menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-07-2008, 01:17
kasiorki kasiorki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 1
Post Suche oko - komentarze


Komentarz do artykułu: Suche oko
--------------------
Dobry artykul. Wlasnie zdiagnowano u mnie to schorzenie i chetnie doczytalam o co chodzi. Jak powiedzial moj lekarz, niechesto mlode osoby zapadaja na to schorzenie, tak jak w moim przypadku, ale sie zdarza i nie oznacza to, ze jest bardzo ale. Mam nadzieje, ze uda mi sie zniwelowac objawy skoro nie da sie tego calkowicie wyleczyc. Dziekuje za informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 24-08-2008, 19:19
korsa3 korsa3 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 2
Post

Ja od 30 lat cierpię na to schorzenie. Leki przepisywane przez okulistę prawie nic nie pomagają. Życie i funkcjonowanie z tym schorzeniem jest bardzo trudne.Pieczenie występuje w sposób ciągły ( w dzień i w nocy)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 11:00
molka molka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 5
Post

Czytalam w "Kobieta i zycie", ze polewanie zamknietego oka przez dluzsza chwile strumieniem chlodnej wody przynosi ulge.
Przy okazji, wiem, ze nie jestem z nastepujacym pytaniem we wlasciwym miejscu, ale czy ktos z Was cierpi na "zespol niespokojnych nog".Bede wdzieczna za nawiazanie kontaktu i wymiane doswiadczen.

Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 23-04-2009, 11:08
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Post

troche pomaga "LacrimaL" sztuczna łza dostepna w aptekach bez recepty. raczej nie powoduje skutków ubocznych. niemniej bardzo ważna jest konultacja lekarza w każdym przypadku choroby oczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 17-10-2010, 22:02
ania83 ania83 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 2
Post

wywiad z lekarzem na temat suchego oka: http://pastylka.pl/suche-oko/film
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 06-11-2010, 19:16
przekora's Avatar
przekora przekora jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Łódzkie
Posty: 104
Post

Na syndrom suchego oka okazały się pomocne krople " OPTIVE" firmy ALLERGAN".Krople są bez konserwantów i bez recepty. Mnie naprawdę pomagają. . .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 21-03-2011, 09:43
Agnieszka MDT Agnieszka MDT jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Kraków, Małopolska, Polska
Posty: 1
Post

Istnieje także inne rozwiązanie!
Obecnie dzięki rozwojowi technologii i doskonałym materiałom wraca się do leczenia tej dolegliwość za pomocą, zatyczek do punktów łzowych. Jest to metoda polegająca na wykorzystywaniu własnych, naturalnych łez, które są najlepszym „lekiem” na zaburzenia powierzchni gałki ocznej. Hydrożelowe zatyczki FORM FIT idealnie dopasowują się do kanaliku łzowego i zatrzymują łzy na powierzchni gałki ocznej umożliwiając odpływ łez do jamy nosowej. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową – http://www.mdt.com.pl/suche_oko,zatyczki,form_fit.html
Zapytaj swojego okulistę o zatyczki FORM FIT.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 25-09-2011, 18:31
~gość: 83.22.81.xxx's Avatar
~gość: 83.22.81.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał przekora
Na syndrom suchego oka okazały się pomocne krople " OPTIVE" firmy ALLERGAN".Krople są bez konserwantów i bez recepty. Mnie naprawdę pomagają. . .
niestety te kropelki zawierają konserwant(PURITE-informacja w ulotce), można to wywnioskować również z faktu, że kropelki można używać przez 6 m-cy od otwarcia butelki, mnie osobiście podrażniały, mogę używać wyłącznie kropli bez konserwantów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.