menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 12:48
czubaka czubaka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 2
Domyślnie Kompresy na bolące nogi


Witam
Od jakiegoś czasu odczuwam bóle nóg i rąk. mam je od dziecka, kilka lat temu minęły, ale niedawno znowu się pojawiły. występują przede wszystkim w zimne dni. trudno określić rodzaj tego bólu. takie skurcze, mam przy nich cały czas ochotę ruszać nogami i rękoma. co to może być? zauważyłem, że przechodzą po gorących okładach. nabyłem kompresy żelowe, więc teraz jest lepiej. może jednak powinienem iść do lekarza? czy to może być coś groźnego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:29
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał czubaka
Witam
Od jakiegoś czasu odczuwam bóle nóg i rąk. mam je od dziecka, kilka lat temu minęły, ale niedawno znowu się pojawiły. występują przede wszystkim w zimne dni. trudno określić rodzaj tego bólu. takie skurcze, mam przy nich cały czas ochotę ruszać nogami i rękoma. co to może być? zauważyłem, że przechodzą po gorących okładach. nabyłem kompresy żelowe, więc teraz jest lepiej. może jednak powinienem iść do lekarza? czy to może być coś groźnego?
Pewnie, że należy iść do lekarza!!
Śmieszą mnie pytania takie i podobne zadawane tu. Może jeszcze gdyby to były porady medyczne to może tak. Ale nie wiadomo kto odpowiada i udziela niby porady. Leczymy się u lekarzy.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 13:36
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Tadziu -czubaka, sprytnie w swoją wypowiedź, na temat rzekomych dolegliwości, wkomponował reklamę kompresow żelowych. I to tylko o to chodzi - o nic więcej. Prawda czubaka? - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 14:26
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

w wątku "gabinet naturalnych metod.." są propozycje naturalnych okladów..wczoraj wstawiłam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 13:50
czubaka czubaka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 2
Domyślnie

Tadeusz50: "Pewnie, że należy iść do lekarza!!
Śmieszą mnie pytania takie i podobne zadawane tu. Może jeszcze gdyby to były porady medyczne to może tak. Ale nie wiadomo kto odpowiada i udziela niby porady. Leczymy się u lekarzy."
ja tutaj nie widzę nic śmiesznego. tak się składa, że nie należę do hipochondryków, którzy większość pensji zostawiają w aptece a wolny czas spędzają u lekarza.
pytałem czy ktoś spotkał się już z podobną do mojej przypadłością. może to nic poważnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 14:12
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał czubaka
Tadeusz50: "Pewnie, że należy iść do lekarza!!
Śmieszą mnie pytania takie i podobne zadawane tu. Może jeszcze gdyby to były porady medyczne to może tak. Ale nie wiadomo kto odpowiada i udziela niby porady. Leczymy się u lekarzy."
ja tutaj nie widzę nic śmiesznego. tak się składa, że nie należę do hipochondryków, którzy większość pensji zostawiają w aptece a wolny czas spędzają u lekarza.
pytałem czy ktoś spotkał się już z podobną do mojej przypadłością. może to nic poważnego.
Ha, ha, ha ja i hipochondryk!!! !Lekarza widzę jak muszę lub gdy potrzebuję badań kontrolnych (staram się dbać o nie nauczony smutnym i tragicznym doświadczeniem) Jak do tej pory zdrowie jest takie po japońsku "jako tako" Nie Ty pierwszy zadajesz tu pytania o sposób leczenia. Nie lubię i nie uznaje leczenia metodą "jedna baba drugiej babie powiedziała"Jednemu lekarz przepisał lek X co ni znaczy, ze drugiemu ma pomóc. Nie namawiam by z byle kichnięciem iść do lekarza ale skoro coś się dzieje należy do niego się udać. Lekarze nie gryzą.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 19:48
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Zadne żele tylko szybko chirurg naczyniowy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 12-10-2009, 19:53
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Zadne żele tylko szybko chirurg naczyniowy...
I powiem starą piosenkę
A nie mówiłem!!
babciela jest lekarzem i wie co mówi.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-11-2009, 11:19
Teresa51 Teresa51 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 3
Domyślnie

Proponuję sprawdzić lek o nazwie apo-napro. pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 28-12-2009, 09:50
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Nie

Hallo. Te swoje mikstury po angielsku zostaw sobie a nam napisz po polsku."Polacy nie gęsi i swój język mają".
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rady na zmęczone nogi - komentarze mojtrening.blox.pl Ogólny 8 04-04-2014 15:32
rehabilitacja po złamaniu nogi ... ulsta45 Choroby, badania, terapie 5 30-11-2009 22:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.