menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #121  
Nieprzeczytane 07-03-2007, 20:28
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Buniu - w Bielsku Białej to Ty mi kojarzysz się bardziej z moimi ukochanymi "Maluchami"! Dobre powietrze to ja mam u siebie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #122  
Nieprzeczytane 07-03-2007, 20:30
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

do Czorta hej ,Ha ale cie zaskocze z moich okien widze Skrzyczne i Szyndzielnie a na Blatnia to czesto jesienia robie sobie spacery.Mysle ze jestes z okoli JAWORZA.Tak sadze po twojej gwarze
  #123  
Nieprzeczytane 07-03-2007, 20:40
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Jolitko - wiem ze masz swieze poietrze ale nie masz gorskiego i takie przeslalam Na szycie Skrzycznego /kolo SZczyrku/ jest jeszcze bardzo duzo sniegu i stad u nas baaaardzo rzeskie podmuchy.Od popludnia wzmaga sie wiatr halny ,moje drzewa w ogrodzie bardzo szumia i ksiezyc byl w otoczce czyli .... idzie zmiana pogody po prostu bedzie padal deszcz.
  #124  
Nieprzeczytane 10-03-2007, 18:54
krysiunia krysiunia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 8
Uśmiech witam

Witam, jestem nowa, gdyż przed chwilką się zarejestrowałam, ale już mam prośbę do moderatorki.
Jolitko też bym chciała na powitanie milutki obrazek.
Pozdrawiam bywalców forum
Krysia
  #125  
Nieprzeczytane 10-03-2007, 19:48
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie

Nie , nie boją się tylko są troszeczkę speszeni, tą bezpośredniością iserdecznością, którą obdarzacie się, wzajemnie, przemiłe senioritki! Pozdrawiam
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #126  
Nieprzeczytane 10-03-2007, 19:59
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Uśmiech

grystyna 216
Baaaaaardzo dziekuje za zaproszenie do walca /bardzo lubie tanczyc/ i za piekny bukiet,Pszeraszam ze dopiero dzisiaj ale jak ci wiadomo jestem raczkujacym uzytkownikiem komp.i dosc musze sie namozolic sama aby dotrzec do tego co bym chciala.Dzisiaj udalo sie i znalazla 2 niespodzianki od ciebie,Jutro bede probowala "sztuczek" z gifami " mam pare wskazowek i dzieli uzytkownikom kafejki.Sle rowniez baaaaarddzzzo serdeczne pozdrowienia
RENATA
  #127  
Nieprzeczytane 16-03-2007, 08:12
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Żarówka

Przeglądając profile zastanawiam się,dlaczego tak wiele osób rejestrując się nie podaje żadnych danych o sobie,nawet imienia,nie mówiąc już o czymś więcej.Czyżbyśmy chcieli być aż tak anonimowi? Niektórzy przedstawiaja się tutaj,i bardzo fajnie,ale szybciej jest zajrzeć do profilu.
  #128  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 10:51
aleksa5's Avatar
aleksa5 aleksa5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Polkowice,Dolny Sląsk,Polska
Posty: 820
Domyślnie


Witam .
„Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać od nowa.” ( Phil Bosmans)
  #129  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 14:46
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie do emki

Basiu ja juz dawno o tym pisalam i jakos nie pomoglo, nadal wiekszosc anonimow bo sam nick to bardzo malo.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #130  
Nieprzeczytane 17-03-2007, 15:43
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Gaduła Arczia





Miłe Panie i Panowie -
to naprawdę nie jest łatwe
jak do zdjęcia stanąć tutaj
"na kolanach niańcząc dziatwę"
a tam z boku - mąż z wąsami
w bardzo modnej kamizelce
i kocica z czarnym futrem
i syn - student w furażerce...

Skąd mam wiedzieć -skąd przybywam
na Północy byłam w grudniu
a na Święta Wielkiej Nocy -
Dom - odwiedzę - na Południu...
Tu pomieszkam, tam - pobywam...
farbowana głowa siwa...

zawsze trochę tajemnicza
zawsze nieco zwariowana
jeszcze w drodze, jeszcze w pracy
raz chleb suchy - raz szampana...

Miłe Panie i Panowie -tu nieliczni
ale zgodni
jeśli więcej nie napiszę
nie uczynię chyba zbrodni
  #131  
Nieprzeczytane 18-03-2007, 18:19
dusia17 dusia17 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 32
Uśmiech wspaniałe forum, wspaniali ludzie!

