menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > zagranica
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 08:58
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Marbello, Iluzjo - witam serdecznie, róbcie swoje nie oglądając się na innych.
Dzięki Wam KSC, jest interesującym forum a nie tylko zlepkiem wymiany słów, które często ranią i obrażają przedmówców.
Każda inicjatywa jest dobra, ale wątki o podobnym charakterze mogą współistnieć (tak jak to jest np. z poezją).
Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów z kraju i z zagranicy - Cz

Ostatnio edytowane przez mimoza : 06-06-2009 o 06:45.
  #82  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 11:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Otworzylam watek Nasza pasja... Grafika komputerowa w dziale E-pomoc. Zapraszam...
__________________
  #83  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 04:41
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Witajcie, nie tak wyszlo jak chcialam, ale lepszy rydz jak nic.
Bedzie dobrze, obrazki robimy i dyskutujemy.
Milego dnia wam wszyskim zycze...

...
__________________
  #84  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 06:47
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Miłego weekendu forumowiczom z kraju i z zagranicy.
Pogoda się stabilizuje, może słonko na dłużej do nas zawita.
Pozdrawiam - Cz

Ostatnio edytowane przez mimoza : 06-06-2009 o 10:17.
  #85  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 08:45
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Witajcie w nowym dniu.
Iluzja już tworzy po rannym oddychaniu, a Marabella chyba poszła na spacer.
Życzę wspaniałego weekendu.
  #86  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 08:56
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Uśmiech

Witam wszystkich odwaznych, ktorzy nie boja sie wpisywac do tego watku!!! Iluzjo do odwaznych swiat nalezy, nie poddawaj sie, masz wsrod nas wielu zwolennikow i przyjaciol!!!
__________________
Zycie bylo piekne..., ale do pewnego momentu.
  #87  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 09:02
tulpe's Avatar
tulpe tulpe jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Cloppenburg Niedersahsen
Posty: 166
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie. i zycze samych slonecznych i radosnych Dni.!

[IMG][/IMG]
  #88  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 10:44
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Jestem, jestem - Ela Sagulka to chyba u iebie telepatia - wlasnie wrocilam z plazy....hihihi...korzystajac z porannego wietrzyka. Czesia, Anna i Irenka jak zwykle mnie uprzedzily.

Witam nowa twarzyczke - Tulpe - Jadwige - milo, ze do nas zagladnelas - jestesmy juz 4 "zagraniczne", to znaczy: StarAnna (Anna), Iluzja (Irenka), Tuple (Jadwiga) i Marbella (Bascha). Zupelnie jak muszkieterowie.

Dzisiaj wielki dzien, 65 rocznica wyladowania sil Allianckich na plazach Normandii, wielkie uroczystosci w obecnosci Prezydenta Barak Obama, Ksiecia Charles'a, Premiera Canady i Prezydenta Francji - Sarkoziego.

Cztery lata temu zwiedzalam te miejsca i musze Wam powiedziec, ze serce stalo mi w gardle kiedy ogladalam Memorial Wolnosci, miasto Caen, ktore zostalo prawie kompletnie zmbombardowane przez Niemcow, male wioski normandzkie - ktore prawie znikly z powierzchni pod czolgami wroga. Stad wlasnie zaczela sie wolnosc dla Europy.

Zalaczam pare zdjec, ktore zrobilam pare lat temu w Normandii. Zauwazycie na morzu nienanuruszone bloki cementu, ktore sluzyly jako pontony dla Aliantow. Pomyslec, ze ten bialy piasek byl czerwony od ludzkiej krwi!!!!!




A to miasto Caen

__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #89  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 11:32
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam serdecznie z pieknego i słonecznego dzisiaj Gdańska.Bardzo lubie ten wątek.Iluzjo-IrenkoTwoje grafiki są piękne,Marbello-BasiuTwoje wątki są chętnie czytane i oglądane,tyle pieknych i ciekawych rzeczy pokazujecie,ze tylko buzia z zachwytu się otwiera.Jestem pewna,ze wiele osob czyta,ogląda i podziwia.Pozdrawiam serdecznie wszystkich z zagranicy i tych co tu zglądają.Miłego i słonecznegio wekendu zyczę.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #90  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 15:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Witajcie wszystkie.

...

