menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #47381  
Nieprzeczytane 26-12-2013, 14:10
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jedyne wyjście, to prywatne pakiety zdrowotne. Jeśli część społeczeństwa wykupi je,to dla reszty zrobi się luźniej.

Pełna i dla wszystkich bezpłatna służba zdrowia, przy dzisiejszych kosztownych procedurach medycznych, to nasjwiększe oszustwo i demagogia. Przecież tego nie ma nigdzie. No i rozpędzić nfz. Czy ktoś zna dane dotyczące zatrunienia w całym "sektorze",tj ilu jest zatrudninych w zawodach stricte medycznych, a ile w całej szeroko rozumianej administracji łacznie z nfz? Ponoć te proporcje są porażające...
Masz Hypatio najsłuszniejszą słuszność z tą częściową odpłatnością. W ciągu ostatnich dwóch lat z całą rodziną chodziłem profilaktycznie na tomografy, rezonansy badania kości i dziesiątki innych badań łącznie z badaniem na wymianę stawu biodrowego i kręgosłupa lędźwiowego. Wszędzie z marszu lub po trzydniowym oczekiwaniu a na wymianę stawu biodrowego miałem propozycje w ciągu tygodnia w dwóch różnych klinikach. Wszystko dlatego, że odpłatnie. W kolejkach do specjalistów czekają po trzy lata bo fundusz nie ma pieniędzy a nie brak lekarzy. Odpłatnie wystarczy zapukać i wchodzić na badania i do specjalisty. Gdyby była częściowa nawet odpłatność a nie całkowita, kolejki by się zmniejszyły trzykrotnie przy tym samym personelu. I niech mi "trybuni ludowi" nie wmawiają, że jest inaczej, bo przerabiałem to ostatnio na sobie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47382  
Nieprzeczytane 26-12-2013, 22:11
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
kłamstwa? czyje? TVN to komercyjna ale w miarę obiektywna stacja z przechyłem na sensację -nie uwielbiam ale Republika -....to jest dopiero telewizja na wezwanie polityczne jednej opcji a do tego amatorszczyzna -wpadłam po l17atach i widzę ,że kółko różańcowe rozrosło się do rozmiarów balona .No to wesołych ........i no more again...


Nigdy nie mów nigdy!

Kółko może coraz większe,ale różańca coraz mniej,a balon nadmuchany wodorem ,więc się nieco unosi. Z czasem może gruchnie !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47383  
Nieprzeczytane 26-12-2013, 23:31
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Małgorzato 50,zgadzasz się ze mną bardziej niż Ci się wydaje.Stwierdzenie "w miarę obiektywna"= stwierdzeniu: w miarę nieobiektywna.Zupełnie jak z tą częściowo napełnioną szklanką.Ucieczka w sensację ma spowodować powstrzymanie spadku oglądalności.
Czyżbym coś przeoczył?Czy ustanowiono jakiś paragraf nakazujący oglądanie tv Republika?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47384  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 00:29
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Osobiście nie miałbym nic przeciwko odpłatności za usługi medyczne,z jednym wszakże zastrzeżeniem,równoczesnej rezygnacji ze składki na ubezp.zdrowotne,ew.- przyjmując,że jest ona wyrazem solidaryzmu społecznego z ubogimi - jej redukcja do rozsądnej wysokości.
Utrzymanie składki na obecnym jej poziomie i jednoczesne wprowadzenie odpłatności,trąci złodziejstwem.
Nikt nie pyta co się dzieje z naszymi składkami.W roku 2012 NFZ zaoszczędził (!) 1,8 mld pln-ów.A kolejki do lekarzy coraz dłuższe.Coś tu nie gra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47385  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 12:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Kaczyński zareagował na wypowiedz Camerona.A jaka reakcja premiera Tuska?Czy to czasem nie leży w kompetencji rządu, reagowanie na tego typu wypowiedzi premiera innego kraju?
Co o tym sądzisz?

Mieciu!
reakcja premiera Tuska właściwa. Przez MSZ i miting krajów Eu -Srodkowo -Wsch, bo te są tematem zainteresowane.

A co do reakcji kumpla Kaczyńskiego w rzeczonej sprawie, to Cameron odesłał bilionera znad Wisły do tego co w technice przekazu telewizyjnego określane jest przez 3 D.
I to całkiem jednoznacznie.
moze nie wiedział Cameron kto mu jego własne D zawraca

psst.
gdybys bardziej interesował sie tematem, a nie jedynie z powodu wystąpień Zbawiciela Żoliborskiego to wiedziałbyś, że Polaków w GB ten występ Camerona w praktyce nie dotyczy.
Polacy w GB juz są, pracuja ku chwale GB, własnej i polskiej gospodarki.
A w swojej wypowiedzi Camero przy pomocy przykładu Polaków itp chciał dowalić poprzednikom z Partii Pracy.
Tak jak to często czyni Kaczyński używając w swoich erupcjach mysli Niemców, Ruskich, Greków czy innych. Choćby Ślązaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47386  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 12:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=mieczyslaw]

Cytat:
Jarosławie!Namawia,namawia i co?Ilu wróciło.A jeśli kogoś angole odesłali to to uważasz za sukces Tuska, bo ja nie.

