menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3541  
Nieprzeczytane 25-04-2014, 22:16
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał qrystyna216
Pisze odnośnie rezygnacji z przydzielonego skierowania.
Byłam w takiej sytuacji. Zgłosiłam się osobiście do NFZ, tam
skierowano mnie do lekarza przydzielającego skierowania.
Przedstawiłam dokumenty szpitalne, a byłam po operacji ręki,
co zresztą było widać bo ręka w gipsie.
Pani doktor podyktowała mi co powinnam napisać, zrobiła ksero potrzebnych dokumentów szpitalnych.Poleciła zgłosić się kiedy już będę mogła jechać.Gdy mogłam, zgłosiłam się i bardzo szybko dostałam skierowanie.


Krysiu , tylko napisz kiedy to było ....pamiętam jak kilka lat temu moja bratowa specjalnie poszła na zwolnienie lekarskie bo dostała sanatorium nie w takim terminie jak chciała....odesłała dokumenty razem z ksero zwolnienia lekarskiego....po upływie około 3 miesięcy dostała nowe skierowanie...
Zaznaczam , że było to skierowanie z NFZ a nie z ZUS....od tego czasu bardzo dużo się pozmieniało na naszą niekorzyść
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3542  
Nieprzeczytane 25-04-2014, 22:21
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał grystyna
Przedstawiłam dokumenty szpitalne, a byłam po operacji ręki,
co zresztą było widać bo ręka w gipsie.

Ja właśnie tak zrobiłam ,z dokumentami wysłałam
ksero wypisu ze szpitala + moją pisemną prośbę
o przesuniecie terminu wyjazdu.
W marcu przeszłam operację całkowitej alloplastyki
biodra ,jest już w miarę dobrze ale nie wolno jeszcze
mi się schylać jak coś upadnie ,umyć i wytrzeć
samodzielnie dolną część nóg ,czy ubrać skarpety .
Z bielizną radzę sobie przy pomocy długiego haczyka.
Przecież nie mogę liczyć na to że współlokatorka z pokoju
będzie mi pomagała bo sama przyjedzie na kurację
i dlatego prosiłam o przesunięcie na termin późniejszy.
No zobaczymy co mi powiedzą w poniedziałek
jak zadzwonię .Napiszę tutaj na wątku .
Pozdrawiam Grystyno .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3543  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 09:45
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

pozostalo mi do konca 755 numerkow a potwierdzenie skierowania dostalem na poczatku kwietnia ubieglego roku z trminenem oczekiwania 18 miesiecy dlatego liczylem przydzial na wrzesien teraz wybieram sie do NFZ co do terminu bo czasem moze wypasc na lipec a to by byla katastrofa bo mam slub corki a wedlug tego co tu wszyscy pisza to zmiana terminu po przydziale nie wchodzi w rachube w poniedzialek napisze wam co udalo mi sie zalatwic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3544  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 12:56
Senior11 Senior11 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Kilka lat temu byłam w Ustroniu w Róży....wszystkie zabiegi miałam na miejscu, w moim budynku.

„Amerykańska” (dosłownie w cudzysłowie) Spółka American Heart of Poland kupiła w roku 2010 za 90 mln. zł. Sanatorium i Szpital Uzdrowiskowy "Równica" w Ustroniu ul. Sanatoryjna 7. Należą do niej Równica, Rosomak , Narcyz i Kos. Gdy spółka przejęła obiekty, zwolniono wszystkich pracowników i przyjęto na nowych zasadach. Ludzie musieli przyjąć to co im zaproponowano, w tej miejscowości niema innej pracy.

