menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 19:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Uwaga Gdzie jesteście niemi Seniorzy


Ten wątek jest skierowany do Was, do niemych Seniorów na naszym Forum. Jest nas zarejstrowanych ponad 4500 osób z czego zabiera głos w różnych dyskusjach i na wątkach problemowych kilkadziesiąt. Pytam, gdzie jesteście?? Nasze koleżanki i koledzy, dlaczego milczycie?????????????. Przed nami trudny czas, po Nowym Roku szykują się różne reformy nieobojętne dla Seniorów, powinniśmy móc rozmawiać wielkim, jednym głosem, razem. Jesteśmy rozdrobnieni na małe grupki towarzysko przyjacielskie, a milcząca większość patrzy i nic nie mówi. Czytacie nas, to widać po rejestrach Seniorka, ale nic nie odpowiadacie. W ten jedyny magiczny czas Świąt, jedności ludzkiej, wybaczenia, wszelkiej pomocy i współpracy apeluję do Was odezwijcie się. To nie jest trudne, wystarczy napisać tylko parę słów, żebyśmy wiedzieli, że jesteście z nami, że nie jesteśmy tylko stworzeniami w ZOO, które oglądacie przez bezpieczną siatkę, jesteśmy Seniorami tak jak wy, możecie nas poznać czytając nasze posty. Przełamcie się, dołączcie.
Najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, wewnętrznego spokoju z okazji Świąt Bożego Narodzenia i samych dobrych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzy w imieniu mówiących Maja
  #2  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 20:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

.................................................. ...........Name:  2yb9a8a2.gif
Views: 220
Size:  4.6 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #3  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 20:06
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

maja59 - też czasami zastanawiam się, czy liczba zapisanych do KSC dotyczy czynnych forumowiczów czy może, w dużej mierze zarówno biernych, jak i tych, którzy z różnych względów od nas odeszli. A tym samym może stanowimy sumę wszystkich razem. Twój apel przypadł mi do gustu i też zachęcam do większej aktywności. Cz
  #4  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 20:41
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

