menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2481  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 15:41
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Witam Was w nowym tygodniu !

...................................
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2482  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 15:53
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
....................................
__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz
  #2483  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 15:57
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Z miłymi pozdrowieniami dla wszystkich i wyrazami podziwu za Wasze prace i cierpliwość przy ich tworzeniu.

  #2484  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:15
elisa1953's Avatar
elisa1953 elisa1953 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 26
Domyślnie

Mam Corel Paint Shop Pro X.
Właśnie śledzę wasze pierwsze posty i staram się to wszystko zrozumieć.Jeszcze raz dziękuję i pozwolicie że dalej będe was o nie jedno wypytywać,bardzo podobają mi sie te przeróbki.
  #2485  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:16
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witam was wszystkie...!
Swietne prace. Program ma niesamowite mozliwosci. Szukalam tuto, cos tam poogladalam, ale to po angielsku, i wogole nie ma tuto napisanych. Chcialabym chociaz poznac narzedzia, nie ma. Nie wiem co bedzie.
Pozdrawiam... chyba juz nie wroce...
ps: siostre odnalazlam, ma zlamana reke, bedzie ciezko przez jakis czas.
__________________
  #2486  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:21
elisa1953's Avatar
elisa1953 elisa1953 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 26
Domyślnie

Mój wygląda tak;

  #2487  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:28
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Swietnie, to nie tylko ci pomozemy ale jeszcze, ci podpowiemy gdzie szukac wspanialych tuto i lekcji. Czy jestes zapisana u Dziadka Janka?... jezeli nie, to koniecznie tam sie zapisz. Masz lekcje od poczatku, rozne tuta, fantastyczny portal poswiecony przede wszystkim PSP!!!

http://dziadek.webd.pl/portal.php

To jest link do portalu. Zapisz sie, najlepiej pod tym samym Imieniem, nie bede musiala zgadywac, mpomalu zaczniesz robic pierwsze lekcje, i zalozysz sobie Galerie i bedziesz mogla umieszczac tam obrazki zrobione, i bedziesz mogla o nich pisac, tak jak tu.
Ale pytaj tutaj tez, zawsze ktos ci odpowie, i przede wszystkim pisz jak masz problem. Dokladniutko. Wtedy mozemy odpowiedziec... dokladniutko.
I oczywiscie, jaki bys obrazek nie zrobila... zamieszczaj, bedziemy wiedzialy jak ci nauka idzie, i co ci podpowiedziec.
Zabieraj sie do poznawania PSP, ciesze sie ze jestes.
Pozdrawiam...
ps: czy ogladasz od pizrwszej czesci tego watku?... Koniecznie sobie na spokojnie poczytaj, zobaczysz ile rzeczy nauczylysmy sie w ostatnich miesiacach.
Nie powiedzialas mi czy umiesz robic "zrzut ekranu"?
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 12-10-2009 o 16:49.
  #2488  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:30
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Umiesz, minelysmy sie. To teraz nowe zadanie, otworz obrazek w programie, otworz Efekty, zjedz na sam dol, i pokaz mi czy masz Moduly Dodatkowe...
Zrzuty mozna zmniejszac jak obrazek albo zaznaczac prostokatem to co chcesz pokazac, Edycja-Kopiuj. Klik prawym w pulpit programu... klej jako nowy obrazek. Bedziesz miala zrzut wielkosci takiej jaka chcesz.
__________________
  #2489  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 16:43
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Marzenno, z tego co zrozumialam, to Lunapic jest w internecie, i tylko tam sie robi obrazki?...
__________________
  #2490  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 18:05
elisa1953's Avatar
elisa1953 elisa1953 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Gliwice
Posty: 26
Domyślnie



Iluzja jeszcze raz dziękuję ci ślicznie i postaram się zapisać na to forum jak najszybciej bo pragnę się też czegoś nauczyć.
  #2491  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 18:56
Tamtaro's Avatar
Tamtaro Tamtaro jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iluzja
Witajcie... Urszulko i Tamtaro..!
Urszulko, napisy wiem, w Xara3, w PhotoScape zaraz sprobuje.
Ale jak sciagnac gotowy obrazek i na nim umiescic napis krecacy sie w Xara3? Nie jestem w stanie tego wymyslec, Jasia juz ro robila, Sanna chyba tez, ktos odpowie. Ale jest niedziela, to pewnie sa zajete rodzinami.
Zaraz sprobuje pisac w PhotoScape.
Tamtaro, powiedz dokladnie co chcesz z tym programem zrobic?... dlaczego go chcesz wkladac na Forum?

A moze tylko jego link?... Odpowiedz dokladnie to pomozemy rozwiklac problem. Pozdrawiam...
Zagladam bardzo czesto...
ps: Urszulko, zrzut nigddy nie zaszkodzi, bo mysle, ze bedzie wiecej chetnych do tego programu...


Dziękuję Iluzjo. Chodzi mi oto, że zrobiłam napis, zapisałam na komputerze i chcę wkleić na forum ten napis tak jak wy np. Dobranoc i tak dalej. Napisałam Tamtaro, ale nie mogę wkleić tego napisu. Pomożecie mi?
__________________
  #2492  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 19:07
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam Was graficzki czy ja swoją skromną grafikę mogę tu pokazywac?
[url=http://www.iv.pl/viewer.php?file=bufmu4muv7wbcdv05do3.jpg][/]
__________________
  #2493  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 19:48
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witajcie Elisa 1953 masz super program PSP X więc tu z nami będziesz się uczyć, możesz cokolwiek tu pokazywać co umiesz, z obrazków będziemy wiedzieć co umiesz i sobie nawzajem podpowiadać.
Tamtaro nie wiem czy umiesz dawać obrazki na hosting, ponieważ najpierw dajemy na hosting, potem wklejamy link obrazka z hostingu tam gdzie piszemy posty. Zosia emerytka obrazek zrobiła Inka też, starajcie się uczmy się razem.
  #2494  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 00:58
marzenna79's Avatar
marzenna79 marzenna79 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Gdynia
Posty: 9 761
Cytat:
Napisał Iluzja
Marzenno, z tego co zrozumialam, to Lunapic jest w internecie, i tylko tam sie robi obrazki?...
Lunapic to generatorek: http://www.lunapic.com/editor/







