menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Oddam, potrzebuję
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Oddam, potrzebuję "Skrzynka kontaktowa" dla tych, którzy chcą bezpłatnie pozbyć różnych, użytecznych jeszcze przedmiotów - na przykład mebli, AGD, RTV ale też książek czy płyt i dla tych, którzy potrzebują takich rzeczy. Prosimy o dokładny opis (i w miarę możliwości o zdjęcia) przedmiotów, które chcecie oddać.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-08-2007, 10:19
maja's Avatar
maja maja jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 1
Uśmiech taniec leczacy dla seniorow-instrumenty perkusyjne

Miejscowość: szczecin   Rodzaj ogłoszenia: Potrzebuję   Ogłoszenie aktualne do dnia: caly czas   

Witam. Potrzebuje instrumentow perkusyjnych, dla tanczacych seniorow. Spotykamy sie w klubie raz w tygodniu i wyrazamy sie tancem, plasamy, bawimy sie, relaksujemy, leczymy tancem.
Dziekuje Maja GG 10361505 karolmaria24@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 26-08-2007, 21:36
ala ala jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 5
Domyślnie tanczacy seniorzy

A gdyby tak w Bydgoszczy! - rozszerzenie takiego pomysłu na inne miasta moze pozwoliłoby na choc lekka zmiane w lekko ironicznym postrzeganiu tanczacych seniorow. Powodzenia w realizacji dobrej inicjatywy. Starsza na slepym torze -ala
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 29-08-2007, 06:53
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Alu

Cytat:
Napisał ala
rozszerzenie takiego pomysłu na inne miasta moze pozwoliłoby na choc lekka zmiane w lekko ironicznym postrzeganiu tanczacych seniorow.
A niech tm każdy postrzega sobie, jak mu pasuje. Seniorzy też dostają wytrzeszczu, patrząc na niektóre przejawy nowoczesności. Jednym wolno pląsać, drugim ironizować. Gorzej prześmiewcy załatwili pląsaczy jakimś realnym zakazem. To byłby istotny problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-10-2007, 07:05
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Forma kontaktu

Jeszcze parę łów na temat tańca, choć to słowo ma za szerokie znaczenie w odniesieniu do zagadnienia, jakie chcę poruszyć. Raczej powinnam użyć terminy "praca z ciałem", lecz nie znam precyzyjnej definicji, więc nie będę po niego sięgać. Wiele z nas ma kłopoty z zmienością nastroju (klimakterium, stany nerwicowe, ...), która utrudnia, bądź w skrajnych przypadkach dezorganizuje życie. Trudno czasem sobie odpowiedzieć, o co tak naprawdę nam chodzi.
Polecam wtedy bardzo prostą technikę. Włączamy sobie jakąś muzyczkę odpowiednią do nastroju i zestrajamy z nią ciało. Poddaje się albo i nie, wtedy płynie z niego jasna informacja, że gdzieś tkwi blokada. Mogą to być nogi, kark, sama nie wiem co jeszcze, a najpewniej wszystko. Jeśli poobserwować z dystansu, co nasze ciało mówi, a przed czym się wzbrania, zyskamy wiarygodną informację, co leży na samym dnie naszych humorzastych nastrojów. Jak te przyczyny wyeliminować, to już inna sprawa, jednak nie ma sukcesu terapii bez trafnej diagnozy. Radzę Wam wypróbować.
Czasem można wyczytać takie komunikaty, że można momentalnie skręcić się ze śmiechu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 14-10-2007, 08:09
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

To ciekawe Baburko... Mogłabyś dać parę przykładów, co by temat przybliżyć Name:  2pliz.gif
Views: 91
Size:  1.1 KB
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 16-10-2007, 16:49
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie Spróbuję

Cytat:
Napisał an_inna
To ciekawe Baburko... Mogłabyś dać parę przykładów, co by temat przybliżyć Załącznik 8337
Borykałam się z poważnym problemem, a przynajmniej wydawało mi się, że jest doniosłej wagi. Ba, zasadniczej, choć nie umiełam nawet precyzyjniej określić jego natury. Dręczyłam ruchem umęczone ciało nocą przy muzyce. Wsłuchałam się, rozpoznałam uczucie leżące u podstaw oporu. Pominę szczegóły, bo post byłby nudny jak flaki z olejem. Uzmysłowiłam sobie, o co naprawdę mi biega. Otóż nie znoszę tracić kontroli nad sytuacją, w której się znajduję, coś jakby zawierzyć rząd dusz. Nie zwykłam oddawać przewodnictwa, bo nie mam zaufania. W końcu ktoś musi rządzić, wiadomo, że wtedy ja. Kiedy zdałam sobie sprawę, co budzi we mnie dziki opór, wybuchnęłam śmiechem. Z ogromnym samozaparciem bronię tego, na czym mi nie zależy, a nawet nie jest mi to niczego potrzebne. Wyzwoliłam się z jednej pętelki, która więziła szyję. Nie muszę być szefem, więcej - nie lubię. Bardziej mi pasuje rola sekretarki.
Strawiłam ze 2-3 noce. Fakt. Autoterapia. Psycholog mnie nauczyła, że można i tak siebie zrozumieć. Żeby ona wiedziała, do czego to wykorzystam. E...śmiałaby się wraz ze mną. Wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 16-10-2007, 17:37
tulpe's Avatar
tulpe tulpe jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Cloppenburg Niedersahsen
Posty: 166
Domyślnie

oDPOWIADAM NA TEM INSTRUMENTY:
ZEBYPOTANCZYC NIEPOTRZEBNE SA iNSTRUMENTY: A MALE rADIO I TASMY Z MUSIKA: TAKIE GRUPY SA U NAS W nIEMCZECH: SA MALE GRUPY KTÖRE TANCZA ZDOBYWAJAC mEDALE I DO TEGO JEST ZAPROSZONA pUBLICZNOSC I pANIE PIEKA CIASTO I JEST KAWA: A ZE SPRZEDAZY TEGO MAJA NA UTRZYMANIE INSTRUKTORA ;ALBO ZAPLACENIE SALI:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 16-10-2007, 17:44
baburka's Avatar
baburka baburka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Wielkopolska
Posty: 1 416
Domyślnie

Za moich czasów nazywano to prywatką. Zawsze był problem z wolną chatą. Czasy się zmieniły, sama spływam, gdy czuję, co się święci. A może i nie jest to głupie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
uzaleznienie od Klubu Seniorow BUNIA Uzależnienia 272 18-02-2012 15:46
Taniec na siedząco - komentarze czort Ogólny 36 23-01-2009 11:03
Sny Seniorow. senior A.P. Społeczeństwo - wątki archiwalne 31 17-03-2008 15:36
taniec lepszy od gimnastyki malgos651 Różności - wątki archiwalne 13 12-06-2007 18:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.