menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #27241  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 12:47
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Lila,

a Plichta jest dla Ciebie wiarygodny?
Jak się taplać w błocie, to w towarzystwie zawsze raźniej, nie?

Zaczyna się ciekawie:
http://polandleaks.org/
Na rewelacje długo nie trzeba będzie czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27242  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 12:51
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Zaczyna się ciekawie:
http://polandleaks.org/
Na rewelacje długo nie trzeba będzie czekać.
Korekta w notatce podobna jak w tej "lub czasopisma".
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27243  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 13:07
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Korekta w notatce podobna jak w tej "lub czasopisma".
masz rację.
Ale pożyjemy-zobaczymy.
Nie jest wykluczone, że to takie miejsce zrzutu wieści niesprawdzalnych w praktyce, ale z "dobrze poinformowanych i anonimowych źródeł"
jak braknie prawdziwych i prawdopodobnych to ...dorobimy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27244  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 13:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 031
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
a Plichta jest dla Ciebie wiarygodny?
Jak się taplać w błocie, to w towarzystwie zawsze raźniej, nie?

Zaczyna się ciekawie:
http://polandleaks.org/
Na rewelacje długo nie trzeba będzie czekać.

Niewiarygodny, ale dlaczego ma pogrążać Józefa?
Jakaś spiskowa teoria, czy cuś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27245  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 13:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie I przyszedł kataklizm

Cytat:
Utrata przez Instytut Pamięci Narodowej głównej siedziby oznacza paraliż nie tylko procesu lustracji, lecz także działalności dzisiejszych służb specjalnych. Siedziba IPN przy ul. Towarowej 28 w Warszawie została sprzedana spółce GHN związanej ze znaną firmą deweloperską Skanska Property. Firma nie chce ujawnić planów związanych z tą inwestycją. – Transakcja została sfinalizowana w miniony piątek.

To ciekawostka, bo az dziwne, ze instytucja dysponujaca ćwierć miliardem złp nie potrafiła zatroszczyć sie o wykup budynku Ruchu.
Widać śledztwa w sprawie Hitlera, czy ekshumacje gen Sikorskiego, dzieła o sikaniu nieletniego Wałęsy w kropielnicę itp były ważniejsze niz siedziba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27246  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 13:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Niewiarygodny, ale dlaczego ma pogrążać Józefa?
Jakaś spiskowa teoria, czy cuś?
Żadna sPiSkowa.
Z powodów czysto chrześcijańskich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27247  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 14:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Pierwsze starcie

PolandLeaks z GPC w pięciu punktach.
Ta druga pomówiła na swoich łamach tę pierwszą o to, że jest taką polską WikiLeaks.
Ostatni 5. punkt oświadczenia zespołu PL brzmi tak:
Cytat:
. Autor artykułu - Pan Przemysław Harczuk - nie skontaktował się z PolandLeaks, aby uzyskać nasze stanowisko w sprawie swoich informacji, a mógł to uczynić, gdyż nasz adres e-mail jest dostępny na stronie, a na pocztę zawsze odpowiadamy najwyżej w ciągu kilku godzin. Podanie przez Pana Przemysława Harczuka nieprawdziwych informacji na temat PolandLeaks bez wystąpienia do nas o zajęcie stanowiska uważamy za paszkwil, o czym poinformujemy Radę Etyki Mediów.
No, to mamy spór merytoryczny, co jest prawdą, a co nie.
Trochę się portalowi dziwię, bo GPC znana jest raczej z podawania informacji nie do końca prawdziwych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27248  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 20:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 031
Domyślnie

Przewidywalne to nasze podwórko polityczne jest.
Do bólu.
Upojenie pojednaniem mija, tym bardziej iż nie udało się się nim uderzyć w znienawidzonego Jarosława,
z tej prostej przyczyny, że w obliczu obawy o życie Matki,
obu jednających się dostojników wydmuchał lewą dziurką nosa.
I to z roztargnieniem.

