menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 03-02-2013, 15:08
~gość: 89.70.167.xxx's Avatar
~gość: 89.70.167.xxx
 
Posty: n/a
Post

Znakomitym wspomaganiem terapii związanej ze zwyrodnieniami stawów są preparaty z kolagenem typu II. Wypróbowałam 3 z nich (Flexus, 4Flex i Vital3), dla mnie najlepszy okazał się Vital3, z kilku powodów. Po pierwsze jest średnio o 40 % tańszy niż pozostałe. Po drugie jest w formie kropelek i zażywa się ich tylko 3 dziennie, a ja mam kłopoty z łykaniem pigułek. Po trzecie, a chyba najważniejsze, pomaga. Nie jest to spektakularna pomoc po zażyciu pierwszych 3 kropli, ale tak, jak obiecują producenci- po pełnej serii 6-tugodniowej widać zmiany.
Maria Zielińska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 06-02-2013, 11:59
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

może pomóc siemię lniane, bo działa przeciwzapalnie, na pewno dobre są też imbir, kurkuma i kasza jaglana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 07-02-2013, 20:30
poduszyciel poduszyciel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 48
Post

Jak sie budzisz po 50 ce i nic cie nie boli, to znaczy, że nie żyjesz... A ja wole się budzić po 50 ce bez bólu. Dlatego też udałam się do lekarza z moimi bolącymi stawami kolanowymi. Za wiele się nie spodziewałam, ale chciałam, żeby ten ból choć trochę zelżał. Na pierwszy ogień poszły leki przeciwzapalne, w moim przypadku była to aspiryna. potem była miejscowa krioterapia. na zakończenie preparat z kolagenem typu II. Bo jak mi wyjaśnił lekarz, nie każdy kolagen działa na chrząstkę. Ten działa. Nabyłam specyfik, kierując się w dużej mierze jego ceną. Wyszło mi, że Vital3 jest najtańszy. Teraz po przerwie biorę 2 dawkę i zapewne wezmę co najmniej jeszcze jedną. Ale są efekty. Wielką ulgę też przyniosła mi krioterapia. po prostu w trakcie zabiegów czułam jak mi się zamraża ból. Te zmiany można leczyć. Pewnie nie każdemu da się pomóc, ale warto próbować. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 28-04-2013, 17:56
Senna Senna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 19
Domyślnie

Poduszyciel, a próbowałaś z ocieplaczami na kolana, również dają dobre rezultaty, mnie pomagają. Różne są szkoły jedni leczą zimnem, a drudzy ciepłem, zastanawiam się, która metoda jest bardziej skuteczna. Krio nie próbowałam, pewnie jest droga. Ocieplacze są tanie i też pomagają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 28-04-2013, 20:57
marcel20106's Avatar
marcel20106 marcel20106 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Sanok.Polska.
Posty: 13 014
Domyślnie

Ja jestem po zabiegach krio-terapi........i nic nie pomaga.Mieszkam na 4-tym piętrze,oszaleć można gdy mam wejść lub wyjść.Ból nie do zniesienia.Siostra podała mi kasztany w spirytusie....to zacznę przykładać.Poczekać muszę na efekty.No mówię Wam starzeję się na/GRANDĘ/.
__________________
Barbara.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 30-06-2013, 13:10
Senna Senna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Posty: 19
Domyślnie

Posłuchajcie wszyscy zmagający się z bólami stawów!!! Jest nowe pomoc medyczna w walce z bólem - MATA MAGNETYCZA - słyszeliście może o niej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ble staww - przyczyny i zapobieganie - komentarze makar Ogólny 53 15-02-2017 14:46
AMD - zwyrodnienie plamki żółtej - komentarze monika23 Ogólny 18 14-04-2015 20:52
Bóle reumatyczne, stawów i inne madalena49 Profilaktyka i zdrowy styl życia 81 01-07-2013 13:30
Tai chi rekomendowane dla chorych na zapalenie stawów - komentarze Boga Ogólny 4 12-11-2007 19:49
Zwyrodnienie plamki żółtej a genetyka i styl życia - komentarze monika23 Ogólny 0 26-08-2007 15:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.