menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5241  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 08:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Kolorowe rewolucje - część 1 | dr Leszek Sykulski (15.16 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=WhKp3A6-QrY&t=663s





Akademia Geopolityki - dr Leszek Sykulski


Akademia Geopolityki - platforma edukacyjna - zapraszamy do rejestracji: https://geopolityka.edu.pl/
Wsparcie projektu - Zrzutka: https://zrzutka.pl/8p2g3j
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hoste...=G64GJN3FRSHSG


To wygląda na zwykłe sutenerstwo i płatne kuplerstwo.
Inaczej mówiąc naganiacz musi dorabiać i żyć z procentu od nagonionych na denty interes niewiadomej proweniencji.

Były numery na wnuczka, policjanta i różne podobne piramidy finansowe. I tak działalność "AKADEMICKA " na to wygląda.
W końcu wyłudzanie szmalu NA AKADEMIKA to jakis dość oryginalny numer jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5242  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 09:59
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Masz szansę i spróbuj .Nie jest to prawda że tego nie dokonasz , to początek roku 2023 , przed nami 264 dni..

Popraw te liczby Wacławie, abyś niesłusznie o grabież 100 dni podejrzany nie został, a szansa na próbę mogłaby nie zdążyć się zrealizować.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5243  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 10:20
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Kolorowe rewolucje - część 2 | dr Leszek Sykulski ( 15.34 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=Typil0kGbkU



Akademia Geopolityki - platforma edukacyjna - zapraszamy do rejestracji: https://geopolityka.edu.pl/
Wsparcie projektu - Zrzutka: https://zrzutka.pl/8p2g3j
PayPal: https://www.paypal.com/donate/?hoste...=G64GJN3FRSHSG
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5244  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 10:43
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Odpadam.
Za trudne.
Ja i mikroskop?

A Galileusz był Polakiem?
Może chociaż z lewego łoża?
Lilu, sprawdzałem, ale nikłe są szanse na przypisanie mu polactwa.
Dla mnie natomiast najwyższą Jego wartością (pomijając naukowe) stało się
pośmiertne wyzwanie rzucone potomnym w postaci odważnego symbolu,
który dzisiaj odczytany byłby jako standardowy „Fuck”.
Chodzi tu o jego środkowy palec, który odcięto od dłoni i stoi w pozycji wyprostowanej, przechowywany we włoskim Museo di Storia della Scienza.
Tak jakoś ładnie nawiązuje to do Przypisywanych mu słów „A jednak się kręci”.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5245  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 11:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Po co te nerwy Wacławie?
Widocznie Twoje towarzystwo jest znacznie bardziej atrakcyjne dla naszego wieloletniego kolegi, niż towarzystwo wątkowej. przyjaciółki Amelii.
Mnie to kompletnie nie dziwi.
Taaaaki zieeeeeew jednak dajr impuls do szukania wrażeń gdzie indziej. Oczywiście, jeśli się nie ma nic do roboty.

Mnie na razie interesuje tylko jeden temat zamilczany przez media głównego nurtu, a mianowicie powolne wpychanie nas w wojnę.

Frat, uściski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5246  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 11:51
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
Lila Napisała - Mnie na razie interesuje tylko jeden temat zamilczany przez media głównego nurtu, a mianowicie powolne wpychanie nas w wojnę.
Masz zupełną rację , dziwi mnie brak reakcji społeczeństwa .Ukraińska rakieta zabiła dwóch naszych obywateli na terenie Polski a sprawę zamieciono pod dywan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5247  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 11:59
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Kolorowe rewolucje - część 3 | dr Leszek Sykulski ( 10.47 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=565_T8MZ3M0


@AkademiaGeopolityki - zapraszamy do rejestracji na stronie Akademii (geopolityka.edu.pl).
Wsparcie Akademii Geopolityki: geopolityka.edu.pl/wsparcie


