menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Rodzina bliższa i dalsza
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #281  
Nieprzeczytane 18-09-2007, 15:25
Hydragorn's Avatar
Hydragorn Hydragorn jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 74
Domyślnie

Nie wiem ja zawsze byłem wylewny z bólu fizycznego praktycznie nigdy nie płaczę chyba że jest nie do zniesienia ale z psychicznego to bardzo prosto mnie rozkleić... no cóż niepoprawny romantyk w tym wieku nie ma prawa bytu hehe

PS: [...]Hydragorn, Twojemu interlokutorowi czegoś niedostaje[...]

Przypomniało mi się jak gadałem z jednym Kanadyjczykiem i Kalifornijczykiem. Wtedy użyłem określenia "interlocutor" bowiem takie określenie na rozmówcę znalazłem w słowniku kilka miesięcy wcześniej więc się go nauczyłem nie wiedząc jak niestosując formy opisowej nazwać rozmówcy. Nie wiecie jak zabawny był moment kiedy Amerykanom tłumaczyłem znaczenie słowa w ich własnym języku To było komiczne.
__________________
Miłość jest czymś o co warto walczyć i dla czego warto żyć...
  #282  
Nieprzeczytane 18-09-2007, 15:37
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Grzesiu,

uśmiałam się jak norka, wyobraziłam sobie to tłumaczenie

W naszym języku ojczystym tego rodzaju słowa "datują", tzn. wg dawnego, krakowskiego "Przekroju" postarzają. Ale ja jestem przedwojenna

PS W jakim wieku niby nie ma prawa bytu romantyzm? XXI czy Twój? Coraz rzadziej spotykany, ale pożądany!!!

Ostatnio edytowane przez Alsko : 18-09-2007 o 15:42.
  #283  
Nieprzeczytane 23-09-2007, 21:31
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

Ja podobnie jak Hydragorn... rzadko płacze z bólu fizycznego... ale wystarczy powiedzieć parę rzeczy i mogę się rozpłakać...
  #284  
Nieprzeczytane 23-09-2007, 22:57
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

To pracuj nad sobą i nie bądź beksą -bo to świadczy o nadmiernym skoncentrowaniu na sobie.Czasem warto popłakać bo to przynosi ulge ,ale nie warto wylewać łez z byle powodu i tylko dla tego ,ze ktos coś powie ....przerabialam i to ,to wiem.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #285  
Nieprzeczytane 01-10-2007, 05:47
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

Wiem, staram się
  #286  
Nieprzeczytane 01-10-2007, 08:15
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Młody,nie przejmuj sie -to właściwa dla Twojego wieku huśtawka nastrojów/ hormony buzują/-jesteś wrazliwy,więc u Ciebie nasila sie ten proces.
  #287  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 22:27
ewawellnes's Avatar
ewawellnes ewawellnes jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 9
Domyślnie

..no cóż..NIC a NIC na to nie poradzisz,że jest gejem...KOCHAJ go bo to Twój SYN.
  #288  
Nieprzeczytane 05-10-2007, 08:52
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie zaścianek

Bartek Świderski,odtwórca roli sympatycznego geja Sebastiana w lubianym serialu o Magdzie M. powiedzial w prasowym wywiadzie :"nie będę się wypowiadał,jak w tym kraju czuje się aktor,który odtwarza rolę geja.Każdemu koledze aktorowi szczerze to odradzam"- pozostawiam bez komentarza...
  #289  
Nieprzeczytane 05-10-2007, 08:55
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Niko,