A KOGO odesłali? Pomijajac kryminalistów ściganych listami gończymi przez polskie prokuratury???
Cytat:
Ci odesłani właśnie zasilili szeregi bezrobotnych w kraju nad Wisłą.
Odesłanych nie znam, ale takich co popracowali w GB zarobili jakieś funty, wrócili i pracują to trochę jest.
Nie zauważyłem, żeby z tytułu powrotu jakaś krzywda im się działa.
Cytat:
Pomówienie to grzech ciężki powinieneś o tym wiedzieć, więc wskaż choć jedną wypowiedż Kaczyńskiego,że namawiał Polaków do wyjazdu, w przeciwnym wypadku będą to insynuacje z Twojej strony.
Gdyby za wszystkie pomówienia Kaczyński miał piekło zaliczyć, to to piekielnego wszechświata by nie starczyło
Za kilka przyszło mu po sądownych wyrokach przepraszać, a ile było takich co to "brat mu powiedział" to szkoda gadać i wyliczać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47387  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 12:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Otwarto trzy nowe odcinki autostrad. Nikt z pisu nie zauważył, bo jeżdżą z firankami. Ruskie jeżdą z firankami aby nie było widać jak pija ale żeby pis???

Znowu wpuszczono Cię w maliny.
Jakie trzy nowe i odcinki.
To reżymowe tv i inne media idące na pasku reżymu zapodały więc nie może być prawda, a po drugie primo, to prezes śpi na tylnej kanapie to nie widzi po czym go wożą.
I co "żeby pis"... Nie pije, czy metylkiem sie raczy i na wzrok im pada?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47388  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 12:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Mieciu!
Prezes [tfuj!]kręci jak zwykle;
Cytat:
Najbardziej drażnią mnie ludzie mojego obozu, co do których wydaje się, że mają podobną wizję Polski, a tak naprawdę szkodzą. Reszta spływa po mnie jak woda po psie. Mogą sobie mówić, co chcą - powiedział Jarosław Kaczyński w rozmowie z "Faktem".

Ludowa mądrość w oryginale mówi o KACZCE ale on zgodnie z naturą krętacza musi obracać kota ogonem.

A co do sensu zeznania, to podobne zasady wyznawało w ubiegłowiecznej historii kilku polityków.
Najbardziej zapamietani z olewania opinii innych byli Józef S. Adolf H. Mao i kilku pomniejszych.
Jak do tego dodać jeszcze wyrażane chęci na jedynowładztwo, to sprawa wyglada nader sympatycznie.
I pozostaje nadzieja w to, że LUDZIE TAKIE GŁUPIE NIE SĄ, żeby mu te eksperymenty umożliwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47389  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 13:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I znowu czepiają się wredni ludzie wspaniałego wicekaczyńskiego z PiSu.
Toż to nieludzki proceder jest.
I to na sam koniec roku.
Cytat:
Pan Macierewicz jako poseł jeździ po Stanach Zjednoczonych za pieniądze polskiego podatnika, szkalując państwo polskie, a Polonia zbiera dla niego pieniądze, od których nie płaci on żadnego podatku - twierdzi cytowany przez "Wprost" Koch. Prokuratorzy dostali właśnie zawiadomienie w tej sprawie. Potwierdza to Mateusz Martyniuk z Prokuratury Generalnej. - Zgłoszenie zostanie przekazane do odpowiedniej prokuratury i to ona zadecyduje, co robić dalej - mówi tygodnikowi.
Aż starch pomyśleć co z tym fantem może zrobic sprzedajna prokuratura idaca na pasku Tuska....brrr!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47390  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 14:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Weź i przestań w ten piękny wiosenny dzień.
Oboje dobrze wiemy co prokuratura zrobi z tym kukułczym jajem. Spròbuje się go pozbyć, a jak nie znajdzie chętnego, to będzie w nieskończoność przeciągać badanie sprawy.
Skoro rozpirzenie WSI w stylu małego Kazia po dużym piwie skończyło się niczym,jak i ròwnież można bezkarnie przyjmować tzw "pożyczki", to i taki drobiazg jak zbiòrka do kapelusza ujdzie bezkarnie.
Mogliby go chociaż przebadać.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47391  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 15:13
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Czy to czasem nie rękoma rządzące koalicji uchwalane są Ustawy w naszym Sejmie?
Pluto wytrząsał się nie tak dawno nad Hofmanem o 600 zł. nie zapłaconego w terminie podatku i miał rację, bo jak kraść to miliony.
To tak nas na świecie widzą, że nawet znają cennik „polski” że ustawa kosztuje $3 miliony? Czyli ok. 9,3 miliona złotych?
Cytat:
Napisał pluto37
Mieciu!
Która ustawa? Kto przeforsował taka za 3 mln$ ustawę i kto
płacił?