Sanatorium Róża nie należy do tej spółki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3545  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 13:22
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Będąc w Kołobrzegu, dowiedziałem się, że część sanatoriów została sprzedana różnym spółkom. Część z nich nadal funkcjonuje jako sanatorium, natomiast niektóre sanatoria zostały zamienione na luksusowe hotele. Jak widać ubywa nam sanatoriów i dlatego kolejki do nich są coraz dłuższe. Widać, że tzw. "szmal" jest ważniejszy w kapitalizmie niż zdrowie obywateli.
Możecie wierzyć, lub nie... ale na moje pierwsze sanatorium w czasach PRL czekałem 3 miesiące a przejazd w obie strony pociągiem, miałem za darmo!
I powiedzcie mi jak to jest, że teraz nie można zrobić tego, tak jak to było w czasach PRL mimo, że państwo jest teraz bogatsze niż było wtedy.
__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3546  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 13:39
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Senior11
"...Przeziębiłem się i lekarka zamiast mnie leczyć fałszowała moją kartę nie wpisując w kartę że mam gorączkę bo musiał bym zrezygnować z zabiegów a to były by straty dla ośrodka..."
Podobnie mnie potraktowała lekarka, a zarazem ordynatorka sanatorium "Nauczyciel" w Szczawnicy. Stanęła w odległości 1,5 m ode mnie (dosłownie!). Poprosiła o pokazanie bolącego mnie gardła i stwierdziła, że ona tu nic nie widzi , żebym sobie gardło płukała solą. Podała mi nazwy leków do wykupienia bez recepty i to było tyle pomocy lekarskiej na moje bolące gardło . Radziłam sobie sama jak umiałam. Pani doktór faktu nigdzie nie odnotowała. Zabiegi wykonywane miałam mimo chorego gardła, czego w mojej przychodni fizjoterapeuci za nic w świecie nie zrobią. Zabiegi w takim przypadku mam przesuwane, aż do wyzdrowienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3547  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 13:57
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
"...zajrzałam w przeglądarkę i bardzo się zdziwiłam
jak przeczytałam że :
Świadczeniobiorca zrezygnował ze świadczenia .
..."
Tak piszą i tak mam zaznaczone w ZIP. Ja rezygnowałam w 2010r. z terminu kwietniowego. Przysłali mi pismo, iż uznają zasadność mojej rezygnacji i w miarę wolnego miejsca przydzielą mi w późniejszym terminie, ale nie określali kiedy to się może zdarzyć. Nowym terminem okazał się wrzesień ( za 4 m-ce). Na samym początku sierpnia dostałam pismo, by niezwłocznie przysłać aktualne wyniki badań. Zatem zadzwoń z zapytaniem, albo zaczekaj na pismo. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3548  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 14:11
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
Ja właśnie tak zrobiłam ,z dokumentami wysłałam
ksero wypisu ze szpitala + moją pisemną prośbę
o przesuniecie terminu wyjazdu.
Może do wypisu ze szpitala trzeba było dołączyć opinię lekarza rodzinnego.
Wtedy może by inaczej patrzyli. Jakby co, to niech lekarz złoży wniosek na tzw. poszpitalne,
powinnaś dostać najdalej w ciągu pół roku taki przydział.
Wtedy zamiast sanatorium dają szpital uzdrowiskowy (prawie to samo) i jest to bezpłatne.
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3549  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 14:15
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard2
"...Możecie wierzyć, lub nie... ale na moje pierwsze sanatorium w czasach PRL czekałem 3 miesiące a przejazd w obie strony pociągiem, miałem za darmo!..."