Do tej pory odwiedzałam tylko mój ulubiony dział z muzyką, ale pora troszkę poszperać... Jestem samouczkiem, ponieważ od niedawna mamy nasz stary komputerek, a jeszcze krócej internet(za 29,90 nawet mój ''skąpy'' mąż się zgodził). No, ale miałam się przedstawić w kilku słowach: więc jestem za późno urodzona (ok.30 za późno, a mam 31 lat i 2 małe córeczki w podstawówce), ponieważ interesuję się muzyką mojej mamy i babci (szkoda, że nie zbierały płyt ) Zaraziłam miłością do książek, muzyki klasycznej i starych piosenek nasze córeczki- szczególnie starszą, 9-latkę.. Na razie nie mam bogatej kolekcji, ale pracuję nad tym
Troszkę się rozpisałam, ale w końcu mam się tu przedstawić... Tak, czy inaczej lubię tu zaglądać - ludzie są na poziomie (nie ma tu ''łaciny''), są ciekawe tematy i piękna muzyka(również klasyczna i relaksacyjna-szkoda,że ten temat jest zamknięty)
DLA WAS KOCHANI BUKIECIK

Ostatnio edytowane przez dusia17 : 18-03-2007 o 20:24.
  #132  
Nieprzeczytane 20-03-2007, 09:48
Feminka's Avatar
Feminka Feminka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 4
Domyślnie Witam

wszystkich Seniorów
długo krążyłam po sieci zanim do Was dotarłam. Zastanawiałam sie czy wpisać się, jeszcze chce mi się nie przyznawać do mojego wieku ale w lipcu zostanę babcią, więc może czas się przymierzyć?
Pozdrawiam
Feminka
  #133  
Nieprzeczytane 20-03-2007, 10:18
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Uśmiech

Name:  1412_zapro.jpg
Views: 138
Size:  3.1 KBWitaj Feminko!Zapraszamy do częstych odwiedzin.A wiekiem się nie przejmuj!My tutaj wszystkie młode/przynajmniej duchem,jak nie ciałem/.
  #134  
Nieprzeczytane 20-03-2007, 20:59
Feminka's Avatar
Feminka Feminka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 4
Domyślnie

Dzięki emko za zaproszenie.. chce sie tylko dowiedziec co to za stwór na Twoim avatarze??
i oczywiscie masz racje... ciałem tez!..
pozdrawiam
  #135  
Nieprzeczytane 20-03-2007, 21:46
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Strzałka avatar

Ten stwór to leniwiec,tak jak ja .Jak klikniesz to zdjęcie w moim profilu w albumie,to będzie większe i ładniejsze.
  #136  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 13:05
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie ale gapa ze mnie

gimnastyka pani.gifpogoda pod psem, więc przeglądnęłam wątek, aby poznać bliżej klubowiczów i stwierdziłam ze zdumieniem, ze choć ze mnie stały bywalec, to nigdy się nie przedstawiłam.Wybaczcie- oto ja-mieszkanka grodu Kraka od urodzenia, Ewa,lat 55, od 1 marca na wczesniejszej emeryturze, powtórna mężatka, dwoje dorosłych dzieci/ 29 l.córka, 21-syn/.Kocha dobre jedzonko i gotowanie, taniec, przyjmowanie gości, czytanie, oglądanie komedii, podróze.Trochę zakręcona baba z nadwagą.Właścicielka teriera szkockiego Lesia /tez podtuczony nieco/.Była nauczycielka. wielbicielka forum tegoż.
  #137  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 13:30
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Ewuniu - Niko

ale masz szczęście, że udało Ci się uciec z zawodu...Gratuluję wyczucia (wszak emerytura "dobrowolna")Name:  blog oczko i uśmiech.gif
Views: 124
Size:  1.9 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #138  
Nieprzeczytane 21-03-2007, 16:52
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 717
Domyślnie Nika

Pięknie się przedstawiłaś /oby tak wszyscy/ A że wszyscy ,którzy się w tym wątku przedstawiają są witani laurkami w wątku" Powitania" więc czynię zadość tradycji i pięknie Cię tam laurką witam w imieni nas wszystkich.
__________________
  #139  
Nieprzeczytane 23-03-2007, 12:08
Krystyna Krystyna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 10
Domyślnie Dzień dobry,jestem nowa na forum

Dzień dobry, jestem nowa na tym forum, nie bardzo jeszcze wiem, jak tu wszystko działa. Chciałabym się jednak przywitać ze wszystkimi. Mam nadzieję, że miło mi się będzie z Państwem rozmawiało.

Mam na imię Krystyna, jestem bardzo pogodną osobą, lubię jeździć na działkę i zajmować się kwiatami. Jestem aktywna i nie poddaję się swojemu wiekowi. Lubię również zwierzęta, a szczególnie kotki. Mam czarną kotkę, która nazywa się Misia i jest moja prawdziwą przyjaciółką.
  #140  
Nieprzeczytane 24-03-2007, 16:55
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

witaj babajaga pod takim haslem chcialam sie zarejestrowac ale bylo zajete, jestem wiec kunegunda/tak naprawde lucyna/ przed wczoraj skonczylam 50 lat, pracuje od 5 lat wczesniej zajmowalam sie domem trojka dzieci przez 15 lat ,jestem inwalida wzroku,ale jeszcze dosyc dobrze widze jednym okiem ,lubie haftowac ,robic na drutach,hodowac kwiaty.Pozdrawiam wszystkich,mam nadzieje ze znaje bratnie dusze
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przedstaw się cz. II kufa86 Różności - wątki archiwalne 656 26-09-2008 08:27

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.