menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1881  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 14:23
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko GG to sama Ci mogę pokazać jak to jest prosta sprawa ściągasz jakiś plik GG instalujesz, dam Ci jakąś stronkę do pobrania lub napisz w Google Gadu Gadu i masz od razu do pobrania.
Teraz się pochwalę dzięki Marzennce, że podała link,oto wynik troszkę czasu potrzeba.
http://lornagraph.com/sigridpages/ba...atutsigrid.htm


__________________
  #1882  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 16:22
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Jasiu brawo ja wczoraj zajrzałam do tego tutka i bardzo mi się też spodobałał,ktoś zrobił u Donny.
Irenko świetnie wyszła tobie ta animacja ,każdy motylek lata w innym momencie,o tym nie pomyślałam że tak można.
__________________
  #1883  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 17:05
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witaj Aniu, jeszcze nigdzie nie zaglądałam, zaraz zajrzę do Donny i D. Janka zajęłam się animacją , ale to nie ma co w tym programie Sqirlz robić obrazki ciężkie,pomimo że ciężar zmniejszałam w AS, najlepiej animacje to tylko program AS.
Ale dobrze jest umieć, zresztą to proste.
  #1884  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 17:36
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Witajcie jeszcze raz. Jestem na starym komputerze, instalowalam... nie, nie sama, IncrediMail po polsku, ale bylo!!! Nie macie pojecia, akie to skomplikowane.
Ale mam. Za to sama, zinstalowalam sobie...GG!!!
I dzisiaj juz pisalam w trakcie instalacji. Jasiu ty masz GG a Sanna?...
Podam wam jak chcecie...
Juz nie moge, bola mnie plecy, kark, nogi. Tyle godzin przy komputerze, ale teraz wszystko co chcialam mam i to na komputerach obu i w jezykach odpowiednich. Nareszcie!!!
Do jutra moje drogie, wysiadlam!!!
ps: Obrazki przepiekne!!!
ps: Sanno, to wlasnie o to pytalam i to mnie meczylo, ale przespalam, przesnilam i zrobilam. Jak wyjdzie to ma sie wrazenie ze to bardzo latwe... i z taka pozytywna mysla was opuszczam.
__________________
  #1885  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 19:23
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Cytat:
Napisał Iluzja
Marzenno zajrzyj do Dz. Janka i zobacz jak Jasia swietnie przygotowala pomoc do zrobienia "migotek".
Dzięki za informację Irenko.

Mam także Incredimail po polsku, już od kilku lat.
To najwspanialszy program pocztowy pod słońcem, hihihi...
A moje GG 2832607

Jasiu, wspaniała animacja, mmmmmmm....


Honey Design Welcome To China

__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #1886  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 19:32
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Take a look

__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #1887  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 20:34
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Irenko moje GG jest na moim profilku,przy pisaniu postów po prawej jest słoneczko wystarczy w nie kliknąć i wysłać wiadomość,Marzenka też ma Jasia ukryła hihi
Zawędrowałam dzisiaj na Chomika zarejestrowałam się i odszukałam wasze chomiczki tz Irenki,Jasi i Marzenki,małymi kroczkami zacznę poznawać zasady chomika,wrzuciłam już swoje prace wykonane w PSP.
Jasiu nie rób tego nie opuszczaj tego wątku,fajnie się uzupełniamy można to robić na innych forach ale tu byłyśmy od początku i niech tak zostanie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Sanna : 16-09-2009 o 21:15.
  #1888  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 20:44
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam graficzki przeglądnęlam zalegle i podziwiam,piękne animacje-super.Zyczę spokojnej nocki.
__________________
  #1889  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 21:12
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Aniu chyba się domyślasz czemu tak piszę, już tak jest ze mną, że gdzie się zaangażuję to potem tam jestem, na to wychodzi że będę więcej gdzie indziej tam też jesteście i ja z Wami, na razie jeszcze tu jestem.
Obrazki będę wklejać to nie wiele pracy, może będzie mniej tylko zaangażowania.
Urszula wróci więc to mnie ucieszyło.
  #1890  
Nieprzeczytane 16-09-2009, 21:44
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Wiem widziałam Urszulkę na zaprzyjaźnionym forum.
Praca z migotkami
__________________

