menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #141701  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 16:36
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Lublinianko!
... Ale może on /jak jeden z herosów u Bułhakowa/ jest dobry człowiek, tylko o tym nie wie???
Cytat:
Napisał pluto37
Albo skleroza pozwala mu zapomnieć.


Pluto, mysle ze doskonale mnie zrozumiales, ale lubisz sobie po prostu ze mna pogadac, stad te Twoje kolejne ironiczne posty, ale OK, postaram się więc być teraz bardziej precyzyjna.

Uwazam, ze Jaroslaw Kaczynski wyrządzil wiele zla zarowno Polsce jak i polskiemu narodowi i nie będę teraz wymieniac tego wszystkiego, ale najokrutniejszą rzeczą było podzielenie i sklocenie naszego narodu, a tym samym osłabienie go.
Zamiast się wspierac w tych ciezkich czasach, nadal skaczemy sobie do oczu.
Tego mu chyba nigdy nie będę w stanie wybaczyc.
Oceniam więc jego jak i jego działalność zle, bardzo zle i mam nadzieje, ze to jest jasne.
A teraz druga sprawa: Z czlowieka niewiele znaczacego, nielubianego stal się najsilniejsza osoba w panstwie.
Przeciez to on rzadzi Polska, sam jeden!
Nikt mu tego nie podal na tacy, sam sobie to zalatwil.
Krok po kroku nadal rozszerza swoje wplywy, z Polski zrobil sobie swoj prywatny folwark, ktorym zarzadza wedle wlasnego widzimisię, sam jeden, wladca absolutny.
Sorry, ale naprawdę trzeba być geniuszem, by czegoś takiego dokonac i nie sposob nie doceniac jego wielkiego politycznego talentu.
Osobn
ą sprawą jest jednak ocena do czego wykorzystal te swoje naprawdę nieprzecietne zdolnosci i to właśnie mialam na mysli piszac tamten post.
Bowiem wykorzystal je do wlasnych egoistycznych sklonnosci, by zrealizowac tylko i wylacznie swoje wlasne cele.
Obecna podwyzka dla poslow, dla partii, wczesniejsze 500+ …, to wszystko nie jest dla nich, nie dla ich dobra, ale to są instrumenty niezbedne mu do realizacji swoich dalszych ambicji, wlasnych celow, tylko i wylacznie.
Nikt i nic go nie obchodzi poza nim samym
i oboje dobrze o tym wiemy.
Powtorze: z czlowieka nic nieznaczacego osiaga szczyty dzieki swojemu geniuszowi politycznemu i gdyby właśnie te zdolnosci skierowal nie dla swojego „dobra”, ale dla dobra Polski i narodu polskiego, to Polska by rosla w sile, a ludziom zylo by się dostatniej.
To właśnie mialam na mysli w tamtym poscie, który tak wykpiles.


Mam nadzieje, ze teraz już nie będzie watpliwosci.



Ps. Czy juz mowilam, ze Cie lubie?
.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141702  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 16:55
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Jedyne co mogą zrobić to odrzucić w senacie i zaproponować powrót do stanu sprzed kastracji pensji co ją KACZYŃSKI z PiSem zafundował.
Albo odłożyć sprawę na .... lepsze czasy.

Marzenia???? Teraz już nic nie mogą zrobić, bo to wróci do sejmu a sejm zrobi co zechce.

Lublinianka mówi to, co ja mówiłem przed wyborami parlamentarnymi, że Schetyna i Kaczyński to jedna klika, bo Schetyna wcale nie chce wygrać i brać odpowiedzialność za Polskę tylko chce istnieć. To jednakowe żule, które nami rozgrywają.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141703  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 18:14
Miran Miran jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 348
Domyślnie