Przecież chyba 2 dni temu pisałam, że salon się zapętlił i bęc! zaczyna się odpętlanie hetki od pętelki.
Hasło daje Redaktor Wszechczasów;

Cytat:
„Skoro w oświadczeniu czytamy o "szczerym dialogu", "umacnianiu tolerancji" i "poszanowaniu niezbywalnej godności każdego człowieka",
to wolno wierzyć, że na dialog i szacunek zasługują nie tylko katolicy i prawosławni,
ale także inni "inaczej myślący", także liberałowie i socjaldemokraci, także ateiści i geje”.

U la, la.
To nawet ja, prosta uczestniczka forum dla starszaków,
oraz szara komentatorka portali politycznych, nie miałam złudzeń w tej materii,
a guru nie wiedział, że między bajki można włożyć alians Biedronia z Nowicką w intencjach Cyryla?

Red. Kolenda także daje wyraz zaniepokojeniu na łamach Gazówki;
Cytat:
Zaniepokojenie stanem świata i człowieka w podpisanym dokumencie ma charakter oskarżający i wykluczający” ..

Heh.

A jeszcze dalej idzie red. Wigura, twierdząc iż w dokumencie ( przypominam, tym samym nad którym tak pochylały się z zachwytem media wraz z rządową wierchuszką)
zabrakło miejsca.
Dla kogo niby?

Cytat:
''Dla ateistów, ludzi o liberalnych poglądach, dla tych popierających aborcję, eutanazję, dla osób, które chciałyby wchodzić w związki jednopłciowe...
To dyskusyjny list. Jestem pełna wątpliwości co do niego, a może nawet jestem nim rozczarowana.”

Oj, wot i zagwozdka.
Tak dobrze żarło ( pojednanie) i zdechło.
To znaczy, zdychać zaczyna. Na moje oko jeszcze 2 tygodnie pociągnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27249  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 21:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ziętarski,

który do tej pory cieszy się wolnością mimo że ma na sumieniu życie kolegi dziennikarza, dzisiaj po południu spowodował kolejny wypadek, tym razem nie ze skutkiem śmiertelnym, ale z obrażeniami ofiary.

Jadąc skuterem wjechał w pieszego na pasach.
No ładnie, za poprzedni czyn sprzed 4 chyba lat końca rozprawy nie widać, bo chory, bo nie pamięta, ale jeździć może?
Co z tym naszym wymiarem sprawiedliwości?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27250  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 22:16
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Upojenie pojednaniem mija, tym bardziej iż nie udało się się nim uderzyć w znienawidzonego Jarosława,...
... salon się zapętlił i bęc! Hasło daje Redaktor Wszechczasów;
Jak zwykle wyrwiesz fragment, który szczególnie Ci pasuje, żeby Michnikowi czy GW przyłożyć, a reszta artykułu w ogóle do Ciebie nie dociera?
To ja sobie też wytnę z całości taki oto fragment:
Cytat:
Napisał A. Michnik
Pierwsza w historii wizyta w Polsce patriarchy rosyjskiego Kościoła prawosławnego i wspólna deklaracja patriarchy i przewodniczącego Rady Głównej Episkopatu Polski to akt ekumenii realnej, pierwszy krok ku dialogowi po latach nieufności i konfliktów.

