menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 10:26
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Obsesja ,szalenstwo "moje" ,nie zna granic !
Zreszta najlepiej mi sie "szaleje" z Malgorzata50,bez niej byl bym ponurakiem,cichym i spokojnym,zwyklym przytakiwaczem Pani pedagog.
Wybacz moja "wychowawczyni" ale daremny Twoj trud.Powinnas wszystkie swoje wysilki skierowac na swoich podopiecznych gdzie tylko zechcesz ale "obsesji" mojej nie tykaj.Zreszta jak glebiej poznaje ten portal to juz nie jeden forumowicz zauwazyl u ciebie wchodzenie tam gdzie nie powinnas. Charakterystyki pisz swoim uczniom,ja nim nie jestem i napewno nie bede,chodz chodzisz za mna jak .........
Modne bylo kiedys zawolanie: "Zejdz ze mnie !"
  #42  
Nieprzeczytane 11-04-2008, 20:09
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Subiektywnie przyznaję, iż nie jestem obiektywny
i obiektywnie się do tej subiektywności przyznaję.

Ostatnio edytowane przez kufa86 : 11-04-2008 o 20:10.
  #43  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 10:42
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie "kwacz" !
  #44  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 17:05
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Obsesja ,szalenstwo "moje" ,nie zna granic !
Zreszta najlepiej mi sie "szaleje" z Malgorzata50,bez niej byl bym ponurakiem,cichym i spokojnym,zwyklym przytakiwaczem Pani pedagog.
Wybacz moja "wychowawczyni" ale daremny Twoj trud.Powinnas wszystkie swoje wysilki skierowac na swoich podopiecznych gdzie tylko zechcesz ale "obsesji" mojej nie tykaj.Zreszta jak glebiej poznaje ten portal to juz nie jeden forumowicz zauwazyl u ciebie wchodzenie tam gdzie nie powinnas. Charakterystyki pisz swoim uczniom,ja nim nie jestem i napewno nie bede,chodz chodzisz za mna jak .........
Modne bylo kiedys zawolanie: "Zejdz ze mnie !"
A może garść faktow....zamiast pouczania mnie gdzie mam wchodzić ,a gdzie nie,hę????? OK.Nie będę za tobą chodzić -ale co ja poczne jeśli w każdym temacie ,który mnie interesuje pojawiasz się jak diabel z pudelka i że nie moge ci potakiwac bo strasznie mi się dziwne wydaje ,że naprawdę istnieją na tym swiecie ludzie o takich pogladach jak ty.A potakiwaczy nie znoszę chorobliwie.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #45  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 17:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
A może garść faktow....zamiast pouczania mnie gdzie mam wchodzić ,a gdzie nie,hę????? OK.Nie będę za tobą chodzić -ale co ja poczne jeśli w każdym temacie ,który mnie interesuje pojawiasz się jak diabel z pudelka i że nie moge ci potakiwac bo strasznie mi się dziwne wydaje ,że naprawdę istnieją na tym swiecie ludzie o takich pogladach jak ty.A potakiwaczy nie znoszę chorobliwie.

Małgoś,nie jest tak źle ..Senior ma poglądy ,powiedzmy...hmmmm..kontrowersyjne.Ale grunt ,że je ma ..
A ileż nie ma w ogóle ? Jak papka z...mamałygi..
  #46  
Nieprzeczytane 12-04-2008, 23:26
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Dziś w TVPuls widziałem kawałek wywiadu z prof.Bogusławem Wolniewiczem. Pytany czy jest zwolennikiem Radia Maryja obruszył się.Nie jestem - powiada - zwolennikiem ani tego radia ani innych mediów z nim współpracujących, Jednak uważam, że wolność słowa polega na tym, że mogą swobodnie działać media prezentujące odmienne poglądy od kreowanych przez partię rządzącą, kierujące się tzw."polityczną poprawnością". A to co się dzieje wokół Radia Maryja to jest zaprzeczenie wszelkich reguł wolności i demokracji.
