menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12461  
Nieprzeczytane 17-12-2022, 19:45
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

:
Dobry wieczór kochani , uśmiałam się z kawału Gienka , aż mi humor poprawił się i za to dziękuję .
Krysiu , bardzo dziękuję za słowa wsparcia ale raczej to ja w święta odwiedzę syna z opłatkiem , wiem , że leczenie potrwa dość długo .
Dziś młodszy był u niego bo ja wczoraj padałam na nie odśnieżonym i oblodzonym chodniku i znów mi stopa dokucza . Poza tym moi chłopcy wiedzą , że jestem fanką skoków narciarskich i kazali mi siedzieć w domku .
Janku , cieszę się , że Twojej żonie lepiej więc musi być dobrze ale i Ty dbaj o siebie , proszę .
Alu , fajna z Ciebie kobietka , jak wyczarapkasz się z tych zasp to napisz .
Edziuś , a pamiętasz Dancię ?
Bo ja Ciebie bardzo... i cieszę się , że jesteś , wiesz ?
Odnalazłam też Frania (Frasaga) ale napisał , że tu na KSC nie będzie udzielał się i....kontakt urwał się .
Martwię się Danusią i Anią , dziewczyny milczą a szkoda , mam nadzieję , że u nich siako tako chociaż .
Helenka też nie pokazuje się , Hania... człowiek nie wie co ma myśleć .
U mnie mróz , odzwyczaiłam się chyba a pomyśleć , że kiedyś było ponad 20 stopni na minusie i było ok .
Ale już nie nudzę Was , pozdrawiam serdecznie z zimnego Podlasia , dobrej nocki wszystkim i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12462  
Nieprzeczytane 18-12-2022, 12:28
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Witam i pozdrawiam niedzielnie was wszystkich tutaj.
Smacznego obiadu.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12463  
Nieprzeczytane 18-12-2022, 21:04
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Witaj Gienku .
Obiad smakował . miałam rosół a potem zjadłam rybę po grecku , nie chciało się mi pitrasić tym bardziej , ze będzie pitraszenia przed świętami .
Jak Twoja noga a właściwie kolano ? Jak planujesz spędzić święta ?
U mnie będzie wyjazd do syna do szpitala ale jeszcze nic nie jest ustalone tym bardziej , że trochę kilometrów jest .
Mrozi.. już chyba z 10 stopni poniżej zera , obejrzałam skoki narciarskie bo lubię i troszkę znam się a meczy nie oglądam .
Tobie Gienku życzę spokojnej nocki i tym , którzy zajrzą , pozdrawiam serdecznie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12464  
Nieprzeczytane 18-12-2022, 21:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Dobry wieczór! Zapowiada się ostatnia mroźna noc. Szkoda, cieszyłam się na białe święta, a pewnie będzie błoto.
Moje święta od kilku lat w domu - przecież nie wyjadę zostawiając kota samego. Jednego dnia wyjdę do rodziny, drugiego do mnie przyjdą znajomi - dobrze, że to tylko 2 dni.
Mam już zaplanowane wszystkie roboty na przedświąteczny tydzień i pozostaje tylko realizować punkt po punkcie.
Janku, z filozofią znam się z widzenia, lata temu pewien egzaminator skutecznie mnie zniechęcił... ale to i owo rozumiem, i parę nazwisk znam.
Danciu, oby na wyjazd nie było ślizgawicy, bo jeśli to daleko to może być niebezpiecznie.
Gynku, Edziu, już macie zaplanowane święta? W domu czy w gościach?
Dobrej nocy wszystkim życzę!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12465  
Nieprzeczytane 18-12-2022, 22:21
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Witam w porze nocnej was. Kolano się goi. Jutro jadę do chirurga , chyba szwy będzie wyciągał. Fajnie nawet zagojone jest. To 7 szwów jest. Potem u nas w ośrodku muszę wziąć zastrzyk na tężec . Z sąsiadem jadę to kawałek jest 9 km. U nas w ośrodku nie ma chirurga , a ośrodek mam 300 metrów od domu. Na terenie gminy mamy dwa ośrodki zdrowia. Ludzi jest u nas ponad 4000 tysiące na terenie gminy Gmina ma 7 wsi. Budynki są porozrzucane , co mają pobudowane. Nawet i w lesie na polanie budynki stoją. Przeważnie ci z miasta pobudowali w lesie, pod lasem . Fajnie tak latem jak jadę rowerem pozwiedzać. Nawet bym nie pomyślał ,że ludzie z miasta uciekają na wieś , do lasu.Czasami przejeżdżając ulicami , ludzie mi się kłaniają. Wiecie dlaczego , bo ja mieszkam na przeciwko szkoły , jak przywożą dzieci do szkoły to mnie widzą, bo chodzę koło swojej posesji . Koszę rów , porządki jak robię. Był taki jeden co mi płot zniszczył samochodem . Zaraz sołtys przyleciał do mnie i pyta się kto to był . Ja mu powiedziałem, nie znam gościa. Sołtys powiedział na pewno się zgłosi do mnie . Przyszedł zapłacił za zniszczenie płotu, musiałem mu podpisać , sołtys był też.Samochód zniszczył też . To jego wina była. Bo jechał poboczem wrzuciło go do rowu, i po płocie nie mógł wyjechać.
Dobranoc za dużo napisałem wam dzisiaj.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12466  
Nieprzeczytane 19-12-2022, 22:03
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Gynek, nie za dużo, nie! Dobrze, że masz o czym pisać, bo czasem słowa się nie kleją i żebym nie wiem jak starała się - nic nie wychodzi.
Dzisiaj u nas było słonecznie i lekko mroźno. Załatwiłam sprawy w mieście i nawet byłam na spacerze nad rzeką. A jutro zawijam rękawy, zawiązuję fartuch i do roboty!!!
Spokojnej nocy wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12467  
Nieprzeczytane 20-12-2022, 16:27
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam witam oj dawno mnie tu nie było miło poczytać że ktoś o mnie pamięta dziękuję Danusiu i nie tylko.U mnie nic specjalnego się nie dzieje ot żyję sobie jakoś radzę stosownie do wieku.Nie piszę bo spotkało mnie coś nie przyjemnego ...i sama nie wiem za co .Swięta niebawem spędzę Wigilię u syna a święta jak zwykle sama w swoim domu. Najważniejsze to zdrowko, cieszy mnie wiadomość że żona Stefana ma się dobrze...zdrówka dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12468  
Nieprzeczytane 20-12-2022, 16:51
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Quiz z geografii.

