menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie QUO VADIS...Polsko... XVI cz.co z tą Polską


Witam na nowym wątku ..ach co się będzie działo...Wybory do PE !!...Wióry będą lecieć !!!



Na starym wątku jest wypowiedź Poli .Proszę szanownych forowiczów o stosunek doń .
  #2  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:19
wierna Eliza wierna Eliza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Witam na nowym wątku ..ach co się będzie działo.. !!!



Z okazji rocznicy teoretycznego upadku komuny i biesiady czwartkowej,
wznoszę toast
za założycielkę tematu....
ponieważ działo to armata..
oby ci się dobrze armatowało.
  #3  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał wierna Eliza
Z okazji rocznicy teoretycznego upadku komuny i biesiady czwartkowej,
wznoszę toast
za założycielkę tematu....
ponieważ działo to armata..
oby ci się dobrze armatowało.

Dziękuje pięknie.

Szczególnie za teoretyzowanie .
  #4  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Polu-to do starego wątku, więc cytat już zamknięty.

Mnie też Kwaśniewski nie obchodzi, ale jaki przykład mogłem podać? Mieliśmy może prezydentów "na pęczki" i na dodatek z jednej partii z preziami? Olek dobrze wspierał Millera, SLD i wszystkich kolesiów, a także kampanię wyborczą. Bezpartyjny był tylko na niby, dla mediów. O to mi chodziło. Tylko jemu tego nikt nie wypominał. Obecnie co L.K. zrobi to albo wspieranie PiS, lub kampania wyborcza do PE.

Teraz zrozumiałe?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
  #5  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:43
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Witam na nowym wątku ..ach co się będzie działo...Wybory do PE !!...Wióry będą lecieć !!!
O jejku, a w sobotę też można te pióra wyrywać, czy mordka w kubeł?
Cytat:
Na starym wątku jest wypowiedź Poli .Proszę szanownych forowiczów o stosunek doń .
ładnie to tak? Wśród starych mnie zostawić...wątków i jeszcze apelować do forowiczów, żeby sie ustosunkowali, tylko do której mojej wypowiedzi?
A ja do Ciebie też klepałam...w klawiaturkę.

Lilko moja miła, a co z proponowaną przeze mnie ankietą kto za, a nawet przeciw i jakim partiom?
Tyś specjalistka, to do Ciebie ten głos kieruję, bo ja się na tym nie znam, nic, a nic, absolutnie.
  #6  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Mnie też Kwaśniewski nie obchodzi, ale jaki przykład mogłem podać? Mieliśmy może prezydentów "na pęczki" i na dodatek z jednej partii z preziami? Olek dobrze wspierał Millera, SLD i wszystkich kolesiów. Bezpartyjny był tylko na niby, dla mediów. O to mi chodziło. Tylko jemu tego nikt nie wypominał. Obecnie co L.K. zrobi to albo wspieranie PiS, lub kampania wyborcza do PE.
Oni się żarli jak wszyscy diabli, tylko do pewnego czasu udawało im się to skrzętnie ukryć przed ludem.

Umknęło Ci jedno: można być sympatykiem określonej opcji, natomiast nie wypada jawnie opowiadać się tylko po jednej ze stron i jawnie nawoływać do głosowania na tę jedyną prawą i sprawiedliwą, jeśli jest się prezydentem kraju, a nie partii.

Tera zrozumiałe?
  #7  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 17:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Skopiuje se , bo zapomnę...

Cytat:
Widzieć to może i nie, na szczęście, ale jego permanentne pohukiwania do likwidowania partii do tej pory huczą mi w uszach.
Tobie nie?

Poległ od kłów i pazurków powiadasz? No co Ty, wszak to żołnierz, co prawda spoczywający niejako i na wychodźctwie, ale pazurkom i kłom na pewno by się nie kłaniał, co najwyżej kulom może, ale nie sądzę, zahartowany w LWP pod okiem generała..

A jeszcze co do Lenina.
Co to ja chciałam ? Radziłam rzadowi PO ,aby wybił emerytów .Coś w związku z artykułami na temat braków w ZUS-ie.
Jako grupę żrącą za darmo , jak niegdyś burżuje .
Wybiło się i spokój .


Senior może się i nie kłaniał , ale skoro dostał rozkaz wymarszu z Klubu ? Nie wiesz jak to z żołnierzem ? Rozkaz to rozkaz .Ja jestem Kowalski ...a to pani Kowalska ..i tam takie.

