menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #841  
Nieprzeczytane 01-01-2013, 23:18
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Bogda, stawiam na Opus Dei. Co najmniej kandydat na supernumerariusza.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #842  
Nieprzeczytane 01-01-2013, 23:39
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Opętanie przez diabła zdarza się tylko w naszym (judeo-chrześcijańskim) kręgu religijno-kulturowym


troche info dla powiekszenia wiedzy noworocznej;

wiara w szatana jest rowniez np. w Islamie, lacznie z "wchodzeniem szatana w postac ludzka"...a to pare wersetow w temacie:

W hadisie (Buhari, Muslim) jest poinformowane, ze „Kto mnie widział podczas snu, ten jest jakby mnie widział na żywo. Szatan nie wejdzie w moją postać” i “kto mnie widział w śnie, ten mnie widział w rzeczywistości.”

W Koranie w wielu miejscach jest poinformowane, że szatan jest wrogiem człowieka.

„Szatan będzie was straszył, że staniecie się biedni. Nakaże wam skąpstwo.” (Sura Bakara 268)

„Ej, ludzie! Jedzcie na ziemi z tego, co jest zezwolone i pod warunkiem, że jest czyste, nie postępujcie śladami szatana, ponieważ jest on naprawdę waszym wrogiem.” (Sura Bakara 168)

„Na pewno szatan chce wprowadzić wśród was poprzez wino i hazard nienawiść i wrogość, odsunąć was od wspominania Allaha i dokonywania salat.” (Sura Maide 91)



Cytat:
Napisał ostatek
i rzadko, ale ponoć także, trafia ateistów.

ateizm można spotkać również w np. hinduizmie, dżinizmie i buddyzmie...

polecam lekture:

Wyznania buddyjskiego ateisty

http://www.czarnaowca.pl/duchowosc/w...ty,p1737637762
Odpowiedź z Cytowaniem
  #843  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 00:11
gratka's Avatar
gratka gratka jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: wioska
Posty: 16 026
Domyślnie

Trochę śmieszny, ale i smutny apel do braci katolików na lokalnym forum miasta Łańcuta: http://forum.lancut.org/topic/13871-...3w/#entry98511
__________________
Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #844  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 01:12
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Cytat:
Napisał edith_2012
troche info dla powiekszenia wiedzy noworocznej;
W tym samym celu... tzn. dla powiększenia wiedzy noworocznej... informuję, że islam jest najmłodszą religią z trzech monoteistycznych - VII w.n.e. Muzułmanie wierzą, że Archanioł Dżibril objawiał się Muhhamadowi/Mahometowi w latach 610 - 632 n.e.
W surze III Muhhamad uznaje Torę za Prawo Boże. Wierząc w istnienie jedynego Boga, automatycznie przyjmuje się istnienie jedynego diabła. Mahomet podąża zatem śladem Zaratustry, który dokonując reformy, degraduje bóstwa towarzyszące Ahura Maździe do rangi demonów. Diabeł Mahometa to także dawne bóstwa plemienne.
W czasach powstawania Koranu i islamu... diabeł/szatan był na dobre zadomowiony zarówno w judaizmie jak w chrześcijaństwie. Jest jednak pewna różnica - Koran definiuje diabła, nie jako sługę (jak robił to w tym czasie judaizm i chrześcijaństwo), ale jako wroga Stwórcy:
"Kiedy recytujesz Koran, to szukaj ucieczki u Boga przed Szatanem przeklętym."
Zajrzałam w podaną linkę... i poległam. Buddyzm jest religią nieteistyczną, bez boga osobowego (Budda nigdy nie był i nie jest bogiem). Ateizm = a - prefiks przeczący, theos - Bóg. hmmm... JPII w książce "Przekroczyć próg nadziei" określił buddyzm jako system wyłącznie filozoficzny, nie religijny.
Zdanie z linki -
"Stephen Batchelor sytuuje buddyzm w sferze wielu innych dziedzin, w których głoszona prawda i ślepa wiara ustępują miejsca etycznemu i naukowemu humanizmowi, stanowiącemu w rzeczywistości naszą jedyną nadzieję”.
Taki jest właśnie buddyzm. Głęboko humanistyczny. I wszystko od człowieka zależy... przekształcenie się hippisa w buddystę też nie jest niczym nowym - lama Ole Nydahl.
Prawdą jest, że buddyzm jest nie jest jednorodny, jest mocno podzielony.

Hinduizm jest wspólną nazwą dla wielu odłamów religijnych. Dżinizm - nieteistyczny system filozoficzno-religijny.

Babko Gratko... zajrzałam także w Twoją linkę... i znów hmyknę sobie (jak mawia Alsko) hmmm...

