menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #24381  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 14:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
To jest profesjonalne dziennikarstwo?


Jednakże ''Trzech kumpli'' świadczy o profesjonaliźmie, czyż nie?
Być może w umysłach niektórych nastąpi kiedyś weryfikacja fachowości Ewy Stankiewicz,
tak jak zweryfikowany został profesjonalizm Tomasza Kaczmarka, tak tu oplutego od stóp do głów.
Sawicka idzie siedzieć.
Na razie nieprawomocnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24382  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 16:04
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Więc można tak rozstrzygać spory polityczne?
Nie ważne wybory parlamentarne,nie ważna wola wyborców,można po prostu zastosować argument siły i przymusu ,aby moja racja była ''mojsza''i parlament głosował tak jak chcemy MY !
Zapewne w ich przekonaniu,to oni maja rację ,więc może zamiast urządzać burdy,wystarczy wygrać wybory - przed rokiem 2030 - i zmienić to szkodliwe prawo zmuszające ludzi do pracy do 67 lat ! Proste !
Brawo Solidarność za niezłomną postawę. To rząd wydał wojnę społeczeństwu przerzucając skutki kryzysu na społeczeństwo szczególnie na mniej zamożnych. Solidarność i OPZZ chciały referendum w tak ważnej sprawie jak reforma emerytalna, oba związki zebrały podpisy poszły z tym do premiera i co??? I arogancja ze strony rządu i te zastanawiające tempo prac nad tą ustawą (a gdzie autostrady obiecane na Euro 2012 tu jakiegoś pośpiechu nie widać) to tempo daje bardzo dużo do myślenia...
Zamiast narzekać na NSZ Solidarność to trzeba zadać sobie pytanie czemu w/w sprawie nie było referendum? Czemu nie było społecznych konsultacji i opracowywania rożnych wariantów, tylko hop na krowę i ciele???

P.S. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24383  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 16:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Rolleyes

Cytat:
Napisał pluto37
Stankiewicz jest aktywistką partyjną, która wykonała zadanie wkurzenia Niesiołowskiego i wywiązała się z tego całkiem nieźle.
Nie wiem czy nie jest ważną sprawa tamtego dnia całość wydarzeń w sejmie i pod sejmem, czego tylko jednym z elementów był występ Stankiewicz.
Naprawdę uważasz, że premier RP spełnia marzenia Hitlera?
Ograniczanie wolności posła RP, okładanie go kijem, sypanie pod jego adresem wyzwiskami, plucie nań, łańcuchy zakladane przez nawalonych protestantów itp to jest mało ważny incydent?
Komentarze Dudy o całym zajściu też?
Proponuję żebyś posłuchał porannego TOKu i dyskusji dziennikarzy o tym zjawisku.
Jest dostępny w internecie.


Pluto,Ciebie jeszcze coś dziwi? Przecież mieliśmy już dzięki PiSowi ''męża stanu'' na fotelu wicemarszałka sejmu i głównego partnera koalicyjnego ,jedynej patriotycznej partii,który jak miał coś komuś za złe to spuszczał delikwentowi spodnie i tłukł w gołą .......,więc już doprawdy nikogo nic nie powinno dziwić.
Tama została zerwana - jak niektórzy twierdzą miało to miejsce w 1993r pod pałacem prezydenckim - i teraz coraz szerszym strumieniem płynie szambo. Kto i kiedy to zatrzyma ? Mam na ten temat swoją hipotezę.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24384  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 16:14
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie Pluto!

Cytat:
Proponuję żebyś posłuchał porannego TOKu i dyskusji dziennikarzy o tym zjawisku.
Jest dostępny w internecie.

Dlatego napisałem,że na salonach politycznych i tu najważniejszym tematem od kilku dni jest ten idiotyczny incydent.Czy nie ma ważniejszych dla Polski? Np. ciekawi mnie gaz łupkowy w Polsce w kontekście wizyty Premiera w Kanadzie.Zarówno tu jak i w TYP na ten temat cisza.Jakie problemy spadną na nas jak Grecy zbankrutują, nikt Polaków nie przygotowuje.Można jeszcze wymieniać inne tematy a może ja po prostu nie rozumiem tytułu wątku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24385  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 16:26
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Strzałka

Cytat:
Napisał Lila
Jednakże ''Trzech kumpli'' świadczy o profesjonaliźmie, czyż nie?
Być może w umysłach niektórych nastąpi kiedyś weryfikacja fachowości Ewy Stankiewicz,
tak jak zweryfikowany został profesjonalizm Tomasza Kaczmarka, tak tu oplutego od stóp do głów.
Sawicka idzie siedzieć.
Na razie nieprawomocnie.

