menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2441  
Nieprzeczytane 18-11-2020, 21:03
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

W moim mieście policji nie ujrzysz...obserwując co teraz dzieje się w Warszawie wiem już gdzie są
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2442  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 10:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
W moim mieście policji nie ujrzysz...obserwując co teraz dzieje się w Warszawie wiem już gdzie są

Bo KACZYŃSKI kazał im prać, bo uznał, że to ZŁE KOBIETY BYŁY.

A sam się ich boi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2443  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 19:51
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Wykryli się "dzielni" pałkarze kobiet, jaką maja piękną nazwę Chaos
"Cywilni funkcjonariusze wchodzący w tłum z pałkami teleskopowymi są ściągnięci z wydziałów antyterrorystycznych. Włączeni w skład oddziałów prewencji nazywają się "wydziałem Chaos". W środę pacyfikowali protest kobiet przeciwko zaostrzaniu przepisów antyaborcyjnych."
https://wyborcza.pl/7,75398,26527953...C-B.3-L.2.maly
PS.
Jestem stara i pamiętam 1968, 1970, 1976, 1980 i następne. I dalszy ciąg też pamiętam, a teraz czas na młodych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2444  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 20:47
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Z przerażeniem patrzyłam wczoraj na TVN 24 które dokładnie relacjonowało wydarzenia z Warszawy. W życiu nie pomyślałam , że po obaleniu komunizmu w tak krótkim czasie utracimy to o co walczyliśmy
Tak jak piszesz Maju, my już jesteśmy starzy i teraz albo młodzi zawalczą o swoją przyszłość wśród demokratycznych krajów Europy albo popadniemy w marazm, i dołączymy do krajów ze wschodu i tak jak u nich , u nas na stałe zagości dyktatura.
Polska zamiast się rozwijać będzie się cofać a młodzi ludzie jeszcze bardziej będą uciekać na zachód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2445  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 21:07
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Z przerażeniem patrzyłam wczoraj na TVN 24 które dokładnie relacjonowało wydarzenia z Warszawy. W życiu nie pomyślałam , że po obaleniu komunizmu w tak krótkim czasie utracimy to o co walczyliśmy
Tak jak piszesz Maju, my już jesteśmy starzy i teraz albo młodzi zawalczą o swoją przyszłość wśród demokratycznych krajów Europy albo popadniemy w marazm, i dołączymy do krajów ze wschodu i tak jak u nich , u nas na stałe zagości dyktatura.
Polska zamiast się rozwijać będzie się cofać a młodzi ludzie jeszcze bardziej będą uciekać na zachód.
Trudno cos dodać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2446  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 21:08
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 681
Domyślnie

Jadziu młodzi nie wiedza co to znaczy stracić wolność.To też nie wiedzą co to znaczy walczyć o wolność.Ponadto pokolenie 20 - 40 lat a nawet 50 lat
nie czują,że to już zaczyna być faszyzm.
Czarno to wszystko widzę. W opozycji,żaden przywódca
z charyzmą sie niestety nie narodził.Ponadto co opozycja może zrobić,w tej chwili tylko ulica i zagranica.
Pisiory mają policję,wojsko,bojówki,straż narodową i oni są górą.
Popatrzcie co dzieje się na Białorusi,choć naród bardzo dzielny,ale nie mają środków.
Niestety strach sie bać.
Wczoraj jak zobaczyłam Kaczyńskiego to przecież on miał obłęd w oczach.On jest zdolny do wszystkiego.
Nie na darmo wziął resorty siłowe i służby specjalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2447  
Nieprzeczytane 19-11-2020, 21:58
wiesia.'s Avatar
wiesia. wiesia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Poznań
Posty: 22 357
Domyślnie

Cytat:
Napisał mirellka
Wczoraj jak zobaczyłam Kaczyńskiego to przecież on miał obłęd w oczach.On jest zdolny do wszystkiego.
Nie na darmo wziął resorty siłowe i służby specjalne.
Mirellko
masz rację.......patrzyłam na wuca bez głosu,
szaleństwo w oczach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2448  
Nieprzeczytane 20-11-2020, 11:10
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Z sejmowej mównicy pada zapowiedź rozpoczęcia procedury Polexitu. Przez partykularne interesy, urojone fobie do LPGT, niechęć do Europy i wszystkiego co nieznane, Psychol chory z nienawiści do ludzi i chory na władzę sam "P" oddaje miliardy złotych i kładzie na szali przyszłość kilku pokoleń Polek i Polaków. Pozostawia po sobie gruzy gorsze niż w Warszawie po wojnie. Cała zemsta za to, że wysłał brata na śmierć i nie może tego zboleć. Tak to jest z jednojajowymi gdzie jeden zabrał kobietę drugiemu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2449  
Nieprzeczytane 20-11-2020, 11:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Z sejmowej mównicy pada zapowiedź rozpoczęcia procedury Polexitu. Przez partykularne interesy, urojone fobie do LPGT, niechęć do Europy i wszystkiego co nieznane, Psychol chory z nienawiści do ludzi i chory na władzę sam "P" oddaje miliardy złotych i kładzie na szali przyszłość kilku pokoleń Polek i Polaków. Pozostawia po sobie gruzy gorsze niż w Warszawie po wojnie. Cała zemsta za to, że wysłał brata na śmierć i nie może tego zboleć. Tak to jest z jednojajowymi gdzie jeden zabrał kobietę drugiemu.

