menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 24-10-2006, 23:51
ewa ewa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Posty: 1
Post Seniorzy i technologie komunikacyjne - komentarze


Komentarz do artykułu: Seniorzy i technologie komunikacyjne
--------------------
mozliwość korzystania z internetu stanowi świetna rozrywkę, za pośrednictwem tego medium można "porozmawiać" z przyjaciółmi, zagrać w szachy, odrobić lekcje z wnukami z drugiej półkuli,
nasi emeryci często obawiaja się kosztów,a także tego że tak naprawdę niewielu korzysta z internetu, bo najzwyczajniej tego nie potrafią,
proponuje rozważenie możliwości szkoleń z tego zakresu,
podpowiadam też pracodawcom aby zaoferowali swoim emerytom niewykorzystywane w firmach komputery, a może będą je z obopulna korzyścią wykorzystywać??
mam 40 lat i z moją mamą ( 70)która mieszka 300 km dalej koresponduje za pomocą internetu, wysyłam zdjęcia, oczywiście min raz na miesiąc się widzimy. pozdrawiam internautów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-10-2006, 00:04
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Witam !!!
Ten artukuł jakoś do mnie nie przemawia , żadnych wniosków nie można wysnuć choćby dlatego iż jest on badaniem rynku angielskiego.
Uważam ,że moderator strony powinien przedstawić realia polskie i wtedy poddać je komentarzom a było by o czym pisać. Ja jako pokolenie czyli pozostałośc po "systemie" jestem otwarta na wszystkie nowści ponieważ jestem ciekawa "co to jest to cudo" Mama telewizje cyfrowa (Cyfra+) telewizor LCD komputer a w niedalekiej przyszłości planuje kupić laptopa i nie ma w tych nowościach żadnej tajemnicy jest instrukcja obsługi i wszystko gra. Nie mam za dużo znajomych bo tak mi sie życie ułożyło dzieci już niezależne i na swoim a ja zajmuję się swoimi sprawami . O wiele trudniej mi opanowac samotność niż jakąś nowinke techniczną. Niestety wśród polskich seniorów brak pieniędzy na zakup sprzętu decyduje o dostępie do tak zwanych mediów. (nie mówię o wybranych)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nowe technologie - aby jak najduej zachowa niezaleno - komentarze Ircia Ogólny 6 04-10-2018 14:45
Polscy seniorzy o sobie - komentarze Danka Ogólny 98 02-05-2013 13:15
Seniorzy w akcji - komentarze jolita Ogólny 10 02-05-2013 12:46
Seniorzy i upały - komentarze benpo Ogólny 5 30-05-2011 10:59
Jak głosowali seniorzy - komentarze siekierka Ogólny 358 05-03-2008 14:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.