O niemych seniorów zapytaj moderatorów tego forum, którzy/które skutecznie zakładają kaganiec na swobodne wypowiedzi, swobodne w odczuciu forumowiczów, nie zaś w odczuciu moderatorek.Wiele wypowiedzi zostało tu osuniętych z powodów zupełnie niezrozumiałych.
Innym powodem są wypowiedzi osoby(choć to dużo powiedziane), tu pominę szczegóły, by mnie nie skasowano znowu, która, za przeproszeniem pieprzy od rzeczy, tworząc niezliczone wątki, choć ktoś tu policzył,że jest ich ponad sto.
Dostosowując się do tego, co zalecasz, wybaczam moderatorkom ich niecne czyny a pozostałym forumowiczom i forumowiczkom życzę radosnych, pogodnych wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #5  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 20:54
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Popieram Maju Twój apel....choć sama coraz mniej zabieram głos na naszym forum.
Lubię dyskusje, ale to co nieraz dzieje się na niektórych wątkach, trudno nazwać dyskusją....to utarczki i....kłótnie....
Dlatego popieram Twój apel. Może nowe osoby włączą się i wtedy będzie toczyć się normalna dyskusja, a nie wzajemne atakowanie kogoś.....lub wzajemne przytakiwanie sobie....
  #6  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:09
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Zauważyłam ze smutkiem JP50,, że coraz rzadziej coś piszesz, teraz jest okres przygotowań przedświątecznych i wiele "nieobecności" może iść na karb sprzątania, gotowania, ale ja widzę, żę znikają ci którzy już skończyli mycie okien miesiąc temu. Martwi mnie to i stąd apel, odezwijcie się, powiedzcie o co chodzi, przecież wszystko można naprawić, a nie???
  #7  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Popieram Maju Twój apel....choć sama coraz mniej zabieram głos na naszym forum.
Lubię dyskusje, ale to co nieraz dzieje się na niektórych wątkach, trudno nazwać dyskusją....to utarczki i....kłótnie....
Dlatego popieram Twój apel. Może nowe osoby włączą się i wtedy będzie toczyć się normalna dyskusja, a nie wzajemne atakowanie kogoś.....lub wzajemne przytakiwanie sobie....
Do dyskusji, trzeba podchodzić na luzie, bez nerwów i nie obrażać się o byle co. Niektórym o to idzie, żeby ktoś się zdenerwował. Ale ja zauważyłem, że jest tu dużo ludzi którzy na siłę chcą udowodnić swoją wiedzę, odsyłają do linków, gazet, wypowiedzi naukowych, to trochę odstrasza. Ale to ich uroda, tak jak takich co piszą wiele, za wiele. Inna wada tego forum to zbyt częste wytykanie błędów, różnego typu, to ludzi odstrasza, niektórzy nie lubią być łajani za byle co.
  #8  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:33
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Do dyskusji, trzeba podchodzić na luzie, bez nerwów i nie obrażać się o byle co. Niektórym o to idzie, żeby ktoś się zdenerwował. Ale ja zauważyłem, że jest tu dużo ludzi którzy na siłę chcą udowodnić swoją wiedzę, odsyłają do linków, gazet, wypowiedzi naukowych, to trochę odstrasza. Ale to ich uroda, tak jak takich co piszą wiele, za wiele. Inna wada tego forum to zbyt częste wytykanie błędów, różnego typu, to ludzi odstrasza, niektórzy nie lubią być łajani za byle co.
Podawanie linków i adresów bywa czasem bardzo wskazane.
Natomiast złośliwość "po nic", tylko dla satysfakcji złośliwiacza, personalne wycieczki i pogardliwe uwagi są sprowadzaniem rozmówcy do poziomu poniżej poziomu. Nie trzeba być nadwrażliwym czy obrażalskim, żeby uznać taką rozmowę za zmkniętą.
A tego rodzaju zachowania są coraz częstsze...
  #9  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Coś Wam powiem.
W żłobie leży ,niedługo,a Wy się przejmujecie niemowami.Bo może któryś zraniony został ,nie daj Bóg.
A nie przychodzi Wam do głowy,że cała masa loguje się aby np.mieć dostęp do galerii ? Szczególnie po reklamie na o2 ?

Hmmm...ja dostaję sporo różnych privów .
Ostatni był szczególnie zabawny.
Nie ,panie Heniu.W żadnym wypadku....Ma pan 0 postów,a już takie wymagania ? W ogóle nie odpowiem.
  #10  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:45
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Dołączyłem do seniorów tym roku ,dzisiaj przeczytałem watek maj 59 gdzie jesteście niemi seniorzy ..no właśnie gdzie jesteśmy aby coś zrobić pożytecznego dla innych nie tylko dla siebie musimy występować razem- racja jak to zrobić ktoś z nas musi opracować program ,potem zainteresować media.Musimy znależć osobę która będzie chciała działać nie obecnego polityka.Wszystko się kreuje ,każdy może być politykiem poprzeczka obecnie stoi nisko..
  #11  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 21:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Dołączyłem do seniorów tym roku ,dzisiaj przeczytałem watek maj 59 gdzie jesteście niemi seniorzy ..no właśnie gdzie jesteśmy aby coś zrobić pożytecznego dla innych nie tylko dla siebie musimy występować razem- racja jak to zrobić ktoś z nas musi opracować program ,potem zainteresować media.Musimy znależć osobę która będzie chciała działać nie obecnego polityka.Wszystko się kreuje ,każdy może być politykiem poprzeczka obecnie stoi nisko..