To dobry dzień dla Polaka - antysowieckiego rusofila - i dla Rosjanina - antysowieckiego polonofila.
To dobry dzień, bowiem wspólna deklaracja służyć może przełamywaniu ducha rusofobii w polskim katolicyzmie i ducha polonofobii w kręgu rosyjskiej prawosławnej Cerkwi.
Tego oczekuję i dobrze będzie, jeśli uda się to osiągnąć.
Za jakiś czas.
Jeśli ktoś spodziewał się więcej, był optymistą na wyrost.
To nie ten moment, ale Michnik jak i cała reszta ma prawo upominać się o więcej.
I to w interesie obu kościołów.
Ich głos jest słyszalny, a mój? nic nie znaczy.
Cytat:
To nawet ja, prosta uczestniczka forum dla starszaków,
oraz szara komentatorka portali politycznych, nie miałam złudzeń w tej materii, a guru nie wiedział,...
Tak dobrze żarło ( pojednanie) i zdechło.
To znaczy, zdychać zaczyna. Na moje oko jeszcze 2 tygodnie pociągnie.
I to jest ta różnica między Tobą a Michnikiem, że on wierzy w człowieka, jego przemianę, a Ty nie.
Zresztą proponowałabym Twojemu guru, prezesowi, żeby w kwestii przemian i pojednania dał dobry przykład i zaczął od siebie, od umiejętności dialogu, a nie ustawicznych wojen, konfliktów, połajanek.
Jak do tej pory takiej przemiany u niego nie widać.
On jej po prostu nie chce, jak nie chce jej prawosławie czy KK.

Całość artykułu AM tutaj:
http://wyborcza.pl/1,75968,12326802,..._ateistow.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27251  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 22:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nasze, Twoje też.
To nie ze składek, z partyjnej kasy.
Ale wydaje kasę partyjną. PO też ma taką, tyle że większą. Lis nie sprawdza na co wydają w PO. Jarosław zatrudnia komandosów, bo BOR pod kierunkiem Janika się zbłaźnił co wykazało NIK. No i w Smoleńsku. Lis wie ile się miesięcznie wydaje na ochronę? Konieczną bo PO tak napompowało złością poniektórych, że takich jak morderca z Łodzi może łazić więcej. A ponadto to Lis napisał w Newsweeku i Wprost aby odwrócić uwagę z AG.

No i Jarosław uszczupla kasę partyjną, a Tusk nie wydaje na ochronę z partyjnej tylko używa BOR. Czyli prosto z budzetu.

Czytałem dziś że Lis zarabia kilka razy więcej niż szef TV. To za program "Lis na żywo". Ale co mnie to obchodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27252  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 22:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) Antek M.

się mylił w swoich prognozach na temat sprawców katastrofy.
To nie Tusk, Komorowski i Putin, ale masoni zorganizowali zamach w Smoleńsku.
Takich rewelacji słuchałam najpierw w tvT, a teraz w RM.
A to się Antoni chyba zmartwi.
Nadal słucham sobie o masonach, którzy oczywiście zamierzają zniszczyć tvT, bo to jedyna stacja podająca prawdę i tylko prawdę.
Lubię baśnie.

No i jeszcze jedna informacja, tym razem z innego radia.
Otóż nastąpiła zmiana w komunikacie: to pieszy był winien, a nie Ziętarski.
Dziwne, ale przyjmuję do wiadomości, bo jakie mam wyjście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27253  
Nieprzeczytane 22-08-2012, 23:57
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 031
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
I to jest ta różnica między Tobą a Michnikiem, że on wierzy w człowieka, jego przemianę, a Ty nie.
Zresztą proponowałabym Twojemu guru, prezesowi, żeby w kwestii przemian i pojednania dał dobry przykład i zaczął od siebie, od umiejętności dialogu, a nie ustawicznych wojen, konfliktów, połajanek.
Jak do tej pory takiej przemiany u niego nie widać.
On jej po prostu nie chce, jak nie chce jej prawosławie czy KK.

Całość artykułu AM tutaj:
http://wyborcza.pl/1,75968,12326802,..._ateistow.html

Normalnie Himalaje hipokryzji.
Guru wierzy w przemianę człowieka, ale pod wpływem siły, dlatego jest najlepszym klientem polskich sądów.
Ostatnio pozwał Ziemkiewicza ( z tej wiary w człowieka moja pani, z tej wiary tylko ) a sam pozew pełen pogardy ( to z tej wiary w człowieka moja pani, z tej wiary),
stał się przebojem internetu.

