menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #6181  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 09:32
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Mądre i piękne słowa prof. Zbigniewa Szawarskiego "Nie widzę powodów, aby grupka fanatyków przemocą troszczyła się o zbawienie moje duszy i decydowała , jak mam żyć jak i gdzie się leczyć, jakie spektakle teatralne oglądać. Każdy z nas ma przyrodzone prawo do wolności, a więc też do ryzyka , w tym ryzyka moralnego."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6182  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 09:55
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Częstochowa kult Maryjny klasztor to w jakimś stopniu powinno wpływać na postawy moralne mieszkającej tam ludności . Patrząc na dane demograficzne na portalu sztetl .org zdałem sobie sprawę z tego że 28 456 żydów przeżyło 101 osób . !! Po powrocie nie mieli gdzie wracać bo mieszkania były zajęte przez okolicznych mieszkańców .Są wspomnienia spisane przez tych ludzi. Przecież ile można wziąć do walizki całego swojego dobytku .??? to co pozostało po żydach których wywieziono do obozów koncentracyjnych zagospodarowali mieszkańcy tego miasta i jego okolic i to może być to zrozumiałe . Spadły im z nieba poduszki pierzyny i inny dobytek.Potem pewnie pisali na siebie donosy do administracji niemieckiej bo sąsiad więcej zyskał żydowskiego dobytku. To można porównać do rewolucji kiedy rewolucjoniści zajmowali mieszkania arystokracji. U nas Niemcy zorganizowali nam " bieda rewolucję " , bo nie wszyscy żydzi byli bogaci .

To jest wojna i to się zdarza i musimy zrozumieć drugą stronę że jest przewrażliwiona na sprawy związane z martyrologią żydów na terenach Polski i tolerowanie odradzającego się faszyzmu.

Zaczyna się od takich tekstów:

Fobie były raczej antyżydowskie niż żydowskie bo w naszym mieście nowa synagoga była jedną z najbogatszych w RP więc i jej fundatorzy musieli być bogaci i to zapewne musiało kłuć w oczy różnych "inżynierów drogowych" co to "ze wsi do miast". Tak jak kłuła w oczy zamożność badylarsko-prywaciarskich skundlonych z wyznawcami Frontu Jedności Narodu po WWII.....ale mimo, że wojnę znam z opowiadań, to udało mi się poznac takich Polaków, którzy pomogli przeżyć holokaust kilku osobom w całości...... Przecież sam nas informowałeś, żeś karierę "społeczną" zaczynał jako wyznawca FJNarodu w czasach kiedy tenże Front ekspediował tysiące Żydów via Warszawa Zachodnia....... Gdybyś tak sweterki sztrykowała albo szaliczki to byłby choć pożytek..A tak trzeba bzdury produkowane przez cię maszynowo prostować.

A potem będziemy mieli takie:

Ujrzałam Anioła Bożego, który mi kazał pójść za sobą. W jednej chwili znalazłam się
w miejscu mglistym, napełnionym ogniem, a nim całe mnóstwo dusz cierpiących. Te dusze
modlą się bardzo gorąco, ale bez skutku dla siebie, my tylko możemy im przyjść z pomocą.Mój Anioł Stróż nie odstępował mnie ani na chwilę. I zapytałam się tych dusz, jakie ich jest
największe cierpienie? I odpowiedziały mi jednoznacznie, że największym dla nich cierpieniem, to ................?Chciałam więcej z nimi porozmawiać, ale mój Anioł Stróż dał mi znak do wyjścia. Wyszliśmy za drzwi tego więzienia cierpiącego. Usłyszałam głos wewnętrzny, który powiedział:......... Od tej chwili ściśle obcuję z duszami...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6183  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 13:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Waciu droga!
To może spróbuj te szaliczki, sweterki albo coś podobnego sztrykowac po góralsku.
Za lejkonikiem pobiegać na krakowskim rynku.
To nawet takim przymulonym staruszkom jak ty dobrze na zawartość rozumu może dobrze zrobić..
Może jakaś medycyna naturalna dobrze ci zrobi..

