menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #23981  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 15:28
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jak rozumiem,Jarosław dał wyraz rozgoryczeniu,że lustracja nie została doprowadzona do końca.A,że jest człowiekiem konsekwentnym,przy następnych wyborach już nie zmarnuje swojego głosu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23982  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 16:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Hypatia]
Cytat:
Pluto, Ty zostaw w spokoju ''wschodnie geny'',bo Ci oko podbiję !
No dobra! To od dziś chcąc komentować wybitne przejawy przejawy miłości do bliźniego swego będę pisał o ....dalekowschodnich zwyczajach bo jakaś przyczyna tych przejawów internacjonalizmu być chyba musi
Cytat:
"Wschodnie geny'' widać są Ci znane jedynie z incydentalnych (wirtualnych?)kontaktów i idąc na łatwiznę brniesz w powierzchowne i niesłuszne uogólnienia.
Ja? A w życiu. Ja tylko jak widzę, to skutki opisuję. Z natury. Do głowy by mi nie przyszło, żebym każdego napotkanego w życiu Ukraińca per dzicz i rezuna traktował. A Rosjanina jak nkwudzistę, specnazistę i podobnego. Ci których zdarza mi sie spotykać do mnie i nas Polaków odnoszą się z szacunkiem, czasem podziwem i z sympatią. Chyba zmieniliby uczucia gdyby słyszeli jak brzmi czacza spod Buczacza. I pewnie nie chwaliliby sie polskimi genami we własnych życiorysach.
Cytat:
Nie zamierzam wchodzić z Tobą w żadne spory ,bo sądzę ,że Twoje intencje pojmuję
I słusznie. W moim przekonaniu nie każdy z tamtego kawałka Korony miał w rodzinie Azję i Tuhajbejowicza w jednym
smutek.
Cytat:
Co bym nie napisał i tak Pluto skrytykuje i jeszcze powie,że mam jagielońsko-białorusko-ukraińsko i litewskie geny i jestem u Kaczyńskiego na garnuszku.
Jak z garnuszkiem u Kaczyńskiego to nie wiem. Sądzę, że może być cienko, bo on biedny człek jest i na pożyczkach jedzie, co u nich we zwyczaju familijnym bywało, bo i Kaczyński poległy od Sikorskiego życzał w potrzebie i ten publicznie o zwrot upominać sie musiał
Co zaś do tego co bym powiedział, to może łaskawie wstrzymałbyś się aż...powiem.
A jak juz przy tym com rzekł wcześniej -śmy, to sprawdziłeś te kontrakty gazowe za Kaczyńskich rządów? Chyba komunista Jasiński był wtedy Pawlakiem u premiera Tysiąclecia i w gazownictwie jakies pociotki Macierewicza z Naimskim wtedy buszowały.
Hypatia.
Cytat:
I uważaj na mój prawy sierpowy !
podpisano
Lwowianka
ps.No,prawie Lwowianka ,córka ,wnuczka ,prawnuczka itd Lwowian !
Odetchnąłem z ulgą. Też mi do Buczacza nie pasowałaś. I to od pierwszej razy
A bałakać potrafisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23983  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 16:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kresy wschodnie I i II RP,a szczególnie Lwów, to było miejsce ...wyróżniające się... (wielu wybitnych naukowców,artystów i ludzi polityki ta ziemia wydała) ...
Hypatio,
mnie na szczęście moje na świat wydała moja Mamusia, a nie żadna ziemialwowska czy poznańska lub krakowska.
To pewno dlatego żaden ze mnie artysta, naukowiec czy - nie daj Boże - intelektualista.

O co te spory się toczą?
O nic, naprawdę, nie warto.

W wolnych chwilach zajrzałam sobie do archiwum RWE, zwłaszcza z lat 50-ych, bo tych znacznie późniejszych namiętnie słuchałam.
A jaki odbiór czyściutki , żeby za Wiesława, Edwarda czy Wojciecha taki był, ale gdzież tam!
http://www.polskieradio.pl/68,Radia-Wolnosci

http://moje.polskieradio.pl/station/...a-Wolna-Europa

Wczoraj też w Planete+ wyemitowano film o Wisławie z Wisławą Szymborską.
Najwartościowsze bły te fragmenty, w których Autorka czytała swoje wiersze.
Reszta - mniej zachwycająca. Holenderski reżyser, John Albert Jensen, nie uchwycił tych klimatów krakowsko-polsko-szymborskich.

