menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #16621  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:21
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Pewnie Newsweek klamie
Cytat:
Wystarczył ledwie rok, by prezydent i premier zaczęli ze sobą walczyć.
Jak tylko dla dobra MOJEGO KRAJU to niech walczą a nie o stołek czy samolot
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16622  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
Na przed i po wyborcze dylematy

http://demotywatory.pl/3434840/Polska

Dodałbym TO ...też
A przy okazji to masz tych co masz z talii wodzów i jest pitanko...Z KTÓRYM z tych liderów wybrałabyś sie na Zawrat, czy na Orlą widoczna na pierwszej fotce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16623  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dobrze Polu!
Tylko że Donald ciągnie w tym wagonie i Rostowskiego, i Schetynę i Zdrojewskiego i Grasia i Sikorskiego i ......etc.

A filozof pociągnie swoich...też różnych i też pewno takich, którzy będą się upierać, zapierać itp.
Cytat:
Polu! I czym sie te persony stały bez ....Donalda?
Toż mówię, że ton nadaje szef, nie?
Cytat:
W jakich konkretach, z jakimi konkretnymi ludźmi? Co do wyrazistości to ...zgoda.
Wolisz "konkrety" w wydaniu PiS, PJN, SLD czy PSL?
Cytat:
Toś chyba zmartwiła Kazimierza. Dla mnie to mnie wybór miedzy manekinem, a śmichotem.

Kaziu da radę. Pomyśli i zamieni Grzesia na filozofa.
Cytat:
...rządzenie to jednak sztuka godzenia marzeń z ...rzeczywistością. A to pierwsze najczęsciej jest przez to drugie brutalnie weryfikowane.
Posłuchaj filozofa i przyłóż jego plany do tych, które oferują inne partie. Nie widzisz różnicy? To się da zrobić, pod warunkiem, że jest z kim.
Cytat:
Jest jeszcze wybór drogi do zmian nawet tych radykalnych. Nie jestem zwolennikiem rewolucji. Słuchałem Millera-sld na TOK-u i wygląda na to, że on też nie
Tu nie trzeba rewolucji, ale innego myślenia, mniej teoretyzowania.
Jakie kompetencje ma Grześ, Pawlak czy prezes? Gorsze niż filozof?
Dlaczego Ty się tak boisz Palikota?
Cytat:
... ja tam takich widzę co by mogli zmienić i Zdrojewskiego i millera i kilku innych. W razie potzeby.
No to czekam na konkrety.
Co masz przeciwko Zdrojewskiemu? bo nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16624  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:33
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Pluto- emeryci i rencisci w Polsce nie maja zadnych ulg lekowych- powinieniś o tym wiedzieć.
Marbelko- Szwajcaria ma refundację leków na najgrozniejsze choroby- byłam w sierpniu- rozmawialam. Polska przeznacza najmniejsza czesc swojego funduszu w UE (17%) na leki refundowane). I jeszcze jedna odpowiedz- tzw generyki- po PROSTU NIE DZIALAJĄ.

Elu, refundacja szwajcarska to nic innego jak najnizsze i obowiazkowe ubezpieczenie LMA za Sfr 246/miesiecznie. Bez tego ubezpieczenia nie masz mozliwosci leczyc sie w Szwajcarii, nie mowiac pracowac. No i potem sa dodatkowe, prywatne. Refundacja nie jest 100% - tylko 90% w kazdym przypadku, nawet ciezkich chorob genetycznych.

Gdybym napisalala ile z mezem placimy miesiecznie za ubiezpieczenie w Szwajcarii - wiele forumowiczow dostaloby oczoplosu! Ale w zamian mamy to co chcemy. Pracowalismy i odkladamismy na to przez cale zycie.

A dlaczego generyki niby nie dzialaja? Bez przesady. Hihi, sprawdzalam z mezem - byl bardzo zdziwiony tym stwierdzeniem.