O muzeum żydowskim wspominałem tam jest coś o krakowskich kamienicach, krakowskich żydach o tym kto ze wsi Mogiła i podobnych kamienice na Kazimierzu i w innych miejscach zajmował. To o ile cie pan bóg z pamięcią nie opuścił powinieneś wiedzieć..

Z mojego punktu widzenia to szkoda, że w miejsce żydowskich intelektualistów z Krakowa pojawiły się takie zjawy jak ty.

I to jest jedna ze strat jakie poniosło państwo polskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6184  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 14:20
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Cytat:
Napisał plucio37 na razie na tyle go stać- To może spróbuj te szaliczki, sweterki albo coś podobnego sztrykowac po góralsku ,Za lejkonikiem pobiegać na krakowskim rynku.To nawet takim przymulonym staruszkom jak ty dobrze na zawartość rozumu może dobrze zrobić..Może jakaś medycyna naturalna dobrze ci zrobi..
O muzeum żydowskim wspominałem tam jest coś o krakowskich kamienicach, krakowskich żydach o tym kto ze wsi Mogiła i podobnych kamienice na Kazimierzu i w innych miejscach zajmował. To o ile cie pan bóg z pamięcią nie opuścił powinieneś wiedzieć..Z mojego punktu widzenia to szkoda, że w miejsce żydowskich intelektualistów z Krakowa pojawiły się takie zjawy jak ty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6185  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 14:51
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Wankaborze większość ludzi w Polsce nie popiera ograniczania swobód obywatelskich .Mniejszość zdobyła władzę dzięki poparciu KK . Teraz Rząd spłaca dług serwując wszystkim ideologie jednego słusznego wyznania które powstało 2000 lat temu jako religia dla niewolników i biedoty miejskiej. Imperia upadają i taki los spotkał także Imperium Romanum . Imperium PiS owskie też padnie .
Jedynie to co możemy zrobić to poczekać dwa lata , zagłosować za tymi którzy będą chcieli wprowadzić s powrotem normalność.

https://www.arte.tv/pl/videos/054785-000-A/rain/ Rain Anne Teresa De Keersmaeker
Dostępne od 25/01/2018 do 01/02/2018 Ostatni dzień
Wspaniałe nagranie arcydzieła choreografki Anne Teresy De Keersmaeker wykonanego przez tancerzy baletu Opery Paryskiej w Opéra-Garnier w Paryżu. Inspiracją dla choreografii było "Music for 18 musicians" Steve’a Reicha.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 02-02-2018 o 12:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6186  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 16:25
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Wankaborze
https://www.arte.tv/pl/videos/054785-000-A/rain/ Rain Anne Teresa De Keersmaeker
Dostępne od 25/01/2018 do 01/02/2018 Ostatni dzień
Wspaniałe nagranie arcydzieła choreografki Anne Teresy De Keersmaeker wykonanego przez tancerzy baletu Opery Paryskiej w Opéra-Garnier w Paryżu. Inspiracją dla choreografii było "Music for 18 musicians" Steve’a Reicha.
Wacławie, ja lubię klasyczny balet . A ten Paryski nie podoba mi się, taka bieganina po scenie. Muzyka też za bardzo nowoczesna, nie wpada mi do ucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6187  
Nieprzeczytane 01-02-2018, 18:32
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=Kmk1...ature=youtu.be
Zapraszam na kawę z płatkami złota

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 02-02-2018 o 12:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6188  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 09:26
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
.Mniejszość zdobyła władzę dzięki poparciu KK . Teraz Rząd spłaca dług serwując wszystkim ideologie jednego słusznego wyznania które powstało 2000 lat temu jako religia dla niewolników i biedoty miejskiej. Imperia upadają.... Imperium PiS owskie też padnie . .