Sawicka idzie siedzieć ,bo taki jest wyrok sądu ,który w trakcie przewodu sądowego wykazał ,że złamała ona prawo - cóż, często głupocie towarzyszy chciwość i nieuczciwość. Nie zmienia to faktu,że agent Tomek zarabiał na chleb uwodząc Sawicką za pieniądze. Zgadzam się, jest to faktycznie profesjonalizm,a profesja ta,to najstarszy zawód świata .
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24386  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 17:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
....tak jak zweryfikowany został profesjonalizm Tomasza Kaczmarka, tak tu oplutego od stóp do głów.
Sawicka idzie siedzieć.
Na razie nieprawomocnie.
Czyli nie idzie. A Tomaszek był, jest i będzie fordanserem IV RP, chciałem powiedzieć czwartej kategorii. Większość kobiet mało atrakcyjnych, i nie tylko dała by się omotać przez rok czasu na miłe słówka, kwiaty i "długopis" z brylantem. Przecież nie była podejrzana przed znajomością tylko po.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24387  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 17:20
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Sawicka idzie siedzieć ,bo taki jest wyrok sądu ,który w trakcie przewodu sądowego wykazał ,że złamała ona prawo - cóż, często głupocie towarzyszy chciwość i nieuczciwość. Nie zmienia to faktu,że agent Tomek zarabiał na chleb uwodząc Sawicką za pieniądze. Zgadzam się, jest to faktycznie profesjonalizm,a profesja ta,to najstarszy zawód świata .
Znaczy, że ku....ł się i chlał wódę za moje pieniądze, nie pisowskie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24388  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 17:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=smutek]
Cytat:
Dlatego napisałem,że na salonach politycznych i tu najważniejszym tematem od kilku dni jest ten idiotyczny incydent.Czy nie ma ważniejszych dla Polski?
Nie lekceważyłbym tych tematów, bo jak dojdzie do tego, że byle związkowy pajac i moczymorda będzie lał po pysku w/g uznania posła, to o waznych dla Polski i Ciebie sprawach bedzie decydował łamignat o mentalności zomola i drąca japę Stankiewiczopodobna Joanna spod krzyża Kempa czy podobne zjawiska przyrodnicze.

Cytat:
Np. ciekawi mnie gaz łupkowy w Polsce w kontekście wizyty Premiera w Kanadzie.Zarówno tu jak i w TYP na ten temat cisza.
Ja bym to widział nie tyle w kontekscie łupków, co szerszych związków gospodarczych. Tym bardziej, że Tusk z Harperem od kilku lat dogaduja sie całkiem nieźle czego skutkiem jest zniesienie wiz i zaliczenie wzajemne stażów emerytalnych.
No i w Kanadzie miesza się kapitał amerykański z chińskim i hinduskim. Ten "wist' KGHM-u i Bombardiera jest całkiem niezłą wizytówką i być może poczatkiem.
Krótko mówiąc Kanada jest łatwiejsza w kontaktach niz US.

Cytat:
Jakie problemy spadną na nas jak Grecy zbankrutują, nikt Polaków nie przygotowuje.Można jeszcze wymieniać inne tematy a może ja po prostu nie rozumiem tytułu wątku?
Wydaje mi się, że grzeszysz conieco. Przecież Rostowski przy każdej mozliwej okazji głosi co może się nam przytrafic w tym kontekście, Petru, Balcerowicz, czy w radykalniejszej formie Rybiński.
Natomiast nie usłyszysz niczego od PiSowców. No moze bzdety o tym, że reforma emerytalna jest dla ...rynków. Bo kto w tej sferze jest ...Szydło
Tylko, że te mityczne rynki decydują o tym ile budżet będzie płacił za odsetki od długu.
Warto słuchac rano Mosza na TOKu bo wprawdzie czasem tez gwiazdorzy, ale przychodzą do niego ludzie mający o gospodarce i ekonomii dużo wiedzy praktycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24389  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 17:37
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Minister od drog POszukuje specjalistow .... murawooptykow,
Polskie autostrady beda optykane murawa zdjeta ze stadinow.
Ekologicznie ,bezpiecznie jak sie ktos wy....kopyrtnie na tych autostradach i ta informacja o wezlach ,ktore nalezy omijac,a ktore sa przejezdne.
Smutne to strasznie,normalnej drogi nie potrafia wybudowac ....spece...od korupcji,ale jak sie ma za patronow swieta Sawicka i meczennika Cybe....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24390  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 18:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Pluto,Ciebie jeszcze coś dziwi? Przecież mieliśmy już dzięki PiSowi ''męża stanu'' na fotelu wicemarszałka sejmu i głównego partnera koalicyjnego ,jedynej patriotycznej partii,który jak miał coś komuś za złe to spuszczał delikwentowi spodnie i tłukł w gołą .......,więc już doprawdy nikogo nic nie powinno dziwić.
Tama została zerwana - jak niektórzy twierdzą miało to miejsce w 1993r pod pałacem prezydenckim - i teraz coraz szerszym strumieniem płynie szambo. Kto i kiedy to zatrzyma ? Mam na ten temat swoją hipotezę.

