menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3161  
Nieprzeczytane Wczoraj, 17:06
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 352
Domyślnie

Do
południa wybrałam się na dłuższy spacer, przy pięknej
pogodzie, obeszłam w koło naszą posesję, a trwało
to ponad pół godziny.
Wróciłam do domu a sąsiedzi z naprzeciwka, byli na spacerze ze swoim narodzonym dzieciątkiem.
Nawet nie wiedzieliśmy o jego ciężarnej kobiecie, a to tylko przez drogę nie przedstawił nam swojej pani , nie mówiąc już o dzień dobry.
Ja sobie siedzę przy stoliku, pijąc kawę sypaną z mleczkiem
No cóż są ludzie i ludziska.
Obejrzałam serial Dziedzictwo, ogdlądam teleexpress.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3162  
Nieprzeczytane Wczoraj, 19:12
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 352
Domyślnie




Jest słonecznie 16 st c

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3163  
Nieprzeczytane Wczoraj, 21:33
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 898
Domyślnie Witam Pszczółki

Tez trochę pomagam przy obiedzie . Dzisiaj tylko ziemniaki obrałem 5 sztuk do obiadu reszta ona już zrobiła , taką sałatkę .Że nie wiem kiedy taką jadłem. Ona umie takie coś zrobić, kolację, śniadanie. Wie co w lodówce jest, ja już tam nosa nie w tykam.kawę , herbatę z cytryną . To super jest. Jestem bardzo zadowolony. w ciągu pięciu dni ją poznałem, a w szóstym dniu , ona mnie przywitała pięknym kwiatem doniczkowym , czerwonym , bo taki mi się podobał co miała go na oknie . Poznać kobietę do życia w ciągu 5 dni to jest przydzielone chyb a z góry i odległość prawie 300 km. Nie pomyliłem się nic . Ona jest bardzo szczęśliwa i zadowolona , a ja dopiero. A ile fotek narobiliśmy restauracji i po wujciu z niej. A było nas tam 5 osób. O jednakowej porze kolacja i śniadanie.Na co mam narzekać Ona powiedziała że to góra działa te nasze spotkanie . Uśmiechniętą była jak mnie witała , a ja też .

Pozdrawiam miło was.

Cieplutko było , trawę kosiłem
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3164  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 07:09
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 642
Domyślnie

Witajcie ...wstawać pszczółki ..szkoda dnia ..Zapraszam na grilla !!

..Już spakowani jesteśmy a po śniadaniu wyruszamy.
Zosia super ogród pokazała i sąsiadów opisała .Niestety i takie "buraki" czasem się trafiają .Jak mówił Leszek z filmu chyba Daleko od szosy? "Jak się widzi taką sztukę to trudno zachować kulturę .Gieniu z Krysi zadowolony i tak trzymać !!!Powodzenia.
Basia z Janinką w domu weekend spędzają ale Basia ma lody do kawki na balkonie a do Janinki na pewno ktoś zaglądnie.
Jadzię pozdrawiam cieplutko i zapraszam do nas częściej.
Grażynka wczoraj pracowała na działce i ja też ..zrobię foty to pokażę.
Krysi za zawsze cieplutkie pozdrowienia wielkie podziękowania.Do potem .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3165  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 07:47
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 437
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam,
chciałam podzielić się smutną wiadomością :
dzisiaj w nocy zmarł mój teść.
Zawsze przynosił mi kwiaty - wielki dżentelmen i człowiek.
Pozdrawiam wszystkich najmilej. ;(


__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #3166  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:08
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 625
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim.
Bogusia już wstała,spakowana.Kawa,śniadanie i w drogę.Szerokiej i bezpiecznej drogi Ci życzę.
Wczoraj więcej odpoczywałam niż pracowałam,ale nie dało się coś więcej zrobić.Za gorąco.Dopiero co narzekałam że zimno i pada a tu gderam za gorąco i za sucho.Mam działkę piaszczystą. Woda przeleci i już sucho.Podlewania czas zacząć bo bez wody to roślinki padną.
Zosiu cudnie to wygląda.Bardzo lubię te małe begonie.Też je kupię i wtykam w te miejsca po przekwitłych tulipanach czy żonkilach.
Zaczynamy nowy miesiąc.
MAJ -najpiękniejszy miesiąc w roku, który nieodzownie kojarzy się z maturami, a jak matury to kwitnące kasztany,zapach bzów i konwalii, mnóstwo kolorów ,słoneczko i ciepełko.
Maj to także miesiąc zakochanych. Życzę wszystkim wiele szczęśliwych chwil właśnie w maju. Kochajcie się.
Dziś 1 Maja. Niech się święci 1 Maja. Oj,ile razy słyszało się ten okrzyk.
Ja to jestem szczęśliwa, że nie muszę iść, jak dawniej bywało, na żaden pochód, nie muszę machać chorągiewkami, tylko spokojnie spędzać ten świąteczny czas na działce rodziną.
Dzisiaj każdy robi co chce. Najczęściej siedzi w ogródku przed domem i sobie grilluje, popijając winko czy piwko z Rodziną.
Wszystkim życzę odpoczynku. Spędzając miłe chwile z bliskimi zapomnijcie o troskach,chorobach,smutkach, o codziennych obowiązkach.
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-120-ta. basia2002 Humor, zabawa 966 06-08-2018 18:17
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo Pod dobrą nadzieją- Część -119 -ta basia2002 Humor, zabawa 999 27-05-2018 10:23
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-118-ta. basia2002 Humor, zabawa 1000 27-02-2018 21:27
" PSZCZÓŁKI JOLITY " - czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część - 117 basia2002 Humor, zabawa 990 01-12-2017 20:09
PSZCZÓŁKI JOLITY - czyli "MIODOWO POD DOBRĄ NADZIEJĄ" cz. 107 oma Humor, zabawa 996 21-10-2015 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.