Z LMA - masz prawo tylko i wylacznie do lekarza konwencjonalnego, szpital - sala 4 - 8 osobowa. Jak jestes w szpitalu z LMA, jestes leczona tak jak inni pacjenci - nawet profesor do Ciebie zaglada ale warunki "hotelowe" sa gorsze - popostu wiecej ludzi w pokoju.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16625  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:36
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dodałbym TO ...też
A przy okazji to masz tych co masz z talii wodzów i jest pitanko...Z KTÓRYM z tych liderów wybrałabyś sie na Zawrat, czy na Orlą widoczna na pierwszej fotce?

No wiesz, wodza już wybrałam i preferuję wędrówki bez zobowiązań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16626  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:47
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Rokita

Jaś popiera Dorna.
Hm...a kiedyś za nim nie przepadał.
Zdanie zmienił pewno pod wpływem małżonki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16627  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
No wiesz, wodza już wybrałam i preferuję wędrówki bez zobowiązań
Ja nie o osobistym, a takim co do ...towarzystwa i przewodnictwa ale z tych com wymienił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16628  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 22:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jaś popiera Dorna.
Hm...a kiedyś za nim nie przepadał.
Zdanie zmienił pewno pod wpływem małżonki.
A zauważyłaś, że małżonki nie popiera!
A Ty coś wspominałaś o nim w związku z Donaldem..
I mamy zjawisko z cyklu prowadzil ślepy kulawego.. czyli śmichu kupa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16629  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 23:05
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Jaś był zawsze indywidualistą.
Jedynie Nelly go ujarzmiła. Chyba.
A wymieniłam, bo był znany, nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16630  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 23:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A filozof pociągnie swoich...też różnych i też pewno takich, którzy będą się upierać, zapierać itp.
Tuś sie juz zapetliła na amen.Polu!!! Ja Cię proszę!Nie idź tą drogą!!!!
Cytat:
Toż mówię, że ton nadaje szef, nie?

Ja też! Tylko, że w tym układzie to szef miał cohones, a tamte śpiewały cienko i nie dość, że różne canta, to jeszcze w różnych tonacjach i na różnych instrumentach. krótko mówiąc.
Zamiast rządów najlepiej wychodziło in ględzenie.
Cytat:
Wolisz "konkrety" w wydaniu PiS, PJN, SLD czy PSL?

Jak toto ścisnąć, to różnic ne ma!!!! Z tym, że PSL w/g wzorca robi swoje dla ...swoich i konsekwentnie. Sld? Gdy posłuchać Millera, to on spokojnie mogłby w konkrety sie zanurzyć, czy Siwiec, bo jakos Sikorskiemu do gardzieli nie skakał. A te dwa pozostałe to jakie kuce som rzeźne to każdy widz widzi. I Palikot poza kolorytem sie od nich niewiele różni.
Cytat:
Kaziu da radę. Pomyśli i zamieni Grzesia na filozofa.

Gdyby na Millera, to byłbym spokojniejszy! A ten ubawił mnie dzis, kiedy przy jakimś pytaniu westchnał ciężko..."O Boże!!!!"
Co jak na byłego prominentnego komuniste jest calkiem ciekawym obrazkiem. I ciekawostką bylo to też jak zręcznie Miller się wywijał, żeby nie nadepnąć Grześkowi na odcisk. i trudno tez pominąć głosy lewicowego ludu

.http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,1...Mezczyzne.html
Cytat:
Posłuchaj filozofa i przyłóż jego plany do tych, które oferują inne partie. Nie widzisz różnicy? To się da zrobić, pod warunkiem, że jest z kim.

