menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #461  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 20:47
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 155
Domyślnie

Lucynko, tym się nie przejmuj...ludzie zawistni byli, są i będą, a zachowują się jak pies ogrodnika....
  #462  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 20:47
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Okrutne co piszesz Lucynko, ale poprostu nie wsłuchuj się w te opinie...Tych ludzi szybciej zeżre zazdrość niż Tobie zaszkodzi do nich żal...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #463  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 20:50
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wracam i będę wracała jak bumerang żeby wszyscy wiedzieli o tragedii Kundzi.

Wracam i będę wracała jak bumerang żeby wszyscy wiedzieli o tragedii Kundzi. internet to potęga, dzięki internetowi możemy również pomóc osobom które spotkała tragedia. Taka tragedia spotkała naszą koleżankę z forum Kunegundę-Lucynkę. Spaliło jej się mieszkanie, została z wraz z rodziną w tym co mieli na sobie - w pidżamach. Zamieszczam na wątku dane do przelewu i wysyłki gdyby ktoś chciał pomóc Kundzi:
Kochani Lucyna nie ma prawa do lokalu socjalnego bo spaliło się mieszkanie własnościowe!!!!!!!!!!!! Musi jak najszybciej wyremontować swoje mieszkanie bo nie ma gdzie się podziać!!!!!!!!!!!!!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!
.............................................dane usunięto.......................................... ...

Ostatnio edytowane przez Kundzia : 25-06-2008 o 10:31.
  #464  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 20:51
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Zły, wściekły Nie słuchaj tych maluczkich ludzi

Cytat:
Napisał kunegunda
Masz rację Ewitko,teraz na każdym kroku widać jak wielu, pozornie drobnych rzeczy brakuje,rzeczy codziennego użytku.Niemniej jednak,to nie chciałabym ,byście myśleli, że tylko na tą pomoc czekam.Już i tak znoszę sporo upokorzeń i to od ludzi, którzy do niedawna mienili się moimi przyjaciółmi i nadal za takowych się uważają,że ja na tej tragedii się dorobiłam, że odremontowałam mieszkanie,a oni na wszystko muszą ciężko pracować.Tak jak bym wcześniej nic nie miała.A przecież miałam,może nie luksusy,ale wszystko co potrzebne.
niech sobie gadają, psy szczekają karawana idzie dalej.
  #465  
Nieprzeczytane 01-01-2008, 21:09
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Kundziu kochana!

Aż się nóż w kieszeni otwiera, kiedy się czyta takie opisy!!! Nie na darmo się mówi, że "prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie". I tylko na takich się opieraj, i tylko z takimi opiniami się licz!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #466  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 13:39
Dreamka's Avatar
Dreamka Dreamka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 155
Domyślnie

Mialam tyle zajec w starym roku, ze was zaniedbalam. Weszlam dopiero dzisiaj, a tutaj takie nieszczescie I szczescie zarazem, bo forumowi znajomi zdali egzamin na prawdziwych przyjaciol. Piekne to co. I poruszylo moje serducho bardzo.I wstyd, ze nie zagladnelam wczesniej... ze nie znalazlam sie w tym miejscu, we wlasciwym czasie... Nadrobie...
W Nowym Roku wszystkiego dobrego zycze.
__________________
*Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi, jak mam zyć*
KLIKNIJ
  #467  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 22:44
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Lucynko rzadko tu wchodze ale masz racje.Prawdziwych przyjaciół poznałam w biedzie.Cieżko mi ,Jasiu ma niedowidzenie lewostronne po udarze, całe moje zycie wywróciło sie do góry nogami.Tez wydaje kase na jego rehebilitcje.Ale to nie jest ważne.Ważne ze zyje. I ważni sa przyjaciele który mne nie opuscili tylko sa ze mna !!!
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #468  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 23:06
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Honorko kochana

wiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko ale jeszcze trochę i wszystko wróci do normy. Życzę tego Tobie i Twojemu Jaśkowi z całego serca. Buziaki.
  #469  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 23:09
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Honorciu i ja ci życzę by wszystko wróciło do normy,dobrze ,że masz przyjaciół,i tu w klubie i napewno w realu,bo bez tego to trudno cokolwiek znieść.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #470  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 23:12
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Pytanie Powiedzcie moi kochani

dlaczego człowiek dostaje takie kopniaki od życia? Jak jest dobrze przez jakiś czas to dla równowagi inkasuje się takiego kopa od życia, że po nim nie można się przez długi okres czasu pozbierać.
  #471  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 23:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wracam i będę wracała jak bumerang żeby wszyscy wiedzieli o tragedii Kundzi.

