menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3441  
Nieprzeczytane 12-09-2011, 17:59
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał ..........

Czy mam ci zasadzić strzał z glana


Wielokropku.. czy my się przypadkiem nie znamy..? Brzmisz niezwykle znajomo... tylko nick masz taki anonimowy niczym agent xyz z gry o przygodach walecznej Jade..
Bądź mężczyzną- daj se imię... może być wymyślone.. n.p. Jacek Placek ... albo zrobimy na forum konkurs , a nagrodę ja zasponsoruję w/g własnego widzimisię.
Podoba się... ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3442  
Nieprzeczytane 12-09-2011, 18:36
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda33
Wielokropku.. czy my się przypadkiem nie znamy..? Brzmisz niezwykle znajomo... tylko nick masz taki anonimowy niczym agent xyz z gry o przygodach walecznej Jade..
Bądź mężczyzną- daj se imię... może być wymyślone.. n.p. Jacek Placek ... albo zrobimy na forum konkurs , a nagrodę ja zasponsoruję w/g własnego widzimisię.
Podoba się... ?
Zasponsoruję nagrody:
trzecia - zupa chińska w proszku,
druga - dwie zupy chińskie w proszku,
pierwsza - Gorący Kubek groszkowa z grzankami.
Już kiedyś coś takiego było, ale tak dawno, że pewnie nikt nie pamięta
Moja prozycja Jacuśxyz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3443  
Nieprzeczytane 12-09-2011, 19:03
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Zasponsoruję nagrody:
trzecia - zupa chińska w proszku,
druga - dwie zupy chińskie w proszku,
pierwsza - Gorący Kubek groszkowa z grzankami.
Już kiedyś coś takiego było, ale tak dawno, że pewnie nikt nie pamięta
Moja prozycja Jacuśxyz
Zupki to- rewelka..!! Ja chciałam wystawić tylko jedną nagrodę dla zwycięzcy..: barwny "Kobiecy akt uwielbienia" autorstwa znanego fotografika....
Co do nicka.. to nie miałam na myśli nic oczywistego.. ale co by było łatwieszejsze w skojarzeniu i wymowie..
Wtedy wielu z nas czułoby się luźniej na tym forum ... i myślałoby podobnie...
Chyba trzymam się dość blisko tematu wątku..?

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 12-09-2011 o 19:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3444  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 00:45
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Wiesz co Bogda. Upierdliwa baba jesteś, a jako moderatorka do kitu. Brak ci bezstronnosci, dystansu i sorry, ale zwykłej wywazonej polemiki. Mnie to akurat nie rusza, bo mam to w czterech...., lecz zniechęcasz innych. Kazdy, ale to kazdy kto ma inne zdanie niż ty, skazany jest na twoją nie-łaskawość i niełaskawość twoich koleżanek. widać jak na dłoni, że jątrzysz, a jatrzenie zarzucasz innym.
Uważasz siebie za wielkie co, za osobe tolerancyjną, a tak naprawdę, to o tolerancji nie masz zielonego pojecia.
Dziwię się tobie i innym moderatorkom, oraz waszym "oddanym" przyjaciólkom, ze zamiast robić wszystko, by kazdy czuł się na forum dobrze, robicie akurat odwrotnie.
A tak naprawdę, to babskie forum, lepiej by brzmiało "seniorka.pl"
Teraz spadam, bo mam naprawdę dość tego miejsca i dość babsztylowatych przygaduszek.
To tyle Bogdo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3445  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 07:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał ..........
A tak naprawdę, to babskie forum, lepiej by brzmiało "seniorka.pl"
Teraz spadam, bo mam naprawdę dość tego miejsca i dość babsztylowatych przygaduszek. .
Leszku nie odchodź, nie przejmuj się, olej to ciepłym moczem, musimy walczyć o parytety. Opowiem ci dowcip.
Przychodzi motyl do króla Salomona i mówi, że jest tak zdominowany przez motylicę, że musi chyba popełnić samobójstwo, ponieważ ta we wściekłości zaczyna tupać odnóżami i krzyczy, że świat się wtedy zawali.
Salomon dał mu radę i motyl przychodzi do domu (bo faktycznie to był facet ) a motylica wściekła (jak to motylice) zaczyna krzyczeć (glanować ) i tupać nogami a motyl spokojnie "a tupaj sobie, tupaj"
Leszku aby tu być i robić swoje wcale nie potrzebne ci porady Salomona.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3446  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 09:08
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Bogda33
Ale jak tajemniczo wygląda,tyle kropek-ho,ho!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3447  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 09:19
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Panowie,
bądźcie dla nas dobrzy na zimę,
panowie,
miejcie dla nas zimą estymę.
Nikomu niech goryczy kropla nie grozi,
gdy zimą
na okapie sople starannie
mróz mrozi, mróz mrozi...