Zgadza się, tak było. Krótki okres oczekiwania i wsio za darmo . Byłam w Krynicy-Zdroju w "Continentalu" - nie płaciłam ani grosza, jeszcze miałam zwrot za przejazd w obie strony i na dodatek pobyt w ramach zwolnienia lekarskiego (tak jak dziś z ZUS).
Ale jeszcze w 2005 r. czekałam na sanatorium tylko 3 miesiące. W ostatnim tygodniu sierpnia złożyłam wniosek, a już w listopadzie dostałam skierowanie na grudzień do Wieliczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3550  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 15:15
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
można by zrobić taką listę tych sanatoriów, i gdyby ktoś chciał tam jechać, to wystarczyłoby żeby kliknął na właściwe miejsce i od tego, kto tam był uzyskał potrzebne informacje, to by była taka nasza baza danych sanatoryjnych. Nie trzeba by pytać kto był tu czy ówdzie, łatwo by było poszukać.
Polecam w tej materii
http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewforum.php?f=5
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3551  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 15:28
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
Haniu to niesprawiedliwe że tak traktują ludzi chorych,
pamiętam kiedyś jak miała mi moja Rodzinna pisać
wniosek to wyszło mi niezbyt dobre EKG i też nie
napisała bo powiedziała że z takim EKG nie mam szans
i wniosek odrzucą bez kwalifikacji.Ja ją wtedy zapytałam
dlaczego mają odrzucić jeśli sanatorium jest dla chorych,
ona natomiast zaprzeczyła i powiedziała że wyniki muszą
byc idealne bo w sanatorium trzeba byc zdrowym.
I gdzie tu logika ????
Pozdrawiam Haniu i zdróweczka życzę oraz wytrwałości
w walce .
Tak, sellenhel. To jest logiczne. Wyniki muszą być idealne! Sanatoria są dla ludzi chorych, ale nie tych, którzy aktualnie maja jakieś dolegliwości. Sanatorium jest dla ludzi przewlekle chorych, którzy długo borykają się ze swoimi chorobami i nie można tam pojechać chorym "na dzień dzisiejszy". Musisz być wyleczona na tyle, by można było zastosować Ci określone zabiegi, bo w przeciwnym razie zabiegi mogą okazać się dla organizmu zgubne. Pojedziesz do sanatorium chora, to Cię jeszcze "obsobaczą", że w takim stanie przyjechałaś i wygnają z powrotem do domciu. Sanatorium to nie szpital!
Podam Ci przykład z własnego podwórka: Ongiś mój tato był leczony ot, z przeziębienia - niby nic takiego. Leczenie trwało czas jakiś. Wreszcie lekarz powiedział, że tacie przydałoby się sanatorium i chłopina pojechał. W sanatorium miał m.in. mokre zabiegi. Codziennie dzwonił, że czuje się coraz gorzej. Wreszcie wrócił z kuracji. Wyglądał bardzo źle, szary jakiś, wychudzony, bez sił i apetytu - słowem żywy trup. Wezwany przez nas na wizytę domową inny lekarz oznajmił...GRUŹLICA. Byliśmy w szoku. W rezultacie okazało się, że tato nie był do końca wyleczony z przeziębienia i w żadnym wypadku nie powinien znaleźć się w sanatorium i nie powinien mieć takich zabiegów, jakie wobec niego zastosowano. Przeziębienie sukcesywnie przechodziło w zapalenie płuc, a następnie w gruźlicę. Pół roku leżał w szpitalu gruźliczym. Dzięki Bogu wyszedł z tego.
To tyle gwoli wyjaśnienia, że do sanatorium niestety, ale trzeba pojechać "zdrowym". Twoja lekarka mówi prawdę. Złe wyniki badań wykluczają z zakwalifikowania do sanatorium. Pozdrawiam Cię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3552  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 21:40
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie


Krysiu , tylko napisz kiedy to było


To było jakieś 5-6 lat temu.
Sądzę jednak, że nie ważny czas, ważne jest ludzkie podejście do ludzi i spraw.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3553  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 22:29
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie

Witajcie
A ja myślę,ze wszędzie są ludzie i ludziska. I w NFZ też. Może takie jest moje zdanie, bo sama jestem "urzędasem" jak nazywa mnie koleżanka i moja praca to codzienny kontakt z ludźmi- są mili,radośni,wredni,zaczepni,złośliwi,bezradni,zag ubieni,uśmiechnięci.Lubię swoją pracę,ale wystarczy jeden "niezadowolony" i moje serducho zaczyna wariować,ciśnienie skacze.Ale następna Pani czy Pan dziękują za miłą obsługę i już jest ok.Moje rozmowy telefoniczne z Paniami NFZ w Bydgoszczy były miłe.W rozmowie telefonicznej usłyszałam,że nie mogą mi nic powiedzieć,bo jest ochrona danych osobowych. Na początku dlaczego??? i za chwilę dotarło do mnie-przecież to nie wina kobitek,tak ktoś wyżej zdecydował,a One muszą się tłumaczyć. I mam nadzieję, że jeśli w październiku zadzwonię,aby dopytać czy nadal można skorzystać ze zwrotów to usłyszę miły głos.Oby tak było.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3554  
Nieprzeczytane 26-04-2014, 22:33
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 824
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
Czy ktoś z forumowiczów musiał kiedyś
zrezygnować ze skierowania ?
.................................................. ..........
Tak.... dwa lata temu rezygnowałam z otrzymanego już skierowania. Oficjalnym powodem było to, że dostałam sanatorium w górach (Rymanów Zdrój), a ja ze względu na nieuregulowane ciśnienie tętnicze i choroby serca bardzo źle czuję się na terenach górzystych. Nieoficjalnie - nie odpowiadał mi termin pobytu (przełom lutego i marca) i chciałam odciągnąć wyjazd w czasie.....
Po pomoc zwróciłam się do lekarza rodzinnego, który wystawiał mi wniosek..... Sam rozmawiał z NFZ-tem i ustalał tryb postępowania..... Uzyskałam od niego zaświadczenie o przeciwwskazaniach do pobytu na terenie górzystym, z zaleceniem leczenia na terenie nizinnym. Zaświadczenie dołączyłam do swojej prośby o zmianę miejsca leczenia, ukazując dodatkowo swoje problemy zdrowotne (skoki ciśnienia).
Skierowanie zwróciłam....... W przeglądarce też pojawił się komunikat, że zrezygnowałam ze świadczenia.....
Po miesiącu od zwrotu skierowania dostałam nowe.... tym razem do Nałęczowa z terminem pobytu - maj 2012r.

Cytat:
Napisał hala51
............To tyle gwoli wyjaśnienia, że do sanatorium niestety, ale trzeba pojechać "zdrowym". Twoja lekarka mówi prawdę. Złe wyniki badań wykluczają z zakwalifikowania do sanatorium......

Racja...... I dotyczy to nie tylko zakwalifikowania ale również pobytu w sanatorium......
Wypełniając wniosek w maju 2013r. mój stan zdrowia był w miarę poprawny - ustabilizowany lekami..... zarówno wyniki laboratoryjne krwi jak i EKG były w normie.
Niestety.... od grudnia spadała na mnie plaga chorób..... najpierw rwa kulszowa, następnie zapalenie tchawicy i oskrzeli z zaciekami na płuca, zapalenie żył głębokich i zwyrodnienie kolana...... Po intensywnym leczeniu przeciwzapalnym, przeciwzakrzepowym i antybiotykoterapii pojawiła się anemia...... a wszystkie parametry krwi były dużo poniżej lub powyżej norm.....
Sanatorium dostałam na kwiecień br..... konsultowałam wyjazd z lekarzem rodzinnym..... odradzał wyjazd, ale ja - zmęczona chorowaniem chciałam odpocząć, zrelaksować się i rehabilitować. Pojechałam..... i to była moja pomyłka.....
Ponieważ przyznałam się do przebytych aktualnie chorób już na wizycie początkowej zostałam poinformowana, że niepotrzebnie przyjechałam , że powinnam zakończyć leczenie w warunkach domowych, że jestem zbyt chora na leczenie sanatoryjne a moja rehabilitacja sprowadzi się do minimum. "Wywalczyłam" sobie jakieś tam zabiegi, ale takie mało inwazyjne, nie obciążające organizmu.
Mimo, iż czułam się w miarę dobrze byłam 2 razy w tygodniu badana przez lekarza i miałam zlecony codzienny pomiar ciśnienia.....
Prawda więc jest taka, że sanatoria są dla ludzi wyleczonych, sprawnych i zdolnych do samoobsługi......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3555  
Nieprzeczytane 27-04-2014, 09:55
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iza_bella
"...Prawda więc jest taka, że sanatoria są dla ludzi wyleczonych, sprawnych i zdolnych do samoobsługi......
Oczywiście, bo leczenie sanatoryjne, to wspomaganie organizmu po leczeniu farmakologicznym, a nie leczenie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zresztą nawet w szpitalu nie zrobią żadnej operacji, żadnego zabiegu jeśli z organizmem jest coś nie tak. Mojej mamie nie zrobiono operacji na zaćmę, bo skoczyło jej ciśnienie. Próbowali je obniżyć, nie skutkowało, bo mama pewnie ze strachu była podenerwowana i lekarz po dwóch, czy trzech dniach kazał jej iść do domu, ustabilizować ciśnienie, a gdy już będzie dobre zgłosić się ponownie na zabieg. Po miesiącu, z dobrym ciśnieniem zgłosiła się do szpitala i zabieg miała zrobiony już następnego dnia - nie musiała ponownie miesiącami oczekiwać w kolejce na operację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3556  
Nieprzeczytane 27-04-2014, 10:26
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie Odpłatność za sanatorium 2014