Polu! I tu zawracamy do początków naszej wymiany poglądów w temacie Palikot współczesny.
Jak sobie wyobrażasz współprace Palikota, Schetyny, Tuska, Grasia, Komorowskiego po tym co Palikot naklepał o byłych kolegach partyjnych.
Cytat:
Dlaczego Ty się tak boisz Palikota?
Polu! Dlaczego stosujesz pisowskie metody propagandowe?
Dlaczego mam sie aż BAĆ Palikota? On mnie śmieszy na równi z Kowalem... też podskakuje, popisuje sie i robi fikołki, żeby
z chłopakami iść na piwo. Jak go wczesniej zabrali, to im siary narobil i skarpetki poobgryzał. I tyle. dzis traktuje go wyłącznie jako ciekawostka przyrodniczego klasy Jurek Marek, JKM, czy podobne.
Cytat:
Co masz przeciwko Zdrojewskiemu? bo nie wiem.
Ja też nie wiem, że mam przeciwko.
Ja napisałem, że ma kto go zmienić, bo Tusk ma takich zmienników na podorędziu i tyle.
Słyszałem go gdy sam mówił, że kazde obowiązki powierzone mu przez premiera będzie starał sie spełnic z równym zapałem.
Moim zdaniem jest uniwersalnym politykiem i równie dobrze mógłby pracować na innej fusze ministerialnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16631  
Nieprzeczytane 09-09-2011, 23:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jaś był zawsze indywidualistą.
Jedynie Nelly go ujarzmiła. Chyba.
A wymieniłam, bo był znany, nie?

Dobrze, że był.... i na tym pozostańmy. Z kronikarskiego obowiązku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16632  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 01:32
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał babciela
.................................................. .................
A co do wiedzy, to DZIĘKI niebiosom od lat nie muszę korzystać z usług medycyny. I oby jak najdłużej. ...........................................

A powinieneś się przebadać Pluto, bo moze być za późno i nawet niebiosa nie pomogą. Mówię ci idź do jakiegoś dohtora, albo znachora. Felczera sobie odpuść, bo oni na psychice się nie znają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16633  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 09:48
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Marbelko- generyki na podstawie wlasnych obserwacji- działanie- null!- niestety, szczególnie w ALTZ.
W relacji do dochodów nasze składki jednak są dosc wysokie, szwajcarskie nizsze(relatywnie). jeszcze- zapraszam do naszego szpitala-warunki nieporównywalne zupełnie do najgorszych szwajcarskich.Veni, vidi- ale nic nie wskóralam- więc bez vici.Ja w NFZ zostawiam rocznie 3 moje pensje- co tez ma sie nijak do składek w bogatej Szwajcarii , nie mowiac o krajach UE.Dodatkowo tez jestem ubezpieczona- ale to mi g... daje.
A czy lekarze w Twoim kraju tez , aby pracowac podpisywali lojalki?-bedzie w Polsce zawierucha jak diabli- bo juz wszyscy sie buntujemy-obowiązuje nas przysięga Hipokratesa- w innych krajach, nie?Ja byc moze jestem lekarzem tzw starej daty- nie rozumiem pewnych rzeczy, a le złodziejstwo i nabijanie pacjentów w przysłowiowa butelke - rozumiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16634  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 10:22
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Elu, rozumiem Twoje rozgoryczenie. Dla mnie jestes takim "polskim Don Quichottem". Jednym slowem glowa muru nie przebijesz. Europa i rowniez Polska sa dotkniete powaznym kryzysem ekonomicznym i kazdy musi zdac sobie z tego sprawe. Kazdy grosz sie liczy w budzecie panstwa.

Naturalnie kazdego lekarza, obojetnie w jakiej szerokosci geograficznej praktykuje - obowiazuje przysiega Hipokratesa. A, jezeli zapomni to albo traci prawo praktykowania, klientow i wielokrotnie sie zdarza, ze laduje za kratkami.

Nie powiedzialalabym, ze wszystkie szpitale w Polsce sa beznadziejne. Znalam i ciagle znam takie, ktore sa doskonale prowadzone. A wyjatki sa wszedzie, mysle, ze nie nalezy uogolniac.

