menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61661  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 13:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
A co zrobisz jak "wielka emigracja" cierpi ?
No po prostu cierpi !

Hypatio!
Jest taka spora grupa takich, którzy muszą bo się uduszą.
Nie ciesza się tym co sami mają, ale dziwną radość im sprawia dołowanie innych.
A ja tam pamietam jednego emigracyjnego wojownika, który pytał;
-Cośta w ty Polsce porobili, bo jak kiedyś pojechałem, to na widok 20$ wszędzie mi się pas doktory i in. kłaniały. A teraz i 100-a to mało.
No to usłyszal, że właśnie po to my takie wice porobili w ty Polsce , żeby byle amerykański dziad nie udawał arystokraty za 20 bucksów jakie mu welfare wypłacił.
I to jest chyba ten ból.

Dla normalnych ludzi mieszkających poza Polską nasz kraj niewiele się różni od tego co ich otacza. Pracują gdzie mogą, przysyłają potomstwo na studia do nas, bo ....taniej i łatwiej nostryfikować dyplomy, pracują, zakładają biznesy, wspomagają familie itd.
Ale to normalnych ludzi dotyczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61662  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 13:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Tyle potu wylanego na boisku,dania z siebie wszystkiego,ogromnego,historycznego sukcesu jak podkreslaja media,a tu taki post z pogarda pisany.
Poganiacze pilki.
Trzeba sie cieszyc kobieto!
Idz spac i nie grzesz wiecej!

Karolu!
Nie wiem jak Ty, ale ja np nie jestem fanem tego co nazywa się gimnastyka artystyczna, albo inna jazda figurowa
A panie zazwyczaj to lubią.
Tym nie mniej jak Polska sprawi lanie Szwedom w hokeju na lodzie to będę ....bardziej zadowolony
Bo jakoś wolę poganiaczy krążka od poganiaczy piłki przy pomocy nóg.
Bądź więc wyrozumiały choć trochę dla pań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61663  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 13:43
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Oczywiście OECD dołączyła do grona szkalujących naszych wrogów.Wg raportu gorzej niż w Polsce podobno żyje się w Turcji i Meksyku.Czy jest możliwe,by Węgrom pod rządami łobuza Orbana,żylo się lepiej?Czy można wierzyć raportowi,że bezrobocie jest tam na poziomie 7,6% i w UE tylko w Austrii i Niemczech jest niższe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61664  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 14:39
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Myślę,że Putin będzie szczęśliwy jeśli partnerzy z G20 zadowolą się udzieleniem mu połajanek.Nie wykluczam,że mu zdrowo wytarmoszą uszy i każą poklęczeć na grochu w kącie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61665  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:06
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Mieciu!
Wymień wróble kup Wyborczą i sprawdź samodzielnie zamiast wierzyć plotkom. Com i ja uczynił.
Nie zauważyłem, zeby Tesco było państwowe, empik też,oknoplastalma czy rtveuroagd i mediamart a to tylko kilka na pełnych stronachGW się reklamujace, bo co drobniejszych nie chce mi sie szukać.
1.GW nie kupię, domyśl się dlaczego.
2.Czy kupiłeś gazetę wydanie ogólnopolskie czy wyd.
częstochowskie bo to jest różnica.
3.A wróbelki co mówią to zacytuję:
Cytat:
Tyle rząd płacił mainstreamowym mediom za reklamę. W czołówce „Wyborcza” i TVN .
Z raportu przedstawionego przez zespół parlamentarny ds. obrony wolności słowa wynika, że w latach 2008-2012 rząd Donalda Tuska wydał niemal 125 milionów złotych na reklamy i ogłoszenia. Co ciekawe ponad połowę środków przeznaczonych na reklamę w ogólnopolskich dziennikach otrzymała... „Gazeta Wyborcza”.

W przypadku reklamy w ogólnopolskich dziennikach, najwięcej, bo 51,6 proc. wszystkich pieniędzy wydanych przez poszczególne ministerstwa na reklamy w dziennikach zgarnęła „Gazeta Wyborcza”.
Z kolei w przypadku tygodników najwięcej na rządowych reklamach zarobiła „Polityka” (47 proc.) oraz Newsweek (45 proc.)
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61666  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:09
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Myślę,że Putin będzie szczęśliwy jeśli partnerzy z G20 zadowolą się udzieleniem mu połajanek.Nie wykluczam,że mu zdrowo wytarmoszą uszy i każą poklęczeć na grochu w kącie.
Wydał rozkaz wycofanie wszystkich wojsk z nad granicy z Ukrainą to połajanek nie będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61667  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Minister finansów Mateusz Szczurek został wyróżniony prestiżową nagrodą Finance Minister of the Year 2014 for Emerging Europe przez serwis Emerging Markets, należący do grupy Euromoney.

Uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych ministrów finansów i szefów banków centralnych rynków wschodzących odbyła się 11 października 2014 r. w Waszyngtonie, przy okazji dorocznego spotkania gubernatorów Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Banku Światowego.

No proszę! Młody, zdolny od Kopacz i .....doceniony.
Wprawdzie przez obcych, ale jednak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61668  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Wydał rozkaz wycofanie wszystkich wojsk z nad granicy z Ukrainą to połajanek nie będzie.

Mieciu!
On już takich rozkazów zdążył kilka wydać.
Tylko jakieś wredne ruskie paskudy go nie posłuchały. A szpiegi z NATO nie dojrzały tych cofek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61669  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 16:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=mieczyslaw]
Cytat:
1.GW nie kupię, domyśl się dlaczego.
To po pleciesz jak nie wiesz o czym?
Cytat:
2.Czy kupiłeś gazetę wydanie ogólnopolskie czy wyd.
częstochowskie bo to jest różnica.
Mieciu! Sprawdź i nie kompromituj się. Nie musisz kupować. Wystarczy w markecie przy okazji zakupów i odłożyć na półkę.
Cytat:
3.A wróbelki co mówią to zacytuję:
A kto wziął pozostałe 49 %?
A co do tygodników, to również słusznie, bo po co ogłaszać sie Tam gdzie odzewu nie ma?
I już tak bogiem a prawdą, to może powiesz mi dlaczego rząd i jego agendy mają dawać zarobek tym co z opluwania tegoż rządu zrobiły sobie główny temat.
To w/g mnie juz byłaby perwersja.
Cytat:
Pozdrawiam.
tez Najlepszego!

pssst Mieciu! I jaki to zespół?
pssstII Mieciu! Sprawdziłem ostatnia Politykę i też rządowych ogłoszeń brak....widać zespół ma taki ciąg na prawdę w słowie jak zespół Macierewicza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61670  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 18:49
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
I tak powinno być.
Widzę, że bardzo Ci brakuje słownego łomotu.
Może załóż sobie wątek "pyskówki" polityczne?
Nie wiem, czy znajdziesz chętnych, ale jak nie spróbujesz, nie będziesz wiedział.
Po Twoim poście widzę, że jesteś chętna. Ja pisałem obiektywnie a Ty agresywnie i zjadliwie. Odkryłem niedawno cmentarzysko jadowitych kobr. Miejsce jak wszystkie cmentarzyska nad wyraz urokliwe.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61671  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 18:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Lech Kaczyński? A czym szczególnym zasłużył się dla Polski i Polaków i na czym polegało jego bohaterstwo - nie mylić z brakiem wyobraźni i poczucia odpowiedzialności - czy może ktoś wymienić?
Poległ na wrażej ziemi w konsekwencji, w następstwie, w rezultacie, i w wyniku spisku. Celowo wysłany godzinę później z Warszawy aby być źle naprowadzonym poza lotnisko na brzozę i płot.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61672  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 18:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Naprawdę tak Ci tego brak?
A z kłótnią-pyskówką, to jest tak ,że potrzeba do niej koniecznie co najmniej dwie osoby.
Warto o tym pamiętać.
Ja jestem ale całe szczęście, że nie ma tej drugiej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61673  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 19:03
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Oto cały PiS !
A może chłopak się zmienił?
A Maria Magdalena to co ?

