menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118021  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 14:28
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Dzień dobry kochani - Ninko , Izo , Zosiu , Beniu i Gienku .
Musiałam na początek złożyć życzenia naszej Izuni i jest mi przykro , że zachorowałaś , nie chodź z gorączką za bardzo bo pogoda wredna , kuruj się . Nie dało się przełożyć wizyty u endokrynologa ?
Nineczko a jak Ty się czujesz dziś ? Nadal kaszel męczy ? Ja np. biorę wziew rano profilaktycznie , wieczorem też a w razie duszności mam inny lek ale na szczęście po pobycie w szpitalu nie musiałam go brać ani razu .
Zosiu , u mnie tylko 4 stopnie i ohydna aura , wieje i lepiej siedzieć w domku .
Beniu słoneczko , jak Twoje samopoczucie w nowym tygodniu ?
Gienku , nieładnie obmawiać tamte panie i śmiać się z nich . Gdyby tak ktoś z Ciebie wyśmiewał się , nie byłoby Ci przykro ?
Januszowi , którego pamiętam z dawnych lat również życzę wszystkiego co najlepsze i dużo zdrówka .
Wiecie , że wypiłam już drugą kawę ? Ostatnio mam niskie ciśnienie więc mogę sobie pozwolić a kawę lubię i to bardzo .
Może później zajrzę a tymczasem ślę Wam pozdrowienia , miłego dalszego dnia .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118022  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 17:08
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

Na tym wątku będzie tylko dzień dobry i do widzenia , to wszystko . Dobranoc do jutra , jak takie mądrale jesteście.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118023  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 17:10
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Izabel, daj kochanie znać jak Ci poszło dotarcie do przychodni i jak tylko dasz radę na tyle aby zająć miejsce przy kompie, to napisz... mogę zadzwonić ale, jak źle się czujesz to i telefon może Cię wkurzyć...
Danusiu, kochanie, nie wciskaj mi ciemnoty o ciśnieniu a w następnych słowach - bardzo lubię kawkę - ... Skarbie nasz, kawa szkodzi w większej ilości i akurat Tobie nie muszę tłumaczyć...
Danusiu, mniej kaszlę, natomiast jak mnie złapie, to bez końca kaszlę, to jest jak atak wścieklizny, jestem usikana po pachy! Żartuję z sikaniem ale, popuszczam... Mam wziewne leki, i robię tą wentylacje aż " dym " leci... znaczy para leci.
Przytulam Was wszystkich!!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118024  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 17:13
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Gienio, nikt Cię nie obrażał! Dałam Ci do zrozumienia że w oczy się mówi takie rzeczy. Wolisz aby mówić o tym poza naszym wątkiem? Przecież jesteś nasz...
Za pokazanie się też dziękuję, będę wiedziała, że jesteś
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118025  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 19:03
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 826
Domyślnie

Dobry wieczór....
Na początku podziękuję Zosi i Danusi za życzenia urodzinowe...jest mi bardzo miło.
Ninko...Danusiu...wizytę u endokrynologa zaliczyłam... Przenieść na inny termin nie mogłam, bo jak wiecie - kolejki są nie do pokonania. Na wizytę czekałam 5 miesięcy i gdybym nie stawiła się dzisiaj, na kolejną mogłabym się zarejestrować za 4 - 5 miesięcy. Wskoczyć wcześniej nie miałabym szans a musiałam zdobyć receptę na leki.
Do rodzinnego chciałam zarejestrować się telefonicznie, ale gdy się dodzwoniłam nie było już miejsc na dzisiaj...jutro pójdę lub kogoś wyślę wczesnym rankiem aby się zarejestrować. Jakieś leki mam - zażywam Ibuprofen i Anti-Grip i jakoś dycham...temperatura trochę opadła tylko kości i mięśnie nadal bolą....po popołudniowej drzemce da się żyć.
Ninko...zdrowia życzę....
Gienku...nie obrażaj się...nie ma o co. Jesteś szczery i mówisz co myślisz, ale nie powinieneś śmiać się ze swoich rozmówczyń. Ty jesteś samotny, one zapewne też i rozmowa z drugą osobą wiele dla nich znaczy. Może godzinna rozmowa z Tobą rozprasza ich samotność...zastanów się, gdyby to było odwrotnie - przyjemnie by Ci było.
Że my jesteśmy szczere nie powinno Cię to dziwić...lubimy Cię i wspieramy...tu zawsze będzie miejsce dla Ciebie...będziemy czekać.
Miłego wieczoru... Dobranoc.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118026  
Nieprzeczytane 04-03-2024, 20:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Dobry wieczór .
Ninko , może źle zrozumiałaś mój post . Napisałam wyraźnie , że ostatnio mam niskie ciśnienie (nie wysokie) i dlatego wypiłam drugą kawę ! Ale mniejsza o to . W tym wypadku nie zaszkodzi mi , gorzej byłoby gdyby ciśnienie skakało do góry ale mniejsza o to .
Izuniu , sama nie mogłam dostać się do lekarza POZ niedawno więc wiem co to znaczy . Ani obejść ani przeskoczyć i nie dziwię się , że ludzie jadą na SOR albo tam gdzie jest tzw. świąteczna pomoc .
Ta nasza służba zdrowia tak mnie wkurza , że szok !
Myślałam , że będzie troszkę lepiej a tu coraz gorzej . Ot i opieka zasr..a .
Nie dziwo , że znajoma wręcz modliła się o to aby ,,pandemia" trwała jak najdłużej bo wtedy ona zarabiała dużo . I to ma być powołanie ?
Zakończę ten temat bo nerw mną szarga .
Spokojnej nocki wszystkim życzę i dużo zdrówka , przytulaki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118027  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 07:55
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