Nie chcę się tu brzydko wyrażać, ale chciałabym spotkać tych pi, pi, pi i im pi, pi pi, tak żeby się pi, pi, pi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6189  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 10:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Wankaborze większość ludzi w Polsce nie popiera ograniczania swobód obywatelskich .Mniejszość zdobyła władzę dzięki poparciu KK . Teraz Rząd spłaca dług serwując wszystkim ideologie jednego słusznego wyznania które powstało 2000 lat temu jako religia dla niewolników i biedoty miejskiej.

Niestety jest jak piszesz. Problem w tym, że widać marnie wraz z Wandeczką się starałaś jako NACZELNY ATEISTA KRAJU.

Niewolnicy PiSu i biedota bardziej wiejska niż miejska nie posłuchali rozrywkowych opowieści ATEISTY po czystej.

To w końcu z tego samego KRAKOWA wyłonił się ZIOBRO, GOWIN, ROKITA, MULARCZYK, LEGUTKO itp. same wybitne ATEISTY na których głosował krakowski lud i niewolnictwo małopolskie..

Tak w praktyce wygląda ateistyczna praca u podstaw antyreligijnego PROROKA z Krakowa i kieleckiej służebnicy jego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6190  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 12:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

[url]
Luis Walter Alvarez (1911-1988) Amerykanin profesor Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley ,noblista fizyk zajmujący się cząstkami elementarnymi.W załączonym linku przeczytacie o karierze naukowej Alvareza i jego odkryciach.Dla wielu z nas te odkrycia mało mówią bo od momentu zakończenia przez nas edukacji trochę lat minęło.Uczyliśmy się o budowie atomu o ładunku dodatnim składającego się z protonów i neutronów i krążących wokół elektronów o ładunku ujemnym , obecnie jądro to : protony neutrony kwarki i gluony.

Na co chciałbym zwrócić uwagę to na udoskonaloną przez Alvareza komorę pęcherzykową gdzie możemy zobaczyć tory cząstek elementarnych powstających w eksperymentach które przeprowadzają naukowcy. Załączone wideo w artykule.
Też dzięki Alvarezowi archeologia i geologia uzyskały wiarygodne techniki pomiaru odnajdywanych w złożach skamieniałości dawnych zwierząt które żyły na ziemi. Alvarez jest współautorem hipotezy że 65 milionów lat temu uderzyła w ziemię planetoida o średnicy 10 km co spowodowało zmiany klimatyczne na ziemi.
http://www.kwantowo.pl/2018/01/28/fi...-luis-alvarez/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6191  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 13:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
...... Alvarez jest współautorem hipotezy że 65 milionów lat temu uderzyła w ziemię planetoida o średnicy 10 km co spowodowało zmiany klimatyczne na ziemi.
http://www.kwantowo.pl/2018/01/28/fi...-luis-alvarez/[/size]
Skutkiem odkryć imć Alvareza ze słonecznej Kalafiornii możemy się dowiedzieć, że owej planetoidzie z okolic Jukatanu zawdzięczamy to, iż w wyniku ewolucyjnych zmian w przyrodzie mógł się narodzić w miejscowości Kraków Pl PROROK ATEIZMU rozrywkowego.

Poczęty w wyniku reakcji skomplikowanych mixów protonów, neutronów, fotonów i kwarków z gluonami.
Bo przecież przy pomocy tchnień boskich nie mógł zstąpić z NIEBIESKICH OGRODÓW jako potomek Adama i Ewy.

Chwała wieczna niech będzie Alvarezowi, planetoidzie i mixturze co wydała owoc w postaci Naczelnego ATEISTY nadwiślańskiej krainy!
Amen!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6192  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 15:45
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Pluto nie każdy temat musi sprowadzać się do emocjonalnych postów twoich i szukania zaczepki . Zapomniałeś Pluto jak ciebie obsmarowałem to błagałeś administracje o usunięcie mojego posta .Nie przedstawiłeś dowodów że to co napisałem nie jest prawdą . Nawet kilku twoich znajomych pisało do administracji . Otrzymałem wtedy z administracji maila z załącznikami .Też potrafię insynuować jak ty . Jak brak ci wiedzy uzupełnij , albo czytaj tylko , nie "pieprz trzy po trzy ".

