menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #71961  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 13:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nie trzeba daleko szukać. Tutaj są tacy co robili komunijne zdjęcia swoim znajomym i dostarczali do MO (Służby Bezpieczeństwa) w latach 60-tych. I to nie resortowe dzieci tylko "społecznie" za "ogryzek".

No proszę, jakie masz znajomości.
Slumsy łączą proletariat. Takie było założenie mocodawców,
stąd te ataki na wille za płotami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71962  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 13:44
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Andrzej Duda jednak pracuje

Cytat:
Obowiązki polityczne nie przeszkodziły jednak Dudzie dorabiać w czasie bezpłatnego urlopu w prywatnej Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. Według rankingu "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej" z 2012 r. była ona na ostatnim, 93. miejscu wśród uczelni niepublicznych. Potem nie była już notowana.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17941563,...#ixzz3aaGBUt5J

Cytat:
To honor i zaszczyt pracować na Wydziale Prawa UJ. Dobrze jest się tym pochwalić - mówił prof. Zimmermann.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17941563,...#ixzz3aaGn8vC4
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71963  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 13:44
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A przed kim Ty się tłumaczysz. Mnie przekonywać nie musisz a nieprzekonanych i tak nie przekonasz. Poza tym to pewnie fałszywe dane z GW.
W Belgii wygrał Prez. Komorowski pewnie dlatego, że tam kiedyś Gierek pracował i znają Polaków.
Jarek,ale to jest niespełna 200 tys. uprawnionych poza granicami,a wspomnij co tu było wypisywane.?!
Polonia wie,Polonia chce,Polonia nie chce,Polonia to potęga,drżyjcie,bo my poza granicami więcej wiemy,więcej widzimy ,rozumiemy i urządzimy wam Polskę,bo mamy prawo. A kto dał prawo aby wypowiadać się w imieniu Polonii? Tragifarsa !
To nieustanne przekręcanie faktów i na ich podstawie wygłaszanie tyrad ex catedra ,choć w każdym temacie wyziera ignorancja,jest po prostu nieznośnie bezczelne,nie sądzisz?
Nigdy nie mam za złe nikomu jego poglądów,choćby najbardziej dziwacznych,pod warunkiem ,że nie odwołują się do kłamstwa,oszczerstwa i pomówienia ! Fakty wyssane z palca ,będę zwalczać konsekwentnie.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71964  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 13:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

No właśnie droga Hypatio, aproposik do pomówienia
także twojego.

Cytat:
Moja córka nie jest politykiem, nie ma jeszcze skończonych 20 lat, jest na I roku studiów. (…) Od lutego pojawiały się na Twitterze informacje, że to profil fałszywy. Córka wystosowała w tej sprawie pismo do Twittera już wcześniej. Ale ta informacja, że ten profil jest fałszywy była powszechnie znana – ludzie zainteresowani polityką o tym wiedzieli, bo pisano o tym na Twitterze wielokrotnie. Sytuacja, w której dziennikarz w programie uderza w moje dziecko jest trudna do zniesienia. Jest mi ogromnie przykro z tego powodu – nie pozwolę traktować w ten sposób mojej rodziny, nawet jeżeli jestem politykiem.
Bo nawet rodzina polityka nie zasługuje na takie zachowanie – jestem przyjąć każdy atak na mnie, ale nie jestem w stanie przyjąć ataku na moją córkę i na rodzinę mojej żony, czego tygodnik na którego czele pan Lis już się dopuszczał w tej
kampanii..

Jeśli mają choć cień honoru i są w najmniejszym stopniu uczciwymi mężczyznami, to przeproszą moją córkę w telewizji, w porze takiej samej oglądalności – jaka była wczoraj podczas emisji tego programu

Honor? Czy kałmuckie potomstwo ma honor?
Wie czym to się je?
Może warząchwią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71965  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 13:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jarek,ale to jest niespełna 200 tys. uprawnionych poza granicami,a wspomnij co tu było wypisywane.?!
Polonia wie,Polonia chce,Polonia nie chce,Polonia to potęga,drżyjcie,bo my poza granicami więcej wiemy,więcej widzimy ,rozumiemy i urządzimy wam Polskę,bo mamy prawo. A kto dał prawo aby wypowiadać się w imieniu Polonii? Tragifarsa !
To nieustanne przekręcanie faktów i na ich podstawie wygłaszanie tyrad ex catedra ,choć w każdym temacie wyziera ignorancja,jest po prostu nieznośnie bezczelne,nie sądzisz?
Nigdy nie mam za złe nikomu jego poglądów,choćby najbardziej dziwacznych,pod warunkiem ,że nie odwołują się do kłamstwa,oszczerstwa i pomówienia ! Fakty wyssane z palca ,będę zwalczać konsekwentnie.
Polonia nas obserwuje z dronów, i nie wierz, że nie czytają GW. Czytają z niezdrowymi wypiekami, "a potem wiesz, zaszedł księżyc, ona też". Potem komentują na odwrót jak w lustrze. A lustro tylko pojedyńcze rzeczy dobrze pokazuje.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71966  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:28
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Faktycznie,trzeba być małym pikusiem ,aby wypisywać nieustannie dyrdymały !
I gdzie te miliony,że już nie wsponę o rzekomych aż 30 000 000 o których była tu wielokrotnie mowa przed I turą? !
Czytanie umieszczanych tu nieraz bredni staje się coraz trudniejsze,polemikę już dawno uznałam za stratę czasu,jednak nie potrafię być obojętna na zakłamywanie rzeczywistości !