Danusiu kochana, żartowałam z kawusią.... po prostu lubisz bo sama o tym piszesz, smakuje Ci bo musi przy takim niskim ciśnieniu... pij i bądź zdrowa! Ja lubię kawę z imbirem i tylko rano! Za nic nie napiję się potem...druga sprawa, to każdy ma ulubioną kawę która ma wyjątkowy smak! Pozdrawiam i mocno przytulam!
Izabel, dobrze że zaliczyłaś lekarza i masz leki! Męczące to pilnowanie kolejek i, po jaką ciężką ch... ę tyle lat pracy z naszej strony aby teraz, co mamy potrzebę leczenia się, musimy wysiadywać kolejki w Przychodniach i zbierać wszelkiego rodzaju zarazki.
Dzisiaj mam mieć mojego maleńkiego skarbeczka, sunię... będzie u mnie do jutra, pani zaraz po pracy ma dentystkę na którą czeka miesiąc a ząb potrzebuje JUŻ!
Mocno Was przytulam, wszystkich pozdrawiam i życzę pięknego, zdrowego dnia!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118028  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 08:20
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 826
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim... Witaj Ninko...wcześnie dziś zawitałaś.
Zarejestrowałam się do rodzinnego i czekam na wyznaczoną godzinę... Czuję się wprawdzie trochę lepiej niż wczoraj - po lekach, ale zdecydowałam się iść po poradę, niech mnie osłucha, żeby wykluczyć zapalenie a może zlecić jakieś inne leki....zobaczę.
Danusiu...fakt, że służba zdrowia nie działa właściwie...prawie każdy medyk goni za pieniądzem, ludzi chorych i cierpiących ma się za nic. Kolejki do specjalistów są długie, często leczymy się za pieniądze, mimo, iż przez lata płacimy składki na ubezpieczenie zdrowotne. Szkoda gadać i szarpać nerwy.
Ninko...cieszę się, że będziesz miała sunię u siebie...Zdrowia Ci życzę.
Miłego dnia wszystkim....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118029  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 10:50
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

Też wam zdrowia życzę, dobrej pogody i fajnej urody na buzi waszej . Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.

Lekko pochmurno, ciepło+5
Dobrego dnia i obiadu
Pozdr...
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118030  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 11:29
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 332
Domyślnie


Witajcie wszyscy milutko w ponury chłodny dzień.
Jestem już po urodzinach siostrzeńca(była najbliższa rodzina,
nie było "tłoku" więc swobodnie mogliśmy rozmawiać.)
Dzisiaj po dłuższym czasie odwiedzę Klub Medyk, syn mnie zawiezie na 16-tą

[/size]
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118031  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 12:20
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

No, dobrze, Izabel umówiona na wizytę, może dostanie dobre leki, OBY!
Gienio nas odwiedził, życzył dobrego dnia - odwzajemniam Gienio! Obidek pewnie masz dobry...
Zosiu, spędzisz dwie - trzy godziny w miłym towarzystwie... super, baw się dobrze
Moja mała jest po szczepionce, śpi, nawet na raczki nie chce... miała dzisiaj fryzjerkę ale, odwołane... szkoda mi jej aby ją męczyć...
Pozdrawiam Was milutko...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118032  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 12:26
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 254
Domyślnie

Witam wszystkich ...gorąco, bo właśnie wypiłam herbatę
z imbirem .Zimno i ponuro na dworze,ale to tylko pogoda...
Ważne ,żebyśmy mieli powody do uśmiechu ,do nadziei na
lepsze, a tu co zacznę coś czytać to ''szczęka opada''
Albo jakieś koszmary,albo fałsz...Już się człowiek gubi w tym.
My nie możemy do lekarzy się dostać na ubezpieczenie,
prywatnie to musiałabym mieć 10 razy wyższą emeryturę

A przed chwilą czytam;
''4 lekarzy świadczyło pracę przez ponad dwie doby bez przerw na odpoczynek (3 lekarzy pełniło dyżur przez 52 godziny, a 1 przez 66 godzin). Z kolei w Wieluniu 1 lekarz pracował bez przerwy 73 godziny - od godz. 8:00 16 kwietnia 2022 roku do godz. 9:00 19 kwietnia. Pełnił w tym czasie obowiązki Kierownika Oddziału Noworodkowego z Pododdziałem Patologii Noworodka. ''
Jak to możliwe?