Z dniem 1 września 2013 weszło w życie Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 lipca 2013 w Sprawie Świadczeń Gwarantowanych z zakresu Lecznictwa Uzdrowiskowego. Rozporządzenie określa stawki częściowej odpłatności (dopłat) za koszty wyżywienia i zakwaterowania w sanatorium uzdrowiskowym za jeden dzień pobytu.

Wzrost opłaty częściowej ponoszonej przez pacjenta w stosunku do roku poprzedniego, wynosi średnio ok. 3,5% w zależności od wyposażenia pokoju i sezonu. Wzrost cen wynika z wartości średniorocznej inflacji za poprzedni rok podawanej przez GUS.

Rozporządzenie obowiązuje od 1 września 2013.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3557  
Nieprzeczytane 27-04-2014, 12:30
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał olena

Znam ten portal, sądzę, że tu było by łatwiej, no prościej.
Ale nic na siłę.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3558  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 14:03
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Susel jak powiodly sie negocjacie z NFZ czy juz wiesz termin i meiscowosc kiedy dostaniesz sanatorium.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3559  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 14:10
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Domyślnie

Dzwonilam do NFZ i Panie niestety nie chciały powiedziec o przyblizony termin.Tylko jedna odpowiedz18-19 miesciecy sie czeka i odkadaja słuchawke.Chyba najbardziej niesypatyczne osoby udzielajacę odpowiedz.Choć na stronie NFZ jest napisane że można dowiedziec sie blizej okreslonego czasu,nie mówiac o miejscu.Brawal dl NFZ.w Łodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3560  
Nieprzeczytane 28-04-2014, 17:54
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
Susel jak powiodly sie negocjacie z NFZ czy juz wiesz termin i meiscowosc kiedy dostaniesz sanatorium.Pozdrawiam.
Pojechalem dzisiaj wczesnym rankiem do NFZ w Poznaniu i musze powiedziec ze bylem tam przez urzedujacego pana bardzo kulturalnie poinformowany o tym ze moge sobie zastrzec termin ktory mi nie pasuje ale gdyby czasem komputery tego nie uwzglednily to ze skierowaniem zaraz po otrzymaniu mam sie zlosic do niego i ze zmiana terminu nie bedzie problemem jedynie mam zabrac zaswiadczenie z USC o slubie .A co do terminu to dobrze ze pojechalem bo przydzial bylby akurat w terminie ktory mi nie pasuje.NA koniec rozmowy pytam sie go kiedy przyjdzie skierowanie mowi ze w ciagu dwoch tygodni powinienem dostac skierowanie w terminie ktory mi bedzie pasowal a co do miejscowosci to on nie ma na to wplywu z rozmowy z nim moge sie domyslac ze wszystkimi skierowaniami zarzadzaja tam komputery wrzucaja nasze dane w komputer a ten decyduje gdzie mamy jechac.Zobaczymy za dwa tygodnie co z tej mojej wizyty NFZ wyjdzie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sanatorium stokrotka Profilaktyka i zdrowy styl życia 121 20-06-2019 06:40
Upadek – traktuj go poważnie - komentarze Jagoda Ogólny 7 20-08-2012 09:47
Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.2 destiny Opieka 518 15-02-2010 10:33
Jak wytłumaczyc mamie, że powinna leczyc się na poważnie? Proszę o pomoc. Pani Becia Choroby, badania, terapie 16 15-06-2009 19:19
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.