menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 29-03-2013, 13:51
Tinny Tinny jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 10
Domyślnie

Ja polecić mogę sprawdzone przez naszą rodzinę http://www.unityline.pl/ - jeśli kogoś interesują podróże w kierunku Skandynawii. Organizują także przyjemne weekendowe rejsy, o których wspominałam już.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 30-03-2013, 11:20
Fedyczek Fedyczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Częstochowa
Posty: 9
Domyślnie

Wypady do 3,4 dni niosą małe ryzyko związane z ogłoszeniem bankructwa w tym czasie.
Skandynawia jest pięknym terenem. Bałtyk jest po tamtej stronie czysty, plaże bezpieczne, ludzie przyjaźni. Sporo ciekawych zabytków. Wędrowałem zatrzymując się pod namiotem gdzie popadnie. Prawo zezwala na nocowanie nawet w parkach miejskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 30-03-2013, 11:24
Fedyczek Fedyczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Częstochowa
Posty: 9
Domyślnie

Ciekaw jestem =
CZY KTOŚ SPOTKAŁ OFERTĘ FAKTYCZNIE KORZYSTNĄ DLA SENIORÓW ??
Pojawiają się liczne oferty wypoczynku w tak zwanych - ciepłych krajach - wspomagane dotacjami z funduszy unijnych. Skierowane do seniorów o mało zasobnej kieszeni w naszym kraju. Analizując te propozycje - zawsze znajdowałem inne propozycje ( bez tych dotacji ), znacznie korzystniejsze cenowo przy zachowaniu podobnego zakresu świadczeń.

Ostatnio edytowane przez Fedyczek : 30-03-2013 o 12:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 09-04-2013, 13:26
mahila2706 mahila2706 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: warszawa
Posty: 9
Domyślnie

Witam, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.gamaskierniewice.pl. Jestem przedstawicielem/ rezydentem tego biura. Organizujemy wczasy w Bułgarii na bazie własnych czarterów. W tym roku mamy ciekawą ofertę dla seniorów, niższe ceny dodatkowy pakiet plus szeroki zakres świadczeń hotelowych.
Pozdrawiam
Joanna Kozakiewicz
519 853 865
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 09-04-2013, 17:47
Fedyczek Fedyczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Częstochowa
Posty: 9
Domyślnie Dla seniorów ?

Cytat:
Napisał mahila2706
Witam, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej www.gamaskierniewice.pl. Jestem przedstawicielem/ rezydentem tego biura. Organizujemy wczasy w Bułgarii na bazie własnych czarterów. W tym roku mamy ciekawą ofertę dla seniorów, niższe ceny dodatkowy pakiet plus szeroki zakres świadczeń hotelowych.
Pozdrawiam
Joanna Kozakiewicz
519 853 865
Oferta 2000 w Bułgarii dla przeciętnego Polskiego seniora na 7 dni - TO MA BYĆ ATRAKCYJNA OFERTA = TO KPINY
UWAGA SENIORZY NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ. Wystarczy sprawdzić inne oferty nie reklamowanych hasłami " dla seniorów"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 10-04-2013, 00:47
mahila2706 mahila2706 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: warszawa
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fedyczek
Oferta 2000 w Bułgarii dla przeciętnego Polskiego seniora na 7 dni - TO MA BYĆ ATRAKCYJNA OFERTA = TO KPINY
UWAGA SENIORZY NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ. Wystarczy sprawdzić inne oferty nie reklamowanych hasłami " dla seniorów"
dygresja: prestiżowy kurort ALBENA - 1990 zł za 14 noclegów w maju, przelot samolotem, wszelkie opłaty lotniskowe i klimatyczne, ubezpieczenie, gwarancja niezmienności ceny świadczenia ultra all inClusive (wszystko w cenie łącznie z alkoholami importowanymi,parasolami, leżakami i barem na plaży, ) wycieczka fakultatywna do jednych z największych ogrodów botanicznych w Europie, pakiet zabiegów SPA, codzienne zajęcia nordic walking
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 22-04-2013, 14:22
Rolanda Rolanda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 8
Domyślnie

A czy ktoś z Was podróżował z biurem ITAKA? To chyba najbardziej znane biuro na ryku. można im zaufać? jakie kierunki warto wybrać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 22-04-2013, 17:23
Fedyczek Fedyczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Częstochowa
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rolanda
A czy ktoś z Was podróżował z biurem ITAKA? To chyba najbardziej znane biuro na ryku. można im zaufać? jakie kierunki warto wybrać?