Nie. W tej materii niewiele może mnie zdziwić. Chyba ...striptiz Kaczyńskiego w duecie z Kempą, albo posłanką Wróbel.
Wiesz co? Leper i jego banda nie miała papierów z napisem dr, mgr, stażów w polityce na najwyższych szczeblach władzy. To było generalnie proste chłopstwo które wiatr historii oderwał od pługa. Dzisiejsze cyrki urządzają oświeceni kagańcem nauki, co maja na duplomach wypisaną tytulature . W końcu 64 letni dr praw powinien wiedzieć coś o marzeniach Hitlera. A przynajmniej tak mi sie wydaje. To troche [wydawałoby sie] inna waga niz Lepera z wiejskiej zawodówki bredzącego o Mengele polskiej gospodarki.
Ale widać wiejskie klepisko i żoliborskie lepsze podwórko wytwarzają podobne "produkty" przy "sprzyjajacych" okolicznościach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24391  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 18:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Czyli nie idzie. A Tomaszek był, jest i będzie fordanserem IV RP, chciałem powiedzieć czwartej kategorii. Większość kobiet mało atrakcyjnych, i nie tylko dała by się omotać przez rok czasu na miłe słówka, kwiaty i "długopis" z brylantem. Przecież nie była podejrzana przed znajomością tylko po.

Bo ....wytypowano najsłabszy element w stadzie. Bystrzejsza była Pazurowa i lekarz, który kopertę w dzieńgami włożył do szuflady i nie otworzył, czy Leper, który nie dał się wpuscic w kryminalny kanał Kaczyńskiemu.

Najwredniejsza rzeczą jest to, że to funkcjonariusza państwa zrobili z Sawickiej przestępcę. Byli jak stado wilków, które dotąd pracuje nad najsłabszym osobnikiem w stadzie aż go dopadnie.
I każdy w ten sposób moze zobaczyć na czym polegał UKŁAD ..Pisowskiego oprawcy z POwcą. Innych mimo usilnych starań prokuratorskiej sfory Kamińskiego, Ziobry i Kaczyńskiego
jak dotąd nie stwierdzono.
Jedyny skutek to wyrok na głupiej Sawickiej i trup zdradzonej o świcie Blidy.
A Kaczmarkowi nie masz sie co dziwić... Stworzył mu PiS takie warunki "służby" o jakich każdy krawężnik może tylko marzyć. Byłby głupszy od Sawickiej gdyby z nich nie skorzystał. Sejmowe apanaże tez liczą mu się do ...emerytury. Ma co wodzom PiSu zawdzięczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24392  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 18:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie Kłamca z patentem

Cytat:
Sąd Najwyższy odmówił przyjęcia kasacji Jarosława Kaczyńskiego od prawomocnego wyroku nakazującego mu przeprosiny Agory SA. Koncern medialny żądał od prezesa PiS przeprosin za porównanie wydawanej przezeń "Gazety Wyborczej" do "Trybuny Ludu" z 1953 r. i zarzucenie Agorze związków z oligarchią.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #24393  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Czyli nie idzie. A Tomaszek był, jest i będzie fordanserem IV RP, chciałem powiedzieć czwartej kategorii. Większość kobiet mało atrakcyjnych, i nie tylko dała by się omotać przez rok czasu na miłe słówka, kwiaty i "długopis" z brylantem. Przecież nie była podejrzana przed znajomością tylko po.

Czyli idzie, kto wie czy nie na dłużej.
Swoją drogą jak cudnie bronicie złodziejki,
a wyśmiewacie funkcjonariusza, na którego gang złodziei samochodów wydał wyrok ''do piachu''.
Faktycznie fordanser.


A wniosek jeden;
pełowskie sądy są niesprawiedliwe.