https://tiny.pl/w537n



Mój wynik 7/10.
Z tego quizu wynika, że jutro naj...
...

Ostatnio edytowane przez Stefan : 20-12-2022 o 21:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12469  
Nieprzeczytane 20-12-2022, 16:57
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Cytat:
...cieszy mnie wiadomość że żona Stefana ma się dobrze...zdrówka
Helenko mnie TEŻ !
Dziękuję Ci .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12470  
Nieprzeczytane 20-12-2022, 22:31
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Witajcie wieczorem Danusiu, Helenko, Alu, Gynku, Janku! Ślisko dzisiaj było, oj ślisko! Miałam "domowy" dzień, ale widziałam przez okno, że wszyscy przemieszczali się bardzo ostrożnie. Jutro muszę wyjść po jedzenie dla kotów i dla mnie i boję się, że nadal będzie ślisko.
Dzisiaj zrobiłam bardzo dużo roboty, właściwie zostało mi tylko gotowanie, ubranie choinki (już przyniesiona z piwnicy) i jeszcze odkurzanie na koniec. Okna mam nieumyte, ale trudno, muszą tak zostać do cieplejszych czasów.
A u Was jak daleko święta?
Gynek, Ty pierwszy raz sam przygotowujesz święta... jak sobie radzisz?
Spokojnej nocy życzę wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12471  
Nieprzeczytane 21-12-2022, 10:50
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie Witam

Raczej nie przygotowuję się do świąt. Do brata jestem zaproszony , i bratanek po mnie przyjedzie. Tak wigilia i obiad w pierwszy dzień świąt. Po obiedzie wracam do domu. Bo w piecu się pali na okrągło . Podajnik podaje węgiel . Trza zobaczyć , sprawdzić. Bo na eko groszek jest. A drugi dzień w domu będę . Też mam pewne rzeczy przygotowane, będę miał zrobione . Co dadzą to skosztuję ,z jem. Najlepiej czuję się u siebie w domu. Tam będzie dosyć sporo osób . Nie lubię takiej chołoty , lubię spokój , Będzie chyba 5 dzieci . Tylko spokój mnie ukoi.
Pozdrawiam miło was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12472  
Nieprzeczytane 21-12-2022, 12:50
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Witam wszystkich z uśmiechem bo robi się cieplej
znika powolutku śnieg z mego balkonu.
Danciu wszystkich Was pamiętam i cieszę się że zawitałem
jak dawniej bywało w gronie seniorów.
Tutaj się nie dzielimy jesteśmy tymi którzy przepracowali wiele lat i odpoczywamy przyglądając się
na to co się dzieje bo cóż innego możemy zrobić.
Życzę miluśkiego dnia!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12473  
Nieprzeczytane 21-12-2022, 18:57
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Edziu , gdzie tam do wiosny. Jeszcze dobrze posypie śnieg. Tylko ta odwilż jest niebezpieczna, dla nas.
Pozdrawiam wieczorowo was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12474  
Nieprzeczytane 21-12-2022, 21:42
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
OK Życzenia!