To w miliony szły krętactwa Hofmana? Że kretacz i obleśny pijaczyna to wiedzieliśmy, ale, że wały kręcił na miliony to nie.
No proszę jak tu niby przez udawane „NIEZROZUMIENIE” potrafisz ładnie odwracać kota. Że Hofman i tak dalej. Hofman ustanawia uchwały? Nie ośmieszaj się zbyt czesto. Bardzo proszę.

No to może nie pamiętasz pluto o hazardowej? Nie masz przed oczami jak na konferencji wylewał Chlebowski wiadro potu? To „niewinny” tak się denerwuje?

A ustawę „smażyli” Miro, Zbycho. Miał dołączyć Grzechu—ale nie zdążył, bo sprawa wyszła. A to wszystko dla Rycha Sobiesiaka i jemu podobnych. Nie uważasz chyba że „za friko”? Nawet mniejsze „tuzy” jak Sawicka to powiedziała „że za friko palcem nie kiwnie”. No to dostała "wziątkę" jak chciała.

No ale ustawa przepadła, bo Tusk natychmiast zwolnił tego co to wykrył, czyli Kamińskiego. Nie moja rzecz domniemywać czy Tusk też miał mieć z tego „swoja działkę”. Na Sycylii i w USA to tacy dzielą się głównie z szefem.

A teraz dodatek o Hofmanie—miał do zapłacenia nie 600 zł jak podaje Mieciu –lecz podobno 1500 zł i zapłacił. A wcześniej sam zawiesił się w partii. I teraz jest w porządku.

Jego odpowiednik w PO, czyli Olszewski. Miał do zapłacenia więcej—bo też zapomniał o fiskusie-- 6000 zł. Czy zapłacił? Nie podano—ma ktoś do tego wiadomość [link?] a różnią się tym—że ten z PO nie miał ODWAGI , lub miał za dużo buty—aby sam opuścić PO chociaż do wyjaśnienia.

Teraz możecie porównać morale obydwóch.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47392  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 15:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Weź i przestań w ten piękny wiosenny dzień.
Oboje dobrze wiemy co prokuratura zrobi z tym kukułczym jajem. Spròbuje się go pozbyć, a jak nie znajdzie chętnego, to będzie w nieskończoność przeciągać badanie sprawy.
Skoro rozpirzenie WSI w stylu małego Kazia po dużym piwie skończyło się niczym,jak i ròwnież można bezkarnie przyjmować tzw "pożyczki", to i taki drobiazg jak zbiòrka do kapelusza ujdzie bezkarnie.
Mogliby go chociaż przebadać.

Hypatio!
Maly Kazio po dużym piwie to wiesz jak reaguje i nie trza mu tegoż psuć.
A co do reszty, to wiosna w przeddzień N.Roku jest takim samym wybrykiem Natury jak wyczyny Antosia M. w cywilizowanym [jakby nie było] społeczeństwie.
A czy ujdzie bezkarnie to się dowiemy. Z prokuratura może byc różnie, ale skarbówka jak do gardzieli się przyssie to kropli farby nie uroni.
No i zdaje się, że usmany też nie lubia kiedy im nierejestrowane dzieńgi ze system wyciekają. Mozemy byc jeszcze świadkami ciekawych przypadków z Antkiem w roli głównej w 2014
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47393  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 15:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Z niecierpliwością czekam na marathon wyborczy, zeby sprawdzić czy wyczyny tuzów partyjnych z PiSu, tych od Palikota, Gowina, PO czy PSl-u jakos wpłyną na zwyczaje wybrańców do władz różnych szczebli.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...#BoxSlotII3img

Warto wspomnieć, że ten elegancki korkociąg zapoczątkowało słynne SPIEPRZAJ DZIADU światowej sławy myśliciela znad Wisły.
No o tym nosorożcu mówił radny PSL do radnego z SLD?
http://fotus.pl/zdjecia/2013/12/27/nie_pieprz.jpg

A poniżej masz link do sklepiku A. Mleczki. Są tam koszulki z tym nadrukiem i kubki [35 zetów za 2 sztuki]. Gdybym znał tu niektórych userów adresy, to bym takich kilka kubeczków rozesłał pod choinkę. Z przyjemnością wielką.
http://sklep.mleczko.pl/pl/p/Album-O...-bez-sensu/141 sklepik Mleczki.

