menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #13001  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 20:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Wynegocjuje ceny cukru chociaż ja i rodzina nie słodzimy...
Już negocjował ceny z lepperoidami.
I tyż było smisznie.
Różnica jest taka, że Napieralskiemu na plecy weszły stare repy od Millera i Kwacha, które juz mu młotem wybijają z plastiku sojusze z ElKaczore.
A odprawiając gorzkie żale nad Bartkiem A jednocześnie młotkują obecne kierownictwo za to, że dopuściło do transferu z niskich pobudek i przerostu gruczołu ambicji u plastika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13002  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 20:26
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
W takiej sytuacji życzę mu dużo zdrowia i mocnych zębów, chociaż analizując zdjęcia to zęby ma raczej słuszne.
Też mu kibicuję, a co to przecież nic złego, że mam animozje do "absmaka"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13003  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 20:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
.
Różnica jest taka, że Napieralskiemu na plecy weszły stare repy od Millera i Kwacha, które juz mu młotem wybijają z plastiku sojusze z ElKaczore.
A odprawiając gorzkie żale nad Bartkiem A jednocześnie młotkują obecne kierownictwo za to, że dopuściło do transferu z niskich pobudek i przerostu gruczołu ambicji u plastika.
Bartek odszedł, bo mu kazali głosować jak pis a to człowiek z jajami na badziewie nie pójdzie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13004  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 20:40
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Też mu kibicuję, a co to przecież nic złego, że mam animozje do "absmaka"
Słowo animozja jest wytworne i właściwe dla dżentelmena, damie wolno więcej więc powiem, że nie znoszę absmaka i mam go ochote szydłem w słabiznę ekscytować .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13005  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 20:57
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ustawili go w Szczecinie. Będzie on lub Napieralski. Specjalnie pomyśleli? W Koziej Wólce by wygrał, ale PO go ustawia na Szczecin kontra Napieralski.

Alez ty Kazik jestes niemota
Obaj pochodza ze Szczecina, wiec to normalne, ze mlody wilczek startuje ze Szczecina, a poniewaz w Szczecinie SLD (PiS tez ) dostaje zawsze baty stawiam na to, ze Napieralski wystartuje w tej kadencji z Warszawy bo bylby dla niego straszy despekt gdyby dostal kilka tysiecy mniej glosow niz Arlukowicz - a tak bedzie teraz napewno

Cytat:
Napisał Kazik
Lila--skąd wyciągnąłeś "dobrego lekarza"? Sam o sobie tak mówił? A błaznem przekupnym jest teraz. Poczytać fora wystarczy.

Myslisz, ze to mali pacjenci z pediatrii tam pisza, na tych forach, ze jest kiepskim lekarzem?

Cytat:
Napisał Kazik
A PO życzę aby pobrało PJN i koniecznie Kononowicza. Bo po wyprzedaży wszystkiego (nawet strategicznych) to będzie dobre hasło--NIE BĘDZIE NICZEGO.

Zapewniam cie Kazik, ze sa takie egzemplarze, ktorych napewno nikt nie zechce kupic - az szkoda
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13006  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 21:08
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Bartosz Arłukowicz, młody, przystojny, uroczy, zdolny. Jak się okazuje, do wszystkiego. Dotychczasową pozycję w polityce zawdzięcza SLD. W 2002 r. z naszej listy uzyskał mandat radnego miasta Szczecina. Nawiązany w 2004 r. romans z Markiem Borowskim nie wyszedł mu na zdrowie. W 2005 nie dostał się do Sejmu. W dwa lata później został posłem z listy LiD. Też mu się nie za bardzo podobało i odszedł do klubu SDPL-Nowa Lewica. Nie na długo. Choć był przewodniczącym SDPL w województwie zachodniopomorskim, bez żalu rozstał się z nowym klubem i partią, która nie zaspokoiła jego ambicji. W marcu 2009 r. został członkiem klubu poselskiego Lewica (we wrześniu 2010 przekształconego w KP SLD).....

http://senyszyn.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13007  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 21:23
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Słowo animozja jest wytworne i właściwe dla dżentelmena, damie wolno więcej więc powiem, że nie znoszę absmaka i mam go ochote szydłem w słabiznę ekscytować .