Pewnie takich rodzinnych ostrzezen zeby nie chwalic sie wiedza bylo wiecej. Teraz nie ma kogo spytac. Moze skutecznie wspomnienia wymazalo samo zycie, a teraz na starosc gdy nic juz ode mnie nie zalezy odzywaja gdzies przechowywane jednak z tylu glowy zdarzenia.
Zapore ubecy zamordowali w 49 ale Zaporczycy byli w naszych lasach do 54 roku a Lalek chyba do 63, moze ich dzialania nie byly juz tak spektakularne jak rozbicie posterunku ''memlo''w Kazimierzu ale ukrywali sie przed kochana wladza ludowa.
Moje wspomnienia, ktorych juz nie moge zweryfikowac .
Bardzo lubilam chodzic na grzyby i jagody , czesto chodzilam z Babcia a babcia idac ze mna zabierala do lasu bochen chleba, jakas wedzonke , boczek ,slonine lub szynke gdy ja pytalam gdy podejrzalam te zabiegi , bo skrzetnie ukrywala mowila:ptaszkom wnusiu damy , dziwilam sie , ze ptaszki lubia boczek , czy szynke ale w zimie wiszalismy sikorkom skorki ze sloniny ,wiec zapominalam te zdarzenia.
Jedno utkwilo mi mocniej i wiem na pewno ,ze to nie konfabulacja ani wytwor mojej wyobrazni czy fantazji . Wychodzac na jagody mialysmy: ja garnuszek/ blaszany , zeby nie pobic/a Babcia cos ,co sie w naszych stronach nazywalo kanka,innej nazwy nie znam, moze banka.Zauwazylam podczas drogi , ze Babcia ostroznie i dosc czesto przeklada te kanke z reki do reki i zapytalm :Babciu , co tam masz? A wzielam troche maslanki, bedzie sie nam pewnie chcialo pic. Poprzedniego dnia bylo robione maslo i znowu nic nadzwczajnego ale w lesie poprosilam pic i wtedy zobaczylan , ze kanka ma inny kolor .Babcia pewnie jakos wybrnela z tej sytuacji, nie pamietam, zdarzenie pamietam jakby to bylo wczraj a to juz ponad 70 lat.
Teraz mysle ze kilku a moze jeden ukrywal sie w tym lesie i nie tylko moja Babcia go dokarmiala ,do lasu na grzby , jagody , po chrust, na zastawianie sidel i potrzaskow chodzili jak nie wszysy , to duzo mieszkancow .
Wspomne tylko , ze znalam pana Nowickiego jemu zamieniono kare smierci na dozywocie , ale prosba zony do Bieruta poskutkowala, to juz pamietam , z jego corka chdzilam do szkoly, tylko nikt mi nie powiedzial za co on byl w wiezinu teraz wiem Wylagi to rzut beretem od mojago domu
__________________
GDY WIEJE WIATR HISTORII,

LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM

ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST

TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

Ostatnio edytowane przez Miran : 16-08-2020 o 18:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141704  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 18:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Marzenia???? Teraz już nic nie mogą zrobić, bo to wróci do sejmu a sejm zrobi co zechce.

Lublinianka mówi to, co ja mówiłem przed wyborami parlamentarnymi, że Schetyna i Kaczyński to jedna klika, bo Schetyna wcale nie chce wygrać i brać odpowiedzialność za Polskę tylko chce istnieć. To jednakowe żule, które nami rozgrywają.

Jarek! z tymi jednakowymi żulami to z letka przesadzasz.
Nie wiem czyś zauważył, że ani Schetyna, ani PO pod jego rządami wyczynów KACZYŃSKIEGO i jego wyznawców nie przerobiła.
A w wyborach wybrali .....Budkę i ....młodszy zarząd.
I teraz może co najwyżej ze Zdrojewskim w kącie po marudzić.
Więc z tym znakiem równości to ...przesadzasz.
Nawiasem mówiąc też za nim nie przepadam, bo wolę młodsze modele

No i nikt nikim nikogo nie rozgrywa. To tzw" rozgrywanie, to wymówka dla leniwych.
Nikt Ci nie dawać się rozgrywać. Jest kilka partii w sejmie i na zapleczu więc masz wybór.
Możesz też zamiast być w rozkroku i w pozycji szpagat stanąć na jakiejś kończynie.

Lud wyborczy ma do wyboru grać takimi kartami jakie są na stole. Albo .... omijać stół z daleka.