Życzę Wszystkim zdrowych , pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia - Ala/T.
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12475  
Nieprzeczytane 22-12-2022, 22:45
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie

Kolejny dzień przedświątecznych zmagań za nami. U mnie właściwie już luzik. Została tylko sałatka, którą robię w dużej ilości, także dla koleżanki w zamian za ciasto. Ale to dopiero w sobotę, i pierogi, ale to też w sobotę.
Dzisiaj ubrałam choinkę - jak Wam się podoba?



Paskudna pogoda u nas, pada deszcz i w dodatku wiatr przywiewa dym z pobliskiego osiedla domów jednorodzinnych. W sezonie grzewczym mieszkanie wietrzę ukradkiem, wczesnym rankiem, albo popołudniem, bo inaczej nie da rady, wiatr zwykle wieje z tamtej strony.
Czas do łóżka. Pozdrawiam wszystkich i dobrej nocy życzę!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12476  
Nieprzeczytane 22-12-2022, 23:06
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Fajna duża, sztuczna choinka . Też kiedyś my mieli też taką dużą.Teraz nie warto dużej mieć choinki. Zawsze mieliśmy dwie choinki . W tym roku tylko jedna już ustrojona jest , taka metrowa . Nie potrzeba większej. Po za tym mam dużą bombkę ,średnica chyba ma z 20 cm . Wisi nad oknem na suficie . Akurat w tym pokoju mam błazerie na suficie. ładnie się prezentuje , bo w środku jest lampka oświetlająca.Błazerie mam w trzech pokojach na sufitach, ponad 30 lat. Błazeria świerk , to jest jasne drzewo, nigdy nie straci koloru. Sosna zawsze ciemnieje.
Pozdrawiam Cię.




__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12477  
Nieprzeczytane 23-12-2022, 22:43
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 762
Domyślnie



Kochani, niech świąteczny niezwykły czas wypełni radość i szczęście, niech się obudzą najpiękniejsze uczucia i niech zostaną dobre wspomnienia.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12478  
Nieprzeczytane 24-12-2022, 09:30
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt a przede wszystkim dużo zdrowka,radości miłego spędzenia świąt w gonie najbliższych .
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12479  
Nieprzeczytane 24-12-2022, 12:02
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Witam was serdecznie tutaj .Pochmurno u nas i lekko pada deszcz +5 jest.Święta tuż, tuż przed nami , tylko się okąpać ubrać świątecznie. Biała koszula musi być , bo to tradycja nasza.
Życzę wam ,śniegu po nerki, udanej pasterki.
Smacznego bigosu, gwiazdki z kosmosu.
Oraz tyle radości , ile karp ma ości.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystkim życzę.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12480  
Nieprzeczytane 24-12-2022, 14:32
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Najpiękniejsze kolędy?
"Cicha noc"
https://www.youtube.com/watch?v=yJg7U_3MaFc

"Christmas time"
https://www.youtube.com/watch?v=f5Z7iKT40Rs

Ale i bardzo dużo polskich.
Np. góralska
"Oj! Maluśki, maluśki"
... cy nie lepiej by Tobie , by Tobie
siedzieć było w niebie.
Wszak Twój tatuś kochany, kochany
nie wyganiał Ciebie.
Ref.
Śpiwojcie i grojcież mu, małemu, małemu.
https://www.youtube.com/watch?v=JpDI6T5fuCU







Uwielbiam zwł. tą drugą "Christmas time",
Śpiewa Cliff Richard


Pozdrawiam.
Helenko .

Ostatnio edytowane przez Stefan : 25-12-2022 o 12:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:04.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.