to samo powiedział Robert Janowski i wycofał się z "Na dobre i na złe".
Akurat ten zaścianek nałożył mu się na kłopoty rodzinne i nie wytrzymał ciśnienia.
  #290  
Nieprzeczytane 06-10-2007, 10:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Kręc się kręć wrzeciono -juz przerabialysmy to wkolko na tym watku.
1.Zascianek
2.Bądż sobie kim chcesz seksualnie nikomu nic do tego
3.Kochajcie swoje dzieci bo to Wasze dzieci
4.Mam w nosie twoja orientacje jesli nie jestes moim (moją) partnerem(ką)
5.Lubię cię lub nie za to kim jestes ,a nie z kim sypiasz
6.Precz z zasciankiem
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #291  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 00:40
Angel's Avatar
Angel Angel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał kunegunda
Tu masz całkowitą rację,choć może nie podobają mi się homoseksualiści,niech lepiej żyją tak,jak pozwala im natura.Absolutnie nie powinni ulegać presjii kogokolwiek,a broń Boże zawierać związki małżeński.Unieszczęśliwiają nie tylko siebie,ale i innych,często bardziej niż siebie.


nikt nikomu nie dogodzi masz prawo tak sądzić niestety jesteśmy oceniani po naszej wierzchniej warstwie nikt nigdy nie myśli co my myślimy ludzie myślą że tylko o jednym niestety (gej=zboczeniec) przez to że jesteśmy dyskryminowani. Jak tu żyć normalnie kiedy jedni mówią że niech żyją sobie normalnie a jednak ich dyskryminują jest dużo przypadków nie tylko wśród gejów że zakładają rodziny dla kasy a później rzucaja rodziny czy mają kochanki na boku ale nic na to nie poradzimy ja nie założę rodziny ani z kobietą ani z facetem bo źle się czuje z obiema stronami nie mogłbym oszukiwać żadnej ze stron. Nie rozumiem jak można udawać miłość.
  #292  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 01:33
Angel's Avatar
Angel Angel jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 18
Domyślnie :)

aha zapomniałem sie przywitać pewnie czesc zastanawiala czemu sie nie odzywam a ja po prostu przemyslalem kilka spraw jest troszke lepiej ze mna nie mam zamiaru mowic nikomu o swojej orientacji wole zeby zostalo jak jest moze kiedys jak na razie coraz mniej osob pyta sie kiedy znajde sobie kogos a ja przestalem szukac bo stwierdzilem ze nie stworze zwiazku ani z kobieta ani z facetem stwierdzilem ze tak bedzie najlepiej jak na razie za dużo mam na glowie. Staram sie o tych sprawach nie myśleć. Im mniej nad tym rozmyślam albo staram sie zająć czyms innym czuje sie coraz lepiej niestety rodzina jest przeciwko takim jak ja i nigdy im nie powiem. Może i jestem tchórzem że nie chce zdradzić tej tajemnicy ukrywanej przeze mnie od czasow konca szkoly podstawowej minęło od tego czasu kilka lat i jak na razie teraz zacząłem z tym normalnie zyc.
  #293  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 07:41
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Wiesz, Angel, nie zarzekałabym się tak!

Po pierwsze, nie nazwałabym Twojej postawy tchórzostwem. To wygląda mi raczej na czasowe uspokojenie emocji.
A uczucie może wcale nie pytać, czy chciałbyś, czy nie. Może się pojawić znienacka.
Powodzenia
  #294  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 08:16
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Miłość pojawia się nagle jak wiosenna burza i żadne spekulacje na tematzakocham się czy nie -nie maja sensu.Planowanie związku bez uczucia to raczej głupi pomysł,więc żyj,ciesz sie kazdym dniem, rób co do ciebie należy jak najlepiej..
  #295  
Nieprzeczytane 15-10-2007, 14:03
Hydragorn's Avatar
Hydragorn Hydragorn jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 74
Domyślnie