Jarku!
Ale zauważ, że jakaś kara za wybranie psychola .... musi być.
To jak w przypadku niedojrzałegoemocjonalnie osobnika, któremu się tłumaczy, że w gniazdku jest prąd i że może zrobić krzywdę jesli się to sprawdza wsadzając palce...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2450  
Nieprzeczytane 22-11-2020, 18:51
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Wszyscy, oprócz Magdy.A, mówimy tutaj jednym głosem.
Do Pluto.
Jarosław II w swoim poście napisał:
Cytat:
Z sejmowej mównicy pada zapowiedź rozpoczęcia procedury Polexitu. Przez partykularne interesy, urojone fobie do LPGT, niechęć do Europy i wszystkiego co nieznane, Psychol chory z nienawiści do ludzi i chory na władzę sam "P" oddaje miliardy złotych i kładzie na szali przyszłość kilku pokoleń Polek i Polaków. Pozostawia po sobie gruzy gorsze niż w Warszawie po wojnie. Cała zemsta za to, że wysłał brata na śmierć i nie może tego zboleć. Tak to jest z jednojajowymi gdzie jeden zabrał kobietę drugiemu.
Pokazał tu dramatyczne konsekwencje ślepego uporu Jarosława Kaczyńskiego:
"Pozostawia po sobie gruzy, gorsze niż...".
W tym poście, w tym zdaniu - przynajmniej ja - wyczuwam sugestię/pytanie (wcale nie retoryczne). Że należy coś zrobić. Żeby temu zapobiec. Zatrzymać szaleńca! Co? - nie wiem. Ale nie wolno tego tak zostawić.
A Ty kochany Pluto gładko nawracasz do przeszłości, ("..kara za wybranie.."), i stosujesz metaforę z gniazdkiem elektrycznym. Wybacz, nie tak chciałbym.
I z góry mówię, że ja, stary człowiek, nie widzę na tą chwilę, na ten czas gotowej propozycji.
Ale myślmy, kombinujmy.. Co powinni robić ludzie - prawdziwi Polacy-patrioci. Ogólnie - opozycja demokratyczna.
Pamiętacie, że b.niedawno były już próby, np. KOD -nieudany, np. "Ruch (obywatelski, czy narodowy) Trzaskowskiego"...Może przy Rzeczniku PO,...
Jakieś stowarzyszenia, NGO'sy, inteligencji, młodzieży studenckiej, katolicki (ale niezależny, bez o.Rydzyka)...?
No nie wiem.
Ale pamiętacie: że przed Solidarnością w 1980 roku były: KOR, był Ruch Młodej Polski, był Obrony Praw Czł.i Obyw....
Dość znamienne słowa do robotników w tamtych czasach powiedział Jacek Kuroń: "Nie palcie komitetów, zakładajcie własne".

Na potwierdzenie Waszych w/w wypowiedzi jest wywiad dziennikarza Onetu z wiceprezesem PSL Krzysztofem Hetmanem. Przeczytajcie. Bardzo ostro się wypowiada.
"Dwóch fanatyków pcha Polskę w odmęty absurdu" "Morawiecki wziął zakładników 40 mln Polaków..." -

https://www.onet.pl/informacje/onetl...65qvl,79cfc278

Ostatnio edytowane przez Stefan : 22-11-2020 o 20:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2451  
Nieprzeczytane 22-11-2020, 19:02
Jarzebinaczerwona Jarzebinaczerwona jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Miasto: Polska
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magda.A
Niektórzy uważają celebrytów za guru intelektu a to,
że ktoś jest znakomitym aktorem czy dobrą piosenkarką nie znaczy ,
że w sprawach społecznych czy politycznych wypowiada się mądrze i z sensem.
Najczęściej się wymądrzają....
Zacytuję motto : Mądrość nie jest na sprzedaż, a głupota na pokaz.