Nooo...znajdźcie.
Ja tylko do gadania się nadaję ,co zaoowocowało miejscem na pudle,w zaszczytnym towarzystwie.
Limit robienia rzeczy pożytecznych , osobiście ,już wyczerpałam.Nie do końca,ale generalnie -tak.
  #12  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 22:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał martunia
Senior trzymasz normę.
Wszystko musisz zochydzić, podeptać.
Tak sobie myślę, że ktoś musiał co cholerną krzywdę wyrządzić w życiu i to tłumaczyłoby tyle żółci, którą tu wylewasz.
Tak nawiasem mówiąc, zastanów się może przez ciebie nie piszą?

Martuniu,po takim poście jak Twój,to faktycznie obcemu cieżko napisać.
A ileż ich było ?

ps.jak tu weszłam ,było zarejestrowanych 300 osób,pisało chyba z 10.Współczynnik jest podobny.W końcu tylko Pstrowski musiał normę wyrobić .I jak to się skończyło ?
  #13  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 22:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Lilu na pewno masz rację nie weszłem na galerie ale wierzę że ktoś z nas by podołał temu co nas interesuje nie dotacje .....nie miało być na tym forum polityki...ale emerytura średnio 1000 euro Czy to możliwe ,czy ktoś rozmawiał z nami bo mogę tak powiedzieć bo jestem obecnie emerytem.Budżet marnotrawi nasze środki a my jak te ....Czy rządy wcześniejsze z nami rozmawiały. Nie jest to demagogia ale zastanówmy się wspólnie kiedy wszyscy p,,,
  #14  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 23:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Moi znajomi korzystają z portalu portal@nbportal.pl są tam bez opłat przeprowadzane kursy ekonomi. Może dla wielu to wiedza oczywista ale polecam tym którzy nie mieli tego typu zajęć.Można pogłębić rozeznanie na temat systemu kredytowego,akcji itd.Jest to podane w sposób przystępny z elementami gry.Niew wiem czy to do tego forum ale jest to ciekawe.
  #15  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 00:20
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
O niemych seniorów zapytaj moderatorów tego forum, którzy/które skutecznie zakładają kaganiec na swobodne wypowiedzi, swobodne w odczuciu forumowiczów, nie zaś w odczuciu moderatorek.Wiele wypowiedzi zostało tu osuniętych z powodów zupełnie niezrozumiałych.
Innym powodem są wypowiedzi osoby(choć to dużo powiedziane), tu pominę szczegóły, by mnie nie skasowano znowu, która, za przeproszeniem pieprzy od rzeczy, tworząc niezliczone wątki, choć ktoś tu policzył,że jest ich ponad sto.
Dostosowując się do tego, co zalecasz, wybaczam moderatorkom ich niecne czyny a pozostałym forumowiczom i forumowiczkom życzę radosnych, pogodnych wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozwolisz wuere'le, ze dolacze sie do Twojej wypowiedzi, pod ktora sie podpisuje obiema rekami. Maja, sprowokowalas w dobrej wierze i z dobrymi intencjami dyskuje, ktora napewno jest potrzebna. Szkoda, ze na 24 godziny przed Swietami. Chcesz znac prawde, oto ona. Sa to moje odczucia i obserwacje po paru miesiacach bycia na forum.
Kiedy dolaczylam do tego forum pare miesiecy temu najpierw przeszlam "chrzest" lub tzw "bizutage", skoczono mi natychmiast do gardla, wszystkie chwyty byly dozwolone, zrobiono ze mnie "trolla" i Bog wie co!!!! Jednym slowem powitalny lomot. Tego typu "powitanie" jest gotowane nieomal kazdemu z nas, kto ma cos bardziej interesujacego do powiedzenia. Smutne ale tak jest. Ludzie milcza bo nie chca sie narazac lub poprostu chca spokoju. Wielu wartosciowych dyskutantow odeszlo z Forum, duza szkoda. Powroce do mnie, powoli udalo mi sie przeskoczyc przeszkody i zostac "zaakceptowana"przez "liderow" Forum. Nie trawalo to dlugo, poniewaz czasami nie lubie krakac na ta sama nute co reszta wron. I zaczelo sie, usuwano moje posty z powodow zupelnie niezrozumialych, rownoczesnie zachowujac posty osob, ktorym osmielilam sie odpowiedziec. Hipokryzja do kwadratu. Od paru dni jestem prawie niemym obserwatorem i malo wypowiadam sie na Forum, poprostu zagladam i jestem coraz bardziej przekonana, ze dzieje sie cos niewlasciwego. Ograniczam sie do kafeterii, watkow z kwiatami, piosenkami, pociagu - gdzie ciagle panuje mila i przyjazna atmosfera. Zastanawiam sie czy bede kontynuowala watek o Afryce - ktory jest czesto odwiedzany - w imie czego kontynuowac? Wystarczy, ze jakis watek jest ciekawy i apolityczny - natychmiast jest odwiedzany przez pare osob (nie sa az tak liczne - mozna je policzyc na palcach jednej dloni), ktore sprowadzaja go do polityki, rasizmu, wulgarnosci i osobistych wycieczek.