Dobrej nocki.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #845  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 04:33
edith_2012 edith_2012 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 123
Domyślnie

troche wiecej info;
http://pl.wikipedia.org/wiki/Op%C4%99tanie

Według wielu religii oraz wierzeń ludowych, opętanie może być formą zawładnięcia ciałem przez duchy lub demony.
(...)
W przeciwieństwie do cywilizacji zachodniej, na świecie stosunkowo niewiele społeczeństw identyfikuje opętanie z obłędem, czy inną chorobą psychiczną. Jest to zarazem zjawisko, którego powszechność podlega znaczącej zmienności geograficznej. Badania przeprowadzone na zurbanizowanych terenach Sri Lanki wskazują, że ilość zachorowań oscyluje tam wokół 0,5% i stanowi zjawisko społecznie marginalne. W miasteczku Hofiyat w Północnym Sudanie opętanie stwierdzono aż u 47% zamężnych kobiet, które ukończyły 15. rok życia. Mężatki pomiędzy 35. a 55. rokiem życia doświadczyły zniewolenia przez ducha, czy demona aż w 66 przypadkach na 100.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #846  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 08:47
Bogda501's Avatar
Bogda501 Bogda501 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 990
Domyślnie

Chciałam wklepać tylko link, ale nie umiałam się powstrzymać...

**********
Benedykt XVI: Bóg nie żyje, jesteśmy sami

Posted on Grudzień 1, 2012


Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.

Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.

- Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?

Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:

- Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.

Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.

- Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.

Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.

- Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?

Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.

W/g informator codzienny
Fakty, wiadomości, rzeczywistość. Bez filtra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #847  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 09:19
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Chciałam wklepać tylko link, ale nie umiałam się powstrzymać...

**********
Benedykt XVI: Bóg nie żyje, jesteśmy sami

Posted on Grudzień 1, 2012


Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.

Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.

- Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?

Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:

- Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.

Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.

- Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.

Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.

- Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?

Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.

W/g informator codzienny
Fakty, wiadomości, rzeczywistość. Bez filtra.

Bogdo, przecież dziś nie 1 kwiecień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #848  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 10:13
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
Jarosław II napisał-Powiedzcie Puchała czego się dorobiliście w tym swoim ateistycznym życiu.
Jarosławie czytałem twoje przemyślenia jestem dumny, jestem dumny itd i nie będę tego komentował bo nie ma co.Już ci pisałem że występujesz pod pseudonimem a klawiatura jest cierpliwa i piszesz co ci się przyśni i większości to konfabulacje.

Ale powróćmy do ateizmu bo to temat wątku ,aby ateistom zostać to trzeba pogłębiać swoją wiedzę bo wtedy rodzą się wątpliwości na które szukamy odpowiedzi logicznych.W wiedzy na temat religii którą wyznajesz też masz braki bo czytam twoje posty.

Ateizm ten realizowany w PRL był w większości prowadzony przez nie douczonych ludzi , a przecież ma się on opierać na wiedzy.Co jest organizowane przez państwo to jest kiepskiej jakości bo większa biurokracja i głupki partyjne w tej administracji.Więcej to przyniosło szkody niż pożytku prawdziwym ateistom.
Sytuacja się zmieniła i mamy też krzykaczy teizmu ktorzy się przebranżowili z ateisty na teistę i też gadają głupoty też podają przykłady przebranżowionych ateistów jak by to było ważne.Koniunktura jest na teizm załapałeś się na nią ,masz zlecenia, jesteś teizmu zwolennikiem ale nie przesadzaj i samodzielnie myśl.
.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 02-01-2013 o 12:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #849  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 11:17
matta matta jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Polska
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Napisał BenedyktXVI
- Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata,
z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę.
Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił;
jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy.
Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie.
A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii,
gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.

Jeśli Naczelny Szef firmy mówi, że działalność firmy polegała na mamieniu ludzi,
to,
jest jasne jak 1000 słońc, że nie należy się spodziewać wyimaginowanych profitów
Taka potężna firma a takie niskie pobudki miliony oszukanych.
Amber Gold to mikroskopijny Pan Pikuś
Teraz wiem skąd przykład biorą różne KANTFIRMY

Cytat:
Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że incydent nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.

Okazuje się na koniec,
że w Polsce to Kościół jest najważniejszy!
w tym całym geszefcie,
a nie jakiś tam wyimaginowany Bóg!


A to wszystko wina Fenicjan, że jakieś pieniądze wymyślili,
bo im się nie chciało handelku prowadzić w barterze.

Panie Jarek, czy pana firma oparta na czystych zasadach, czy też jedna wielka ściema?

Cza wiency loozu
zdrowego podejścia do tematu,
i nieustająco poszerzania swojej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #850  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 11:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Teraz wiem skąd przykład biorą różne KANTFIRMY

No toś doszła do wiekopomnego wniosku, godnego siebie.
Z Watykanu moja pani, z Watykanu. Tak jak i paniusi pralnia i magiel.