  #47  
Nieprzeczytane 13-04-2008, 00:27
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jak to siekierko ,przecież RM dziala i slychać je nawet jak kran otwierasz .A ze są ludzie ,ktorzy go nie trawią i glośno o tym mowią -sam powiedzialeś DEMOKRACJA- i dzięki Bogu!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #48  
Nieprzeczytane 13-04-2008, 00:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Małgoś,nie jest tak źle ..Senior ma poglądy ,powiedzmy...hmmmm..kontrowersyjne.Ale grunt ,że je ma ..
A ileż nie ma w ogóle ? Jak papka z...mamałygi..
Ależ tak!!!! Przecież mowię ..tylko co ja biedna pocznę ,ze mnie te poglady straszliwie irytuja ...przecież to tylko moja opinia ,nic wiążacego....i do tego mowie to glosno i publicznie,Zresztą Senior kocha mnie z taka samą dziką namietnoscią jak ja jego -czyli remis.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #49  
Nieprzeczytane 13-04-2008, 14:38
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Zgadzam sie z Zastawnym.Na calkowita obiektywnosc nie pozwala nam nasze 'ego". Nie ma jednakowej oceny jednego faktu, poniewaz rowniez "nasze komputery" (mozgi) posiadaja inne dane bazowe, ktore posluguja sie nimi.Przeciaz nie zawsze zagladmy posilkowo do encyklopedii w pobieznych sprawach. Co do niewiary w bezineresownosc to musze sie zastanowic nad "moja bezineresownoscia". Dobry temat, otwiera nam szersze pole widzenia. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
  #50  
Nieprzeczytane 13-04-2008, 15:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał siekierka
Dziś w TVPuls widziałem kawałek wywiadu z prof.Bogusławem Wolniewiczem. Pytany czy jest zwolennikiem Radia Maryja obruszył się.Nie jestem - powiada - zwolennikiem ani tego radia ani innych mediów z nim współpracujących, Jednak uważam, że wolność słowa polega na tym, że mogą swobodnie działać media prezentujące odmienne poglądy od kreowanych przez partię rządzącą, kierujące się tzw."polityczną poprawnością". A to co się dzieje wokół Radia Maryja to jest zaprzeczenie wszelkich reguł wolności i demokracji.
Prof. Wolniewicz widać bardzo niezależny jest, odcina się od RM, co mu nie przeszkadza często się w nim udzielać i słownie wspierać drugiego z naczelnych prof. tej stacji JRN. Taki dyskurs sobie prowadzą, z tym że ten pierwszy o niebo lepiej mówi po polsku niż ten drugi, dla którego "ą" w końcówce brzmi jak "om". Widać profesura na to zezwala
Dialogi, a raczej monologi tych panów polecam cierpiącym na bezsenność - efekt murowany i oszczędność zarówno dla kieszeni jak i żołądka
  #51  
Nieprzeczytane 13-04-2008, 18:09
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Co by nie mowic i pisac o RM to jest to (mimo wszystko i wszystkich) polski glos w twoim domu,ktory jak ktos chce to wlancza.
Co do wypowiedzi zabierajacych glos w tym radiu to nalezy pamietac,ze warto ich posluchac i ocenic nie pod katem przejezyczen i bledow wymowy ale tresci,ktorej nie znajdziemy w innych mediach.
Zastanawiajaca jest "nagonka" na to radio - dlaczego ?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jesteśmy tutaj, bo jesteśmy samotni? wielebny Miłość, przyjaźń, związki, samotność 537 11-02-2009 16:10
Niewątpliwie jesteśmy rusofobami. wielebny Polityka - wątki archiwalne 17 22-04-2008 15:59
Czy naprawdę jesteśmy biedni??????? lawenda Polityka - wątki archiwalne 50 02-04-2008 15:08
Czy naprawdę jesteśmy tacy ??? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 19-03-2008 16:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.