I nie trać zimnej krwi, wyciągając prezesa partii, bo jakież tu porównanie ma być?
Z dziennikarzem?
Poza tym ja przytoczyłam cytaty z trzech artykułów różnych pismaków,
a Ty z uporem maniaka mi wciskasz bazgroły pana Adama.

A skoro już jesteśmy przy Twojej ulubionej Gazówce,
to niesie się jęk po Polsce tych, co wierzyli w Agorę.
Też będzie za chwilę następna afera AG(oowno dostaniecie ),
bo akcje Ministerstwa Prawdy zleciały z 28 zet koma coś tam, na 7, a pogłoski chodzą o zamknięciu GW z papieru,
co jeszcze obniża jej wartość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27254  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 00:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
a Plichta jest dla Ciebie wiarygodny?
Jak się taplać w błocie, to w towarzystwie zawsze raźniej, nie?

Zaczyna się ciekawie:
http://polandleaks.org/
Na rewelacje długo nie trzeba będzie czekać.
Racja. Tusk się boi komisji bo Plichta by pięknie zeznawał, jadąc specjalnie dużo o Tusku. A M.T. też by mogli pociągnąć za język. Skoro sam siebie nazywa debilem. Co może Tusk obiecać Pawlakowi aby nie poparł komisji? Aferę taśmową już przebił AG i synek M.T.

Na jednym forum zastanawiali się czy teraz Plichta się powiesi lub wpadnie pod samochód. To by rozwiązało sprawę. Napisałem że jeżeli go umieszczą w areszcie w którym się wieszały bandziory w sprawie Olewnika, to wielce prawdopodobne.

A w linku pisze o FOZZ. Ciekawe bo rano na WP.pl ktoś napisał że FOZZ to afera PiS. Miał kilkanaście odpowiedzi. Obsobaczyli go dokładnie. Ja mu napisałem też, aby odrabiał lekcje a nie pisał z dorosłymi. Oraz że FOZZ było jeszcze za nieboszczki PZPR. No to gdzieś to wyczytał, bo skąd by wyciągnął teraz FOZZ?

BTW ktoś wie co to za kwiatki niżej nicka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27255  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 00:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 031
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ale wydaje kasę partyjną. PO też ma taką, tyle że większą. Lis nie sprawdza na co wydają w PO. Jarosław zatrudnia komandosów, bo BOR pod kierunkiem Janika się zbłaźnił co wykazało NIK. No i w Smoleńsku. Lis wie ile się miesięcznie wydaje na ochronę? Konieczną bo PO tak napompowało złością poniektórych, że takich jak morderca z Łodzi może łazić więcej. A ponadto to Lis napisał w Newsweeku i Wprost aby odwrócić uwagę z AG.

No i Jarosław uszczupla kasę partyjną, a Tusk nie wydaje na ochronę z partyjnej tylko używa BOR. Czyli prosto z budzetu.

Czytałem dziś że Lis zarabia kilka razy więcej niż szef TV. To za program "Lis na żywo". Ale co mnie to obchodzi.

Przecież boli to najbardziej, że Kaczyński żyje.
Gdy taki Lis siądzie sobie na tarasie ze szklaneczką whisky,
gdy spojrzy na Hanię z Kedajów ( lista kanalii Kisiela),
gdy wiaterek muśnie go w czółko troszkę niskie,
to i się zamarzy;
- jakby to było, gdyby Kaczor wsiadł razem z bratem?
I ta wizja niejednego doprowadza do wściekłości,
bo przecie opozycja kaputt.
Kluzica i spółka przystroiwszy czerwone żakieciki,
chodziłaby na pasku Platformy, a maleńkie frakcje nic nie miałyby do gadania.

Psiakrew! Jak byłoby pięknie!
Ażeby to!
I świadczy to kim jest Kaczyński. Nawet jak go nie ma,
to hektolitry jadu się leją. Nie szkodzi, że z Matką źle jest, co tam, przecie był w żałobie, a co się działo.
Nawet tutaj, jak widzisz, musi być przywołany. Bez sensu, ni przypiął ni przyłatał, ale musi.