Przypomnę jedynie o konsekwencjach.....KACZYŃSKI mając zaledwie 5-6-iu posłów więcej /wliczając w to subtelnych histeryków od Gowina / i rozwalił cały system ustrojowy państwa.

To czemu mówić o rozgrywaniu kogokolwiek zamiast o bezczelnym dyktacie zamordysty do spodu wykorzystującym te 5 głosów plus DUDA na posyłki.
Reszta gra w szachy, a KACZYŃSKI w dupnika taka to rozgrywka.

A opozycja /w kawałkach/ może jedynie być przeciw bo tyle .. może zgodnie z prawem.

I Jarku!
Nikt mnie nie rozgrywa ... do tego, żeby być przeciw zamordyzmowi konstytucyjnemu i ustrojowemu KACZYŃSKIEGO i kliki, nie jest mi potrzebny żaden Schetyna, Czarzasty czy ktokolwiek inny.

A czy teraz już nic nie mogą zrobić?
I wcześniej TEŻ nie mogli.
Dali zadu wizerunkowo i .... niech cierpią. Nauka na najbliższe 3 lata.... niech zmienią strategów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141705  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 18:48
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Marzenia???? Teraz już nic nie mogą zrobić, bo to wróci do sejmu a sejm zrobi co zechce.


Senat najprawdopodobniej to odrzuci, wroci do Sejmu, ale Sejm chyba tez się cofnie – za duzy szum się zrobil, rozwścieczyli ludzi, zdaja sobie z tego sprawe, więc pewnie odpuszczą.
Nie twierdze, ze calkiem się z tego wycofaja, ale powiedzmy zmniejsza te procenty, przeciez to stara i sprawdzona metoda.
„Sluchaja” glosu ludu, więc będzie powiedzmy nie 40 % a 30%, nie 50%, a 40%, czy cos w tym stylu.
Czyli okażą swoja dobrą wole i to, ze „liczą” się z glosem ludu, czyli są cacy.
Nawet jeśli się zupelnie z tego wszystkiego wycofaja, to i tak smrod pozostanie i to na dlugo.
Po PiS-ie można było się tego spodziewac, to nic nowego, ale opozycja pokazala swoje prawdziwe oblicze i przynajmniej dla mnie to tez nic nowego, bo już z rok temu, albo i więcej o tym właśnie tu pisalam.
Dla niektorych jednak wyborcow opozycji to może być naprawdę szok.
Król jest nagi???
Ano jest.


.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141706  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

No i nikt nikim nikogo nie rozgrywa. To tzw" rozgrywanie, to wymówka dla leniwych.
Nikt Ci nie dawać się rozgrywać. Jest kilka partii w sejmie i na zapleczu więc masz wybór.
Możesz też zamiast być w rozkroku i w pozycji szpagat stanąć na jakiejś kończynie.

Lud wyborczy ma do wyboru grać takimi kartami jakie są na stole. Albo .... omijać stół z daleka.

A opozycja /w kawałkach/ może jedynie być przeciw bo tyle .. może zgodnie z prawem. [/b]

A jaki ja mam wybór? Albo głosować na pis albo wcale i jedno i drugie jest to samo wiec wybieram mniejsze zło i głosuje na PO, z myślą, że przynajmniej moralnie będą w porządku. Oni swoimi płomiennymi przemówieniami i krytyką nas rozgrywają.

A na stole karty są znaczone, podobnie jak wyniki ostatnich wyborów i najgorsza hipokryzja, że krytykuje się wybory na Białorusi aby przykryć swoje oszustwa zawszonym dywanem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141707  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55


Pluto, mysle ze doskonale mnie zrozumiales, ale lubisz sobie po prostu ze mna pogadac, stad te Twoje kolejne ironiczne posty, ale OK, postaram się więc być teraz bardziej precyzyjna.
ze o tym wiemy.....
Mam nadzieje, ze teraz już nie będzie watpliwosci.

Ps. Czy juz mowilam, ze Cie lubie?

.

pssst Mówiłaś! i TEŻ Cię lubię I lubię pogadać i wymienić poglądy z sympatycznymi rozmówcami.