Ostatnio edytowane przez Sanna : 16-09-2009 o 23:02.
  #1891  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 05:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Witajcie... wszystkie dziewczynki.
Wpadlam natychmiast po obudzeniu sie, zeby przywitac Urszulke, specjalnie goraco po jej dlugiej nieobecnosci. Widzialam i czytalam to co napisalas, oczekujemy cie wszystkie z niecierpliwoscia. Bardzo nam brakowalo twoich prac i spokoju jaki ze soba niesiesz.
Zobaczysz postepy zrobione przez nas wszystkie, talenty ktore odkrywaja sie pomalutku, nasze zainteresowania... ktore zataczaja coraz wieksze kregi.
Powiedzialas w pewnym momencie, z czym absolutnie sie zgadzam, ze robienie obrazkow jako takich... potrafimy i zaczyna to tracic sens. Obrazki powinny byc wykladnia tego czego sie nauczylysmy. I tak zaczyna sie dziac teraz.

Co bedziemy robic za jakis czas?... same jeszcze nie wiemy dokladnie, ale ze wszystko ewoluuje u nas... to fakt.Czekamy... przekonasz sie, ze troszeczke udalo nam sie ciebie dogonic i bedzie nam sie jeszcze lepiej pracowalo wspolnie!!!...i tu i tam...
__________________
  #1892  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 05:50
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

No to teraz zajme sie pisaniem do was moje drogie.
Zaczne od inki- ni, brawo, widac ze uczysz sie, i to widac w twoich pracach. Kontynuuj, brawo!
Sanno, ciesze sie ze robisz proby, i teraz tylko z zainteresowaniem przeczytalabym, co odkrylas?...!
Jasiu, to co zrobilas do tej pory... wszedzie, i miedzyludzko... jest nie do opisania. Strasznie sie ciesze ze tak sie dzieje.
Marzenno, przyszlas do nas cichutko... i zostalas i bez ciebie nie wyobrazam sobie teraz watku. I przyjdzie moment... wierze w to, ze kilka slow napiszesz dotyczacych twoich trudnosci lub latwosci w tworzeniu obrazkow. My albo to juz przeszlysmy, albo nas to czeka. Wiec bardzo waznym jest.

A do wszystkich ktorzy tu zagladaja, czasami zostawiaja slad w postaci obrazka, czasami przycupna na chwilke i ida dalej... albo wychodza niezadowoleni... trzaskajac dzwiami... Bardzo sie ciesze ze was wszystkich poznalam, to dzieki wam wszystkim... doszlysmy tu gdzie teraz jestesmy! I bardzo wam za to dziekuje.

A teraz zabieram sie za poznawanie WSZYSTKIEGO czego jeszcze do tej pory nie poznalam...!
Milego dnia zycze...
__________________
  #1893  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 06:50
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Dziewczynki, nie bede jeszcze tutaj opisywac co przezylam w ciagu dwoch ostatnich dni, ale zajrzyjcie tu
http://www.klub.senior.pl/zagranica/...cz.v-5245.html

Przeczytajcie to co napisalam wczoraj i dzisiaj i bedziecie mialy obraz tego co moze spotkac kogos, kto nie zna komputera... i ktos mu pomaga.
Fantastyczne przezycie...
__________________
  #1894  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 09:13
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Jeśli dobrze rozumiem mała sieć komputerowa powstała-nie bałaś się?Wiesz włamania itd?Chyba,ze ufasz tej osobie
__________________