Szydłą. Tą Szydłą
__________________
Nie kupuję jaj z chowu klatkowego (numer 3 na pieczątce)
ponieważ... http://www.youtube.com/watch?v=h_8LtOAq9bk&hl=pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13008  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 21:24
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Czyżbyś najwięcej dam spotkała w czarnych kręgach? Zwolenniczko rasizmu, współczuję gustu.

ps. ale, ale, Red Bull -Twój kolor czerwony
Do Lili piszesz a ja tylko w temacie zapytam. Tego szefa firmy Red Bul masz na myśli? Bo ja zaczynam się czuć jak w PRL. Jaruzelskiego zaprasza na doradzanie. Z NATO zamierza wychodzić. Ja wiem że to był kolejny "bronek", ale w porównaniu że "czarne jest czarne" to to ma większy ciężar gatunkowy. Nowy szef? To nasz "czerwony szef"? Nie mylisz Pis z SLD? PO miała tak blisko--ale teraz dostanie w nos od Napieralskiego. Straci wyborców za ten podkupiony.
http://img811.imageshack.us/img811/5668/redbul.jpg
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13009  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 21:58
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Pomówienie? Wpis dwa słowa "Giertych fakt" więcej nie trzeba w Googlach.

Cytat:
Napisał koala
A co Giertych robi dla PO? Nic nie wiem, może jakiegoś linka dasz, a nie tylko pomówienie.
"Puls Biznesu" i "Fakt" przeprosiły szefa MSZ Radosława Sikorskiego za "obraźliwe" i "wulgarne" komentarze, jakie znalazły się na ich forach internetowych oraz poinformowały o ich usunięciu. Nie wiadomo, czy Sikorski przyjął przeprosiny i czy wycofa pozwy. Jego przedstawiciel, Roman Giertych poinformował tylko, że on sam również złożył pozew przeciwko "Faktowi". http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...skiego_za.html

Giertych żąda by "Fakt" wydał na przeprosiny jeszcze pół milionaWięcej... http://wyborcza.pl/1,75478,8588565,G...#ixzz1MAVrI1zS

Wpływowy krakowski poseł Jarosław Gowin na antenie Radia Zet wypalił szczerze: - Jeżeli Donald Tusk rozmawia z Włodzimierzem Cimoszewiczem, to mnie jest bliżej do Romana Giertycha niż do Cimoszewicza. Bo jak twierdzi Gowin, poglądy lidera LPR ewoluują od skrajnie narodowych ku narodowo-liberalnym.
=====================================
Wpisz dwa podane słowa i nie pytaj o sto linków. No a Gowin--najlepszy z całej PO idzie na boczny tor? Bo nie gryzie i szczeka jak należy? O wucu coś się odważył powiedzieć? Bóg przebacza--ale Tusk i Schetyna nigdy.

Biedny Tusk--nawet Mellera nie przekonał. Nawet nie przekupił.
To "śtraśne źle".

A Giertych dostał kiełbaskę rządową. Adwokacina z głodu nie padnie. Ochłap duży zawsze dostanie i kość. I usłyszy "good boy" i podaj łapę.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13010  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:07
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

To przecież Kaczyński wszedł z nim w koalicję
I jemu podawał łapę. Kazik - nie masz Alzheimera aby????
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13011  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:13
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Dla mnie też jeżeli nie liczysz drogo. Albo sam poszukać będę musiał. A na Naszego Kochanego Pana Prezydenta masz coś? Hurtem bym kupił taniej.

Wg.życzenia
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/pre...ia_183920.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13012  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:19
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Ciekawe jak by wybrnął "inny" prezydent?
"Na szczęście królowa wybrnęła z tej gafy. Kiedy prezydent zabrał jej kieliszek, ona szybko chwyciła kieliszek Komorowskiego."