Kolorowe rewolucje - część 4 | dr Leszek Sykulski ( 9.53 min. )
https://www.youtube.com/watch?v=hltpLSx4JhA




Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 02-01-2023 o 12:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5248  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 14:47
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Geopolityczny Kalejdoskop Roku 2022 | Odc. 631 - dr Leszek Sykulski
https://www.youtube.com/watch?v=mrcSmvL09KE


Leszek Sykulski

Jakie wydarzenia w minionym roku były warte uwadze o tym Leszek Sykulski w swoim post-kaście .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5249  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 17:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Nie ma to jak zabawa kosztem innych, która tylko zainteresowanemu wydaje się dowcipna.
Jakie to jednak... jakby to nazwać?.. starcze. Mnie się kojarzy z plamami na rękach, luźną sztuczną szczęką i podagrą.
Bez urazy nie odpowiadam za swoje skojarzenia.

....

A tymczasem premier zapowiada stanowczą reakcję w sprawie kultu bandziora i mordercy Polaków, który przenosi się już na terytorium Polski.

Ktoś w to wierzy? W tę reakcję?
Bo ja nie.
Ale wszystko dzieje się po coś. Nawet najbardziej litościwym Polakom otwierają się oczy.

PS. I pomyśleć ,że z Wacławem rzadko kiedy się zgadzam,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5250  
Nieprzeczytane 02-01-2023, 17:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Geopolityczny Kalejdoskop Roku 2022 | Odc. 631 - dr Leszek Sykulski
https://www.youtube.com/watch?v=mrcSmvL09KE


Leszek Sykulski

Jakie wydarzenia w minionym roku były warte uwadze o tym Leszek Sykulski w swoim post-kaście .

Chyba w podcaście Wacławie.
Odkąd zainstalowałam Android Auto, zdarza mi się słuchać.
Ale w żadnym wypadku nie politycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5251  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 10:35
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Lilu ja korzystam słuchając Sykulskiego z komputera stacjonarnego ty z smartfonu . Dzisiaj próbowałem otworzyć link https://www.youtube.com/watch?v=mrcSmvL09KE i mi się to udało.

Dzisiaj umieszczam na twoim forum wykład Teoria walki informacyjnej - część 1 | dr Leszek Sykulski ( 1:30:35: ) , spróbuj czy się otworzy ?
Natomiast dr Leszek Sykulski , to co słyszę w podcastach, słuchając różnych złotoustych dziennikarzy z lewa do prawa , ale trzymających się głównego nurtu , zaczyna się lekkie podgryzanie Sykulskiego i przypinanie łatek . Chcą pewnie by się uspokoił , zaczął robić tak jak wszyscy usłużni z prawa , lewa i centrum - chodzi pewnie o politykę wschodnią i stosunek do USA .

Lilu przecież ty jedna , głośno na tym forum masz inne zdanie na temat Ukrainy i to poruszasz , reszta cicho siedzi i tematu boi się dotknąć. Oni nic o nacjonalizmie ukraińskim nie chcą wiedzieć , lepiej tego nie komentować , przypomnij sobie PRL i sprawy Katynia . Powtórka z rozrywki , tacy jesteśmy ,ukształtowani za młodu przez system . A w sprawach społecznych to " stanie pod ścianą i nie wychylanie się " . Bycie biernym a nie czynnym uczestnikiem życia społecznego , inne jest młode pokolenie .

Lilu spróbuję przez kilka dni zainteresować seniorów na twoim wątku QUO VADIS POLSKO - XXX cz.co z tą Polską teorią walki informacyjnej , zobaczymy czy jest tym tematem jakieś zainteresowanie .

Teoria walki informacyjnej - część 1 | dr Leszek Sykulski ( 1:30:35: )
https://www.youtube.com/watch?v=ei6bQQRSPJA
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5252  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 13:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

piękne słowa ....szczerego demokraty.
W tym o MIŁOŚCI.

Cytat:
"Z głębokim smutkiem przyjąłem tragiczną wiadomość o śmierci papieża emeryta Benedykta XVI.