  #1895  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 09:23
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Witaj Basiu... dawno cie nie widzialam. Nie balam sie osoby, balam tego co sie dzieje. Takiej dawki adrenaliny juz dawno nie otrzymalam.
Ci co jezdza z duza szybkoscia, tez sie boja ale lubia.
To tak jak jechac malym samochodem przez Niemcy, z szybkoscia 160km/godz!!! Fantastyczne!
A dzisiaj sobie zainstalowalam IncrediMail po francusku na nawym... i jestem szczesliwa. To pewnie te resztki adrenaliny?...
Za to nic jeszcze nie zrobilam... ale mieszkanie sprzatniete!!!
Musialam sie wyladowac!!!
Pozdrawiam wszystkie ktore zagladna pozniej... wpadne tez.
__________________
  #1896  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 09:25
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko poczytałam wszystko co napisałaś, nie umiem tak przenosić uczuć w pisaniu jak Ty, wystarczy że napiszę dzięki Tobie grafika ruszyła z dużą siłą, sama się uczyłaś i innych w dobrym kierunku prowadziłaś.Tu nie ma wyścigu kto więcej umie potrafi, to błędne myślenie.
Jeżeli umiemy więcej możemy tylko pomagać, ale nie będę pomagać bez pytań, tak pisać jak do ściany.
Napisałam tuto do migotek pomyśl jak miło że to zauważą podziękują, choć wcale tego nie wymagam, sama się uczę i korzystam z porad.
Irenko nie wiem czy masz Skype, GG to za mało, wczoraj zainstalowałam nowe Skype próbowałam bardzo długo, nie zrobiłam na dzisiaj obrazka ale dużo się nauczyłam na programie PSP fachowa pomoc jest szybka doskonała właśnie przez komunikatory.
Wspaniale piszesz wszyscy to doceniają a jeżeli czasem nie to kiedyś docenią.
Miłego dnia życzę.
Dopisek zrobię, najlepiej Irenko mieć proste komunikatory, Skype GG tym szybko można się posługiwać jakoś nie czuję potrzeby mieć więcej, ponieważ z kim będę w ten sposób pisać przez różne poczty, być może nie znam się na tym.

Ostatnio edytowane przez jaśka 46 : 17-09-2009 o 10:05.
  #1897  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 10:32
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko tu masz zrzut tego plugina.
__________________
  #1898  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 10:44
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Witaj Jasiu... dobrze mowisz.
Mam wszystko co potrzeba, tylko nie uzywam. Mam Skypa, uzylam gp raz!!! w czasie instalowania, i drugi raz jak corka probowala ze swojej strony... i widzialam wnukow robiacych miny. A potem to nawet czasu nie mialam, i kiedys Mimoza dala znac, a ja nie wiedzialam co mam robic. Dalej nie wiem, ale mysle, ze teraz to moze by udalo mi sie odebrac.
Po dwudniowych "wysilkach" zeby przynajmniej nie przeszkadzac... i skorzystac maksimum... czuje sie pewniej... no nie zupelnie.

Kiedys, dawno temu... (co mi sie dzisiaj na opowiesci zebralo?...) zrobilam obrazek i probowalam zrobic jedna z pierwszych animacji. Nie udalo sie bo Eye Candy4000 nie dzialal. Dzisiaj dzialal!!! wiec animacja wyszla/ Obrazek czekal kilka miesiecy, zebym sie do niego zabrala.

...
http://colombexx.free.fr/tutoriels/latempete.htm

Zaczynam zbierac to co napisalam od poczatku, robie porzadek, dopisuje komentarze... i moze kiedys powstanie ksiazka... "Staruszka w swiecie... nierealnym...?"
Wroce...
ps: tytul pewnie zmienie.
__________________
  #1899  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 10:48
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 761
Domyślnie

Jasiu, ales szybka, ja tez nie najwolniejsza, znalazlam ten register... i nic! Wpisalam kod dlugasny, i ciagle to samo. Zostawie, niech sobie odpocznie, i kiedys sie do niego zabiore.
Szykujesz cos do animacji?...
Ciesze sie ze Candy dziala, jest naprawde swietny.
Teraz widze, ze mozna by ustawic troche wolniej, to wlosy by tak lagodnie powiewaly.
__________________
  #1900  
Nieprzeczytane 17-09-2009, 11:07
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko możesz zrobić poradę do tych włosów pięknie wiatr wieje w włosach, ciekawy obrazek, jak napiszesz jak to zrobiłaś to też zrobię.
Napisz mi skąd pobierałaś ten plugin, są różne, teraz jest płatny, ze starych zbiorów był bezpłatny, ale jedno do drugiego nie może pasować.
Zamknięty Temat


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 824 05-05-2024 13:55
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.