Szukam lekarza np.ortopedy,okulisty to znajduję go w 4 placówkach równolegle ,a do tego jeszcze prywatna praktyka,to już norma. W ''rodzinnej'' przychodni /skąd taka nazwa?/ na etacie kilkunastu lekarzy...Godziny przyjęć
przykładowo ;od 8 do 15-ej. Idę na 12-stą,lekarza już nie ma,bo wizyty domowe. Mnie odmówiono takiej wizyty,bo chodząca,ale sąsiadka nie wychodzi już 5 lat,nie słyszałam
żeby lekarz ją odwiedzał.
Mogłabym tak długo jeszcze....,''ulało mi się''
Siadłam w kąciku do laptusia i łzy ronię gdzie szukać
pomocy,bo już naprawdę nie daję rady

Ponarzekałam....Nino ,przepraszam,powinnam z jakimś
humorkiem zajrzeć,a nie takie historie...Dobrze ,że masz
tę piesunię...Ja włączyłam sobie Callas- ...śpiewa Normę,uwielbiam,ale raczej nie jest to na dobry nastrój..
Izo,dobrze że zaliczyłaś endokrynologa,żeby tylko odpowiednie leki poprawiły Ci parametry..
Danusiu,myślałam ze u Ciebie lepsza dostępność w leczeniu.., a mój tydzień jak widzisz....,
dziękuję za pamięć..
Zosiu, dobrze że masz pomoc w dotarciu i załatwieniu wizyt.
Pozdrawiam i zdrowia wszystkim życzę,zostawiam
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118033  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 12:58
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 254
Mruga oczkiem (żart) Obiecałam dowcip

__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118034  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 15:29
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

Już zapomniałem o obiedzie. Co to miałem,, Ziemniaki ogórek 3lata był w słoiku i nic mi nie było konserwowe i gulasz ze słoika wołowy tylko zioła dałem . Zaraz kawa bydzie gospodarz zrobi sobie. Super jedzenie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118035  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 18:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 826
Domyślnie

Dobry wieczór...
Dobrze, że zdecydowałam się na wizytę lekarską...okazało się, że to zapalenie oskrzeli i mięśnia barku. Dostałam antybiotyk i lek przeciwbólowy...za 7 dni kontrola. Oczywiście mam dużo odpoczywać i nie wychodzić z domu.
Ninko...to nacieszysz się sunią....jak się sprawowała?
Zosiu...fajnego spotkania w Klubie...dobrze masz z synem, że Cię zawiezie. Moja córka lub zięć też zawsze służą mi pomocą, jeśli tylko mogą.
Viko...narzekaj...wszyscy to robimy jak trafimy na konowałów a nie lekarzy z prawdziwego zdarzenia. Ja mam to szczęście, że mam dobrego rodzinnego - nie narzekam. Ma sporo pacjentów i jest bardzo zajęty, ale zajmie się każdym i nikomu nie odmówi.
Fajny dowcip...taki realny.
Gienku...jak miło, że bywasz z nami... Późno pijesz kawę...ja zawsze rano a gdybym wypiła po południu lub wieczorem, to nie mam spania.
Danusiu...czekamy na Twoją wieczorną wizytę.
Miłego wieczoru. I dobranoc.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118036  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 19:26
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

O , 17,00,, to ostateczność co do kawy wypić. Już ugotowałem na dwa dni krupnik mam , super wyszedł . Coraz to lepsze wychodzą. Dzisiaj dałem 1 paprykę czerwoną w kostkę pokrota, wiecie jaki dobry krupnik, palce lizać. Mięso było -- kawałek kurczaka, indyka , kości wędzone i boczek, . Zioła , jarzyny jarzyny jeszcze. Pozdrawiam , z rodzinką pisze na czatach . 9 osób pisze , każdemu trza odpisać.
Pozdrawiam , a do Białego Stoku dzwonię do pewnej pani.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118037  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 19:54
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 695
Domyślnie