Co do ankiet ?
Nie biorę nigdy udziału .Mam niechęć wrodzoną do odpytywania mnie .Więc jakże mam zaproponować coś , w czym nie będę uczestniczyć ?
No i społeczność tutaj nie jest ( niestety ) reprezentatywna w stosunku do Narodu . Ot , trzydzieści i trochę , starowin płci obojga .Tyle pisze .
Tylko szumu robią przy tym.
  #8  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 19:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

To co czytam na tym forum to niektórych powinno się wysłać na badania tak zatrzetrzewionych dawno nie widziałem.Lila to osoba która widzi tylko jedną oppcjkę wszelkie dyskusję o innych opcjach do niej nie dochodzą 12 236 świadczą o jej osobowości większość nie chce dyskutować o idolach.Seniorzy nie tylko mają racje ci co napisali 1000 czy 2000 postów
pozdrowienia od tego co myśli inaczej
  #9  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 20:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
To co czytam na tym forum to niektórych powinno się wysłać na badania tak zatrzetrzewionych dawno nie widziałem.Lila to osoba która widzi tylko jedną oppcjkę wszelkie dyskusję o innych opcjach do niej nie dochodzą 12 236 świadczą o jej osobowości większość nie chce dyskutować o idolach.Seniorzy nie tylko mają racje ci co napisali 1000 czy 2000 postów
pozdrowienia od tego co myśli inaczej

Ależ miły Wacku ( sorki ) .
Dochodzą do mnie ,jak to ująłeś , dyskusje .
Nawet ostatnio przyznałam ci rację , czego nie zauważyłeś , w zacietrzewieniu .

Ale nie muszę się zawsze zgadzać z twoją pełowską wizją rzeczywistości .Wolno mi ? Wolno.
Tobie wolno mieć inne zdanie ? Także .

A co ja zrobię ,że ględzisz ? I wiesz , ja jestem tu dawno.A jak ci chodzi o ilość postów , to tu nie płacą od słowa.
Też żałuję .
  #10  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 21:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ależ miły Wacku ( sorki ) .
Dochodzą do mnie ,jak to ująłeś , dyskusje .
Nawet ostatnio przyznałam ci rację , czego nie zauważyłeś , w zacietrzewieniu .

Ale nie muszę się zawsze zgadzać z twoją pełowską wizją rzeczywistości .Wolno mi ? Wolno.
Tobie wolno mieć inne zdanie ? Także .

A co ja zrobię ,że ględzisz ? I wiesz , ja jestem tu dawno.A jak ci chodzi o ilość postów , to tu nie płacą od słowa.
Też żałuję .
Ja tam nie wiem czy nie płacą, ja korzystam, ale poza płaceniem, czasem ....., nieraz wydaje mi się, że moja teściowa to Anioł.... ona potrafi pomyśleć.... czasem,...
  #11  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 21:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ja tam nie wiem czy nie płacą, ja korzystam, ale poza płaceniem, czasem ....., nieraz wydaje mi się, że moja teściowa to Anioł.... ona potrafi pomyśleć.... czasem,...

Ooooo , z czego korzystasz ?

Teściowe , obdarzone wieloletnimi zięciami , na ogół potrafią myśleć .Nawet główkować , cokolwiek to oznacza.
  #12  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 21:49
wierna Eliza wierna Eliza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
na ogół potrafią myśleć .Nawet główkować , cokolwiek to oznacza.
Opisz to dokładniej,to ciekawe.
  #13  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 22:55
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Lila! miód dla Twego serca w RM, cacko, mniam, dr JRN oraz taki dziennikarz, który kiedyś dorabiał w teleczymś tam o 17., dawno to było, a teraz posiwiał i udziela się w mediach toruńskich i jeszcze jakiś specjalista od sekcji w różnych partiach.

Szalenie zajmująca audycja, znowu się nie wyśpię. Wytyczne są, do głosowania, i na jakim poziomie!
Dowiedziałam się, że zwycięstwo PO załatwił Rokita, a właściwie to chyba Rywin, bo od niego się zaczęło i Jasio wtedy błysnął. Ciekawa teoria, nie?
A słuchacze? Dzwonią, a jakże, a tych inaczej myślących sie wycisza.
  #14  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 23:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Skopiuje se , bo zapomnę...
A jeszcze co do Lenina.
Co to ja chciałam ? Radziłam rzadowi PO ,aby wybił emerytów .
Jako grupę żrącą za darmo , jak niegdyś burżuje .
Wybiło się i spokój .

Senior może się i nie kłaniał , ale skoro dostał rozkaz wymarszu z Klubu ? Nie wiesz jak to z żołnierzem ? Rozkaz to rozkaz .Ja jestem Kowalski ...a to pani Kowalska ..i tam takie.

Co do ankiet ?
Nie biorę nigdy udziału .Mam niechęć wrodzoną do odpytywania mnie .Więc jakże mam zaproponować coś , w czym nie będę uczestniczyć ?
No i społeczność tutaj nie jest ( niestety ) reprezentatywna w stosunku do Narodu . Ot , trzydzieści i trochę , starowin płci obojga .Tyle pisze .
Tylko szumu robią przy tym.
Se kopiuj, do woli.
To niedobry pomysł, burżuje to pasożyty ponoć, choć nie wszystkie, a emeryci zasłużeni w pracy raczej, to się nie godzi ich wybijać, jak kaczki za przeproszeniem.
Precz z teoriami Lenina!

A kto nam wyprowadził wojsko ludowe sztuk jeden w postaci AP z naszego forum? Rozkaz jakiś był?