__________________
Forum Gdynia * Blog MG * Blog M. Misz Masz

Ostatnio edytowane przez marzenna79 : 13-10-2009 o 01:45.
  #2495  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 07:00
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... wszystkie dzielne dziewczynki. Zaczynamy sie poznawac... i tak jest swietnie.
Zaczynam od gory... Marzenno, ja tam weszlam, pooglagalam sobie, i zrozumialam, ze to nie jest programik do wziecia, tylko trzeba robic swoje obrazki i jak gotowe to przenosimy. Juz widzialam, ze mozna robic w ten sposob gifki.Dobrze mysle?...Marbella robi w taki sposob swoje slajdy.

Inka-ni, juz dawno ci powiedzialysmy, ze czekamy na twoje obrazki, bo chcemy wiedziec jak ci idzie.

Tamtaro... Jasia odpowiedziala ci troche, ja ci tu wklejam linki do hostingow. Mamy, Jasia i ja, nasze konta w "odSiebie", i dzieki temu moglam wczoraj pobrac program, ktorego nie moglam pobrac na Chomiku Jasi, bo byl za ciezki. Swietnie miec gdzies konto na hostingu, wszystkie nasze prace tam sa.

http://odsiebie.com/upload.html
http://imageshack.us/
Zapisz sobie te linki w Favoris- U ciebie moze nazywa sie to "Wazne"?...
Sa jeszcze inne, ja uzywam "odSiebie", a ten drugi po angielsku, uzywam do wysylania rzeczy mniej waznych, i w momencie, jak "odSiebie" jest przeciazony albo robi u siebie porzadki.
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 13-10-2009 o 07:42.
  #2496  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 07:22
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Tamtaro to dla ciebie...

Chcesz wkleic obrazek... najpierw naciskasz na "Odpowiedz" tam gdzie piszesz do nas.
Piszesz sobie cos i chcesz wkleic obrazek ...

..

Gdy juz jestes w hostingu robisz tak...

...

A potem tak...



A potem...


Przenosimy sie do nastepnego postu.
__________________
  #2497  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 07:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Na koniec pokaze ci jak powinny wygladac okna otwarte w czasie pisania i przesylania obrazka na Forum. Gdy poczatkowalam, powiedziano mi po zadaniu wielkiej ilosci pytan... ze trzeba "zwijac" strone i otwierac nowe okno. I bardzo pozno odkrylam ze nie trzeba zwijac strony tylko klikac w malutki krzyzyk, u gory po lewej, i otworzy sie nowa strona. W innym komputerze, taki krzyzyk znajduje sie po prawej. Wiec sobie sprawdz. I tak mozna przenosic sie z jednej strony na druga, klikajac tylko w nazwe.



Jak klikniesz w hostingu prawym-kopiuj, to potem klikasz u gory w paseczek "Forum" otwiera ci sie strona w ktorej pisalas, tam gdzie chcesz klikasz prawym-kopiuj... i wkleja ci sie link obrazka, mozesz zobaczyc czy dobrze, naciskajac na "Podglad wiadomosci" pokaze ci sie tak jak bedzie wygladalo w poscie. Przenosisz sie na dol do pisanej wiadomosci, dopisujesz cos... i wysylasz.
Czekamy na pierwszy obrazek...!
Nie musisz byc zarejestrowana w hostingu... ale warto.
Pozdrawiam...
Milego dnia zycze wszystkim...
Ja bede zajeta dzisiaj, ale za kazdym razem jak bede wolna wpadne zobaczyc nowosci.
__________________
  #2498  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 10:01
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Uśmiech

Cytat:
Napisał Iluzja
Dziewczynki... otworzylam PhotoScape, Edycja i pierwsze narzedzie... i wyprobowalam wszystko, mozna zrobic bardzo duzo rzeczy, trzeba probowac wszystko, cofac sie, az sie wszystko wyprobuje.

...

Milej zabawy...
Witaj Iluzjo! Widzę,że program o którym wspomniałam Ciebie zainteresował i bardzo mnie to cieszy. Pozdrawiam.
  #2499  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 10:03
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #2500  
Nieprzeczytane 13-10-2009, 10:35
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Emerytko... oczywiscie, ze mnie i nie tylko, zainteresowal ten program. Juz polecilam go mojemu informatykowi, i Xare 3D, dla jego corki, nastolatki. Ma ona blog i bedzie mogla teraz ukladac swoje zdjecia w wieloramki, robic napisy animowane, i naucze ja jak trzeba wklejac na obrazek w AS. Jak mu o tym powiedzialam i pokazalam jak to sie robi... to odetchnal, bo to latwe, a on szykowal sie na pokazanie jej PSP!!! A nie ma czasu.
Swietne te programy...
Ale do programu Xara Xtreme, nie moge znalesc tuta, ktore by pokazalo wszystkie narzedzia, a trzeba je znac, bo tuta jakie znalazlam sa dla tych co juz znaja dzialanie narzedzi, a do tego to jest po angielsku, tuta tez!!! Koszmar!!!
Caly czas szukalam, do tej pory.
Nie wiem co robic?...
Milego dnia zycze...
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.