A teraz do rzeczy. Mamy różne spojrzenia na ten sam element animalny. Ale w gruncie rzeczy podobnie widzimy problem.

Albowiem nie trzeba być geniuszem, żeby mając wiernych hunwejbinów wykastrować partię z ludzi myślących wzorem bolszewików, a potem [2015] wmówić ludowi Polskę w ruinie i "znaleźć" cudowny sposób na "odbudowę."
Licząc że ciemny lud to kupi... i kupił.

Przyznałbym mu jakieś plusy dodatnie /niechętnie / pod warunkiem gdyby poza drukiem szmalu i sypaniem gdzie się da były jakieś tego efekty poza szelestem gotówki.
A tu zero i null.
inaczej mówiąc STĘPKA MORAWIECKIEGO.
Czyli cloaca maxima...

psst.
I tak prawdę mówiąc problemem nie jest sam KACZYŃSKI ale ten element który go otacza.

On jest jedynie zwieraczem tej marnego sortu hałastry liżącej mu podeszwy, bo bez niego są nikim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141708  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:21
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Miło Cię widzieć lublinianko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141709  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:22
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II

Lublinianka mówi to, co ja mówiłem przed wyborami parlamentarnymi, że Schetyna i Kaczyński to jedna klika, bo Schetyna wcale nie chce wygrać i brać odpowiedzialność za Polskę tylko chce istnieć. To jednakowe żule, które nami rozgrywają.
Jaroslawie, podzielam tu Twoje zdanie.
Rozgrywki maja miejsce caly czas, rozgrywki wewnątrz poszczegolnych partii, jak rowniez uzywaja nas do swoich rozgrywek i jesli ktos nie zdaje sobie z tego sprawy, to niech nadal zyje sobie w błogiej nieswiadomosci, a ja mu tylko bede zazdroscic, ze jest szczesliwy.



.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141710  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
„Sluchaja” glosu ludu, więc będzie powiedzmy nie 40 % a 30%, nie 50%, a 40%, czy cos w tym stylu.
Czyli okażą swoja dobrą wole i to, ze „liczą” się z glosem ludu, czyli są cacy.
Nawet jeśli się zupelnie z tego wszystkiego wycofaja, to i tak smrod pozostanie i to na dlugo.
Po PiS-ie można było się tego spodziewac, to nic nowego, ale opozycja pokazala swoje prawdziwe oblicze i przynajmniej dla mnie to tez nic nowego, bo już z rok temu, albo i więcej o tym właśnie tu pisalam. [/size]

Ja to kilka lat temu przewidziałem jak widziałem krecią robotę Schetyny jak niszczył w terenie wszystkie struktury Tuska. No i zniszczył do dna. Ale tyle mu wystarczy aby się obijać po gmachu sejmu w przyciasnym spencerku i z idiotycznym uśmiechem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141711  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:27
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Uprzejmie przypominam koleżankom i kolegom z późnych lat sześćdziesiątych, że przyszedł czas na wyciągniecie pancerfausta spod wersalki i ruszamy, a co nam pozostało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141712  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Jarosław II][size="3"]
Cytat:
A jaki ja mam wybór? Albo głosować na pis albo wcale i jedno i drugie jest to samo wiec wybieram mniejsze zło i głosuje na PO, z myślą, że przynajmniej moralnie będą w porządku. Oni swoimi płomiennymi przemówieniami i krytyką nas rozgrywają.
Od tego są i tyle mogą, bo mogliby wedle życzenia konstruktywnie i po linii jak SD czy ZSL
Mogą też coś sprawdzić i ujawnić, albo kazać się wytłumaczyć.

Cytat:
A na stole karty są znaczone, podobnie jak wyniki ostatnich wyborów i najgorsza hipokryzja, że krytykuje się wybory na Białorusi aby przykryć swoje oszustwa zawszonym dywanem.

A Ty mówisz, że Schetyna i Kaczyński to jedno.... Przecie nie Schetyna kombinował z komisją wyborczą, nie kombinował z lewymi pakietami i przewalał szmal tylko Sasin z PiSu pod dyrekcją KACZYŃSKIEGO.
A co do oszustw to przecie OSZUSTWO to drugie imię PiSu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141713  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Uprzejmie przypominam koleżankom i kolegom z późnych lat sześćdziesiątych, że przyszedł czas na wyciągniecie pancerfausta spod wersalki i ruszamy, a co nam pozostało.