Opcja prosta... jest uczucie - jest zabawa... z tego co mówisz wynika że jesteś biseksualny... hmm niby facet podobny prędzej to zrozumie niż kobieta hetero... ale nie przejmowałbym się tym tak bardzo... liczy się miłość i jeśli się zakochasz a na pewno w końcu poczujesz samotność to po prostu szczerość i jeszcze raz szczerość... facetowi nie musisz mówić że nie jesteś tacy jak inni bo to się rozumie samo przez siebie ale kobiecie wypada powiedzieć... to jak oni to odbiorą to już zależy od tych osób. Niestety jeśli chodzi o facetów to gej niechętnie wiąże się z bi... nie dlatego że jakoś się brzydzi czy coś, ale chodzi o to że się boimy że zostaniemy porzuceni bo nagle odezwie się druga część seksualności... co może skutkować rozpadem związku. Niestety mam znajomego który jest bi i ma straszną sinusoidę orientacyjną że się tak wyrażę... raz myśli wyłącznie o kobietach nie myśląc nic o mężczyznach a po chwili myśli tylko o mężczyznach a kobietami się nie interesuje. Znam go dwa lata i co najmniej z 5 takich przeskoków miał.
__________________
Miłość jest czymś o co warto walczyć i dla czego warto żyć...
  #296  
Nieprzeczytane 25-10-2007, 12:47
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Post Tomasz Raczek: Jestem gejem

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=423152#more

Myślę, że temat tabu zaczyna znikać
__________________
You never have this day again...
  #297  
Nieprzeczytane 25-10-2007, 13:16
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

wszyscy o tym mówili szeptem, a ostatnio przzeczytałam,ze Raczek sie ujawnił.W pewnych kręgach nadal budzi to sensację,w innych nie.
  #298  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 01:59
andrew1984 andrew1984 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1
Uśmiech Zbyszku! Pomyśł o swoim synu!!!

Zbyszku,
Chcę się z Tobą podzielić swoimi spostrzeżeniami. Po pierwsze piszesz cały czas o SOBIE, o tym co TY cujesz (" jestem w szoku, nie mogę tego ogarnąć, jest mi ciężko itd.). Pomyśl chwilę o swoim dziecku, o tym co ono czuję, co musiał czuć, przeżywać Twój syn ( na pewno bał się tego, że go odtrącisz, wyprzesz, przestaniesz kochać) zanim Ci wyznał prawdę a jednak zdobył się nat taki heroiczny czyn. Doceń jego zaufanie i odwagę. Poza tym zapewniam Cię, że on sam sobie orientacji nie wybrał, to nie jego wina, że jest taki jaki jest. Gdyby mmiał nad tym jakąś kontrolę to na pewno zmieniłby swoją orientację (każdy gej by to zrobił żeby dopasować się do wiekszości i zaoszczędzić sobie szykań i drwin). On na pewno nie chciałby Cię zawieść. Przestań myśleć tylko o tym co Ty czujesz, pomyśl o SYNU!!! piszesz, że bardzo go kochać, macie w nim ogromne wsparcie, może teraż przyszedł czas na Was aby okazać jemu wsparcie i ogrmną miłość, wkońcu miłość do syna i ciepło rodzinne to najcenniejsze co macie w życie, nieprawdaż?
Pozdrawiam i życzę siły:)
  #299  
Nieprzeczytane 27-10-2007, 02:09
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Homosexualizm ma 4% w populacjach zwierzęcych.
tyle jest wrodzone, reszta to zachowania nabyte.
  #300  
Nieprzeczytane 30-10-2007, 18:07
Inny_15's Avatar
Inny_15 Inny_15 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Kraków
Posty: 49
Domyślnie

Wczoraj w rozmowach w toku była pewna kobieta która została zwolniona z pracy za to, że jest lesbijką.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
co robić by mniej cierpieć, po stracie bliskiej osoby martunia Miłość, przyjaźń, związki, samotność 209 05-08-2020 10:55
Mój wnuczek krise1 Jestem babcią, jestem dziadkiem 27 05-10-2019 21:04
Jak bezpiecznie robić zakupy przez Internet - komentarze wrocławianka Ogólny 14 12-01-2013 13:09
Mój WROCŁAW lawenda Wrocław 535 02-10-2009 22:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.