Prawda ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2452  
Nieprzeczytane 22-11-2020, 21:47
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Stefanie/Janku zgadzam się ze wszystkim co piszesz ale...tak sobie Polacy wybrali
Duża część społeczeństwa patrzy na to wszystko tak jak my, mówi tym samym głosem, teraz ale dlaczego nie poszli na wybory ????
Nie tak dawno, bo w lipcu była szansa by choć częściowo zatrzymać ten "wyścig szczurów " w zmienianiu wszystkiego tak by to im żyło się lepiej i by zapewnić sobie władzę na lata ( jak Łukaszenko) ....i co ? ponad 30% tych co mogli głosować nie zagłosowało ....dlaczego ...bo było lato i się nie chciało stać w kolejce by oddać głos ?...Nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć, po prostu słów mi brakuje jak można tak lekceważąco traktować los swojego kraju i całego narodu.
Dlatego nie wiem jak bardzo ta władza musi dać "popalić " by wreszcie ludzie zaczęli patrzeć na to wszystko inaczej.
My jesteśmy już starzy i więcej za nami niż przed nami ale są młodzi , większość z nich nie zna życia w czasach komuny i jeśli oni nie zawalczą o swoją przyszłość i przyszłość swoich dzieci to KTO ????? bo my już nie, my możemy ich tylko wspierać i jeśli dożyjemy do następnych wyborów iść i wybrać nie tego co obiecuje pieniądze za darmo tylko tego co obiecuje np. reformę służby zdrowia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2453  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 07:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
[size="3"] ponad 30% tych co mogli głosować nie zagłosowało ....dlaczego ...bo było lato i się nie chciało stać w kolejce by oddać głos ?...Nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć, po prostu słów mi brakuje jak można tak lekceważąco traktować los swojego kraju i całego narodu.

Trzydzieści lat temu razem z dziesięcioma milionami prawdziwych Polaków obaliliśmy komunę. Teraz z perspektywy czasu zastanawiam się czy warto było aby teraz takie tłuki polityczne założyli pisbolszewię.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2454  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 12:37
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał emvu
Zacytuję motto : Mądrość nie jest na sprzedaż, a głupota na pokaz.

Prawda ?
Kiepskie motto i odległa od prawdy sentencja.
Głupota wyjątkowo dobrze prezentuje się w wersji pokazowej, zwłaszcza internetowej, co dawno już podsumowano odpowiednią sentencją, której powtarzał tu nie będę.
Co do kupowania mądrości, to sprawa jest bardziej skomplikowana choć nie beznadziejna. Mądrość może być towarem pod warunkiem możliwości jej składowania.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2455  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 12:54
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale zauważ, że jakaś kara za wybranie psychola .... musi być.
To jak w przypadku niedojrzałegoemocjonalnie osobnika, któremu się tłumaczy, że w gniazdku jest prąd i że może zrobić krzywdę jesli się to sprawdza wsadzając palce...
Masz rację Pluto, doświadczenia z elektrycznością należy zaczynać od pocierania laski bakelitowej. Może być szklana w ostateczności. To jest dość bezpieczne i nie wymaga żadnych uprawnień, chyba że ... siły tarcia wywołają pożar...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2456  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 13:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Szanowny Stefanie!
Nawroty do niedawnej przeszłości uważam za potrzebne, żeby co młodsza młodzież przypomniała sobie że takie numery już były i kończyły się marnie...

Wspomniałeś KOR i tamte pokrewne... ale znów, skąd byśmy o nich wiedzieli, gdyby informacje o nich nie wracały do nas via Głos Ameryki, Wolna Europa, Londyn, czy Madryt.

Ale na nic by się zdały, gdyby 50 lat temu lud pracujący miast i wsi na własnej skórze nie poczuł i nie usłyszał że baleron i szynka + kiełbasa sucha myśliwska nie jest DLA ROBOTNIKA..
A kilka lat później nie zobaczył kartek na cukier i gołych haków w mięsnym. I cen komercyjnych.
A jeszcze później nic by się nie działo, gdyby w stoczniowej stołówce serwowano zupy regeneracyjne z odpowiedniej wielkości wkładką mięsną.
To było to nasze /pokoleniowe/ wkładanie palców do kontaktu i testowanie na ile władze pękną.

Dziś jest podobnie --- KACZYŃSKI powtórki z Grudnia, Radomia i in. nie urządzi ale z Ziobrą próbują.
I jak wspomniałeś te wszystkie NGO-sy partie większe i mniejsze, stowarzyszenia itp to przecie w sporej większości to są ludzie w najlepszym razie o połowę młodsi od nas.
I o zupełnie innych doświadczeniach życiowych.
I wymaganiach. Dla nich to co kiedyś oglądaliśmy przez szybę w pewexach jest normalnością, pewexy im nie potrzebne, miejsce pracy i osiedlenia zależy od nich i dlatego kiedy chce jakiś łobuz ich upodlić i zabrać choćby prawo wyboru takiej czy innej drogi, wleźć z butami pod kołdrę, szczuć na innych itp to się wściekają.

