menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 21-01-2009, 23:59
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Dzisiaj kiepsko tylko ten zrobiłam

  #22  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 00:11
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Sanna -Aniu Fotomanisc > są tam 3 Filtry zmieniają obrazki na inne kolory
szykuje się kolory bardzo fajnie np masz brzydki widok zamienisz na różne kolory jakie lubisz post. 19.
obrazek ten ostatni robiłam tym filtrem.
VMDistrorition tła w głębi post 17.
Nie są to jakieś filtry byle co, suwaczki polecam.
  #23  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 05:54
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 753
Domyślnie

Witajcie...
Dzisiaj zaczynamy... nie, nic nie zaczynamy. Jak bedziecie czuly potrzebe poznania czegos nowego, to powiecie.

...

Milego dnia wam zycze...
  #24  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 08:30
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Witajcie...jak z rana rzuciłam sie na te słodkości Nektarynki,ruszyć sie nie mogę a co dopiero pomyśleć...wkleje taki se obrazeczek...dla poprawy humoru...klejenie tylko...pozdrawiam...
zapomnialam zapytac...czy działa Wam plugin :flaming plear? chciałam dać misiowi wiecej wody...nie dziala...jakies karteczki wyskakuja i nie wiem co jest...
  #25  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 08:53
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 753
Domyślnie

Witaj Tamoro, moj tez sie buntuje, to koniec miesiecznej "proby". Mowie o Flaming Plear.
A poniewz mozna zrobic wode innymi, no to moze go juz nie bede sciagac?... ale nie wiem. Trzeba go zlikwidowac i znowu zainstalowac.

...

... ten zrobilam wczoraj, poczekal sobie do teraz...
Mam jeszcze jeden, tuto Edith, rozne nowosci w poslugiwaniu sie filtrami, w celu stworzenia tla... Bardzo interesujace. Pokaze pozniej...
  #26  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 09:07
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Iluzjo...graficzka...mistrzowska,ciekawy jest pomysł Evi ,zeby zadać jakąś pracę wg tuto,od najprostrzej do......i bedziemy starały sie robić,ewentualne błędy można tutaj na forum skorygować...ten sposób nauki wydaje mi sie najlepszy.Iluzjo pomyśl o tym bo chyba na Tobie spocznie obowiązek wytlumaczenia co i jak.Jestem jak najbardziej za...
  #27  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 09:18
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Tamora- Małgosiu plugin o który pytasz u mnie nie działał, usunęłam go, nie cały tylko tą wodę pobrałam dzisiaj nowy z tej strony działa, pobierz Flood
może uda się prostym sposobem włóż ręcznie i zastąp stary nowym od razu pobierz bez szukania pamiętaj tylko Flood.
http://74.125.43.100/translate_c?hl=pl&sl=fr&u=http://www.flamingpear.com/download.html&prev=/search%3Fq%3Dhttp://joellebarn.ifrance.com/filtres.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg&usg=ALkJrhixig5q3xPQmJ 0BN8jQkWzguFuVeQ#goodies
  #28  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 09:28
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Dzisiaj mam wodę, nie miałam już.Obrazek zanurzony Irenko czy poznajesz.
  #29  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 09:44
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 753
Domyślnie

Witaj Jasiu... pomalutku sie schodzimy.
Nie ma problemu, moge cos przygotowac, poslugujecie sie filtrami, a nawet jek nie znacie jakiegos narzedzia, to wlasnie moglybyscie sie nauczyc. I oczywiscie, napisac potem co wam sprawialo trudnosc. Tak jest na Forumach francuskich. Dam wam zaraz link do takiego i zobaczycie jak to wyglada. Ja juz dawno to chcialam zrobic, ale wiem po sobie, jak trudno jest robic czasem, wedlog tuto.
Nawet dzisiaj, pomylilam sie, i musialam wracac, a bylo to w momencie jak mialam pracowac na warstwie z kobieta, pracowalam, ale jej wczesniej nie duplokowalam, i jak popatrzylam na zrzut, okazalo sie ze mi brakowalo jednej warstwy. Wrocilam, zduplikowalam, zrobilam co mialam zrobic... i wyszlo.

...

To tuto zawieralo bardzo duzo polecen dotyczacych filtrow. A to wszstko po to, zeby zrobic fantastyczne tlo!
Potem tylko cos nowego, gdy pracowalam na drugiej warstwie z kobieta. Wlasnie bylo klejenie "zaznaczeniem" potem to co wam pokazywalam po prawej, klejenie specjalne: w tym wypadku; inkrustacja.
Edith jest duzej klasy techniczka, tyle nowosci co u niej, nie mialam u nikogo.