Anielko, chcialam ci wyslac buziaka, bo wreszcie zrozumialam, ze to taki milutki dzien... i nie udalo mi sie wejc do ciebie na watek. Wiec cie sciskam serdecznie tutaj.
Caluski dla wszystkich, oczywiscie.
Marbello, jak to dobrze ze napisalas o Normandie. Ja wlasnie slucham przemowienia Sarkoziego. I ogladam do tej pory, i zaraz kontynuuje. Ale jak zrozumialam ze dzisiaj jest dzien caluskow... no to musialam cos przygotowac.
Milego dnia...
__________________
  #91  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 15:54
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iluzja
.
Marbello, jak to dobrze ze napisalas o Normandie. Ja wlasnie slucham przemowienia Sarkoziego. I ogladam do tej pory, i zaraz kontynuuje. Milego dnia...

Irenko, musialam o tym wspomniec. Ogladam sprawozdanie z Ceremani - wspanialeg holdu dla tysiecy poleglych w imie wolnosci i pokoju. Tak samo jak przemawiajacy zastanawiam sie o czym mysleli 18-to, 20-letni chlopcy, prawie dzieciaki, ktorzy przyszli wyzwalac Europe - daleko od ich domow, rodzicow...w momencie kiedy umierali. Kiedy pomysle , ze na samym Cmentarzu Amerykanskim w Colleville-sur-Mer przy Obama Beach - jest 9 tysiecy grobow zolnierzy amerykanskich...... a reszta....miedzy innymi nasi zolnierze Polscy, ktorzy tez tu byli.....Boze, ile mamy szczescia, ze od 65 lat zyjemy w pokoju bez wojny w Europie.
Mysle, ze mlode pokolenie rozumie to szczescie, ktore nie bylo dane dawnym pokoleniom - dwie wojny swiatowe, miliony ludzi stracilo zycie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #92  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 05:22
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Witajcie, dzisiaj naprawde wczesnie, bo sie obudzilam przed druga... tak czasem mam.
Marbello, ja mam dreszcze jak widze takie obchody, czy to w Polsce czy tutaj. W Polsce znamy to co dzialo sie u nas, i pewnie troche sie wie co dzialo sie tutaj. A to co sie dzialo tutaj w tak krotkim czasie, jest przerazajace. I gdyby to sie nie udalo...?..;
Przerazajace sa wojny, i ciagle nowe pokolenia, te co po nas... nic nie rozumieja.
Zaczyna sie od prania zony w domu konczy na wojne!!!
A mialo juz nie byc wojen po takiej strasznej katastrofie swiatowej.
To mnie rewoltuje. To, przemoc i bezrobocie. A przede wszystkim glupota ludzka, bo to wychodzi wlasnie z tego.
Jejku, ja nie moge byc sama na Forum, bo wszystko co mnie dotyka bezposrednio... wylewa sie falami.
I znowu bede musiala zaczac oddychac specjalnie, zeby to wzburzenie ulagodzic... zaczne medytowac... i na koniec spojrze na swiat i ludzi...z wyrozumialoscia.
Tylko tyle mi zostalo po zrujnowanych uczuciach do ludzkosci.
Milego dnia zycze wszystkim zagladajacym tutaj.

...
__________________
  #93  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 07:02
Anna G's Avatar
Anna G Anna G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Austria
Posty: 7 362
Uśmiech

Witam wszystkich bardzo serdecznie, niestety z zimnej i zachmurzonej Austrii. Irenko, nie tylko Ty tak reagujesz, ale wiekszosc ludzi, podchodzi do tego mniej emocjonalnie i na nastepny dzien juz zapominaja. Serdecznie Cie pozdrawiam!!!
__________________
Zycie bylo piekne..., ale do pewnego momentu.
  #94  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 09:01
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Dzien dobry, co zrobic aby Wam podrzucic troche sloneczka? Wlasnie wrocilam ze spacerku nad morzem....cisza, prawie nikogo oprocz rybakow. Na horyzoncie dwa duze tankowce czekajace na wejscie do Gibraltaru. Zapowiada sie upalny dzien.

Irenko, wiem, ze jestes wrazliwa osoba ale nie mozemy zapomniec pewnych faktow tak waznych dla ludzkosci. Musisz przyznac, ze wczorajsza Ceremonia byla wspaniala - najlepsza jaka widzialam od paru lat. U nas gdzie mieszka duza populacja angielska - wczoraj mijalo sie dziesiatki ludzi z kwiatem maku w butonierce - piekna tradycja. Szkoda, ze w Polsce ta rocznica jest tak malo popularna - a przeciez to byl WIELKI DZIEN. Masz racje, ze strach pomyslec gdyby sie nie udal!!!!