Młynarski oczywiście

Ja z kolei, po początkowych awanturkach, jakoś się zaczynam tu mościć Wiem już czego chcę, wiem już czego nie (to też z piosenki)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3448  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 11:16
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna

Ja z kolei, po początkowych awanturkach, jakoś się zaczynam tu mościć Wiem już czego chcę, wiem już czego nie
Ja dość długo musiałem się przystosowywać mimo, że jestem od 10 lat na wielu innych forach, teraz już tylko okazjonalnie lub gdy przychodzi z nich poczta. Glanowanie też przeszedłem ale teraz mnie nie rusza, oddaję i nie patrzę w takich wypadkach na płeć. Nie przejmuję się wrogami, jeden więcej jeden mniej nie robi różnicy. I tak wielu nieudaczników czy zazdrośników z tego forum utopiło by mnie przy pierwszej okazji w łyżce wody. Na przyjaźnie wirtualne ani na pomoc też nie liczę. Liczę tylko na siebie i na kilka oddanych i sprawdzonych w życiu przyjaciół a broń Boże na takich co im pomogłem
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3449  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 11:19
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
I tak wielu nieudaczników czy zazdrośników z tego forum utopiło by mnie przy pierwszej okazji w łyżce wody.

A skąd to wiesz Jarosławie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3450  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 12:27
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
A skąd to wiesz Jarosławie?
Rozmawialiśmy na ten temat prywatnie zanim zablokowałaś swój profil A skąd wiem? Z wypowiedzi seniorów. Tu jest tak jak w tym dowcipie gdzie wędkarz złowił złotą rybkę i ta po wypuszczeniu dała mu kurę która znosiła złote jajka. A sąsiad też złowił, nie chciał nic dla siebie ale miał życzenie aby tamtemu zdechła ta kura. Tu też tak jest pewnie z powodu różnic politycznych i masz niemniej wrogów niż ja, może z innych powodów ale jednak
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3451  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 13:35
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Czytam, próbuję myśleć... i wyciągam wnioski...
... może więcej dystansu by się przydało? Przede wszyskim do siebie. Krytykować innych, personalnie i bardzo boleśnie - możemy pro publico bono, ale niech ktoś spróbuje krytykować nas... podnosimy krzyk - nie publico, nie bono! niezgodne z regulaminem! usunąć! zbanować krytykanta! Bo on zazdrośnik, cel osobisty w tym ma, wykazać się chce...

Może wyluzujmy trochę, bo nie za karę tutaj jesteśmy... nie musimy, naprawdę nie musimy. Jak dotąd nie ma nagród za: czas pobytu, ilość postów napisanych, ilość usuniętych, etc. Nie ma też obowiązku czytania wszystkich wpisów, ani pisania w każdym wątku.
Mamy wolność wyboru, dlaczego z niej nie korzystać jeśli tak bardzo mierzi nas netykieta, jeśli nie umiemy żyć bez 'dowalania' innym?? Może lepiej podobne 'sporty' w realu uprawiać niż w sieci, gdzie można skryć się za nickiem? Wiem, że w rzeczywistości może być trudniej, ale zahartowanym w (często - chamskiej) walce słowem, przekonanym o własnej nieomylności i racji, bojówkarzom, nic nie jest straszne.

Powinnam skończyć wpis apelem o tolerancję, ale skończę zagadką: kto jest autorem hasła?
Cytat:
Napisał ????
Moderatorem tu jesteś, a nie chłopcem na posyłki /.../ byś sie musiał wielce tłumaczyć ze swoich decyzji.
Smiechu warte, by użytkownicy forum dyktowali publicznie /.../
Za właściwą odpowiedź nagrody nie będzie...