Wracam i będę wracała jak bumerang żeby wszyscy wiedzieli o tragedii Kundzi. internet to potęga, dzięki internetowi możemy również pomóc osobom które spotkała tragedia. Taka tragedia spotkała naszą koleżankę z forum Kunegundę-Lucynkę. Spaliło jej się mieszkanie, została z wraz z rodziną w tym co mieli na sobie - w pidżamach. Zamieszczam na wątku dane do przelewu i wysyłki gdyby ktoś chciał pomóc Kundzi:
Kochani Lucyna nie ma prawa do lokalu socjalnego bo spaliło się mieszkanie własnościowe!!!!!!!!!!!! Musi jak najszybciej wyremontować swoje mieszkanie bo nie ma gdzie się podziać!!!!!!!!!!!!!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!
.............................................dane usunięto.......................................... ...

Ostatnio edytowane przez Kundzia : 25-06-2008 o 10:31.
  #472  
Nieprzeczytane 02-01-2008, 23:14
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Ogromnie zaluje ze nie potrafie przeniesc zdjec z komorki /wiadomosc multimedialna/ na kompa - / jeszcze nie wszystkoi gotowe/ ale sa szczesliwi bo sa razem i nareszcie u siebie.
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #473  
Nieprzeczytane 03-01-2008, 09:27
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Miałam okazję gościć Kundzię z rodziną w Nowy Rok-cholerka,zupełnie zapomniałam o zrobieniu zdjęć!To skutki niewyspania sylwestrowego.Podziwiam energię naszej Lucynki...na szczęscie najgorsze mają za sobą.
  #474  
Nieprzeczytane 03-01-2008, 10:11
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Tak NIKO najgorsze maja za soba a ile jeszcze przed soba ???- pamietajmy splonal im caly dorobek zycia
Straszna tragedia -
URL=http://www.vpx.pl/][/url]
Dobrze ze sa silna kochajaca sie rodzina - to bardzo im pomaga wspolnie przetrwac trudne dla nich chwile
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #475  
Nieprzeczytane 03-01-2008, 11:21
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

O tym fakcie nie da się Bunisiu zapomnieć...cieszę się tylko,że powolutku chałpinę ogarniają,bo tylko u siebie mogą się czuć swobodnie.
  #476  
Nieprzeczytane 04-01-2008, 22:05
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Powolutku dzięki naszej pomocy

Cytat:
Napisał nika
O tym fakcie nie da się Bunisiu zapomnieć...cieszę się tylko,że powolutku chałpinę ogarniają,bo tylko u siebie mogą się czuć swobodnie.
wyjdą na prostą, najważniejsze że są kochająca się rodziną i że nic im się nie stało.
  #477  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 08:33
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Pusia

dostałam wczoraj od córki Kundzi zdjęcie ich psinki,co życie im uratowała budząc rodzinę głosnym szczekaniem w czasie pożaru.
  #478  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 11:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Pusia bohaterka..

Tyle ludzi ostanio zginęło w pożarach,jak w żadnym roku.Słucham uważnie,i w żadnym wypadku nie było psa w domu..
  #479  
Nieprzeczytane 10-01-2008, 22:13
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Dzielna kruszynka

życie pisze przeróżne scenariusze. Pusia miała właściciela, później wylądowała w schronisku w Łodzi. Ponieważ jest malutką suczką nie miałaby szans na przeżycie w kojcu schroniskowym wśród większych od siebie agresywnych psów. Na szczęście została zauważona przez wolontariuszkę i zamieszkała w domu zastępczym. Pewnego dnia Kundzia napisała do mnie, że myśli o adopcji psa i poprosiła mnie o radę. Weszłam na forum Dogomanii i znalazłam post o Pusi, podesłałam Lucynie fotkę i psina się spodobała. Pusia została przywieziona do Kundzi z Łodzi. To 5 kg maleństwo ma charakterek psa przynajmniej 100 kg. Taka z niej dominantka.
  #480  
Nieprzeczytane 10-01-2008, 23:01
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Obecnie Pusia waży 8 kg,jest znacznie większa niż przyjechała.Teraz na nowym mieszkaniu dostała nowe legowisko,które niesłychanie polubiła.


__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy rodziny dom opieki dla osób starszych - komentarze Basia. Ogólny 44 10-08-2013 16:48
D R A M A T rodziny NASZEJ Kundzi cz.II-ga BUNIA Różności - wątki archiwalne 145 25-06-2008 10:57
Wnuki - nowi członkowie rodziny, nowe wyzwania - komentarze BUNIA Ogólny 6 03-11-2007 08:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.