażać pisowskie kłamstwa, przestępstwa, obłudę, cynizm, pokazywać złodziejstwo i ośmieszać głupotę.

Po waszym zwycięstwie liczyliśmy na stanowcze rozliczenie przestępców z
@pisorgpl
i
@Suwerenna_POL
Czekamy, ale teraz nasza cierpliwość się powoli kończy a poczucie rozczarowania przykrywa uczucie zwycięstwa.

Jest Pan nadal nadzieją dla milionów Polaków na nowoczesną Polskę w Europie i rozliczenie Zjednoczonej Prawicy, ale jednej cechy Kaczyńskiego Panu brak - stanowczości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7349  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 13:02
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Pablo Morales

Cytat:
Wiecie dlaczego w PiS narasta bunt przeciwko Upiorowi z Żoliborza?
Bo tam od lat siedzą pazerne cwaniaki. Także na szczeblu lokalnym. I owe cwaniaki dobrze wiedzą, że im dłużej w PiS trwa era Kaczora, tym ich szanse na powrót do koryta są mniejsze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7350  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 13:05
elkosse elkosse jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Miasto: Polska
Posty: 7 825
Domyślnie

Klayman na tt.

Cytat:
Na Dolnym Śląsku dramat, Dworczyk wisi wszędzie, nawet na mostach, dołączyły Zalewska z Kempą. Natomiast nie widzę kandydatów z KO czy TD.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7351  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 15:22
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Meldunki z różnych stolic europejskich były jednoznaczne: Rosja przygotowuje rozmaitego typu ingerencje także w sam proces wyborczy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Z naszych i sojuszniczych źródeł wynika, że w największym stopniu zagrożone są Polska, Litwa i Estonia...

Tusk Donald

Zostawiam to, bo właśnie wyczytałam jak jedna mądra paniusia twierdzi iż to kaczor uosabiając PiS,
machając płetwami dopływa do obiektów i je podpala.
Na tym polega różnica między człowiekiem myślącym a człowiekiem bezmyślnym jak trampek,
że ów pierwszy umie wyciągnąć wnioski z prasy różnych opcji,a drugi tylko wyciągnąć ziemniaki z garnka.

Moim zdaniem niekoniecznie Rosja.
Ukraiński minister parę tygodni temu groził akcjami odwetowymi za blokady granicy ale co ja tam wiem.

Uciekam, zanim pojawi się Madame Delirium.
I pomyśleć, że ci nie wierzyłam w te akcje posądzając zupełnie kogoś innego, no bo jakże to tak?
Tak w życiu bywa, że trzeba samemu dostać kopniaka a ja dostałam będąc w żałobie, aby zrozumieć, że to co się lęgnie pod ludzką czaszką jest niewyobrażalne.

Wracając do pożarów podobno nie ma śladów działania osób trzecich.
Już nic nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Własny punkt gastronomiczny Kostka Seniorzy i praca 1 25-01-2016 10:48
widzenia z dzieckiem mamamalucha Prawo rodzinne 2 24-11-2014 11:53
Buddyzm - Inny punkt widzenia Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 6 07-03-2010 18:52
Inny punkt widzenia - Buddyzm Damian907 Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 07-01-2009 23:16
męski punkt widzenia Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 84 07-04-2008 00:54

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.