Żeby w temacie było... od kiedy zaczęłam korzystać z funkcji: 'ignoruj' czuję się znacznie lepiej. Chamskie wpisy zawsze mnie osłabiają i wprowadzają w kiepski nastrój. A przecież... nie muszę się katować nieznośnym (czyt. niegrzecznym) wirtualem jeśli nie muszę; szukam przyjaznego i bardzo często znajduję, również na tym forum.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3452  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 14:33
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
od kiedy zaczęłam korzystać z funkcji: 'ignoruj' czuję się znacznie lepiej. Chamskie wpisy zawsze mnie osłabiają i wprowadzają w kiepski nastrój. A przecież... nie muszę się katować nieznośnym (czyt. niegrzecznym) wirtualem jeśli nie muszę; szukam przyjaznego i bardzo często znajduję, również na tym forum.

Dziekuje Ostatkowi za jego zyczenia dla Modkow...przyjemnie bylo to czytac.
Apel o tolerancje? Do kogo? Chyba nie do tych co robia WSZYSTKO aby ich nie tolerowac, wrecz przeciwnie IGNOROWAC.

Doskonala funkcja "IGNOR" - czlowiek czuje sie lzejszy na tym forum...choc od czasu do czasu dochodza do niego usluzne "ploteczki". Jednym slowem spora grupa "towarzystwa" DZIELI SIE drobnymi "radami i zaleceniami", dodam instrukcjami. Usmialam sie, kiedy przez pomylke a moze nie?, pare z nich trafilo do mnie. Jeden dotyczyl bojkotu jakiegos tam mojego watku podrozniczego. Drobny blamarz dla autora (nie koniecznie rodzaj meski...to przyklad) "zbiorczego" priva, ktory nieopatrznie wstawil moj adres do kolekcji hurtem wysylanej. Przypomnialy mi sie historyczne czasy kiedy na zlecenie pewnego pana z wasikami palono ksiazki.

Sa rowniez sytuacje, kiedy np zablokowany uczestnik forum - jakims cudem dociera do twego priva i wypisuje "LISTY MILOSNE", zalaczajac fotki z lekcji anatomii, stawia ultimatum, nie mowiac o grozbach i duzej checi usmiercenia najokrutniejsza trucizna - oj, duza frajda je czytac.

Zeby bylo na temat i dobra intencje Ostatka. Straszne te Modki, czekaja tylko aby kogos WYPRASOWAC, POTEPIC, ZGNEBIC....PODEPTAC osobowosc anielska.

Trudno, musicie z nimi zyc...a moze Ci lub Te najbardziej narzekajace, krytykujace, szkalujace zaczna troche moderowac...ku uciesze calej ferajny?

Napisal Jaroslaw II

Cytat:
Nie przejmuję się wrogami, jeden więcej jeden mniej nie robi różnicy. I tak wielu nieudaczników czy zazdrośników z tego forum utopiło by mnie przy pierwszej okazji w łyżce wody.

Nie jestes osamotniony.

Tez Jaroslaw:

Cytat:
broń Boże na takich co im pomogłem

Dopiero teraz to odkryles?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3453  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 15:37
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek


Powinnam skończyć wpis apelem o tolerancję, ale skończę zagadką: kto jest autorem hasła?
Cytat:
Napisał ????

Moderatorem tu jesteś, a nie chłopcem na posyłki /.../ byś sie musiał wielce tłumaczyć ze swoich decyzji.
Smiechu warte, by użytkownicy forum dyktowali publicznie /.../
Za właściwą odpowiedź nagrody nie będzie...