Dowcip opowiedziany przez poetkę wiele mówi o jej stosunku do świata i ludzi.

Einstein po śmierci trafia do nieba. Stanąwszy przed obliczem Boga, pyta go o wzór na stworzenie wszechświata.
- To proste - odpowiada Bóg i zapisuje na tablicy bardzo długie i skomplikowane równanie.
Einstein zauważa:
- W tym wzorze jest błąd i powtarza się kilka razy!
- No właśnie - przytakuje Bóg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23984  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 16:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie bojkot i Zbynio o prezesie:)

Cytat:
Jego dawny kolega z partii Zbigniew Ziobro tymczasem kazał mu [Girzyńskiemu] zwrócić uwagę, jacy politycy w Niemczech wzywają do bojkotu mistrzostw na Ukrainie, m.in. przez nierozgrywanie żadnych meczów w tym kraju. - To samo mówi Erika Steinbach. Jest taka wypowiedź Eriki Steinbach i innych polityków niemieckich, i to powinno dać Jarosławowi Kaczyńskiemu do myślenia, aby się wycofał - przestrzegał szef Solidarnej Polski.

Zbynio dojrzewa chyba do całkowitego rozwodu z dawnym władcą z pisowskiego ludu i chyba gryzie w wyciągnietą niedawno dłoń łaskawcy.
Przewidywałem, że tak będzie.
Ale żeby go zaraz w zaprzęgu z Eryką Steibach ustawiać, to już mi na myśl nie przyszło.
To to powtórka z dziadka z wehrmachtu, albo ......jeszcze gorzej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23985  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 17:09
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Mam nadzieję, że to jakaś pomyłka...bo, nie daj Bóg.

O godz.10:46 już "dzwonili" na koszt Prezydenta ! ?
Katastrofa zdarzyła się o 10:41! pewno chwilę jakąś to trwało
a "Oni" już mastrowali przy komórce Naszego Prezydenta.
Ciało Prezydenta zostało odnalezione o 12:46 !


Kto z nas robi idiotów? Komórka została wyrwana podmuchem i wylądowała w rączkach SPECNAZu?

Może to prawda, że robi się idiotów, ale na razie może nie warto ferować wyroków, tym bardziej, że owa oburzająca historia z telefonem mogła wyglądać bardziej prozaicznie.

Jeśli po katastrofie przez siłę podmuchu wiele ofiar katastrofy nie miało ubrań ( w tym wg zeznań borowca Prezydent), to również komórki mogły latać w powietrzu z ubraniami.
Najprędzej zawsze na miejscu są ci, co najbliżej, a wśród nich tak zwane "hieny" niestety też.
Jeśli ktoś znalazł komórkę, to sobie w niej pogrzebał.
Może ktoś przypadkowy, może i specsłużby.
Może coś przeoczyłam, w takim razie pewnie ktoś sprostuje,
ale wszystkie portale podały wiadomość, pisząc "ktoś", albo używając formy bezosobowej "grzebano".


Dziwi mnie w takim razie stanowcza pewność, że to SPECNAZ.
Można zakładać, ale nie można spekulacji traktować jako pewnik.

Skąd też jest wiadomość, że ciało prezydenta znaleziono tak wcześnie? Oficjalnie znaleziono je ok.17:00 a kiedy do Smoleńska przybył JK zidentyfikował brata po bliźnie.
Też się coś zmieniło?

i jeszcze jedno. Przez nowoczesne komórki można podsłuchiwać otoczenie, nawet jak są wyłączone i kiedyś w tv mówiono, że właśnie z tego względu przed posiedzeniami niejawnymi komórki się zostawia w specjalnym pomieszczeniu, nie wystarczy wyłączyć.
SPECNAZ to nie przedszkole i nie musiało tak naiwnie grzebać w komórce, chyba, że założymy, że Prezydent miał model jednostkowy specjalny, a służby czekały na czworakach w krzakach na ten telefon, bo we mgle widziały i wiedziały, gdzie dokładnie upadnie i czyj jest.

