menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 07-08-2009, 22:08
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu 1247 smutna twoja syrenka. Pewnie młodzian przystojny ją zostawił i statkiem odpłynął. Łajdak jeden. Tar-ninko ta dziewczyna pięknie sobie przed balem przysiadła na różyczkowych szczebelkach. Wie, że będzie tańczyć i tańczyć. Anilah przepiękny spacer. Świetnie dobrałaś zdjęcia. Bosfor tak pokazałaś, że od razu chce go się zwiedzać. A i od razu mi się chce mieć tak cudny kapelusz. Tylko przytomnie pomyślałam- gdzie ty byś w nim poszła, na wędrówkę z psami? Sellenhel, dzięki tobie lata młodości sobie przypomniałam. Płonie ognisko w lesie, wiatr cichą piosnkę niesie....Znacie to pośpiewajcie oglądając ten obrazek. Lisek słodki jak miód, a jeszcze w serduszku miś Teddy, bardzo sympatyczny. Alicjo 211046 dzięki za wycieczkę. Dzisiaj kawałek świata się zobaczyło. Inka- ni ależ kolorowo i świetliście na twoim obrazku. Cudowne letnie klimaty. Coś z tęczy, coś z drobniutkiego majowego deszczyku i radości przyrody z powodu słońca i ciepła.Arakudo rzeczywiście miłe sny będą. Taka wyciszająca i spokojna jest twoja praca.
  #42  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 08:48
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Witam dzisiaj wekendowo Wszystkie uczestniczki tego forum. Oj marzą się nam chyba wszystkim podróże. Zapraszam wobec tego w rejs
  #43  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 15:41
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Uśmiech Witam

Witam wszystkich weekendowo w gorące sierpniowe popołudnie.
Halinko jak zawsze świetnie wszystko skomentowałaś,jesteś mistrzynią w tej dziedzinie i nie masz sobie równych.
Anilah,Arakudo,Inko wspaniałe są Wasze prace,bardzo mi się podobają i jestem nimi zachwycona.
Basiu1247,oj marzą nam się wszystkim wspaniałe podróże
a jeszcze takim pięknym statkiem i w towarzystwie tak przystojnego kapitana to chyba każda z nas już dziś mogłaby wypłynąć w taki rejs.

Ja dziś skromniutko bo tylko jedną prackę mam ale jeszcze dziś popracuję nad czymś.
Nazwałam ją: Dziewczyna z wachlarzem.

  #44  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 18:26
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie


dużo piesków
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
  #45  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 18:28
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie

i dużo kotków
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
  #46  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 20:00
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witam, bawiłam się dzisiaj filtrami no i wyszedł taki prosty obrazek
  #47  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 20:21
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam wszystkie graficzki,jakis czas mnie nie bylo i przeglądam tyle pięknosi,ża nie wiem kiedy ja tyle z dzialam.Malo zaglądam do komputera,ale moze bedzie lepiej i trochę nadrobię.Nie będę wmieniac czyje prace mi się podobają,bo wszystkie są pięne o róznej skali trudnosci.Wazne,że az tyle my się tu na seniorze nauczyly.Coraz to nowa osoba lapie bakcyla nauki.Pozdrawiam wszystkich.Oraz naszą recenzentkę,a którą to wiemy.
__________________
  #48  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 20:28
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie


Te śliczne bukiety z warzyw robią kucharze pływający na statkach po Nilu
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
  #49  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 20:31
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

Witam,dziś marzenie syrenki.
__________________
  #50  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 21:28
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie

Witam,podróż statkiem to marzenie, pieski i kotki bardzo lubię. Wszystkie prace są bardzo ładne.Ja tak poćwiczyłam
Pozdrawiam i życzę dobrej nocki
  #51  
Nieprzeczytane 08-08-2009, 22:13
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu 1247 wycieczka super. Nawet nie przypuszczałam, że takim statkiem sobie popłynę. Dodatkowe pochwały należą ci się za dodanie tego przystojniaka w mundurze. A te kolorowe błyski to pewnie nasze tęskne myśli za takimi urlopami. Sellenhel dziewczyna z wachlarzem rozmarzona, ale tak skromnie. Bez gorących, pościelowych myśli. Marzy sobie wśród kwiatów o śpiących grzecznie dzieciach lub pysznych placuszkach mamusi. Anilah nie tylko dużo piesków i kotków, ale i dużo talentu. A bukiet warzywny przepiękny. Na basinym statku też pewnie taki podają. Basiu 73 świetny efekt zabawy z filtrami. Tło jakby podświetlone słońcem i ta rozmyta trawa dają wspaniałe podłoże kwiatom w rameczce. Inka- ni chce się posiedzieć w takim ogródku. Popatrzeć leniwie na bawiące się psy. Dodanie przez ciebie oprawy jeszcze bardziej podkreśliło sielski nastrój. A Akusia krew rozgrzewa tym swoim obrazkiem. Hi, sama mogę pofantazjować o takim młodzianie. Chociaż nie syrenka jestem. Arakudo poćwiczyłaś graficzne umiejętności i taniec. Jeśli z tańcem tak ci idzie jak z plastyką to królową balu jesteś. Ta para tancerzy cudowna i dobrze, że nie dałaś dużo dodatków. Tancerze najważniejsi.
  #52  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 07:01
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Wszystkie prace super..Ninko dobrze że juz sie pokazalas. Teraz oby nektarynka jak najszybciej do nas dotarla. Kazdy temat tu wystawiony jest inspiracja do robienia. Zwierzaki ,fotografie, kwiaty woda,to jak na to nie popatrzec dobre skojarzenia wywolują. Recenzje wraz z obrazkiem wystawila juz Halina. Dzisiaj wszystkim na dziendobry technicznie troche: i autoportret z kwiatem :
  #53  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 10:51
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie


To jeszcze o ciekawostkach jakimi raczy turystów obsługa na statkach pływających po Nilu.Serdecznie pozdrawiam koleżanki graficzki i życzę miłej niedzieli
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
  #54  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 11:08
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Basiu zajrzałam sobie na wątek i co widzę moje zdjęcie z kwiatem. Czyżbyś pomyliła podpisy. A może ty to nieznana mi siostra bliźniaczka. Różnimy się tylko talentami. Mnie trochę skromniej obdarzono inwencją. I powiem ci, że kocham takich ludzi, którzy potrafią podejść do siebie z humorem. To trudna sztuka. Trudniejsza niż grafika.
Anilah dzięki za takie ciekawostki. Z ręczników takie cuda robić.
  #55  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 15:43
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam Was sympatyczne dziewczyny,Halinki psiak urzeka mnie swoim cieplym przyjacielskim spojrzeniem.Basiu dostrzegam w twoich pracach wiele zman i nastrojów.Anilach tak spokojnie przestrzennie odpręza.Pozdrawiam wszystkich.
__________________
  #56  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 16:36
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie

Witam, Brończyk niestety nigdy nie byłam królową balu, a i graficzką też nigdy nie zostanę Śliczna Twoja psinka, sama bardzo lubię pieski,no ale nie mam.
Basiu1247 bardzo sympatyczną masz podobiznę, aż się uśmiech sam na usta ciśnie. Anilah łabędzie z ręcznika - świetne.
A ja w niedzielne popołudnie zapraszam na chwileczkę relaksu, przy kawusi i słodkościach
To nic, że w bioderka pójdzie. Pozdrawiam
No właśnie chciałam dopisać, że nie widać Tarninki i że brakuje bajkowych obrazków Nektarynki.
  #57  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 19:27
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Witam .
Juz jestem Arakudo
masz racje brakuje Nektarynki .
Inka juz jest, tez jej chwile nie było , mam nadzieje Ninus ze juz sie dobrze czujesz.
Halinko piesio cudny, zawsze mi przypomina moja Azunię
Basiu piekny ten autoportret.. Jestes na nim bardzo do mnie podobna
Anilah pieknie cudenka pokazałas .
Akusia o morzu śni..
Sellenhel tajemnicza za wachlarzem sie chowa.
Kochane wszystkie prace piekne .
a ja ...takie cos zrobiłam.
. . . . . . . . . . . . . .
  #58  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 20:33
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Arakudo wszystko przed tobą w takim razie. Jak nie byłaś królową balu to będziesz. A jeśli jak śpiewa Rodowicz-życie to bal uznamy za twierdzenie zgodne z prawdą to każdego dnia jesteśmy królowymi. Gramy przecież główne role. Relaks nam zorganizowałaś wspaniały. I pyszności dla ciała i puzzle dla ćwiczeń umysłowych. Inka-ni śliczna dziewczynka i te zwierzątka wdzięcznie obok niej poumieszczane. Taki obrazeczek z bombonierki. Och, Tar-ninko ty to nam tematy do rozmyślań dajesz. Chciałabym być taka tygrysicą. Ale cóż szyjka nie ta. Dzięki za miłe słowa o moim obrazku. Wiecie te parę słów bardzo, bardzo cieszy. Nawet mężowi pokazałam te pochwały. A co.Niech wie, że pies się podoba.
  #59  
Nieprzeczytane 09-08-2009, 21:24
Anilah's Avatar
Anilah Anilah jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 2 133
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
Arakudo wszystko przed tobą w takim razie. Jak nie byłaś królową balu to będziesz. A jeśli jak śpiewa Rodowicz-życie to bal uznamy za twierdzenie zgodne z prawdą to każdego dnia jesteśmy królowymi. Gramy przecież główne role. Relaks nam zorganizowałaś wspaniały. I pyszności dla ciała i puzzle dla ćwiczeń umysłowych. Inka-ni śliczna dziewczynka i te zwierzątka wdzięcznie obok niej poumieszczane. Taki obrazeczek z bombonierki. Och, Tar-ninko ty to nam tematy do rozmyślań dajesz. Chciałabym być taka tygrysicą. Ale cóż szyjka nie ta. Dzięki za miłe słowa o moim obrazku. Wiecie te parę słów bardzo, bardzo cieszy. Nawet mężowi pokazałam te pochwały. A co.Niech wie, że pies się podoba.
Halinko gdybym tak jak Ty umiała pięknie pisać to codziennie byś się chwaliła mężowi bo Twoje grafiki są naprawdę BARDZO ŁADNE... pozdrawiam
__________________
Za pieniądze możesz kupić pozycję,ale nie szacunek.


http://anilah-mojepodroze.blogspot.com/
  #60  
Nieprzeczytane 10-08-2009, 06:53
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Witam. Wakacje w pełni ale jednak o grafice nie zapominamy.Inko dobrze że już jesteś. Nektarynka jak najszybcie niechaj wraca.Nie widzę Akusi. Inne myślę że jak wrócą to nam zaprezentują swoje prace. Halino dzięki za miłe komentarza . Dziś dla tych co wędkują. Animacja w gimpie. . Miłego dnia
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 08:23
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.