Pewnie ta erupcja wynika z sondażu WP.
http://sondaz.wp.pl/?ticaid=1f090&_ticrsn=3
Dla fanów sondaży to pewnie cios.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27256  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 01:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A skoro już jesteśmy przy Twojej ulubionej Gazówce,
to niesie się jęk po Polsce tych, co wierzyli w Agorę.
Też będzie za chwilę następna afera AG(oowno dostaniecie ),
bo akcje Ministerstwa Prawdy zleciały z 28 zet koma coś tam, na 7, a pogłoski chodzą o zamknięciu GW z papieru,
co jeszcze obniża jej wartość.
Wydają jeszcze miliony zeta na reklamę w TV. Czy to ich ostatnie tchnienie? No to teraz wiemy jak się robi wywiady. Nie potrzeba gościa widzieć aby był wywiad. Wystarczy tłustym drukiem w artykule formułować pytania a niżej własne odpowiedzi.

Nie czarujmy się że to robił tylko M.Tusk i tylko w Trójmieście. Pięknie się przyczynił fo "wiarygodności", której Gazówka i tak nie miała, bo na forach jest uważana za gazetę rządową i łączona jest z TVN. Dawni koledzy są wściekli i chyba już redaktorem nigdzie nie będzie. Tatuś [co niby nie pomaga dzieciom] załatwi mu coś rządowego.

Tak jak Rostowski załatwił córce posadkę u Radka Sikorskiego. A mówili że nepotyzm to patent PSL-u.

A skoro Tusk ostrzegał go o zatrudnieniu w OLT, to miał wiedzę, że to jest własność oszusta z AG. Ale powstrzymywał swoje pieski czyli ABW, CBŚ, CBA prokuraturę itp?

Sprawa rozwojowa. Artykuł "Co Michał T. wyniósł z lotniska?" Znaleziono maila, że ma tajne dane. Sami poczytajcie. A teraz Tusk senior schowa się w norę i wystawi tylko Grasia?
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...awne-dane.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27257  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 11:09
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Calkiem dobre myslenie ale co NAS POLAKOW OBCHODZA OBCE PARTIE ?
POLSKIE PARTIE narazie jeszcze nie powstaly.

PRECZ Z PARTYJNYM RZADZENIEM POLSKA !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27258  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 13:58
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Guru wierzy w przemianę człowieka, ale pod wpływem siły, dlatego jest najlepszym klientem polskich sądów.

I nie trać zimnej krwi, wyciągając prezesa partii, bo jakież tu porównanie ma być?
Z dziennikarzem?
Poza tym ja przytoczyłam cytaty z trzech artykułów różnych pismaków,
a Ty z uporem maniaka mi wciskasz bazgroły pana Adama.

A skoro już jesteśmy przy Twojej ulubionej Gazówce,
to niesie się jęk po Polsce tych, co wierzyli w Agorę.
Też będzie za chwilę następna afera AG(oowno dostaniecie ),
bo akcje Ministerstwa Prawdy zleciały z 28 zet koma coś tam, na 7, a pogłoski chodzą o zamknięciu GW z papieru,
co jeszcze obniża jej wartość.
O przemianie narodów mowa była.
Twoje wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że przez najbliższe lata nie jest to możliwe.
Nie należy kopać się z koniem, a jeśli - trzeba przygotować się na urazy, a nie odgrywać skrzywdzoną dziewicę.
Ziemkiewicz sobie pozwala, obraża, bo jemu wolno?
Michnik dochodzi swoich praw przed sądem i też mu wolno.
To jest ich problem, nie mój.