Znam odpowiedź, ale dam szansę innym... a co do nagrody.... to "Akt kobiecej uległości" w kolorze wciąż czeka na nowego właściciela... Mogę przesłać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3454  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 15:44
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał ..........
Wiesz co Bogda. Upierdliwa baba jesteś, a jako moderatorka do kitu. Brak ci bezstronnosci, dystansu i sorry, ale zwykłej wywazonej polemiki. Mnie to akurat nie rusza, bo mam to w czterech...., lecz zniechęcasz innych. Kazdy, ale to kazdy kto ma inne zdanie niż ty, skazany jest na twoją nie-łaskawość i niełaskawość twoich koleżanek. widać jak na dłoni, że jątrzysz, a jatrzenie zarzucasz innym.
Uważasz siebie za wielkie co, za osobe tolerancyjną, a tak naprawdę, to o tolerancji nie masz zielonego pojecia.
Dziwię się tobie i innym moderatorkom, oraz waszym "oddanym" przyjaciólkom, ze zamiast robić wszystko, by kazdy czuł się na forum dobrze, robicie akurat odwrotnie.
A tak naprawdę, to babskie forum, lepiej by brzmiało "seniorka.pl"
Teraz spadam, bo mam naprawdę dość tego miejsca i dość babsztylowatych przygaduszek.
To tyle Bogdo.

Mam propozycje. Przeczytaj ponownie co nastukales, wypij szklanke zimnej wody, przeczytaj ponownie, policz do dziesieciu......
Mysle, ze taka mala, tania kuracja dobrze Ci zrobi.

Nie wypowiadam sie za innych, "za kolezanki czy kolegow" - pisze we wlasnym imieniu, bez zadnych "wplywow" nadziemnych czy przyziemnych.

Jestem tu troche czasu i od pierwszego dnia polubilam Bogde, nic o niej nie wiedzac. Jej poglady polityczne, religijne - naprawde mi nie przeszkadzaja - nareszcie ktos jest SZCZERY w swoich wypowiedziach i nie CHOWA GLOWY W PIASEK. A jak ktos jest innego zdania - mozna dyskutowac lub w ostatnim przypadku wlaczyc ignora.

Mysle, ze jest dobrym Moderatorem i potrafi doskonale ocenic kazda sytuacje.

Tak trzymaj Bogdo i wiedz, ze pies szczeka a karawana idzie dalej.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3455  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 15:46
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Czytam, próbuję myśleć... i wyciągam wnioski...
... może więcej dystansu by się przydało? Przede wszyskim do siebie. Krytykować innych, personalnie i bardzo boleśnie - możemy pro publico bono, ale niech ktoś spróbuje krytykować nas... podnosimy krzyk - nie publico, nie bono! niezgodne z regulaminem! usunąć! zbanować krytykanta! Bo on zazdrośnik, cel osobisty w tym ma, wykazać się chce...

Może wyluzujmy trochę, bo nie za karę tutaj jesteśmy... nie musimy, naprawdę nie musimy. Jak dotąd nie ma nagród za: czas pobytu, ilość postów napisanych, ilość usuniętych, etc. Nie ma też obowiązku czytania wszystkich wpisów, ani pisania w każdym wątku.
Mamy wolność wyboru, dlaczego z niej nie korzystać jeśli tak bardzo mierzi nas netykieta, jeśli nie umiemy żyć bez 'dowalania' innym?? Może lepiej podobne 'sporty' w realu uprawiać niż w sieci, gdzie można skryć się za nickiem? Wiem, że w rzeczywistości może być trudniej, ale zahartowanym w (często - chamskiej) walce słowem, przekonanym o własnej nieomylności i racji, bojówkarzom, nic nie jest straszne.
Masz rację Ostatku, muszę odpuścić, po wyborach przechodzę na fora prawicowe aby się wyciszyć w modlitwie i medytacjach ale na razie musicie mnie znosić Tylko żadnych świeczek sobie nie życzę Postów wszystkich nie czytam i na wielu watkach nie piszę choćbym bardzo chciał z racji osób mi wrogich lub nieprzyjaznych. Nie wierzę też w to co piszecie o IGNOR, czytacie i to z chętniej niż pozostałe
I tak na poważnie nigdy nie miałem najmniejszej pretensji do administracji za jakiś usunięty post ponieważ nigdy nie byłem przekonany o własnej nieomylności prędzej własnym zdaniu ale taki już jestem Człowiek który tylko przytakuje, a takich tu dużo z dziesiątakami tysięcy postów bez wartości merytorycznej a nie jej strony formalnej dla mnie się nie liczą, natomiast zasługują na uznanie ci z taka sama liczbą postów wnoszących coś do dyskusji. Nie zamierzam nikogo przekonywać do swoich racji. Jest demokracja róbta co chceta, możecie kobitki przywalić mi z glana
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3456  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 15:55
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Mysle, ze jest dobrym Moderatorem i potrafi doskonale ocenic kazda sytuacje.
szowinizm Też Ją lubię ale nie przyznam się przed nikim
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3457  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 16:03
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella

Mysle, ze jest dobrym Moderatorem i potrafi doskonale ocenic kazda sytuacje.
Mnie ciekawi, jak odbierane by były moje wpisy, gdyby mój moderatorski nick brzmiał: Bogdan33 a w awatarze miałabym takiego n.p. Szwajcanegra czy inszego Gołotę?? A jak bym jeszcze przytakiwała PiS-uarom, to by mi pewnie wielokropek trawnik pod pod stopami grabił i posty wazeliną smarował...
Zauważyłam, że kobiet ów jejmość nie lubi, zwłaszcza tych, co buzi w ciup nie trzymają.. Zastanawiałam sie nawet, czy homo.. czy szowi...

Ostatnio edytowane przez Bogda501 : 14-09-2011 o 16:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3458  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 16:42
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie Re: #3455

Jarosławie, a Ty gdzie się pchasz, 'zarozumialcze'? Na mojego ignora trzeba sobie zasłużyć ciężką pracą i nieodwracalnym chamstwem; bo chamstwa się boję i go nienawidzę. Najbardziej na świecie.
Możesz wierzyć, możesz nie wierzyć... ale - trzeci raz skorzystałam z tej funkcji na forum.
Owszem, zbieram od lat wielu zakazaną literaturę, ale zakazana ona jest z innych powodów niż chamstwo czy 'wylew' osobistych frustracji autora. Dla równowagi - nie wszystkie książki czytam. Odkładam nieprzeczytaną bez żalu jeśli mi coś nie pasi. Odkładam również na tę samą półkę: 'nieprzeczytane, bez powrotu' posty ignorowanych autorów. Bez żalu, bo sama dokonuję wyborów.

Jeśli zaś chodzi o wrogów... myślę, że strzelacie z armat do komarów. Forumowy wróg?? A niby na czym ta wrogość polega? że zamiast argumentów inwektywy wypisuje? Przecież sam/a sobie wystawia świadectwo...
Może wystarczy określenie 'forumowicz nam/mnie nieprzyjazny'?
Wrogów w realu należy szanować, bo oni określają nas podobnie jak przyjaciele... można próbować zamienić ich w przyjaciół...
a w sieci?
hmm... internetowy wróg/'forumowicz nieprzyjazny', który praktycznie nic nie może zrobić; można go zingorować, nie czytać, nie odpowiadać... i przestaje być wrogiem, bo... nie istnieje...

Bogda, dla Ciebie: Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn. (Marie von Ebner-Eschenbach)
__________________

Ostatnio edytowane przez ostatek : 14-09-2011 o 17:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3459  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 21:43
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Cytat:Napisal Jaroslaw II
Nie przejmuję się wrogami, jeden więcej jeden mniej nie robi różnicy. I tak wielu nieudaczników czy zazdrośników z tego forum utopiło by mnie przy pierwszej okazji w łyżce wody.

Nie jestes osamotniony.

Tez Jaroslaw:

Cytat:
broń Boże na takich co im pomogłem

Dopiero teraz to odkryles?
Czyli nie jestem w takiej skrajnej mniejszości
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3460  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 21:47
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Jarosławie, a Ty gdzie się pchasz, 'zarozumialcze'?
Nieraz w nocy zadaję sobie pytanie czy warto tak się pieklić i komuś dowalać, może odpuścić ale odpowiedź jest tutaj
Cytat:
Napisał ostatek
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn. (Marie von Ebner-Eschenbach)
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rak prostaty: jak żyć w czasie hormonoterapii? - komentarze ciekawski Ogólny 1 30-10-2011 20:29
Polskie dzieci oddaly zycie w ratowaniu Zydow w Czasie II WS. Pani Slowikowa Społeczeństwo - wątki archiwalne 27 23-11-2009 19:38
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cz. V Ewita Różności - wątki archiwalne 499 31-01-2008 11:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.