menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #24701  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 14:30
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
Jip, dzięciołów co to gadają morsem nie słucham natomiast słyszałam to w audycji z 23 maja:
poranek część druga.

http://www.radiownet.pl/sluchaj#/pub...k-23-maja-2012
Może słyszysz to chcesz słyszeć, ja słyszałem wczoraj wypowiedzi Nowaka w Faktach po faktach (chyba najbardziej kompetentny w tym zakresie), potem też innych ludzi ..... i wypowiadał się też ktoś w imieniu przedsiębiorców pokrzywdzonych. Ale przyznać muszę, że obecni posłowie PIS i ... w innych programach uparcie twierdzą inaczej.. jakby nie słyszeli Nowaka,.. albo nie chcieli słyszeć, albo kazano im tak jęczeć,....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24702  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 16:03
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może słyszysz to chcesz słyszeć, ja słyszałem wczoraj wypowiedzi Nowaka w Faktach po faktach (chyba najbardziej kompetentny w tym zakresie), potem też innych ludzi ..... i wypowiadał się też ktoś w imieniu przedsiębiorców pokrzywdzonych. Ale przyznać muszę, że obecni posłowie PIS i ... w innych programach uparcie twierdzą inaczej.. jakby nie słyszeli Nowaka,.. albo nie chcieli słyszeć, albo kazano im tak jęczeć,....

Minister Nowak o autostradzch wie wszystko
A ty bronisz PO jak sredniowieczny rycerz nie because of gallant,because of blockhead. Jestes tez specjalista od pisowskich min,ato twoje uwielbiane PO wsadzilo POLSKE na mine i to jaka....pernego dnia pier....nikowa chatka sie zawali.

Stary Sącz .....powoli co tam masz w tej szklance.
Wyborca porachuje straty,badz pewny, czas panowie,POra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24703  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 16:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może słyszysz to chcesz słyszeć, ja słyszałem wczoraj wypowiedzi Nowaka w Faktach po faktach (chyba najbardziej kompetentny w tym zakresie), potem też innych ludzi ..... i wypowiadał się też ktoś w imieniu przedsiębiorców pokrzywdzonych. Ale przyznać muszę, że obecni posłowie PIS i ... w innych programach uparcie twierdzą inaczej.. jakby nie słyszeli Nowaka,.. albo nie chcieli słyszeć, albo kazano im tak jęczeć,....

Dla mnie wiarygodniejsza jest wypowiedź z pierwszej ręki która jest w linku który podałam.
Proponuję abyś odsłuchał z linku i porównał z wypowiedziami które usłyszałeś w Faktach po faktach.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24704  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 16:31
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
Dla mnie wiarygodniejsza jest wypowiedź z pierwszej ręki która jest w linku który podałam.
Proponuję abyś odsłuchał z linku i porównał z wypowiedziami które usłyszałeś w Faktach po faktach.
Czyli to co Ty chcesz usłyszeć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24705  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 16:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Czyli to co Ty chcesz usłyszeć...

wysnuwasz błędne wnioski co do tego: "Czyli to co Ty chcesz usłyszeć."

Jeśli o sprawie mówi przedstawiciel
Komitetu Protestacyjnego Przedsiębiorców Poszkodowanych Przy Budowie Autostrad
to słucham z uwagą.

łykanie jak pelikan wiadomości z tv jako jedynego źródła informacji oraz dzięciołów może wprowadzać w błąd
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24706  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 17:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prezes

po dzisiejszym posiedzeniu komisji Antka M. rzekł tak:
Cytat:
...cała bajka o brzozie jest nieprawdą. Wszystko było inaczej. Polskie społeczeństwo i międzynarodowa opinia publiczna były w sposób wyjątkowo cyniczny i bezczelny oszukiwane....nie za długo przyjdzie czas na bardzo spektakularne przedstawienie kolejnych informacji, kolejnych wyników badań, a później na wnioski, które pewnie będą smutne.
Był też zaoczny specjalista od katastrof, Binienda:
Cytat:
W żadnym przypadku, do tej pory takiego nie znalazłem, w którym drzewo byłoby w stanie urwać skrzydło. We wszystkich sytuacjach krawędź przednia skrzydła jest zniszczona na długości 60-80 cm, a drzewo jest przecięte przez dźwigary skrzydła.
Najpierw musiał być wybuch i musiał on nastąpić w powietrzu, żeby ściany mogły się otworzyć na zewnątrz, dopiero później upadł całym ciężarem na ziemię i przygniótł sufit i ściany. Naukowcy w Polsce mówili jasno po moich prezentacjach, że drzewo ani błąd pilota nie powinny być brane pod uwagę w katastrofie tego samolotu.