Zanim zapytasz Jarka o jego firmę, zdejmij zasłonę z twojej, którą tak się tu chwaliłaś. Też pewnie ściema na sto fajerek.
Jak i te 2 ( słownie dwa!! o Jezu jaki to wyczyn!!) domy.

ps. ciekawi mnie, czy jest jeszcze tu ktoś, kto weźmie twój głos w dyskusji na serio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #851  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 11:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Ateizm ten realizowany w PRL był w większości prowadzony przez nie douczonych ludzi , a przecież ma się on opierać na wiedzy.Co jest organizowane przez państwo to jest kiepskiej jakości bo większa biurokracja i głupki partyjne w tej administracji.Więcej to przyniosło szkody niż pożytku prawdziwym ateistom.
Sytuacja się zmieniła i mamy też krzykaczy teizmu ktorzy się przebranżowili z ateisty na teistę i też gadają głupoty też podają przykłady przebranżowionych ateistów jak by to było ważne.Koniunktura jest na teizm załapałeś się na nią ,masz zlecenia, jesteś teizmu zwolennikiem ale nie przesadzaj i samodzielnie myśl.
.

Wacław, a co powiesz o zniszczeniu urokliwego cmentarza sióstr urszulanek?
Czy wśród ateistów są hieny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #852  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 11:56
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 423
Domyślnie Informacje nie są zgodne z rzeczywistością

http://informatorcodzienny.wordpress.com/about/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #853  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:11
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała-Wacław, a co powiesz o zniszczeniu urokliwego cmentarza sióstr urszulanek?
Czy wśród ateistów są hieny?
Nie wiem czy urokliwy ten cmentarz czy nie a nie miałem siostry o imieniu Urszula. Też mi na cmentarzu Rakowickim odcięli mosiężne uchwyty od podnoszenia płyty grobowej. Nie podejrzewam że zrobili to moi oponenci z FC by metal sprzedać i mieć datek na tracę w niedzielę czy w innym dniu tygodnia.Kto się martwi o swoje włości na cmentarzu powinien sobie ten przybytek ubezpieczyć , może nawet w słynnym Lloyd's ie

Pisząc ...Czy wśród ateistów są hieny?....... normalnie pomawiasz grupę osób.To tak samo jak przypadek z prasy molestowania przez księdza dziecka bym napisał ....Czy rzymskokatolicy to pedofile?...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #854  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Pisząc ...Czy wśród ateistów są hieny?....... normalnie pomawiasz grupę osób.To tak samo jak przypadek z prasy molestowania przez księdza dziecka bym napisał ....Czy rzymskokatolicy to pedofile?...

Posądzając mnie o pomówienie, ty mnie pomawiasz.
Sprecyzuję;
- czy wśród DUMNYCH ateistów są hieny?
To jest pytanie, nie stwierdzenie.

A cmentarz jest piękny i istota, która zwaliła te krzyże nie jest na pewno katolikiem.
Bo jedna i druga strona to tylko gatunek ludzki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #855  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:27
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Hiena, która zniszczyła cmentarz jest z pewnościa ateistą podobnie jak ateistą jest sfilmowany złodziej w kabinie samochodu. Zanim spiął na krótko przeżegnał się.
Ateistami są hieny cmentarne rozbijające nagrobki, kradnące kwiaty, tylko skąd tylu ateistów w tym porządnym, katolickim narodzie?
PS
Nie wiem co gorsze psychiatryczne insynuacje czy cmentarne???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #856  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:31
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Ale co się narechotali to im nikt nie zabierze. Ateiści prawdę mówią tylko przez sen i nigdy nie prostują nieprawdy, ale to też ludzie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #857  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:33
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
PS
Nie wiem co gorsze psychiatryczne insynuacje czy cmentarne???
W naszym wieku pewnie lepsze cmentarne.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #858  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

No tak. Przykre jak cholera.
Cały 'ałtorytet' diabli wzięli. Jeśli oczywiście ktoś go widział.


Wychodzi na to, że krzyże kopali katolicy.

Znikam stąd. Z bzdurami nie należy dyskutować.
Lepiej zrobić pranie ręczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #859  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:37
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ale co się narechotali to im nikt nie zabierze. Ateiści prawdę mówią tylko przez sen i nigdy nie prostują nieprawdy, ale to też ludzie.
Biorą przykład z większość , ciekawe co większość mówi przez sen pewnie o miłosierdziu dla innych, szkoda, że tylko przez sen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #860  
Nieprzeczytane 02-01-2013, 12:51
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
czy wśród DUMNYCH ateistów są hieny? Czy rzymskokatolicy to pedofile?
Te pytania to zwykła erystyka mnożyć można zdania w zależności od zasobu negatywnych słów .
Cytat:
Wychodzi na to, że krzyże kopali katolicy.
Codzienna proza życia. Pijani do tego prawdziwi Polacy tylko trzeba ustalić z jakiego wyznania katolickiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.