[size="4"]Wpadłam z dobranocką a tu Benia nam przypomina Przychodnie... tak Beniu jest wszędzie... może mi się wydaje, może nie wszędzie... oby nie... u nas to różnie bywało... teraz nie wiem bo nie bywam u nich... zamawiam wizyty ale, nie potrzebuję ich / nie znoszę wizyt /... Beniu, masz rację, muzyka dobra na wszystko!
Izabela ma znajomości, Zosia też to i problemów nie mają... cieszę się z tego!
Gienio, to krupnik czy gulasz? U mnie Dzieci w sobotę gotowały rosół i kaszę z gulaszem..PYCHOTKA. nie pamiętam kiedy jadłam kaszę... teraz mam jeszcze na jutro!
Izabel, po szczepieniu była i nie chciała nic jeść... trochę wody popiła i spała... miałam okazję poleżeć przy niej.
Tak zastanawiam się, czy dośpię do rana, czy znowu północ mnie postawi na nogi.... jutro mogę spać w dzień, nie mam opieki... dzisiaj była, mam leki, wodę w małych butelkach, posprzątane... w czwartek będą Wolontariusze, zrobią zakupy, najważniejsza woda! Chętnie pomagają w zakupach, innej pomocy nie potrzebuję od młodych...
Dobrej nocy życzę Rodzinkę i podczytujących!
[/SIZE
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118038  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 20:22
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Dobry wieczór .
Nineczko , nie obraziłam się wcale za Twoje słowa bo nie ma o co , mamy ważniejsze sprawy i problemy .
Mówisz , że jutro nie masz opieki , to oznacza , że musisz wszystko zrobić sama ? Fajnie , że masz sunię przy sobie choć na tyle...
Izuniu , dobrze , że byłaś u lekarza , i faktycznie - z zapaleniem oskrzeli oszczędzaj się , musisz to wyleczyć aby nie poszło na płuca . Bierz też jakąś osłonę a bark ?
Może antybiotyk pomoże a jak nie to ortopeda albo reumatolog . Oj , mamy się z tymi chorobami i z leczeniem . Beniu , u mnie z wizytami w POZ kilka lat wstecz było lepiej a obecnie masakra , tak jak i u Ciebie .
Czytałam Twój post i aż łzy stanęły mi w oczach , piszesz jaka jest rzeczywistość .
Gienku , rozmawiaj z tą panią z mojego miasta ile chcesz ale spotkać się byłoby ciężko bo ogromna odległość . Zosia , jak wróci z tego Klubu Medyka może coś nam napisze jak było , pewnie fajnie jak zawsze .
U mnie nic ciekawego choć też powinnam wziąć się za swoje zdrowie , staram się jeść dużo warzyw , owoców choć pewnie to chemia , zwłaszcza o tej porze roku .
Ale już nie zanudzam Was , zdrówka i spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118039  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 20:28
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 254
Domyślnie

Dobry wieczór....Tak słucham dziś radia i dowiaduję się,
że to Dzień Teściowej !
No to trochę w miarę grzecznych humorów,bo inne to brrr..
Ot ,masz wdzięczność

- No, takiego wirusa to ja jeszcze nie miałem! - rzekł zięć informatyk, widząc teściową przy swoim komputerze...
******
Rozmawia dwóch kolegów:
- Podobno przestałeś pić?
- To dzięki teściowej, stale widziałem ja potrójnie!
****
Do komisariatu wchodzi mężczyzna i zgłasza zaginięcie teściowej.
- Kiedy zaginęła?
- Trzy tygodnie temu.
- I dopiero teraz zgłasza pan zaginięcie?
- Tak, bo nie mogłem uwierzyć w to szczęście.
****
Mówi zięć do teściowej:
- Gdzie mama jedzie?
- Na cmentarz.
- A kto rower przyprowadzi?!!!



Dobranoc wszystkim /teściowym też /
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118040  
Nieprzeczytane 05-03-2024, 21:29
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 332
Domyślnie

Dobry wieczór, wróciłam z Klubu Seniora Medyk, dawno nie byłam, nie miałam jak się dostać, Dzisiaj zawiózł mnie syn
było nas 16/20 osób...zamówiony został catering,2 sałatki, na ciepło, gołąbki , udka drobiowe ,zrazy, pierogi, kawa, herbata.
Syn naszej członkini Olgi, miał zawał, głośno o tym było w prasie lokalnej., różne nieszczęścia stają nam na drodze, spotykają ludzi dowiedziałam się, że ma być prowadzona kronika klubowa, dzisiaj zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie, do kroniki, zrobił ,je nam pacjent czekający na wizytę lekarską. Koleżanki mnie dawno nie widziały i powiedziały dzisiaj, żebym nie farbowała sobie włosów, bo w tym kolorze (siwym) wyglądam korzystniej(pomyślałam sobie upodobniam się do mojej mamy)
Viko, te przemyślenia są super, zapisałam sobie ten humor o przychodni...jest na czasie i bardzo realny.
Ninka zadowolona swoją maskotką.
Iza, niech nowe leki dobrze służą i poprawią zdrowie
Genek czatuje z kobietkami, bądź poważnym facetem.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.