Spieprzaj dziadu--jak reporterzy czekali na Jarosława wychodzącego z narady partyjnej i z nimi specjalnie wyuczone pieski aby coś powiedzieć dla zdenerwowania Jarosława? Te pieski były też z TVN czy jakichś służb?
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47394  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 15:27
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Widzę że pisownia [ortografia] Komorowskiego się przyjmuje. Ale pozostaję w „ bulu i nadzieji” że nie u wszystkich.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47395  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 16:49
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

No to Komorowski podpisał ustawę [zabranie kasy] z OFE. Na konferencji przed chwilą wytłumaczono że to "dla zrównoważenia budżetu". Czyli ładnie ubrane w słówka--to co pisano przez cały rok. Normalnie--270 MILIARDÓW kusi. Dobrze chociaż że na razie [metoda cypryjska] nie będzie PO „równoważyć" z mojego konta.

Podano też że wniosek o zapytanie do TK jest przygotowywany, ale nie ma terminu przygotowania i posłania--jest dowolny. To samo dotyczy rozpatrzenia sprawy przez TK--termin nieograniczony.

To będzie jak z waloryzacją kwotową emerytur. Dokonano--TK uznał że niezgodnie--ale zwrotu [dopłaty] nie dostałem.

Teraz zabiorą z OFE--i nie jest ważne co powie kiedyś TK--kasy nie oddadzą. A jak zareagują na giełdzie i jak nas opiszą w zachodniej prasie? Od bolszewików?

Juz wcześniej wycofywano kasę z giełdy--przy mniejszych "pobraniach" z OFE. I złoty spadał.

Idę posłuchać co będzie teraz komentowane. Okazało się że to kradzież [dla budżetu] ale z uzasadnieniem. Ano takim że nawet próg ostrożnościowy w zadłużaniu—to już za mało. Po PO choćby potop? Tak to widać.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47396  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 18:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Hypatio!
Pewna jesteś, że to piwo, a nie skutki przejedzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47397  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 19:30
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Hypatio!
Pewna jesteś, że to piwo, a nie skutki przejedzenia?
Wersja o nadużywaniu środków odurzających też była już brana pod uwagę. Ja pamiętam.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47398  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 19:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Wersja o nadużywaniu środków odurzających też była już brana pod uwagę. Ja pamiętam.

też!
I tego się trzymajmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47399  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 20:59
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Dziś znów złożyłam niezapowiedzianą wizytę w telewizji wzajemnej adoracji. Jestem coraz bardziej zorientowana w ramówce i tematach jakim poświęcone są poszczególne programy. W zasadzie to są trzy główne tematy, którymi wybitni i niezależni dziennikarze się zajmują,a więc :

a/. Ruskie nas skrzywdzili i krzywdzą!
b/. Szwaby nas skrzywdzili i krzywdzą!
c/. Tusk nas skrzywdził,krzywdzi i krzywdził będzie!

Tak nam dopomóż Bóg !


Ups! Jeszcze jeden temacik.
Dziennikarze - wszyscy dziennikarze polscy z wyjątkiem tych zasiadających w studio TWA, to ponoć łobuzy,zdrajcy i amatorszczyzna.

Przyjmuję zakłady. Jeśli ktoś sobie kliknie na kanał tvrepublika,któryś z powyższych tematów, będzie na warsztacie dziennikarskim.



Wow!
Doniesienia z ostatniej chwili.
Odwołuję wszystko co powyżej.
Właśnie zaczyna się ostra polemika pomiędzy Fedyszak - Radziejowską,a Piotrem Glińskim. Prowadząca Joanna Lichocka.
Oj, będzie się działo.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 27-12-2013 o 21:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47400  
Nieprzeczytane 27-12-2013, 21:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Hypatio!
na mnie nie licz.
Jak widze listę sygnujacych tą najbardziej polską z telewizji preparowaną przez arcypolskich redachtorów, to z niezrozumiałych dla mnie powodów rodzi się we mnie...... antyazjata.
Będziesz musiała podjąć się tego trudu samotnie, choć wydaje mi się że jakies grono wyznawców tych arcynarodowych wartości sie też znajdzie by wespół w zespół to znojne brzemie nieść.

Z Glińskim?
Dopiero co był we Faktach po Faktach. Mnoży sie premier z kapelucha jak królik
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.