No to mamy eksplozje, tylko skąd i ewentualnie kto je spowodował?
Oto jest pytanie, na które odpowiedzi nie ma.
To nie koniec historii smoleńskiej.
Ciąg dalszy będzie na początku czerwca, ale poza Polską.
Co jeszcze sie pojawi?
A bo ja wiem?

Będzie też marsz, jak to prezes nazwał - religijny , 10 czerwca, z odpowiednimi hasłami, jak to ma we zwyczaju organizacja pisowska.
Stankiwicz też będzie, Pospieszalski też, jako że szykuje się odpowiedni materiał do tvT.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24707  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 17:41
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
po dzisiejszym posiedzeniu komisji Antka M. rzekł.

Był też zaoczny specjalista od katastrof, Binienda:


No to mamy eksplozje, tylko skąd i ewentualnie kto je spowodował?
Oto jest pytanie, na które odpowiedzi nie ma.
To nie koniec historii smoleńskiej.
Ciąg dalszy będzie na początku czerwca, ale poza Polską.
Co jeszcze sie pojawi?
A bo ja wiem?

Będzie też marsz, jak to prezes nazwał - religijny , 10 czerwca, z odpowiednimi hasłami, jak to ma we zwyczaju organizacja pisowska.
Stankiwicz też będzie, Pospieszalski też, jako że szykuje się odpowiedni materiał do tvT.

Podziwiam siłę dążenia do prawdy....uważam, że prawo i sprawiedliwość jest ważne dla każdego człowieka.
"Niech prawo zawsze prawo znaczy a sprawiedliwość- sprawiedliwość." J.Tuwim

a to " " dla mnie jest wyrazem kpiny, lekceważenia ludzi i wysiłku ich w tym dążeniu.
Wspieram wszystkich dążących ku prawdzie.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 24-05-2012 o 17:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24708  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 17:46
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
wysnuwasz błędne wnioski co do tego: "Czyli to co Ty chcesz usłyszeć."

Jeśli o sprawie mówi przedstawiciel
Komitetu Protestacyjnego Przedsiębiorców Poszkodowanych Przy Budowie Autostrad
to słucham z uwagą.

łykanie jak pelikan wiadomości z tv jako jedynego źródła informacji oraz dzięciołów może wprowadzać w błąd
Uważasz, że kasę można wysypać z rękawa o tak od razu, czy jakość załatwić, żeby wszystko miało ręce i nogi, żeby to było zgodne z prawem, a nieraz głupie prawo trzeba zmienić, albo stworzyć nowe, żeby pomóc .... wiem, że lepiej i łatwiej było przywieźć folię i paprykę przykryć i wołać: "Panie premierze jak żyć?",... i teraz podobnie, radio wnet czy coś tam i wielcy obrońcy pokrzywdzonych, wykorzystuje sytuację podobnie jak przy papryce... rozumiem ludzi pokrzywdzonych, ale czy tam wszyscy takie aniołki? Wszystko przemyśleli wszystko zanim zaczęli gruz pod drogi wozić? Też zostałem wyrolowany.... i nikt nie przejął się mną, no bo może nie jęczałem... może wiedziałem, że przez własną głupotę albo niedokładne sprawdzenie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24709  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:01
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Uważasz, że kasę można wysypać z rękawa o tak od razu, czy jakość załatwić, żeby wszystko miało ręce i nogi, żeby to było zgodne z prawem, a nieraz głupie prawo trzeba zmienić, albo stworzyć nowe, żeby pomóc .... wiem, że lepiej i łatwiej było przywieźć folię i paprykę przykryć i wołać: "Panie premierze jak żyć?",... i teraz podobnie, radio wnet czy coś tam i wielcy obrońcy pokrzywdzonych, wykorzystuje sytuację podobnie jak przy papryce... rozumiem ludzi pokrzywdzonych, ale czy tam wszyscy takie aniołki? Wszystko przemyśleli wszystko zanim zaczęli gruz pod drogi wozić? Też zostałem wyrolowany.... i nikt nie przejął się mną, no bo może nie jęczałem... może wiedziałem, że przez własną głupotę albo niedokładne sprawdzenie...

Jakbym wiedziała jak zarządzać i znała się na tym to bym kandydowała na jakieś stanowisko w rządzie a to że zostałeś wyrolowany jak piszesz ....to nie stało ci siły i determinacji do walki.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24710  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:11
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie do ijp

