menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-10-2009, 00:40
Granit Granit jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 4
Domyślnie Na śmietniku życia

Miejscowość: Trójmiasto   Rodzaj ogłoszenia: Szukam   Ogłoszenie aktualne do dnia: Bezterminowo   

Rozpaczliwie szukam pomieszczenia nadającego się na zamieszkanie. Jestem w stanie sobie je wyremontować. Wystarczyłaby jakaś nieużywana piwnica, strych... Grozi mi bezdomność. Mam 60 lat. Jestem kulturalnym, spokojnym, uczciwym człowiekiem, niepijącym, tyle, że chorym - cukrzyca, po zawale, trudnosci z chodzeniem. Nie będę przeszkadzał, może nawet się przydam... Mój adres e-mail: namor49@wp.pl .

Ostatnio edytowane przez Granit : 17-10-2009 o 07:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 17-10-2009, 09:14
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

A co na to Opieka Społeczna, czy tam probowałes ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 17-10-2009, 09:46
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Granit
Rozpaczliwie szukam pomieszczenia nadającego się na zamieszkanie. Jestem w stanie sobie je wyremontować. Wystarczyłaby jakaś nieużywana piwnica, strych... Grozi mi bezdomność. Mam 60 lat. Jestem kulturalnym, spokojnym, uczciwym człowiekiem, niepijącym, tyle, że chorym - cukrzyca, po zawale, trudnosci z chodzeniem. Nie będę przeszkadzał, może nawet się przydam... Mój adres e-mail: namor49@wp.pl .
Nie podałeś powodu, dlaczego grozi Ci bezdomność. Za bezdurno nie zostaje się bezdomnym. Obecnie nie wolno eksmitować na bruk.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 14:05
Granit Granit jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 4
Domyślnie

Witam. Nie podałem powodu, ale swoją sytuację. Nie chcę wywlekać na forum prywatnych spraw. Jeżeli ktoś zdecyduje się mi pomóc, dowie się z pewnością więcej. Z Opieki Społecznej nie chcę korzystać, ponieważ oferują mi tylko dwutygodniowy pobyt w schronisku dla bezdomnych. To dla mnie dość uwłaczające. Zresztą dowiadywałem się. Ja się tam nie nadaję po prostu. Nie jestem typem degenerata, zarośniętego, brudnego, wiecznie pijanego bezdomnego, łażącego po śmietnikach. Staram się życ normalnie, tyle, że sytuacja zmusiła mnie do poszukiwań jakiegoś kąta. Wybaczcie więc, że nie będę pisał o powodach. Po prostu szukam kąta dla samotnika. Może ktoś mi zaufa... Jedno jest pewne, nie zawiodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 14:24
sarna2's Avatar
sarna2 sarna2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Jastrzębie Zdrój
Posty: 3 770
Domyślnie

Tak w ciemno? Raczej trudno. Pomyśl , kiedy TY byś zaufał?
Przyjąć kogoś do domu to duża odwaga!

Nawet na priv nie można do Ciebie pisać!
__________________
Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 14:30
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Granit
Cytat:
To dla mnie dość uwłaczające. Zresztą dowiadywałem się. Ja się tam nie nadaję po prostu. Nie jestem typem degenerata, zarośniętego, brudnego, wiecznie pijanego bezdomnego, łażącego po śmietnikach.

To są Twoje słowa. Może tam też są ludzie w podobnej sytuacji jak Twoja. To też są ludzie, czemu im uwłaczasz. Może też znależli się na życiowym zakręcie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 19-10-2009, 16:18
Granit Granit jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 4
Domyślnie

Drodzy moi, Lucynno i Tadeuszu. Można do mnie pisać, podałem przecież swój adres mailowy. Nie chcę też, żeby mnie ktoś przyjmował do domu. Pytam o pomieszczenie typu strych, piwnica, jakaś w miarę ciepła komórka... Nawet wolałbym być sam. Nie chcę przeszkadzać nikomu. A co do lokatorów schronisk, to nikomu nie uwłaczam. Byłem w takim przybytku przez rok. Wiem, jak tam jest i kto tam pomieszkuje. Są normalni ludzie, tacy jak ja i mnie podobni, ale większość z nich to ludzie z tzw marginesu. Nie chcę tam powtórnie trafić. Ale nie o tym tu chciałem mówić i dyskutować. Po prostu potrzebuję jakiegokolwiek pomieszczenia. Wiem, że niewielkie mam szanse, ale staram się wykorzystać każdą możliwą drogę. Przecież są ludzie, którzy nawet zwierzęciem się zaopiekują, może ktoś zainteresuje się uczciwym człowiekiem. Mogę tylko dodać, że mieszkam teraz u obcej kobiety, która, niestety, jest alkoholiczką. Codzienne awantury, ekscesy... Mam tego po prostu dość. Cały czas uciekam przed alkoholem. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Depresja, a styl życia - komentarze Ircia Ogólny 17 11-08-2010 17:26
sens życia sarna2 Różności - wątki archiwalne 47 11-08-2009 16:21
Magiczne Aspekty Naszego Życia Malwina Różności - wątki archiwalne 502 24-03-2009 18:04
Kruchość życia largetto Społeczeństwo - wątki archiwalne 16 14-07-2008 14:17
Blog sensem życia - komentarze ja2977 Ogólny 6 17-12-2006 17:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.