Nie tracę zimnej krwi, wprost przeciwnie.
Prezes jest politykiem, przynajmniej za takiego się uważa, a od polityka mam prawo oczekiwać zdolności do prowadzenia dialogu, bo zbrzydły mi te jego połajanki i ustawiczne jątrzenie.
Zaatakowałaś - nie bez satysfakcji - Michnika, przytoczyłaś fragment jego wypowiedzi właśnie taki, żeby mu przyłożyć, bo każda okazja jest dla Ciebie dobra, ale nie zająknęłaś się nad resztą jego tekstu.
Oczywiście wolno Ci, a ja tylko uzupełniam Twoje "prawdy".

Nigdzie nie napisałam, że GW jest moją ulubioną gazetą.
Gdybym Ci przytoczyła plotki choćby z wczorajszej stacji toruńskiej na temat PiS i prezesa, bardzo byś się zmartwiła.
Nie zajmuję się rozpowszechnianiem plotek. Zostawiam to takim, którzy zrobili sobie z tego chleb powszedni, bo na więcej ich nie stać.

Tak bardzo się nie martw ani o Agorę, ani o GW.
Da radę, choć łatwo nie jest, wszak lud mało czyta, co widać choćby po ilości klientów AG i nie tylko.
Skróty i plotki nie zawsze się opłacają ich konsumentom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27259  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 14:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

No to Gazówka wynalazła, że zalaniu metra winien Marcinkiewicz, a więc PiS tuż przed wyborami wygranymi przez Gronkowca. Link poniżej. Warto poczytać komentarze. Widać że ludek dojrzewa, bo jedni piszą że jak plany były złe to dlaczego nie zmieniono przez 6 lat? Inni że gdyby nie było PiS to by była winna nawet sanacja. Dostało się GW za tą rewelację. Prawie 100% przeciw GW. Ludzie wyczuli że to nieudolna przykrywka obecnej afery. Moje 2 wpisy oznaczone są "13kwis"

http://forum.gazeta.pl/forum/w,484,1..._.html?s=1&v=2

Tak późno dziś Pola otworzyła wątek? A nie napisze ktoś co to te ozdobniki pod nickiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27260  
Nieprzeczytane 23-08-2012, 15:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 031
Domyślnie

Kaziu, jakie ozdobniki?
To portal Senior pl wita Cię kwieciem. Chyba astrami.
I co Ty klikalność Gazówce podnosisz?
Swoją drogą, jak tam wejdzie moderator, te wpisy o jakich mówisz, pewnie znikną.

Pola wyjaśnijmy sobie coś.

Cytat:
Zaatakowałaś - nie bez satysfakcji - Michnika, przytoczyłaś fragment jego wypowiedzi właśnie taki, żeby mu przyłożyć, bo każda okazja jest dla Ciebie dobra, ale nie zająknęłaś się nad resztą jego tekstu.

Ja piszę na forum, a nie atakuję. Oczywiście, chciałabyś aby moje posty były nazwane atakiem, a Twoje i akolitów PO tylko pogłaskami . Zmartwię Cię; tak nie będzie.
Chyba, że przyjmiemy iż każde Twoje zdanie na temat np. Kaczyńskiego jest szturmem bawołu na zeribę.
Wątek o tematyce politycznej, normalka.
Tym bardziej, że do szacownego pana Adama nie podchodzę z czcią nabożną. Wolno mi, czy to już obraza sacrum?
Zresztą mam swoje 'gusta'. Np. nie cierpię Mickiewicza, a kocham Słowackiego. Coś z tego wynika?
Prochy Mistrza o inicjałach zbieżnych z Nadredaktorem nie przemieszczają się z tego powodu z miejsca na miejsce, prawda?
Tak samo Twojemu Guru chyba klapki w których odbierał Order Orła Białego, nie rozpadły się na kawałki z powodu krytyki,
tym bardziej iż były plastikowe i nie podlegały recyklingowi. I jaka to krytyka? Skoro....tomnieśmieszy! Ta zmiana narracji.



I po co mi całość artykułu, skoro był nudny jak flaki z olejem?.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.