Cytat:
Napisał Artfilka
......... a to że zostałeś wyrolowany jak piszesz ....to nie stało ci siły i determinacji do walki.
........bo gdyby Ci starczyło siły do walki i determinacji to byś nie został wyrolowany , faktycznie ijp matołkiem jesteś . Nie trzeba czytać warunków umów, szczególnie tych pisanych drobną czcionką, wystarczy determinacja i nikt Cię nie wyroluje, w zębach kasę przyniosą, no chyba, że jednak pokażą Ci gdzie się zgina dziób pingwina
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24711  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I jeszcze raz amerykański naukowiec udowodnił, że ten Putin to jest skończony głupek.
Gdyby nie był, to odpaliłby te 5 kilo trotylu na Białorusią i zwalił Kaczyńskiego Lecha Łukaszence na grzbiet.
Taki niby kgb-owiec, a nie wiedział, że lwicy prawicy, ani prezesa w bambuko zrobić sie nie da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24712  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
Jakbym wiedziała jak zarządzać i znała się na tym to bym kandydowała na jakieś stanowisko w rządzie.......
Ależ nie zniechęcaj się tak! Nie święci garnki lepią.
I TY możesz zostać Polaczkiem u prezesa.
Leper mógł byc wicepremier, Filipek wiceminister, to czemu nie miałabys i ty?????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24713  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I jeszcze raz amerykański naukowiec udowodnił, że ten Putin to jest skończony głupek.
Gdyby nie był, to odpaliłby te 5 kilo trotylu na Białorusią i zwalił Kaczyńskiego Lecha Łukaszence na grzbiet.
Taki niby kgb-owiec, a nie wiedział, że lwicy prawicy, ani prezesa w bambuko zrobić sie nie da.

może daruj sobie własne przemyślenia
podaj link.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24714  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:30
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ależ nie zniechęcaj się tak! Nie święci garnki lepią.
I TY możesz zostać Polaczkiem u prezesa.
Leper mógł byc wicepremier, Filipek wiceminister, to czemu nie miałabys i ty?????

w cytowanym jest czemu nie miałabym.

no ale mogłeś przeoczyć cytując mnie powiedzmy.
Trochę to dla mnie dziwne to przeoczenie no ale diagnozy nie stawiam.
Może ulep garnek
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24715  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 18:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artfilka
może daruj sobie własne przemyślenia
podaj link.

Po co ci link skoro masz oryginał?
I czemu mam sobie cokolwiek darowywać skoro prezes razem ze świtą sobie niczego, żeby mnie wprowadzic w dobry nastrój sobie nie daruje.
Ja tylko wyciagam wnioski z działalności i wynurzeń Zbawiciela Narodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24716  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 19:37
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
........bo gdyby Ci starczyło siły do walki i determinacji to byś nie został wyrolowany , faktycznie ijp matołkiem jesteś . Nie trzeba czytać warunków umów, szczególnie tych pisanych drobną czcionką, wystarczy determinacja i nikt Cię nie wyroluje, w zębach kasę przyniosą, no chyba, że jednak pokażą Ci gdzie się zgina dziób pingwina
Masz rację, ale to było dawno i wszystko z nawiązką odrobiłem, ale nie jęczałem, a co straciłem po jakimś czasie, długi to był czas, ale odrolowali...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24717  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 19:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Masz rację, ale to było dawno i wszystko z nawiązką odrobiłem, ale nie jęczałem, a co straciłem po jakimś czasie, długi to był czas, ale odrolowali...
Tak też myślałam, nie ma co jęczeć, człowiek się uczy i całe szczęście, bo może odrobić z naddatkiem , wybacz, że wcześniej przekręciłam nicka, to już SKS
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24718  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 20:12
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Tak też myślałam, nie ma co jęczeć, człowiek się uczy i całe szczęście, bo może odrobić z naddatkiem , wybacz, że wcześniej przekręciłam nicka, to już SKS
Tak całe życie się uczy i głupi umiera ale jak nie jest malkontentem, to żyje przyjemniej niż ten jęczący... mimo, że może tak samo długo, a może i dłużej.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24719  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 20:34
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Tak całe życie się uczy i głupi umiera ale jak nie jest malkontentem, to żyje przyjemniej niż ten jęczący... mimo, że może tak samo długo, a może i dłużej.....
Tu sie nie zgadzam, znam paru hipochondryków, którzy po odprowadzeniu na mogiłki współmałżonków, a nawet dzieci, żyli długo, a niektórzy nadal żyją . Taki malkontent też ma szansę na długie i nieszczęśliwe życie, może tak lubi????
Ja tam wolę pogodne usposobienie i oby nic nie mąciło radości życia, żadne swary głupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24720  
Nieprzeczytane 24-05-2012, 20:39
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Tu sie nie zgadzam, znam paru hipochondryków, którzy po odprowadzeniu na mogiłki współmałżonków, a nawet dzieci, żyli długo, a niektórzy nadal żyją . Taki malkontent też ma szansę na długie i nieszczęśliwe życie, może tak lubi????
Ja tam wolę pogodne usposobienie i oby nic nie mąciło radości życia, żadne swary głupie.
Tu się w pełni z Tobą zgadzam, najważniejszy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.