A pod jakim hasłem proponujesz?
I kto na czele?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141714  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:33
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I tak prawdę mówiąc problemem nie jest sam KACZYŃSKI ale ten element który go otacza.

On jest jedynie zwieraczem tej marnego sortu hałastry liżącej mu podeszwy, bo bez niego są nikim.

Oni wiedza, ze bez niego są nikim i on to tez doskonale wie i to wykorzystuje, ale on z kolei bez nich tez bylby nikim, jednak tego oni juz chyba nie wiedza, a moze i wiedza, jednak sa na tyle glupi, by umiec to wykorzystac.
I znowu wychodzi na moje: Kaczynski jest na tyle madry, by otaczac sie glupcami.



.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141715  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:35
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A pod jakim hasłem proponujesz?
I kto na czele?
Myślę, że przywódca się pojawi a my tylko mamy odkurzyć pancerfausty i czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141716  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:36
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Miło Cię widzieć lublinianko

Wrozbitko i Ciebie rowniez
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141717  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55
Jaroslawie, podzielam tu Twoje zdanie.
Rozgrywki maja miejsce caly czas, rozgrywki wewnątrz poszczegolnych partii, jak rowniez uzywaja nas do swoich rozgrywek i jesli ktos nie zdaje sobie z tego sprawy, to niech nadal zyje sobie w błogiej nieswiadomosci, a ja mu tylko bede zazdroscic, ze jest szczesliwy.



.

Miałabyś rację z tymi rozgrywkami, ale jedynie wtedy gdybysmy byli w tych partiach.
A o ile mi wiadomo, to nikt się nie chwalił.

A że w partiach się rozgrywają, to normalne, bo od tego są partie, o ile są w miarę demokratyczne wewnątrz.
Mnie interesują efekty końcowe.

Tak jak sejm jest do tego /o ile nie jest pod PiSowskim dyktatem/ żeby wymieniać poglądy, a nawet się żreć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141718  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Wreszcie jacyś normalni ludzie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141719  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:46
lublinianka55 lublinianka55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Lublin, Polska
Posty: 809
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ja to kilka lat temu przewidziałem jak widziałem krecią robotę Schetyny jak niszczył w terenie wszystkie struktury Tuska. No i zniszczył do dna. Ale tyle mu wystarczy aby się obijać po gmachu sejmu w przyciasnym spencerku i z idiotycznym uśmiechem.

Slyszalam, ze Schetyna jest swietnym organizatorem, ze znakomicie potrafi budowac struktury i w ogole naprawde to zdolny facet, ale we mnie nigdy nie wzbudzal sympatii, jakos nigdy mu nie ufalam, a juz ten jego wieczny i falszywy usmiech..., nie, tego juz zdzierżyc nie bylam w stanie.
Nigdy go nie lubilam, a ufam swojej intuicji, na ogol mnie nie zawodzi, wiec Schetynie mowie moje wielkie NIE!



.




.
__________________
Największym dobrem jakie możesz wyświadczyć drugiemu jest nie tylko podzielenie się z nim swoim bogactwem, ale odkrycie przed nim jego własnego bogactwa.
Benjamin Disraeli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #141720  
Nieprzeczytane 16-08-2020, 19:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał lublinianka55

Oni wiedza, ze bez niego są nikim i on to tez doskonale wie i to wykorzystuje, ale on z kolei bez nich tez bylby nikim, jednak tego oni juz chyba nie wiedza, a moze i wiedza, jednak sa na tyle glupi, by umiec to wykorzystac.
I znowu wychodzi na moje: Kaczynski jest na tyle madry, by otaczac sie glupcami.



.

Niech będzie że na Twoje
Ale do tego nie trzeba być geniuszem... paru było Cezarami jedynie dlatego, ze mieli odpowiednich oprawców pod reką
Co udowodnili Swetoniusz, Plutarch i .....Krawczuk
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.