Jego Świątobliwość poświęcił swoje życie służbie dobroci, pokojowi, sprawiedliwości i miłości"
– brzmi komunikat opublikowany przez służby prasowe białoruskiego przywódcy.

I te słowa o dobroci i miłości powinny trafiać do różnych kabalarzy, naciagaczy i prestidigitatorów mamiących maluczkich.

Skoro Łukaszenka potrafi tak szczerze o miłości, to inni powinni też podążać ta drogą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5253  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 13:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Co do kształcenia przez system, to powiem krótko, że jednych kształtował system, a innych tata z mamą i rodziną, mądrzy znajomi i nauczyciele + środowisko w jakim mieli okazję przebywać.
A innych ZMP i in organizacje społecznie systemowi użyteczne.

Taka jest prawda czasu i ekranu....

A to prowadzi do współczesnego obrazu pt DOKĄD ZMIERZASZ POLSKO i .....dlaczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5254  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 14:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Lilu ja korzystam słuchając Sykulskiego z komputera stacjonarnego ty z smartfonu . Dzisiaj próbowałem otworzyć link https://www.youtube.com/watch?v=mrcSmvL09KE i mi się to udało.

Dzisiaj umieszczam na twoim forum wykład Teoria walki informacyjnej - część 1 | dr Leszek Sykulski ( 1:30:35: ) , spróbuj czy się otworzy ?
Natomiast dr Leszek Sykulski , to co słyszę w podcastach, słuchając różnych złotoustych dziennikarzy z lewa do prawa , ale trzymających się głównego nurtu , zaczyna się lekkie podgryzanie Sykulskiego i przypinanie łatek . Chcą pewnie by się uspokoił , zaczął robić tak jak wszyscy usłużni z prawa , lewa i centrum - chodzi pewnie o politykę wschodnią i stosunek do USA .

Lilu przecież ty jedna , głośno na tym forum masz inne zdanie na temat Ukrainy i to poruszasz , reszta cicho siedzi i tematu boi się dotknąć. Oni nic o nacjonalizmie ukraińskim nie chcą wiedzieć , lepiej tego nie komentować , przypomnij sobie PRL i sprawy Katynia . Powtórka z rozrywki , tacy jesteśmy ,ukształtowani za młodu przez system . A w sprawach społecznych to " stanie pod ścianą i nie wychylanie się " . Bycie biernym a nie czynnym uczestnikiem życia społecznego , inne jest młode pokolenie .

Lilu spróbuję przez kilka dni zainteresować seniorów na twoim wątku QUO VADIS POLSKO - XXX cz.co z tą Polską teorią walki informacyjnej , zobaczymy czy jest tym tematem jakieś zainteresowanie .

Teoria walki informacyjnej - część 1 | dr Leszek Sykulski ( 1:30:35: )
https://www.youtube.com/watch?v=ei6bQQRSPJA

Wacławie, mieć inne zdanie to moja specjalność od lat.
Natomiast mam takie gorzkie poczucie, że to moje zdanie niebawem zacznie podzielać ogół. Wiele bym dała aby tak nie było, ale już widzę w jakim kierunku to idzie.

Jeżeli kraj ,moja Ojczyzna, nie szanuje siebie, niech nie oczekuje szacunku od narodu bez korzeni i bez elit.
Niech służy na dwóch łapkach i płaci im w nieskończoność.
A w podzięce dostaną śliną po oczach, tak jak 1 stycznia gdy świętowano urodziny cwela, kata moich rodaków.
A na tym nie koniec.