Nadchodza swieta, proponuje wrocic do tego tematu pozniej, zapraszajac moderatorow i administracje do dyskusji, pod warunkiem, ze bedzie to uczciwa dyskusja, bez wyrzucania postow do kosza lub przesuwania - pod pretekstem - znanym tylko moderatorce lub administratorce. Poprostu skonczmy z dwulicowoscia - moze wtedy przyciagniemy "milczacych" uczestnikow i tych, bardzo wartosciowych, ktorzy odeszli z Forum.

Podtrzymuje kazdy zaklad, ze nie bede musiala dlugo czekac na pierwszy lomot od tych nielicznych. Niewazne, przezyje - zawsze spadalam na cztery lapy.

Zycze wszystkim spokojnych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #16  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 00:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

No i szkoda ...Marbello ,że tak późno przypomniało Ci się o świętach..
Kto cię brał za trolla ? Nie pamiętam.Był ktoś taki ? Napisz,bo to słowa bez pokrycia.

Cytat:
Nie trwaalo to dlugo, poniewaz czasami nie lubie krakac na ta sama nute co reszta wron. I zaczelo sie, usuwano moje posty z powodow zupelnie niezrozumialych,

Reszta wron ? Prawdziwie chrześcijańska przemowa.Może ja ci przypomnę ożywioną korespodencję ,gdy próbowałaś podpuszczać a to na gadatliwego forumowicza,a to na byłą koleżankę ,którą najpierw zasypywałaś listami ,a potem wyciągałaś na forum fakty z jej życia ,które ci opisała i ...podejrzewałaś o ....mniejsza o to.
Zapomniałaś po co założyłaś wątek o komuchach ,co w kontekście twej autobiografii ,którą wydałaś,było faryzeuszowskie,boś przecież żoną działacza w okresie najgorszej komuny była?.Skończmy z dwulicowością .



A wątek o proroku X ,który był nagonką ? Ochoczo przyłączyły się ''wrony '' jak to uprzejmie nazwałaś,ale zlikwidowali.Wątek ,nie ciebie.

Co do Afryki,wchodziłam ...czytałam.Zostawiłam tam życzenia dla ciebie.
Żałuję.Nie muszę czytać.Przeżyję tę stratę.

Reasumując.Jeżeli święta dla ciebie znaczyły cokolwiek,mogłaś tego tu nie zostawiać.
Więc ja ci odpisałam.Przykro mi.Starałam się bardzo oględnie,choć wiem ...WSZYSTKO.

ps.Wesołych Świąt.
  #17  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 01:47
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No i szkoda ...Marbello ,że tak późno przypomniało Ci się o świętach..
Kto cię brał za trolla ? Nie pamiętam.Był ktoś taki ? Napisz,bo to słowa bez pokrycia..