To nie jest watek polityczny byśmy dyskutowali o politykach co jedli na śniadanie i jakiego koloru mają papier toaletowy w ubikacji , bo doniosły o tym media. Napisz co to jest lewica prawica centrum by seniorzy wiedzieli o co chodzi .
Czy to jest słuszne że dopisuje się głosy dla zwycięskiej partii ,głosy partii , które nie osiągnęły minimum .?? Kiedyś jak wygrywało PO to było dobrze. Obecnie zmienili zdanie .


Nie martw się o Kraków lepiej martw się o Częstochowę .W najbliższych wyborach jeżeli wystartuje Majchrowski to wygra bo ma poparcie krakowian drugi liczący się jest Gibała. Należy pamiętać Prezydent miasta realizuje uchwały Rady Miasta.Tak to od kuchni wygląda .Ważne jest by blok Prezydenta Krakowa wprowadził jak najwięcej radnych by mógł rządzić samodzielnie .Wszystko biegnie zgodnie z planem i jest na razie zgoda w regionie.Tu nie ma wielkiej polityki tu są sprawy mieszkańców którzy w regionie mieszkają .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6193  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 16:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Pluto nie każdy temat musi sprowadzać się do emocjonalnych postów twoich i szukania zaczepki .....

Ależ Waciu Droga!
O jakich emocjach opowiadasz?
Przecież to ja osobiście nawiązałem do zawartości wątku pt
ATEISTA TO BRZMI DUMNIE i twojej niedocenionej przez nikogo roli w tym dziele.

Tym bardziej, żeś nic o wyznaniu wiary naukowca z Kalafiornii nam nie wyznała.

A może on był -ten Alvarez - tak znienawidzonym przez ciebie katolikiem? Co jest możliwe sądząc po latynoskim nazwisku. I jak wtedy będziesz wyglądać jako NACZELNY ATEISTA?

A może ten Alvarez rano do ateistycznego labolatorium, a potem plackiem w jakimś kirchu leżał błagając proszalnie Absolut za ewolucyjne grzechy?

Waciu!
Ja cię proszę...ty weź przemyśl to wszystko jeszcze raz, żebyś się nie prześlizgnął na religijnej skórce od banana podrzuconej przez jakiego antychrysta w niecnych zamiarach.
Albo jesteś ATEISTA z pełną gębą, albo NIE?

Jak nie to nam powiedz, że nawróciłeś się na wiare naszą. Katolicką! Polską!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6194  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 16:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
To nie jest watek polityczny byśmy dyskutowali o politykach co jedli na śniadanie i jakiego koloru mają papier toaletowy w ubikacji , bo doniosły o tym media. .
Waciu Droga!
Ja o politykach z Krakowa jedynie dla ilustracji tego jak bogobojni krakowscy ludzie słuchają twoich ateistycznych mszy i czym się to kończy.
Co zas do koloru papieru, to już twoja własnoręczna robótka być musi. Bo przecie nikt inny krakowskim wyeksportowanym dygnitarzom do kibellów zaglądać nie będzie. Tylko miejscowy amator takich sensacji.

Amen.
psst Waciu przecież ty jesteś lewica,środek i prawica w jednym. To możesz przecież sam wyznać i nie musisz mnie wzywać "nadaremno."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6195  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 17:37
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Wacławie , ten wątek jest zainfekowany. Trzeba dezyfekcję przeprowadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6196  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 18:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Masz zupełnie rację Wankaborze że szkoda sobie głowy zawracać durniami , niech sobie też prymitywy piszą i odkrywają hamerykę .
Próbowałem połączyć się z Ignacym w Izraelu , rozmawiałaś z nim ostatnio bo coś nie odpowiada , co on o tym myśli.???