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/pre...ia_183920.html
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13013  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:19
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Imienniku,
Z PiSu to tylko jedego forumowicza, a właściwie forumowiczkę lubię, a za to tobą nie przepadam.

Stara lewica zagołosuje napewno, albo na SLD,albo PZPO, zresztą to na jedno wyjdzie.
SLD z Napieralskim na czele powinno być i będzie Lewą nogą PO, a Arłukowicz jest próbnym przeszczepem nogi.
Cała operacja powinna się Doktorowi Donaldowi udać ?
Borowski, Cimoszewicz , Kwaśniewski,Oleksy i Miller to tylko liderzy starej lewicy i napewno znają się w przyszłym parlamencie, z list tego czy drugiego ugrupowania. Nieważne.
Ja też nie pisałem że za tobą przepadam. A czy przeszczep lewej nogi się przyjmie? Myślę że Schetyna mu wyznaczy granicę. Jak przekroczy--to na wysypisko.

Ktoś tu pisał/a jaki miłosierny jestem. Ja tylko przewiduję. To nie moja broszka co z Arłukowiczem zrobią.

Ale fajne ministerstwo. Dla uciekinierów i uciekinier to poprowadzi.
PO mi się zaczyna podobać bo tak śmiesznie aż do "bulu" dawno nie bylo. Ale straci niedoszłego koalicjanta, a tym samym "zdolność koalicyjną". Chociaż niczego nie można przesądzać.

Ważne żeby w dwu-dniowych wyborach udał mu się pierwszy cud. Cud nad urną. Niech Tusk Łukaszenkę zapyta, aby nie było fuszerki.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13014  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:23
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Telegram sprzed lat do Jaruzelskiego.
Świetna robota. stop. Gratulacje. stop. Oddaj okulary.stop.
Pinochet.
Kazik - czy już Ci aby nie pisałem, że świat to dużo więcej niż PIS i PO???
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13015  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:31
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Słowo animozja jest wytworne i właściwe dla dżentelmena, damie wolno więcej więc powiem, że nie znoszę absmaka i mam go ochote szydłem w słabiznę ekscytować .
Na to trzeba mieć więcej dowcipu. To o Arłukowiczu piszesz?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13016  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:41
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Alez ty Kazik jestes niemota
Obaj pochodza ze Szczecina, wiec to normalne, ze mlody wilczek startuje ze Szczecina, a poniewaz w Szczecinie SLD (PiS tez ) dostaje zawsze baty stawiam na to, ze Napieralski wystartuje w tej kadencji z Warszawy bo bylby dla niego straszy despekt gdyby dostal kilka tysiecy mniej glosow niz Arlukowicz - a tak bedzie teraz napewno

Myslisz, ze to mali pacjenci z pediatrii tam pisza, na tych forach, ze jest kiepskim lekarzem?
To że Napieralski ma zamiar startować z Warszawy--wiem już od południa. A o lekarzu Bartku ktoś napisał że dobry. Zapytałem skąd ta wiedza. Sam się tak określa skromnie?

Gdzie masz forum ze mali pacjenci piszą jaki dobry? Może Ela Ci coś doradzi. Życzę zdrowia.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13017  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 22:51
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Z tego linku i blogu cytat:
=======================================

Bartosz Arłukowicz - samowykluczony z SLD (zadanie relatywnie łatwe, bo już rozpoczął proces jego wkluczania do PO),

Miro Drzewiecki - nowy kolega klubowy Arłukowicza, czuje się wykluczony z listy wyborczej PO w Łodzi,

Zbychu Chlebowski - jw. plus jeszcze wykluczony z KP PO,

Beata Sawicka - wykluczona z PO przez agenta Tomka,

Janusz Palikot - samowykluczony z PO,

Joanna Kluzik-Rostkowska i inni PJNowcy, samowykluczeni z PiS,

Piotr S., ps. „Staruch”, nieformalny szef kibiców Legii Warszawa, chwilowo w areszcie, wykluczony ze stadionu za miłość do piłki nożnej,