Piszesz Stefanie żes stary... znaczy nie pierwszej młodości chyba Jako i my wszyscy.
Ale problem w tym, że my nikomu żywota publicznego nie umilamy. Nie ma wśród nas takich co chcieliby uprawiać "piekło kobiet" szczuć na LGBTy czy uznawać, że UE to kolonizacyjne imperium niemieckie nas zniewalające.
Nie ma wśród nas pastwiących się nad ludem Jędraszewskich i innych biskupów ostatnim tchem wyklinających .... właściwie KOGO?

Ci na ulicach chyba ich nie słuchają, tak jak ci co pod domem KACZYŃSKIEGO i w innych miejscach krótko i po żołniersku wyrażają swoje opinie.
A jednocześnie w obiegu są tacy, których /bośmy "starzy"/ pamiętamy jako ZMP-owców, ZMS-owców i działaczy młodzieżowych
I to jest nasz plus dodatni, że pamietamy i że możemy ostrzegać czym to co jest grozi...

psst..Kiedy niedawno tłumaczyłem jednemu"młodemu" że KACZYŃSKI z TERLECKIM zupełnie nieźle mieli się pod korcem komunistów to zauważyłem spore zdziwienie...
Oni słyszeli tylko o .....Bolku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2457  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 13:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Masz rację Pluto, doświadczenia z elektrycznością należy zaczynać od pocierania laski bakelitowej. Może być szklana w ostateczności. To jest dość bezpieczne i nie wymaga żadnych uprawnień, chyba że ... siły tarcia wywołają pożar...

Witaj Fracie!!!
Miło Cię znów widzieć!
I o czem Ty do mnie mówisz?

Kiedy jednej panience /miłej/ co miała duże niebieskie oczy i ćwiczyła swoje czary-mary na telefonie ręcznym i płaskim opowiedziałem, że mnie o lampach superheterodynowych uczyli i diodach, pentodach i podobnych, to te duże niebieski zapłonęły zdumieniem bezdennem
I to by było ...na tyle. W tem temacie
Serdecznie pozdrawiam.

psst. A co pożaru, to chybaś zauważył, że jeden KACZYŃSKI otarł się o Godek i Przyłębską i mamy na ulicach pożar.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2458  
Nieprzeczytane 23-11-2020, 23:24
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
psst. A co pożaru, to chybaś zauważył, że jeden KACZYŃSKI otarł się o Godek i Przyłębską i mamy na ulicach pożar.
Cześć Pluto,
to ocieranie się to chyba jakaś pierwotna metoda krzesania ognia i wywoływania zapłonu, ale to nie moja formacja mentalna.
Lubię materiały trudnopalne i samogasnące. A do wzniecania pożaru ręki nie przykładam, ani też w niego nie wkładam.
Ps. I jeszcze w związku z tą wspomnianą przez Ciebie historią elektroniki, to tak myślę sobie, że nikt nigdy nie wynalazł lepszego niż internet wzmacniacza ludzkiej odwagi w artykułowaniu myśli i kreowaniu wizerunków.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2459  
Nieprzeczytane 24-11-2020, 08:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
.
Ps. I jeszcze w związku z tą wspomnianą przez Ciebie historią elektroniki, to tak myślę sobie, że nikt nigdy nie wynalazł lepszego niż internet wzmacniacza ludzkiej odwagi w artykułowaniu myśli i kreowaniu wizerunków.

Masz rację Fracie!
Dzięki temu łatwiej znaleźć wspólnotę poglądów i łatwiej znaleźć takich którzy tą odwagę wyrażą na ulicy i wyrażą swoje zdanie.
Ale Szanowny Fracie..... to tylko narzędzie.
Najpierw musi być .....MYŚL a odwaga przychodzi potem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2460  
Nieprzeczytane 24-11-2020, 10:00
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Najpierw musi być .....MYŚL a odwaga przychodzi potem.
Tak być powinno, ale bywa też odwrotnie. Historia zna takie przypadki.
Casus – Powstanie Listopadowe. Ciekawe, jaki skutek mógłby odnieść internet w tamtych czasach…
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze i nie nasze kwiaty w naszym obiektywie Mar-Basia Fotografia 4866 17-11-2020 15:44
. . . Nasze i nie tylko nasze PPSy - exe - flash. . . cz. 3. tar-ninka Hobby, pasje 2837 25-10-2020 12:24
Ubezpieczenie (prawie) od wszystkiego - komentarze 81.190.208.xxx Ogólny 2 25-03-2019 21:16
Drogi Panie ...Ułóż Zdanie.. Lila Humor, zabawa - wątki archiwalne 182 20-06-2008 23:32
Uzależnienie od sprawdzania wszystkiego .Pomocy Heniek52 Uzależnienia 17 09-10-2007 23:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.