Polacy - Żydzi współpraca.
Morawiecki mówił w orędziu o Janie Karskim. Ale chyba nie czytał jego raportu z 1940 roku
https://oko.press/morawiecki-mowil-ored ... go-czytal/
Petarda w szambie i całe fekalie rozwaliły się po okolicy.Najgorzej, jak idioci biorą się tłumaczenie historii:Zdumiewające słowa padły w pierwotnej, angielskiej wersji orędzia Mateusza Morawieckiego. Tym razem uwagę zwracają nie "polskie obozy śmierci" (w wyniku błędu w tłumaczeniu pojawiły się w napisach), ale uwaga o Katyniu. Otóż Morawiecki mówi: "Obóz Mauthausen-Gutsen służy jako przykład. Wraz z Katyniem był miejscem niemieckiego masowego mordu polskich intelektualistów". Oznacza to jedno – premier polskiego rządu właśnie oskarżył Niemców o zbrodnię katyńską. Tymczasem mordu w Katyniu dokonało NKWD w kwietniu 1940 roku.
http://natemat.pl/228937,oredzie-premie ... z-katyniem

Ciąg dalszy wpadek i coraz więcej się dowiadujemy w skrywanej przed społeczeństwem historii.Dowiadujemy się co pisał kurier Rządu Emigracyjnego Karski i że są tego dwie wersje ,co pisał Grot Rowecki i co zeznawali świadkowie pogromu żydów. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...ona.html#Z_MT2 to do monty-pythona , co pisze Wyborcz się wszystko sprowadza .

To co piszą w Haaretz w Izraelu każdy może sobie przeczytać sam podawałem już wcześniej linka.
Na koniec wycieka instrukcja dla dyplomatów jak mają odpowiadać na pytania zachodnich dziennikarzy .Nie wiem po co to komu .
Nie mamy zupełnie szans na starcie z Izraelskimi mediami i międzynarodowymi forami społecznościowymi. Prof. Jan Tomasz Gross z prestiżowego uniwersytetu Princeton jest bardziej wiarygodny i będzie bardziej słyszalny od naszego naukowca z Wyższej Szkoły Medialnej Rydzyka.Coraz większy unosi się smród w okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6197  
Nieprzeczytane 02-02-2018, 23:35
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał wankabor
Wacławie , ten wątek jest zainfekowany. Trzeba dezyfekcję przeprowadzić.
Jak już to na całość. Proponuję dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację.
Degradacja już była.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6198  
Nieprzeczytane 03-02-2018, 16:21
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 615
Domyślnie

Dzisiaj dalej jesteśmy news-em w mediach światowych i w Google ,wyświetlało się na początku Polish death camps , Polska konserwatywna partia Prawo i Sprawiedliwość (PiS) jest wspierana przez 49 procent wyborców.... i nie wszystkie promują w świecie wizerunek naszych mieszkańców jako kraju demokratycznego.

Nasza "polityka histeryczna" przebiła się ponad wyznaniową gdzie kolorytu dodawał nam publiczny różaniec
organizowany w różnych miastach Polski w intencji odnowy moralnej .Jak się sprawdzi i będzie dużo wiernych to czekają następne intencje ; każdy polak milionerem czy każdy polak właścicielem domu jednorodzinnego , prezent od państwa .

Pisałem o portalu patronite.pl i jeden z projektów zrealizowanych dzięki patronom Zostań moim patronem ★ https://patronite.pl/EmilTruszkowski
Temat poświęcony turystyce , jak wygląda Korea Północna oczami turysty.https://www.youtube.com/watch?v=VhYBY0FzZV0
https://www.youtube.com/watch?v=lBW5ML2dXNQ
https://www.youtube.com/watch?v=L462J8hMi-4&t=14s
Jak to naprawdę wygląda , sam możesz zobaczyć .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6199  
Nieprzeczytane 03-02-2018, 21:06
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Ateizm to wiedza, racjonalne i logiczne myślenie. Ateizm to wolność i nieograniczone możliwości intelektualnego rozwoju. Chwała ateizmowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6200  
Nieprzeczytane 04-02-2018, 00:14
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

No proszę, to wyznanie wiary !
Brzmi niemal jak szahada.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.