...
  #30  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:01
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 753
Domyślnie

To jest strona, na ktorej "Papy" wytlumaczyl jak sie wycina obrazki i robi "tube"... spotkacie tam nawet Lydie, i jej wyciecie. Ale to na drugiej stronie. Wejdzcie na pierwsza, tylko po to zeby zobaczyc jak to wyglada.
Potem na druga... to zobaczycie ciag dalszy. To jest Forum fantastyczne...
http://www.planetforums.fr/forumsp/i...pic=19814&st=7

http://www.planetforums.fr/forumsp/i...ic=19814&st=14
To jest druga strona, Lidia wyciela bardzo trudny obrazek i napisala, ze to nie jest zrobione tak jak powinno byc, bo to trudny obrazek. Zobaczcie... warto.
Ten przyrzad do wycinania, niestety jest platny, nie bardzo drogi, ale nie moglam sie tam zapisac, bo wszystko jest po angielsku. Czekam na lekcje informatyki, to mi ktos pomoze...
  #31  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:10
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaśka 46
Tamora- Małgosiu plugin o który pytasz u mnie nie działał, usunęłam go, nie cały tylko tą wodę pobrałam dzisiaj nowy z tej strony działa, pobierz Flood
może uda się prostym sposobem włóż ręcznie i zastąp stary nowym od razu pobierz bez szukania pamiętaj tylko Flood.
http://74.125.43.100/translate_c?hl=pl&sl=fr&u=http://www.flamingpear.com/download.html&prev=/search%3Fq%3Dhttp://joellebarn.ifrance.com/filtres.htm%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg&usg=ALkJrhixig5q3xPQmJ 0BN8jQkWzguFuVeQ#goodies
Jasiu...sciagnęłam...ale nie dziala...
  #32  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:13
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Iluzjo...Twoje grafiki są poza konkurencją...ale mnie chodziło od najłatwiejszych...pzrecież nie rzucę się od razu na głeboką wode...bo utone...hahah
  #33  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:21
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Bylam Iluzjo na podanych przez Ciebie stronach...ale dla mnie to chinszczyzna nawet po przetłumaczeniu...nic z tego nie wiem...trzeba się było w szkole języków uczyć...
  #34  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:26
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

WITAM dZIEWCZYNY 1nIE MUSICIE DODATKOWEGO fILTRA DO WODY SCIAGAC ,macie w stalych fitrach (w programie PFS)Filtry/odbicie w jeziorze albo napewno macie Filtr Redfield _Water Ripples .
Zobaczcie jak wyglada ?
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #35  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:34
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Nektarynko Dziekuje za poczestunek same pysznosci !Piekne wasze pracki , Iluzja naturalnie po mistrzowsku.Na Dzien Dobry wklejam wam moje ulubione kwiaty ten tuto tlumacze i jezeli macie ochote mozecie sprobowac.Napisze wszyskie filtry i przesle potrzebne obrazki.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #36  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:55
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 753
Domyślnie

Tamoro, mnie chodzilo tylko, zebyscie zobaczyly, jak wyglada watek w ktorym ktos "uczy" a reszta robi te rzeczy i pisze jak mu sie udawalo. Nic wiecej.
Jak cos przygotuje, to zamieszcze, kto bedzie chcial, zrobi i napisze czy bylo latwe, czy nie i dlaczego.
Gdzie bralas ten "do wody"?...
Wez na mojej stronie, co wam juz parokrotnie dawalam, po zlikwidowaniu poprzedniego. Inaczej nie bedzie dzialal.

Evi, dziekujemy za rade, ale my juz to wszystko wiemy. Po prostu, ten pluginek do wody jest naprawde niezly.
ps: to jest moj 100 obraze w tym roku + kilka witrazy...
...

Jak widzicie u mnie jeszcze dziala, ale jest jakis, nawet chyba dwa, ze nie dzialaja, wyswietla sie napis i oni rzadaja chyba zapisania sie i kupienia tego pluginka. Zatraz sprawdze wszystkie i jak da sie jakies wywalic, to to zrobie...
  #37  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 10:58
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

to jest ten obrazek , ktory sprbujemy zrobic.Nie jest trudny jest na podstawie PSP ale ja go zrobilam PFs i mozna tez PF bez problemu.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #38  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 11:17
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Poczytam zaraz wasze posty,chciałam odnieść się do tych pluginów jeszcze
ten obrazek oczywiście chodzi mi o ramki zrobiłam na Photo Swizzle dzisiaj go zainstalowałam ponieważ go miałam i już nie działał tamtego nie likwidowałam bo za długo szukać zastąpiłam jeden na drugi,czemu u mnie działa dowód te ramki, tło pobrałam z moich obrazków.
  #39  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 11:22
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Doczytałam się również,że te pluginy są obecnie darmowe,
daję wam dowody w obrazkach że u mnie są czynne
a nie działały.
  #40  
Nieprzeczytane 22-01-2009, 11:22
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Lasna rmka Jasiu.Nie wiedzialam ze juz te fitry macie , napewno juz macie wszyskie ,hi! hi! Ja tez mam pare wiec sie chetnie podziele nie ma sprawy.
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02
...Nasza grafika -obrazki ..cz. III tar-ninka Hobby, pasje 502 13-12-2008 20:27
...Nasza grafika...obrazki - cz. II tar-ninka Hobby, pasje 506 22-11-2008 19:39
Nasza grafika ...obrazki tar-ninka Hobby, pasje 503 23-10-2008 11:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.