Tak więc teoria "hien" i znaleziska bardziej tu akurat mi pasuje.
Nadal zbyt wielu rzeczy nie wiemy, więc ze stanowczym określeniem kto kogo i w jakiej części robi w bambuko trzeba się jeszcze wstrzymać, a nie bić na alarm bez dowodów.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23986  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 17:16
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale żeby go zaraz w zaprzęgu z Eryką Steibach ustawiać, to już mi na myśl nie przyszło.
To to powtórka z dziadka z wehrmachtu, albo ......jeszcze gorzej
Bardzo gorzej. Czytałam to i też się śmiałam, bo przydzwonił mocno.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23987  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 17:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Olena, jeszcze raz przeczytaj co napisałaś.
Chyba szkoda czasu faktycznie na te krzaki i czworaki, choć rozumiem, że trzeba wyczyniać wygibasy, aby jakoś to uzasadnić.
To było 5 minut, gdy wszystko dymiło i ten co miał w ręce ten telefon uznał, że pierwszą czynnością jest go uruchomić,
zamiast rozejrzeć się kto jeszcze żyje.

Godzina katastrofy chyba się nie zgadza?
To tyle.

btw. dziwi cię SPECNAZ? Przecież był na miejscu zanim samolot wylądował. To słowa gubernatora Antufiewa.
Ruskiemu też nie wierzysz?
No i podsłuchiwać można, ale nie wcześniejsze kontakty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23988  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 18:03
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
btw. dziwi cię SPECNAZ? Przecież był na miejscu zanim samolot wylądował. To słowa gubernatora Antufiewa.
Ruskiemu też nie wierzysz?
No i podsłuchiwać można, ale nie wcześniejsze kontakty.
Fakt podsłuchy się prowadzi na bieżąco i na pewno zainteresowani zaległości nie mają, jak sądzę i nie musieli czekać na komórkę we mgle.

Napisałam (podkreślając to słownie) co ja osobiście myślę nie tworząc i nie mnożąc "pewników" teorii spiskowej.
Bo z kolei jeśli się przyjrzeć temu, co Ty Lilu napisałaś, to napisałaś dokładniej i z większą emfazą niż serwisy informacyjne?!

Słyszałaś, żeby kiedyś "hieny" pomagały ludziom, gdy było co zbierać w tym czasie? Oni zakładają, że ratunek i tak nadejdzie, a co tymczasem złapią to ich. Mówiono o ich poczynaniach przy innych wypadkach.

Godzina katastrofy?
Rzeczywiście ten kto w mediach pierwszy podał info o telefonie podał te wszystkie godziny, a reszta mediów powtórzyła powołując się zresztą na...no zgadnij na kogo?
Ja dokładnie nie pamiętam godziny w czasie polskim, a nie chce mi się teraz szukać. Może ktoś pamięta i nie musi szukać.
Mówi się o 5 minutach po katastrofie.

Co do obecności SPECNAZ-u dziwię się, że budzi to jakieś zaskoczenie, albo coś potwierdza. Mnie nie dziwi. Byli to byli i nie tylko tam. Przecież wychowaliśmy się w komunie i w niej żyliśmy to chyba to jasne dla nas, że byli.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23989  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 18:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Olena, mnie chodzi po głowie, że inna była godzina katastrofy.
W hieny i 5 minut nie wierzę. Tym bardziej, że komórka nie zginęła, tylko została oddana Marcie Kaczyńskiej.

Specnaz dziwi. Jak mówił gubernator, był tam przypadkowo podobno.
Nieprzypadkowo było FSB i OMOM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23990  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 18:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Ja dokładnie nie pamiętam godziny w czasie polskim, a nie chce mi się teraz szukać. Może ktoś pamięta i nie musi szukać.

Pamiętam oczywiście.
Pierwsza była 8:56. Ostateczna 8:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23991  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 18:31
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
(...)W hieny i 5 minut nie wierzę
(...)