Generyki - cala Europa od dosc dawna "jedzie" na generykach - tysiace pacjentow i jak dotad nikt nie robil z tego powodu duzego rabanu. Nowy-rewelacyjny lek na rynku to lata poszukiwan w laboratoriach ale ciagle opierajacych sie na pierwotnym dzialaniu generyka. Cudow nie ma w tej dziedzinie. Jasne, ze "research" kosztuje i nowosci farmaceutyczne powinno sie wykorzystywac ale nie w kazdym przypadku. I tu sa popelniane wyrazne naduzycia.

Pozdrowionka, zycze Ci dobrego weekendu. Ucaluj malenka Zosienke.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16635  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 11:16
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał amelia

I tu sie potwierdza teoria, ze malzenstwo jest fajne,
ale troche zle urzadzone


Często zaniedbania z pierwszych miesięcy małżeństwa mszczą się długie lata - pewne zasady najlepiej ustalić podczas miesiąca miodowego,bo Pan Monsz jest jeszcze wtedy podatny na zabiegi dydaktyczno-edukacyjne !
Ps. Oczywiście,biorąc pod uwagę zmiany obyczajowe i wynikający stąd fakt ,że obecnie miesiąc miodowy jest tydzień po poznaniu,komplikuje to nieco sytuacje.

Tylko 29 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce dokonywania wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet wtedy kiedy nic nie robisz !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 10-09-2011 o 11:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16636  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 11:54
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Wczorajsza debata to nic,dziś to dopiero jest debata ! Właśnie trwa - transmisja w tvn24. Pan Prezes Jarosław Kaczyński debatuje z udziałem swoich kolegów z zarządu partii z Panem Premierem Jarosławem Kaczyńskim z udziałem członków PiS - dziennikarze mogą zadawać pytania ! Niestety nie było chętnych.

Tylko 29 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce dokonywania wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet wtedy kiedy nic nie robisz !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16637  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 12:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Tylko 29 dni do wyborów ! Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru ! Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet wtedy kiedy nic nie robisz !
Ach Witaj nam witaj Hypatio!
Trafiłaś na podatkowe wyczyny idola-"menczennika", Nie że obniży. Ułatwi.
A najśmiszniejsze, to ten drobiazg, ze ten pomagier idola najpierw zagmatwał, aktualnie doradza jak kombinować, a potem będzie zarabiał na ułatwianiu
Ciekawe czy podzieli się z pryncypałem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16638  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 12:22
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Polu !

Cytat:
Kaziu da radę. Pomyśli i zamieni Grzesia na filozofa.
Zdaję się, że to mnie chodzi, dlatego sie wtrącam.
Moim zdaniem, Filozof ma zdecydowanie lewicowe poglądy i pasowałby na szefa SLD, ale, nie wiem dlaczego wolał założyć własny Ruch. Popieram palikotyzm i nawet , być może, dojdzie do koalicji SLD-RPP w Opozycjii w przyszłym Sejmie, jeśli Ruch załapie sie, o ile nie dojdzie do koalicjii PO-SLD.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16639  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 12:43
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał pluto37
Ach Witaj nam witaj Hypatio!
Trafiłaś na podatkowe wyczyny idola-"menczennika", Nie że obniży. Ułatwi.
A najśmiszniejsze, to ten drobiazg, ze ten pomagier idola najpierw zagmatwał, aktualnie doradza jak kombinować, a potem będzie zarabiał na ułatwianiu
Ciekawe czy podzieli się z pryncypałem

Podreperowałam nieco budżet Grekom,choć nie wiem czy im coś może pomóc - jeden Grek na Skiatos, siedzi niezmiennie przed tą samą tawerną tak jak siedział 16 lat temu ,kiedy tam ostatnio byłam i tylko się trochę postarzał,ale nadal jest całkiem ,całkiem..... !
Wracam na Ojczyzny łono i co widzę ? Po staremu ! Egzamin tuż tuż, a nadal wielu chłopców chodzi w krótkich spodenkach i strzelają z procy, bawią się w policjantów i złodziei lub grają w piłę nasz plac na wasz plac ,no ale ten co to wiecie, bawi się osobno, bo on na podwórko nie wychodzi, bo mama/mania nie pozwala!