Nie oczekuj, ze znize sie do twego poziomu. Odpowiedz dostaniesz odpowiednia po Nowym Roku.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #18  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 02:20
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

"Nie oczekuj, ze zniżę się do twego poziomu. Odpowiedz dostaniesz odpowiednia po Nowym Roku." tak napisała nasza dama forumowa ,prześladowana przez "wrony"- do Lili
Nooooo,sama Francja elegancja ,takt i elokwencja .Wiesz już marbello dlaczego niektórym się pisać tu nie chce ?Dlaczego niektórzy seniorzy wolą pozostać niemi ? ..nie wiesz to pomyśl..no ciepło ciepło ..może
Może nie bardzo chce im się czekać w nerwach do przyszłego roku......
Zarzucasz nam tu małostkowość ,kłótliwość itd ..ale przypomnij może sobie jak entuzjastycznie byłaś tu przyjęta jak fajnie się ciebie słuchało .I nagle ni stad ni zowąd po kilku dniach pobytu na forum stałaś się pierwszym łowcą wyimaginowanych trolli i innych stworów .Zaczęłaś prowadzić jakąś dziwną kampanię typując "przestępczynie" ,pouczając insynuując .ponieważ nie jesteś moja wielbicielka powiem ci- szczerze ja przychodzę tu wtedy kiedy mnie mam co robić ,nie śpię, znajdę coś ciekawego lubię sobie pożartować ,pogadać ,mam taką cechę ,ze piszę to co myślę .I guzik mnie obchodzą opinie innych na mój temat .Tyle ,ze z Tobą nie sposób prowadzić dyskusji -ty albo robisz wykład i czekasz na dowody uwielbienia oraz owacje na stojąco albo rozprawiasz się z oponentami w sposób złośliwy i robiąc wycieczki osobiste .Aż dziw ,ze prawnik nie posiadł umiejętności dysputy.Nie rozumiesz różnicy między ,ciętą nawet,ripostą ad rem a wyzłośliwianiem się , no w najlepszym wypadku protekcjonalnym pobłażaniem ,w którym celujesz..Marbello sprowokowałaś mnie .Wiem ,ze to wyląduję w koszu lub najprawdopodobniej zostanie usunięte ,ale chciałaś szczerze to proszę bardzo.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #19  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 05:44
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Chętnie włączę się do dyskusji po Świętach. Jak do tej pory mało zabierałam głosu w dyskusji, a to z powodów podanych przez marbelle123.

Życzę wszystkim radosnych Świąt wśród najbliższych i szczęścia w Nowym Roku
  #20  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 08:37
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Bez komentarza

Wklejam tekst napisany w języku kenny przez jedną z forumowiczek w oryginale:


Ppmppfpmmmpp pppmmmpmmfppmffmpppmpfmmffpmpp ffpffmmmfffpmpppppmffmpp fmpppf mmmmmpffm mpfppfpfffmfppmppffppmpp mmfmfpmmmppmpmpmff, ppfpffmpmffmpppfmffmmffm, ffppmfppffmmpmfmfffppmpp ppmmmmpmfpfmffm - mmm pmmmppfmmfmp mffmmfmfp fmpffmpmfpmpppf mmfffpfmpmpppffffm - pfmpffffpmppfmmfmpmmmpmfffm fmmmffmpp pfmppfpfmmfffmmffmfppmmmmmf mff ffpmmmpfmpffffpmppfmmfmpmmmpmfffm pppppfppp fmmfmpppfpfm pfmffmfmmpmpppffppmpppmp ffp
__________________
poniżej jest tłumaczenie tego tekstu na polski:

Moje najwieksze zyczenie to aby forumowe chamki, ordynusy, zlosliwe malpy - a jest ich tylko cztery - przestaly sie popisywac i zaprzestaly non stop pyskowek z
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jak seniorzy czują się w sieci Eliza eSenior 424 03-02-2015 11:05
Co seniorzy jedza ? senior A.P. Dieta 290 28-11-2009 20:55
poszukiwani SENIORZY do TV!!! pambem Praca, wolontariat 106 29-12-2008 19:24
Seniorzy i sukces senastan Seniorzy i praca 12 06-04-2008 16:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.