I tu się wyszczerzę, korzystając z wzorca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24394  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:04
estella's Avatar
estella estella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Bory Tucholskie
Posty: 1 726
Domyślnie

Ja jednak widziałabym ten "idiotyczny incydent" przed Sejmem jako kolejny element cyklu zdarzeń. Jeśli podejmiemy analizę w kontekście działań braci K., to jego początkiem (?) byłby 1993 r. i awantura z paleniem kukły L.Wałęsy. Do dalszego ciągu zdarzeń włączyłabym sprawę Olina, Rywina, koalicja PiS z LPR i Samoobroną. Podsłuchy, areszty wydobywcze itp. Kamienie milowe można sobie różnie ustawiać, jest wybór. Akceleracja następuje oczywiście znamiennego 10 kwietnia. Od teraz reżyser nsszej historii umiejętnie wykirzystuje graczy zawodowych i naturszczyków, zdarzenia przypadkowe i okoliczności planowane, nie zawsze przez siebie. Znaczenie słów, instytucji i instancji, z najwyższymi, pospolituje się.
Jestem pewna, że w najbliszym czasie doczekamy kolejnych zdarzeń, których których zaistnienie jeszcze dzisiaj jest nieprawdopodobne. Nirstety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24395  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Minister od drog POszukuje specjalistow .... murawooptykow,
Polskie autostrady beda optykane murawa zdjeta ze stadinow.
Ekologicznie ,bezpiecznie jak sie ktos wy....kopyrtnie na tych autostradach i ta informacja o wezlach ,ktore nalezy omijac,a ktore sa przejezdne.
Smutne to strasznie,normalnej drogi nie potrafia wybudowac ....spece...od korupcji,ale jak sie ma za patronow swieta Sawicka i meczennika Cybe....

Potrafić to i nie potrafią, a jednak nagrodę dostali. Za wybudowanie.
Nie chcą powiedzieć ile, ale jak widzisz państwo liczy kasę CBA, ale nie widzi jak zrobione jest w wała lodami na stadionach i przekrętami na drogach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24396  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał estella50
Ja jednak widziałabym ten "idiotyczny incydent" przed Sejmem jako kolejny element cyklu zdarzeń. Jeśli podejmiemy analizę w kontekście działań braci K., to jego początkiem (?) byłby 1993 r. i awantura z paleniem kukły L.Wałęsy. .

Zanim zaczniesz bardziej karkołomne dywagacyjne analizy lub analityczne dywagacje,
pozwól iż bardzo nieśmiało zwrócę ci uwagę, że przewodniczący Duda to wyborca Platformy. Jest w necie jego wypowiedź na temat preferencji.
No jaki macie bandycki elektorat, jaki?
Ludzi więzicie? kardynalskie prawa obywatela depczecie?
Gardłem was pokarać to za mało!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24397  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:16
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Lilu za wybudowanie autostrad, olbrzymie pieniadze za nieukonczony stadion- jakos o tym cicho...zawsze ta partia znajdzie jakas przykrywkę-do niegodziwosci, ktore dzieja sie na oczach milionów "glupoli"(dobrze , ze IM tylko sie zdaje , ze glupoli)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24398  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 19:40
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Razem z tą kochliwą blondynką został skazany jeden obywatel, rodem z Helu.Jaka była jego rola w tym romansie z kwiatami, długopisem i brylantami w tle?On tam robił za alfonsa,swata czy przyzwoitkę?A może to był trójkąt a nie para?Tylko co z tą erotyczną przygodą ma wspólnego działka na Helu?I dlaczego sąd do tej działki się przyczepił zamiast ich posadzić za obrazę moralności?
Podobno pani nawet w chwilach wyjątkowego wzruszenia będąc,nie traciła rozsądku i roztaczała przed partnerami wizję kasy,jaką da się zrobić na prywatyzacji służby zdrowia.Jak tylko platfusy wygrają wybory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24399  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 20:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał Lila
Czyli idzie, kto wie czy nie na dłużej.
Swoją drogą jak cudnie bronicie złodziejki,
a wyśmiewacie funkcjonariusza, na którego gang złodziei samochodów wydał wyrok ''do piachu''.
Faktycznie fordanser.


A wniosek jeden;
pełowskie sądy są niesprawiedliwe.

I tu się wyszczerzę, korzystając z wzorca.
Nie zauważyłam aby tu ktoś bronił Sawicką. Najlepiej pokaż paluszkiem z odpryśniętym lakierem ,gdzie i kto ją broni - znowu oczy Twej duszy mają zwidy i omamy.
A co do agenta 00 ,to jaki koń jest - o,przepraszam,ściśle mówiąc ogier - każdy widzi !
http://www.youtube.com/watch?v=fXwA3baeiHM&feature=fvst
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24400  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 20:21
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wycieranie gęby Narodem.

http://www.radiownet.pl/#/szukaj?que...99by%20Narodem


A2
http://wpolityce.pl/wydarzenia/28633...dzeni-premiami
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 16-05-2012 o 20:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.