Czekam na zamknięcie śledztwa. Mam jak chyba każdy wiele wątpliwości, niejasności i domysłów i uwag krytycznych. Tak jak wielu też uważam, że wina była po obydwóch stronach, ale wybacz, nie wierzę tak jak Ty, w spiskową teorię dziejów w sprawie samej katastrofy.
No trudno, wiem, że wielu wierzy.
Dla mnie z kolei bardziej wiarygodne są te teorie, które mówią, że ktoś celowo wypuszcza takie wieści tak sprytnie ujęte, aby podbudować teorię o zamachu.
Jak w dobrym kryminale trzeba się zastanowić, komu to i jaki przynosi "zysk".
Kilka podmiotów by się znalazło, gdyby chcieć gdybać.
Miłego wieczoru.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23992  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 18:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał olena
Czekam na zamknięcie śledztwa.

Miłego wieczoru.


Obyśmy doczekali.
Też miłego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23993  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 19:45
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Ici a Paris !
Wygrał socjalista !
Sarkozy był antypatyczny i niekoniecznie nam przyjazny więc płakać za nim nie będziemy ! Zobaczymy co pokaże socjalista,jedno pewne mamy wyjątkową okazję przyjrzeć się z oddali jak socjalista zamienia wodę w wino - francuskie wino ! Może ta obserwacja będzie pouczająca dla wielu z nas ,którzy sądzą ,że wystarczy chcieć - w życiu nieraz to się sprawdza ,w ekonomii niestety nie.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23994  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 20:26
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Lilu- prosze o jeden przykład , gdzie nie traktuje sie nas jak polglowkow i przynajmniej z umiarkowanym lub znacznym stopniem niedorozwoju umyslowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23995  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Ici a Paris !
Wygrał socjalista !
Sarkozy był antypatyczny i niekoniecznie nam przyjazny więc płakać za nim nie będziemy ! Zobaczymy co pokaże socjalista,jedno pewne mamy wyjątkową okazję przyjrzeć się z oddali jak socjalista zamienia wodę w wino - francuskie wino ! Może ta obserwacja będzie pouczająca dla wielu z nas ,którzy sądzą ,że wystarczy chcieć - w życiu nieraz to się sprawdza ,w ekonomii niestety nie.

Czyzbys tesknila za komunizmem? NIE ZYCZ ZLE BLIZNIM Z FRANCJI. Kryteria, ze byl antypatyczny - nie sa kryteriami. Prezydent kraju ma role chronic kraj przed kleskami I UPADKIEM. On akurat chronil, przeprowadzil reformy w kraju "niereformowalnym", ruszyl mamuta sadownictwo, edukacje, powywalal na zbita morde czesc administracji komunistyczno-socjalistyczna, wprowadzil porzadek w systemie "przyjmowania" nielegalnych cudzoziemcow. Chcial nauczyc Francuzow pracowac i cenic prace - a nie liczyc na asystencje. Na zasadzie czy sie stoi czy sie lezy Euro 1500 (SMIC) sie nalezy w CIAGU 35 GODZIN PRACY I ZATRUDNIENIA NA TYM SAMYM STOLKU PRZEZ CALE ZYCIE.

Moja mila kolezanko, aby to zrozumiec nalezy zyc we Francji - czytanie gazet to nie wszystko.

Ha ha - mimo to podobalo mi sie Twoje powiedzenie:

Cytat:
Zobaczymy co pokaże socjalista,jedno pewne mamy wyjątkową okazję przyjrzeć się z oddali jak socjalista zamienia wodę w wino - francuskie wino


Hihi, ci co "marzyli" o nastepnej rewolucji ludowej - beda smieli sie po katach. Juz ich widze - kiedy Finanse swiatowe przykreca im sruby.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23996  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:19
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Hihi, ci co "marzyli" o nastepnej rewolucji ludowej - beda smieli sie po katach. Juz ich widze - kiedy Finanse swiatowe przykreca im sruby.