Eee tam, Ty nie musisz głosować, ale poświęcić się dla ludu forowego - możesz przecież choć musu nie ma oczywista oczywistość.
  #15  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 23:49
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Jak się łatwo narazić

RM i J.R. Nowakowi?

Łatwo.
Nie tak dawno, bo do wczoraj pan Migalski, nowy nabytek PiSu do PE, był mocno wspierany przez RM jako istota płci męskiej o niezależnych poglądach.

Dzisiaj dostał po łbie od JRN za co? za niezależność poglądów właśnie, bo ośmielił się był powiedzieć to, czego żadną miarą powiedzieć nie powinien, bo przyzwolenia nie miał.

A poszło o to, że Migalski potwierdził, że w jakimś sensie RM skłamało w sprawie Zwiefki i będzie musiało za rozsiewanie nieprawdy przeprosić.
Otóż Migalski - zdaniem Nowaka - nie miał prawa tak mówić, bo on, jako ten, który rozsiewa te rewelacje, będzie się odwoływał od wyroku, więc głoszenie, jakoby stacja dyrektora Rydzyka miała przeprosić jest kłamstwem, najbezczelniejszym.

Co na to podpadnięty Migalski?
Cytat:
Czuję się z tym lepiej, bo miałem wrażenie, że nie było to poparcie bezinteresowne. Że ktoś w przyszłości będzie mógł się upominać o coś.
Teraz Migalski już wie, że na poparcie RM i JRN trzeba sobie zapracować, nawet głoszeniem nieprawdy.
  #16  
Nieprzeczytane 04-06-2009, 23:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Dziennik

dowcipny stał sie u progu niebytu:

Cytat:
Napisał Dziennik
W dwudziestą rocznicę obalenia komizmu Polska była w centrum zainteresowania całego świata.

Trzeba wyjątkowego poczucia humoru, żeby wybory sprzed 20. lat nazwać komizmem, nie?
Mam nadzieję, że do rana komizm zamieni się w komunizm, ale tylko na papierze oczywiście.
  #17  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 00:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Pola...
Cytat:
Eee tam, Ty nie musisz głosować, ale poświęcić się dla ludu forowego
..

A w życiu.Lud chce mnie wdeptać w glebę za przekonania,nie przyjmując do wiadomości ,że bez mojej miłości do PiS-u , nie miałby o czym pisać w tym wątku.
Bo ileż mogłby pisać do ściany ?

To niech se lud zakłada co chce .Wątków pełno .Precz mi z GUS-em .Obrzydł mi doszczętnie .
  #18  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 00:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Jeszcze się poznęcam nad Dziennikiem, za Katarynę, bo Palikot sam popędzi im kota.
Cytat:
Goście zza zagranicy rozwiali nasze obawy, że tylko my pamiętamy...
Wybaczam wpadki zwłaszcza w sytuacji groźby procesów...z powodu wpadek innego typu.

Angela Merkel o nas:
Cytat:
My, Niemcy, mamy dług wdzięczności wobec naszych przyjaciół w Polsce. W walce o wolność miało swój udział wielu, ale to wy, Polacy, szczególny.
Ładnie.
Vaclav Havel:
Cytat:
To, co wydarzyło się w Polsce, prawdopodobnie było znakiem, że nie ma drogi odwrotu.
Szef komisji europejskiej, Jose Manuel Barrosso wydał specjalne oświadczenie pełne zachwytów na temat roli naszego kraju w upadku komunizmu.
Cytat:
Polska utorowała drogę do pokojowego zjednoczenia kontynentu europejskiego.
No i dobrze mi się dzień kończy, a teraz posłucham II części Rozmów niedokończonych w towarzystwie JRN i Reszczyńskiego, który wszelkie mądre i analityczne telefony słuchaczy przypisuje nie zwykłym ludziom, ale dziennikarzom. Taki desant nie wiadomo skąd?

Jak to swój swego wyczuje, a ponadto na miejscu słuchaczy poczułabym się dotknięta takim podejrzeniem, bo co to znaczy: że do RM dzwonią sami tacy...hmm...nierozgarnięci?
Nieprawda, zdarzają się całkiem mądre wypowiedzi, choć, przyznaję, zwykle nie trwają zbyt długo. Z powodu braku czasu antenowego zapewne.

Przed północą było o walorach PiSu i nie-walorach lewicy, Libertasu, teraz zaczyna się "oprawiać" PO.

Dobranoc.
  #19  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 00:33
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pola.....

A w życiu.Lud chce mnie wdeptać w glebę za przekonania,nie przyjmując do wiadomości ,że bez mojej miłości do PiS-u , nie miałby o czym pisać w tym wątku.
Bo ileż mogłby pisać do ściany ?

To niech se lud zakłada co chce .Wątków pełno .Precz mi z GUS-em .Obrzydł mi doszczętnie .
GUSu też nie lubię.
Lud Cię wdeptać nie chce, miłościwy bywa...czasem, a pisać...zawsze jest o czym, tematów, jak trunków ci u nas dostatek.
  #20  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 02:20
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Komuny brak, ale tam na zdjęciu?

__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko... XV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 518 04-06-2009 17:24
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.