Co gorsza , jedyne światło w tunelu jakie ja widzę obecnie, to światło pociągu nadjeżdżającego ze wschodu z flagą czerwono-czarną.
Przecież mer Lwowa powiedział wyraźnie ,że na ideologii Bandery i Szuchewycza wychowało się całe nowe ukraińskie pokolenie.
Więc niech to pokolenie spieprza walczyć z kacapami bo tak na razie to my szykujemy się do wojny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5255  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 15:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Wspaniały europejczyk i jeszcze lepszy chrześcijanin rzecze:

Cytat:
Generalnie uważam, że z tą karą śmierci należałoby przemyśleć i nie postępować pochopnie tak jak współczesny świat, żeby szybko ją wyeliminować. Oczywiście ona za najcięższe przestępstwa, moim zdaniem, powinna być dopuszczalna – powiedział Morawiecki.

Ocenił, że wyeliminowanie kary śmierci to był "przedwczesny wynalazek lat 90., czy wcześniejszych". – W tym względzie nie zgadzam się akurat z nauką Kościoła, bo jestem zwolennikiem kary śmierci, ale jej nie mamy – dodał.

to on chyba hipochondryk, chiromanta, hipokryta i kuglarz religijny tak jak różne inne partyjne vibratory znane redakcji.

Tow. Bierut też uczestniczył w procesjach i chrztach a potem podpisywał wyroki.

No i wiceKaczyński w partii odwołującej się do wartości chrześcijańskich co nie zna przykazań to chyba ewenement przyrodniczy
Qurde! Dokąd dążysz POLSKO???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5256  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 16:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
TVP wraz z Prawem i Sprawiedliwością przyjęło zaskakującą narrację wobec tęczowej opaski Williama Adamsa. – PiS jest partią pełną tolerancji – skomentował na gorąco Mateusz Morawiecki.

Postawa premiera wywołała lawinę krytyki, którą polityka Prawa i Sprawiedliwości niezmiennie raczą liderzy Solidarnej Polski. Beata Kempa nazwała szefa rządu "banksterem". "Jeżeli chcecie zamienić flagę biało-czerwoną na tęczową, to proszę bardzo" – skwitowała.

O krok dalej poszedł Janusz Kowalski. Wiceminister rolnictwa od wtorkowego poranka opublikował serię wpisów na Twitterze. "Akceptacja lewicowej linii obecnych władz TVP, które z premedytacją zakontraktowały gwiazdeczkę z USA do promocji tęczowej opresyjnej agendy całkowicie sprzecznej z linią aksjologiczną prawicy, doprowadzi do eksplozji takich manifestacji" – czytamy.

No to teraz po oświadczeniu Morawieckiego każdy prof. doktor, a nawet zwykły drogowy magister odda głos we wyborach na PiS i Morawieckiego.
I nikt nie wmówi im ze białe jest białe.


W końcu to partia pełna TOLERANCJI.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5257  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 17:46
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wacławie, mieć inne zdanie to moja specjalność od lat.
Natomiast mam takie gorzkie poczucie, że to moje zdanie niebawem zacznie podzielać ogół. Wiele bym dała aby tak nie było, ale już widzę w jakim kierunku to idzie.

Jeżeli kraj ,moja Ojczyzna, nie szanuje siebie, niech nie oczekuje szacunku od narodu bez korzeni i bez elit.
Niech służy na dwóch łapkach i płaci im w nieskończoność.
A w podzięce dostaną śliną po oczach, tak jak 1 stycznia gdy świętowano urodziny cwela, kata moich rodaków.
A na tym nie koniec.

Co gorsza , jedyne światło w tunelu jakie ja widzę obecnie, to światło pociągu nadjeżdżającego ze wschodu z flagą czerwono-czarną.
Przecież mer Lwowa powiedział wyraźnie ,że na ideologii Bandery i Szuchewycza wychowało się całe nowe ukraińskie pokolenie.
Więc niech to pokolenie spieprza walczyć z kacapami bo tak na razie to my szykujemy się do wojny.
Lilu to co obecnie oglądamy w mediach to wszystko związane jest z kampanią wyborczą i walką o elektorat . Z badań pewnie wynika że twoje czy moje poglądy nie są dominujące .Wpływ mają wyborcy których jest większość. O czym dyskutuje większość wyznawców KO ?? wchodzisz na wątek : " A To Polska Właśnie " to wyraźnie widać .