à propos finansów światowych, noblistów i innych autorytetów: http://www.wprost.pl/ar/317974/Upade...u-centralnego/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23997  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:31
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
à propos finansów światowych, noblistów i innych autorytetów: http://www.wprost.pl/ar/317974/Upade...u-centralnego/

Latwo przekladac na papier tezy i teorie. Niestety z pustego w garnek nie przelozysz....a zyc"trokiem" (wymiana towarowa) - to nie w XXI wieku.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23998  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:38
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał marbella
Czyzbys tesknila za komunizmem? NIE ZYCZ ZLE BLIZNIM Z FRANCJI. Kryteria, ze byl antypatyczny - nie sa kryteriami. Prezydent kraju ma role chronic kraj przed kleskami I UPADKIEM. On akurat chronil, przeprowadzil reformy w kraju "niereformowalnym", ruszyl mamuta sadownictwo, edukacje, powywalal na zbita morde czesc administracji komunistyczno-socjalistyczna, wprowadzil porzadek w systemie "przyjmowania" nielegalnych cudzoziemcow. Chcial nauczyc Francuzow pracowac i cenic prace - a nie liczyc na asystencje. Na zasadzie czy sie stoi czy sie lezy Euro 1500 (SMIC) sie nalezy w CIAGU 35 GODZIN PRACY I ZATRUDNIENIA NA TYM SAMYM STOLKU PRZEZ CALE ZYCIE.

Moja mila kolezanko, aby to zrozumiec nalezy zyc we Francji - czytanie gazet to nie wszystko.

Ha ha - mimo to podobalo mi sie Twoje powiedzenie:



Hihi, ci co "marzyli" o nastepnej rewolucji ludowej - beda smieli sie po katach. Juz ich widze - kiedy Finanse swiatowe przykreca im sruby.


Nie wiem, gdzie Ty się doczytałaś ,że ja tęsknię za komunizmem,ale to zapewne nie ma znaczenia ,że niczego takiego nie napisałam jak i kilka innych rzeczy ,które byłaś łaskawa kilkakrotnie mnie przypisać. Drobiazg .
Ponadto porównywanie socjalizmu w wydaniu francuskim z komunizmem jest dość osobliwe - śmiem twierdzić ,że to jednak nie to samo .
Mówisz ,że aby zrozumieć realia francuskie trzeba żyć we Francji ? Hmmm,czy z tego należy wysnuć wniosek ,że uważasz,żeby zrozumieć realia polskie należy żyć w Polsce ? Słusznie ,tylko nie wiem czy zgodzi się z Tobą Twoja amerykańska koleżanka. W prawdzie nie wiem który z kandydatów będzie lepszym prezydentem Francji,natomiast wiem ,że Sarkozy wielokrotnie dał dowód ,że nie gra z nami w jednej drużynie - aby to wiedzieć trzeba mieszkać w Polsce.
W każdym razie czekam, co też nowy socjalistyczny prezydent V Republiki nawywija,będzie to doprawdy pouczająca lekcja dla wszystkich Janosików na tym wątku - pamiętajmy ,że we Francji prezydent ma realna władzę !
Mimo wszystko nie życzę Francji lekcji greckiego ,a może jej się to obecnie przydarzyć.

Ps. Właśnie nadają przemówienie prezydenta elekta - wyraża szacunek i uznanie dla swego poprzednika i do niedawna przeciwnika.
Mamy jeszcze wiele do uczenia się w zakresie standardów demokratycznych.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 06-05-2012 o 21:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23999  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:44
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Ps. Właśnie nadają przemówienie prezydenta elekta - wyraża szacunek i uznanie dla swego poprzednika i do niedawna przeciwnika.
Mamy jeszcze wiele do uczenia się w zakresie standardów demokratycznych.
Otóż to. Ustępujący też się umiał zachować mimo porażki.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24000  
Nieprzeczytane 06-05-2012, 21:56
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Latwo przekladac na papier tezy i teorie. Niestety z pustego w garnek nie przelozysz....a zyc"trokiem" (wymiana towarowa) - to nie w XXI wieku.

Trzeba postawić sprawy jasno: http://www.youtube.com/watch?v=G45d9...eature=related
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.