Jesteśmy strasznym grajdołem.
Nie marzy mi się ,aby w polskim sejmie,którego głównym zadaniem jest stanowienie prawa,gremialnie zasiadali/ły specjaliści od rozbieranki i obsługi kierowców tirów,ale czy doprawdy,grzechy młodości muszą przekreślać człowieka raz na zawsze? Co za kołtuństwo!
No i jak ten pion kontrwywiadu pisowskiego nieudolnie działa,skoro nie wiedzieli kto zacz.
Czepiasz się. Tu chodzi o faceta a Ty zaraz wyjeżdżasz dla porównania z żeńskimi ssakami leśnymi. To nieporównywalne jest.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61674  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 19:06
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A czemu to tzw Zachód nie ma powiedzieć ustami swych przywódców prosto w oczy Putinowi co o nim i jego wyczynach myśli?
Problem jedynie w tym kto i co odważy się powiedzieć.
Nie będzie miał kto powiedzieć, bo nas nie zaprosili. Choćby takiego jednego Hofmana przez konkurs "mam talent"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61675  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 19:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dla normalnych ludzi mieszkających poza Polską nasz kraj niewiele się różni od tego co ich otacza. Pracują gdzie mogą, przysyłają potomstwo na studia do nas, bo ....taniej i łatwiej nostryfikować dyplomy, pracują, zakładają biznesy, wspomagają familie itd.
Ale to normalnych ludzi dotyczy.
Od dawna narzekano na brak mieszkań i jeden Polak jeden pokój teraz będzie trzy pokoje miał. Mniej ludzi mniej wydatków. Emerytów będzie ubywać do piachu to młodzi nie będą musieli na nich robić. Rolników nie ubywa, nie ma już pędu aby z nich robić chłoporobotników to kraj się wyżywi. Huty likwidują nawet te ukraińskie i indyjskie, kopalnie nierentowne bo trzeba dopłacać do tony 60%, też do likwidacji. Na razie cwaniacy wykupują (dostają) "legalnie" pożydowskie kamienice i działki w Warszawie, bo udowadniają w lewych papierach, że niektórzy właściciele maja po 130 lat i wszystko O.K. bo Żydów przybywa w Polsce. A z Żydami Putin nie zadrze o nie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61676  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 19:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No proszę! Młody, zdolny od Kopacz i .....doceniony.
Wprawdzie przez obcych, ale jednak
Myślę, że za nagrodę sobie kupi porządny zegarek i nikt się nie będzie o to przypierdykał.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61677  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 20:29
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Rolleyes

Cytat:
Napisał pluto37
No proszę! Młody, zdolny od Kopacz i .....doceniony.
Wprawdzie przez obcych, ale jednak
No tak ,ale czy napisał coś o tym ten portal co to wiesz ,specjalizuje się w ocenianiu naszych eurodeputowanych? Nie,nic nie napisali? Eeeeee,toto chyba bez znaczenia,bo gdyby to miało jakieś to by napisali ,że np jest najgorszym minfin w galaktyce,no nie. A tak,phiiiii !
Zupełnie bez znaczenia.
Poczekaj moment.
Zaraz się dowiesz.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61678  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 21:28
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Jaka jest różnica między zdradzającymi mężczyznami a kobietami?

Jak się to ma do polityki nie wiem ale inne wątki mnie nie interesują. Zapewne ma, bo i politycy tez zdradzają, od tego są pełne szpalty brukowców. A dziennikarzom na te tematy robi się mokro na dole i na górze, bardziej niż zainteresowanym.

O ile mężczyzna często patrzy na wygląd, to kobiety zwracają uwagę na to, jaki jest ich kochanek, co on im może dać podczas tych paru minut uniesień czy nawet rozmów. Mężczyźni często zdradzają, bo mają potrzebę wyładowania seksualnego, a kobiety – bo mają niezaspokojoną potrzebę emocjonalną.
http://facet.onet.pl/jak-zdradzaja-m...-kobiety/nedxs
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61679  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 23:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
No tak ,ale czy napisał coś o tym ten portal co to wiesz ,specjalizuje się w ocenianiu naszych eurodeputowanych? Nie,nic nie napisali? Eeeeee,toto chyba bez znaczenia,bo gdyby to miało jakieś to by napisali ,że np jest najgorszym minfin w galaktyce,no nie. A tak,phiiiii !
Zupełnie bez znaczenia.
Poczekaj moment.
Zaraz się dowiesz.
napiszą czy nie to akurat jest mniej istotne.
Ale potem jak sie gość załapie na wysokopłatną fuchę we finansowej branży to będzie jęk zawiści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #61680  
Nieprzeczytane 12-10-2014, 23:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Myślę, że za nagrodę sobie kupi porządny zegarek i nikt się nie będzie o to przypierdykał.
A pewny jesteś?
Bo ja niekoniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.