Krzysztof Markowicz, ps. "Litar", szef "Wiary Lecha", wykluczony z kibicowania swojej ukochanej drużynie Lech Poznań za niewinne oplucie i sponiewieranie na stadionie rodziny z dziećmi,

dyrektor Radia Maryja wykluczony z państwowej kasy na wiercenia geotermalne za szerzenie miłości bliźniego, walkę z antysemityzmem i ksenofobią,

Marek P., pełnomocnik instytucji kościelnych w Komisji Majątkowej, wykluczony z grona ludzi wolnych za umiłowanie Kościoła katolickiego i przysparzanie mu majątku.
===============================
To wszystko napisała Senyszyn. Pozostawiam bez komentarza.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13018  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 23:23
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
To przecież Kaczyński wszedł z nim w koalicję I jemu podawał łapę. Kazik - nie masz Alzheimera aby????
Nie mam. A może jeszcze pamiętasz, że PO nie zgodziło się na "wybory po wyborach"? Mógł zrobić rząd mniejszościowy. Bez przystawek. Ale to się może udać w Szwecji, bo tu by PO stanęło na głowie aby zablokować wszystkie ustawy.

To by był stracony czas. Teraz widzisz odwagę gdy po 2 latach zechciał wyborów? A PO "łaskawie" tym razem się zgodziło? To PO jest chore na władzunię. Raz zdobytej nie oddamy.

A co powiesz że długi Romek u Tuska bywał i przyjmował Tuska w domu?
Spiskowali i teraz się Giertych chwali, że rząd Pis rozwalił? Chyba nie łże--bo Tusk nie zaprzecza.

Ale Romek nie będzie na salonach. W przedpokoju to owszem. No i jakąś kość mu czasem rzucą. Jak się nie ma honoru a papusiac trzeba.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13019  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 23:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
A to jedna napisała pod artykułem:

Magdalena Maj 9, 2011, 09:34
Boże święty co by się działo i ile plucia byłoby jak by tak zrobił św.pamięci Lech Kaczyński.Komentarzy i ubliżania nie byłoby końca .Ale jak prostacko i debilnie zachowuje się Komorowski,mało tego głupio się jeszcze śmieje to wszyscy milczą.Ludzie opamiętajcie się.

===================================
Ja już tu wklejałem fotkę zatytułowaną "Angelo i ty tam Sarkozy już możecie usiąść". Oraz "Benedykcie siadaj, w końcu u siebie jesteś". Bo zdążył pierwszy klapnąć kuper przed papierzem.

No i jak tu nie pisać, że Polakom wstyd? Już mi to pisano, że nie wypowiadaj się za wszystkich. Ale PO pisała tak na billboardach w imieniu wszystkich? Pisali "Pis rządzi a Polakom wstyd"

Tak więc bronią PO się posługuję.
Dziękuję Mieciu. Humor mi poprawiłeś. A jak wierszyk znajdę to podeślę. Nam to nie skrzywi moralnego kręgosłupa, ale zwolennikom PO nie jest zakazane? Wierszyk o Tusku?

A jakie zainteresowanie wśród PO.

A co mam napisać jak piszą, że nie ma kartofla, lecz jest burak? To nie moje słowa. Forumowe.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13020  
Nieprzeczytane 12-05-2011, 23:54
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Nazwisko Giertych jest silnie kojarzone z Jaruzelskim, bo tatuś Romcia był we WRON. Endecji zawsze było po drodze z komunistami i Wuc się tez załapał na LPR. W końcu udało im się porządzić przez dwa lata, zanim Wuc nie zaczął wycinać koalicjantów i Marcinkiewicza. Pamiętasz o czym mówiłem w poście nr 13014?
Kaczyński dla władzy zrobi wszystko, nawet Oleksego nazwie patriotą, heh!
Koalicja SLD-PIS w telewizorni mi sie przyśniła pewnie. Każdy ma prawo do złych snów, heh!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.