Podziały jakie wprowadzono wśród elektoratu doprowadzono do tego , że obecnie kto ma inne poglądy od wyznawców jedynie słusznej doktryny , jest przez nich tępiony i pomawiany . W najlepszym wypadku ignorowany. Ignorancja jest formą ostracyzmu , a osoba ignorowana przeżywa katusze i czeka by ktoś coś napisał by się do sprawy odnieść. To wiedza psychologiczna , zaliczyłem kurs na Copernicus Coliege polecam .

To co w wcześniejszym poście pisałem , na temat mentalności jaką nam zaszczepiono w PRL odbija się czkawką w III RP , pisał na ten temat Andrzej Leon Sowa . Też polecam jego książki .Ale na naszym SC wielu nie przepada za elitami w dosłownym tego słowa zrozumieniu .


Jutro umieszczę drugi wykład z " Teoria walki informacyjnej ", powinien bardziej się podobać , bo staram się wcześniej znajomym wysłać by się przed upublicznieniem na QUO VADIS POLSKO - XXX cz. , mogli się moi znajomi wypowiedzieć . Pozdrawiam do jutra .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5258  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 18:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Zaraz katusze.

Mnie ignorują od lat, ale chyba jasne dlaczego?
Na atak odpowiadam tak, że bambosze gniją. Zresztą sam wiesz jaka może być dyskusja?
Sama założycielka zniknęła jak sen srebrny Salomei, wstydząc się uczestnictwa.
Ignorowanie to najlepsze co może cię tu spotkać Wacławie, bo zbyt wytężona uwaga skupiona na czyjejś osobie
skutkuje tym, którego ślady tu widać.

Niemniej próbować trzeba.
Każdy ma prawo przedstawić własne zdanie ale na dyskusję nie należy liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5259  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 18:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 012
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Wspaniały europejczyk i jeszcze lepszy chrześcijanin rzecze:



to on chyba hipochondryk, chiromanta, hipokryta i kuglarz religijny tak jak różne inne partyjne vibratory znane redakcji.

Tow. Bierut też uczestniczył w procesjach i chrztach a potem podpisywał wyroki.

No i wiceKaczyński w partii odwołującej się do wartości chrześcijańskich co nie zna przykazań to chyba ewenement przyrodniczy
Qurde! Dokąd dążysz POLSKO???

A cóż cię to tak dziwi?
Uważam, że ten co obdarł studentkę ze skóry, lub ten drugi kanibal, nie powinni mieć prawa do życia.
https://gazeta.policja.pl/997/archiw...zoliborza.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5260  
Nieprzeczytane 03-01-2023, 19:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Dokąd zmierzasz Polsko????
Skoro najważniejsze władze bezczelnie kłamią?
Premier że jest prawowierny chrześcijanin klęczący i tańczający u wielebnego Rydzyka i dlatego ma w ..... przykazanie NIE ZABIJAJ!
I nie mów fałszywego świadectwa a potem wraz z Obajtkiem

Cytat:
Właściciel sieci stacji paliw z północnej Polski twierdzi, że już w listopadzie Orlen mógł znacząco zawyżać hurtowe ceny paliw. - To wtedy w Niemczech zrobiło się zaskakująco tanio. Kierowcy na międzynarodowych trasach mieli zakaz tankowania dużych ilości paliwa w Polsce - tłumaczy przedsiębiorca w rozmowie z WP.

To najnowsza odsłona burzy w sprawie noworocznych "cudów" cenowych na stacjach paliw w Polsce.


to może tylko specjalista psychoanalityk, albo psychiatra wyjaśnić.
I jest nadzieja że to nastąpi.

W końcu jak mawiał jeden profesor mniemanologii po dokształcie w akademickiej piwnicy u palacza marychy...
Sen wiara -bóg wiara.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.