Itaka to międzynarodowy gigant. Bankructwo raczej mu nie grozi. Perturbacje organizacyjne ma takie same jak inne mniejsze. Często loty czarterowe składają się z turystów kil;ku biur,i gdy pada linia lotnicza wszyscy koczują w tak samo. Miałem taki przypadek na Krecie i byli tam klienci Itaki.
Tani i z gwarancją ciepłego płytkiego morza, to Tunezja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 14-05-2013, 22:30
Mermera Mermera jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Chełm
Posty: 156
Domyślnie

Ja jednak uważam, że jak planujecie wyjazd za granicę to tylko do kraju cywilizowanego. Na naszą kieszeń najlepszym rozwiązaniem będzie Grecja (popatrzcie tutaj: wycieczki Grecja) . Jest to kraj UE, więc w razie problemów, z pewnością nam tam pomogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 15-05-2013, 15:36
Fedyczek Fedyczek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Częstochowa
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mermera
Ja jednak uważam, że jak planujecie wyjazd za granicę to tylko do kraju cywilizowanego. Na naszą kieszeń najlepszym rozwiązaniem będzie Grecja (popatrzcie tutaj: wycieczki Grecja) . Jest to kraj UE, więc w razie problemów, z pewnością nam tam pomogą.

Byłem w ostatnich 4 latach w Grecji i w Tunezji po kilka razy.
Jedyna różnica, to cena znacznie niższa w Tunezji w porównywalnych warunkach.
Grecja, to stara cywilizacja i wystarczy dowód osobisty - jednak bezpieczeństwo, kultura traktowania turysty zdecydowanie gorsza od tego z czym się spotkałem w Tunezji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-05-2013, 17:34
basiaaa basiaaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 1
Domyślnie

a ja mam pytanie co do domkow letniskowych za granicą,a dokładnie we Włoszech. Przez jaki serwis albo biuro podroży mozna je zarezerwować? Znalazłam jakiś serwis atraveo , ale tutaj np. http://wakacjesos.pl/atraveo ludzie dziwnie o nich piszą, że niby w porządku ale....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 11-06-2013, 12:26
Martha63 Martha63 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Posty: 3
Domyślnie

Ze swojej strony mogę wam polecić biuro E-SPA.pl. Byłam w zeszył roku na Węgrzech w Tapolca i to biuro świetnie wszystko miało zorganizowane. Wybrałam się tam z mężem i bardzo fajnie spędziliśmy czas. Wypoczęliśmy, odetchnęliśmy od wszystkich codziennych spraw. Najbardziej podobały mi się tam wody termalny, po prostu cudo. Tak wygrzaliśmy swoje ciała, że wszystkie bóle minęły. Wybraliśmy tę ofertę: http://www.e-spa.pl/info.php?cPath=10&oferta=348. W tym roku jeszcze się zastanawiamy gdzie pojechać, ale chętnie wybierzemy znów jakieś miejsce z basenami termalnymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 21-07-2013, 16:48
ela49 ela49 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał eva.biedrona87
jak wiadomo nie każdy musi lubić loty samolotowe - dlatego ja polecam wycieczki nowoczesnymi i bezpiecznymi autokarami Funclubu mają mnóstwo różnych ofert i miłą obsługę ja i w sumie moi znajomi też zwiedzili kawał świata z tym biurem. Jeśli chodzi o mnie to ja ostatnio podziwiałam Skarby Italii
Witajcie
Tez polecam to biuro.Autokary super wygodne i co najważniejsze dla seniorów noclegi tranzytowe.Wczasy krajowe i zagraniczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 25-10-2013, 11:03
Zbyszek_krk Zbyszek_krk jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 33
Domyślnie

od kilku lat jeździmy z żoną z biura Alfa Star. to też duże biuro więc bezpieczne. poza tym już tyle lat na rynku. wycieczki zawsze były dobrze i ciekawie zorganizowane. w tym roku byliśmy z nimi w Tunezji. W Hammamet. piękne miejsce. ładna plaża, ciepłe morze a i klimat przyjazny bo nie było upałów tylko takie przyjemne 28 stopni. było bardzo miło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 04-07-2014, 09:18
profesorek profesorek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 178
Domyślnie

Ja do tej pory korzystałem z dwóch biur: Itaka oraz Grecos - z obu byłem zadowolony ponieważ spełniły moje oczekiwania.
Często latamy do Turcji razem z żoną szczególnie wiosną kiedy pogoda jest tam najładniejsza.
Wtedy warto jest skorzystać z takiej porównywarki: http://wakacyjnaturcja.pl/ , która powinna dla nas sprawdzić oferty praktycznie wszystkich biur i wybrać tę najlepszą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
depresja seniora ewa-gawa Choroby, badania, terapie 133 09-03-2023 07:05
dla seniora nina2-58 Zaproszenia 5 10-08-2013 14:51
Klub Seniora cezaszcz Zaproszenia 0 01-09-2009 18:16
Klub Seniora cezaszcz Zaproszenia 1 03-07-2009 02:35
dla seniora i juniora .... ctoswiata Podróże, turystyka 4 18-08-2008 21:38

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.