Zycze wszystkim spokojnego dnia, no i troche slonca.....moze w koncu do Was zawita.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #95  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 07:06
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Jestem wreszcie. Zaraz zabiore sie do przyjemnosci, ale musialam zobaczyc co sie dzieje u mnie, poklikac u Tadeusza, wypic kawe w jego i jego gosci, towarzystwie i jestem teraz tutaj.
U mnie tez pieknie sie zapowiada, pojde sobie do "miasta" i moze cos zalatwie?...
Wczoraj po poludniu ogladalam dokumentalny film,opowiadajacy historie filmu muzycznego, amerykanskiego. Wspanialy dlugotrwajacy dokument. Sama przyjemnosc.
Milego dnia wam zycze...

...
__________________
  #96  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 07:26
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Pozdrawiam serdecznie forumowiczów z kraju i z zagranicy.
Iluzjo, Marbello - Wasz szczególnie, sama przyjemność spotykać
się z Wami właśnie tutaj - Cz
  #97  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 07:49
babciaela's Avatar
babciaela babciaela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Sanok
Posty: 9 308
Domyślnie

Witam miłe Panie i pozdrawiam cały ŚWIAT...
  #98  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 09:48
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Jak kazdego ranka...biegiem do "zagranicy" - choc nie....sklamalam, wpierw wskoczylam do watka Afrykanskiego, ktory chcizlam kontynuowac wzoraj - ale byly problemy z imagebanana (sa do dzisiaj) i nie moglam kleic zdnego zdjecia. Kombinowalam przez inny program ale proba sie nie udala. Poprostu zdjecie nie otwiera sie automatycznie. Trudno, poczekam, az "banan" sie naprawi.

U nas piekna pogoda, wczoraj zrobilam pare ciekawych zdjec, chcialam je tu wkleic....poczekaja na lepsze czasy, hihihi.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do jutra.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #99  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 10:49
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 748
Domyślnie

Witajcie, ja wpadlam tutaj jak do siebie, bo musze cos sprobowac, jak nie wyjdzie to zlikwiduje. Nie zdziwcie sie.
Marbello, dlaczego niektore piszace u ciebie dziewczynki wklejaja tak strasznie duze zdjecia?
Jak sie wkleja przez "imageshack" to jest tam takie miejsce gdzie mozna wybrac wielkosc zdjecia, i po klopocie.
Moze im powiesz delikatnie, ze wielkosc powyzej 650 pixeli...szerokosci, jest nie do ogladania. Wysokosc nie powinna przekraczac 550 pixeli. No troszeczke wiecej nie szkodzi, ale jak jest tak strasznie wielkie, to oglada sie je czesciami. Szkoda!!!
__________________
  #100  
Nieprzeczytane 08-06-2009, 11:16
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iluzja
Witajcie, ja wpadlam tutaj jak do siebie, bo musze cos sprobowac, jak nie wyjdzie to zlikwiduje. Nie zdziwcie sie.
Marbello, dlaczego niektore piszace u ciebie dziewczynki wklejaja tak strasznie duze zdjecia?
Jak sie wkleja przez "imageshack" to jest tam takie miejsce gdzie mozna wybrac wielkosc zdjecia, i po klopocie.
Moze im powiesz delikatnie, ze wielkosc powyzej 650 pixeli...szerokosci, jest nie do ogladania. Wysokosc nie powinna przekraczac 550 pixeli. No troszeczke wiecej nie szkodzi, ale jak jest tak strasznie wielkie, to oglada sie je czesciami. Szkoda!!!

Irenko wiem, ostatnia mila kolezanka wkleila bardzo duzy format - sama miala mase klopotw aby obejrzec zdjecie. Naturalnie, ze jej powiem w delikatny sposob, ze powinny byc mniejsze. Osobiscie ja lubie formaty, ktore wklejala Sabcia i moje wlasne - bo dobrze sie je oglada i latwo sie otwieraja. Kiedy zdjecia turystyczne sa za male - nie daja wymaganego efektu.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Województwo warmińsko-mazurskie: powitanie i "lista obecności" admin warmińsko-mazurskie 292 24-12-2017 19:20
Zagranica: powitanie i "lista obecnosci" część III Iluzja zagranica 500 23-05-2009 05:21
Województwo pomorskie: powitanie i "lista obecności" cz.III jolita pomorskie 523 22-04-2009 18:25
Zagranica: powitanie i"lista obecnosci"2 Iluzja zagranica 513 01-02-2009 13:42
Zagranica: powitanie i "lista obecności" admin zagranica 523 01-11-2008 13:53

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.