Tylko 29 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 10-09-2011 o 13:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16640  
Nieprzeczytane 10-09-2011, 13:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Tuś sie juz zapetliła na amen.Polu!!! Ja Cię proszę!Nie idź tą drogą!!!!
A w życiu!! Muszę iść, bo byłoby nudno jak w rodzinnym grobowcu, nie?
Cytat:
Ja też! Tylko, że w tym układzie to szef miał cohones, a tamte śpiewały cienko i nie dość, że różne canta, to jeszcze w różnych tonacjach i na różnych instrumentach. krótko mówiąc.
Zamiast rządów najlepiej wychodziło in ględzenie.
Tamte zostawmy i pamiętajmy, że wystarczy, jak szef ma ikrę i nadaje kierunek.
Zajmijmy się filozofem.
Jemu chyba ikry nie odmówisz, co?
Dowody są, że tak powiem, namacalne.
Cytat:
Jak toto ścisnąć, to różnic ne ma!!!! Z tym, że PSL w/g wzorca robi swoje dla ...swoich i konsekwentnie. Sld? Gdy posłuchać Millera, to on spokojnie mogłby w konkrety sie zanurzyć, czy Siwiec, bo jakos Sikorskiemu do gardzieli nie skakał. A te dwa pozostałe to jakie kuce som rzeźne to każdy widz widzi. I Palikot poza kolorytem sie od nich niewiele różni.
Ty mnie tu Millerem od twardego lądowania nie strasz, a Siwcem krętaczem oczu nie zamydlaj.
Te resztę zestawiasz z filozofem? Też coś!
Tak wysoko tych innych stawiasz?
Oj, Pluto, nie idź tą drogą, nie idź.
Cytat:
Polu! I tu zawracamy do początków naszej wymiany poglądów w temacie Palikot współczesny. Jak sobie wyobrażasz współprace Palikota, Schetyny, Tuska, Grasia, Komorowskiego po tym co Palikot naklepał o byłych kolegach partyjnych.
Dla polityki i realizacji pewnych celów niektórzy duszę diabłu gotowi sprzedać, nie?
Wyobrażam sobie, jak najbardziej.
Schetyna może zostać zmarginalizowany, Graś nie wnosi pretensji, a Komorowski jest przejściowo.
Tuskowi Grzech grzeszy i dobrze o tym wiemy. Pójdzie na aut, Donaldowi będzie lżej.
Cytat:
Polu! Dlaczego stosujesz pisowskie metody propagandowe?
Dlaczego mam sie aż BAĆ Palikota? On mnie śmieszy na równi z Kowalem... też podskakuje, popisuje sie i robi fikołki, żeby z chłopakami iść na piwo. Jak go wczesniej zabrali, to im siary narobil i skarpetki poobgryzał. I tyle. dzis traktuje go wyłącznie jako ciekawostka przyrodniczego klasy Jurek Marek, JKM, czy podobne.
Co się dziwisz. Jak się słucha RM, prezesa z armią, czyta ND, to się człowiek uczy, nie?
Każda metoda dobra, żeby przeciwnika dziabnąć.
Mnie też śmieszy, ale między śmichamy jest kogo posłuchać.
Piwo? Skąd, inne trunki, szlachetniejsze, że tak powiem.
Cytat:
Moim zdaniem jest uniwersalnym politykiem i równie dobrze mógłby pracować na innej fusze ministerialnej.
Tośmy się nie dogadali.
OK, jesteśmy zgodni.
A możesz podać jeszcze jakichś innych na ewentualną zamianę?
Bo jakoś nie widzę.

Cholerka, lubię Tuska.
Przynajmniej gadać potrafi. No i dobrze wygląda na arenie międzynarodowej.
A prezes? A Grzesiu? A Pawlak? –eee tam, odrzucam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.