Kolezanko lub kolego...kto wie co siedzi "za plotem"....wez na luz. Macie wyrazny klopot z odczytywaniem w jezyku polskim. Kto mowil o 30 milionach emigrantow, ktorzy glosowali w I turze. Poza Polska zyje +/- 30 milionow Polakow z prawem do glosowania. Dokladna liczba nie jest wiadoma. Polskie placowki dyplomatyczne nie posiadaja rejestru polskich obywateli zyjacych poza granicami. Popularnie mowiac - olewaja ich, dbajac o swoja prywate i wygodny stolek. Od czasu komuny nie wiele sie zmienilo w tej dziedzinie.

Glosuja ci co maja na to ochote i czuja, ze powinni glosowac.
Zadam pytanie dla specow roznego rodzaju plci zenskiej i meskiej: ilu wedlug was zyje w Polsce Polakow...ilu z nich ma prawo wyborcze...ilu z nich glosowalo w I turze prezydenckich wyborow 2015. Zadne statystyki - cyfry. Jak ktos nie wie co to jest cyfra po polsku - klik w Mr.Googla.

Polonia to duzy potencjonalnie wyborca i jakby chcieli wszyscy glosowac - napewno bylyby klopoty, bo ich poglady sa z pewnoscia bardziej trafne. Wiem, ze tego boja sie niektorzy politycy w Polsce. Mozna przetlumaczyc maja gacie pelne ...... kiedy odwiedzaja niektore kraje. Doskonalym przykladem jest Ameryka, gdzie rowno, bez kompleksow wygwizdano obecnego Prezydenta. Najlepszy dowod, ze na niego nie glosowali.

Czytanie bredni i majakow niektorych tu piszacych "pikusiow" pan/panow, macenie w kaluzy, proba robienia wody z mozgu...o obelgach i prostactwie juz nie wspomne - jest poprostu smieszna. Strata czasu na dyskusje. Nie to IQ.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71967  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
donosili też, ze ktoś słucha niewłaściwego radia, czy wykonuje destylaty

Niejaki Ziobro - kumpel Dudy -już na studiach kapował chłopaków jak zapalili skręta.
Tak, że czym skorupka .....tym na staość trąci.
Sam Duda też dzielnie kapował jakiego starostę z Podkarpacia co skończyło się sądowym wyrokiem.

A tak spójrz dookoła jak kapustą wionie od prześwietlaczy życiorysów przyzwoitych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71968  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:41
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No właśnie droga Hypatio, aproposik do pomówienia także twojego.

Cytat:
Moja córka nie jest politykiem, nie ma jeszcze skończonych 20 lat, jest na I roku studiów. (…) Od lutego pojawiały się na Twitterze informacje, że to profil fałszywy. Córka wystosowała w tej sprawie pismo do Twittera już wcześniej. Ale ta informacja, że ten profil jest fałszywy była powszechnie znana – ludzie zainteresowani polityką o tym wiedzieli, bo pisano o tym na Twitterze wielokrotnie. Sytuacja, w której dziennikarz w programie uderza w moje dziecko jest trudna do zniesienia. Jest mi ogromnie przykro z tego powodu – nie pozwolę traktować w ten sposób mojej rodziny, nawet jeżeli jestem politykiem.
Bo nawet rodzina polityka nie zasługuje na takie zachowanie – jestem przyjąć każdy atak na mnie, ale nie jestem w stanie przyjąć ataku na moją córkę i na rodzinę mojej żony, czego tygodnik na którego czele pan Lis już się dopuszczał w tej
kampanii..

Jeśli mają choć cień honoru i są w najmniejszym stopniu uczciwymi mężczyznami, to przeproszą moją córkę w telewizji, w porze takiej samej oglądalności – jaka była wczoraj podczas emisji tego programu


Cytat:
Napisał Lila
Honor? Czy kałmuckie potomstwo ma honor?
Wie czym to się je?
Może warząchwią?

Lila, Ty chyba spadlas z choinki...honor, uczciwosc? Kto go ma miec. Nisko spadaja niektorzy krajanie. Wiedzialam, ze nie jest najlepiej - ale ze az tak zle. Jaki pan, taki kram.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71969  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Coś w tym jest.
W okolicy slumsów zawsze ''pachnie'' kapuchą.
Czerwoną, na Śląsku zwaną ''modrą''.

Swoją drogą, Polonia nie ma co robić innego,
niż podglądać co też robi proletariat. Czy moczy odciski,
albo nie daj Bóg pierze skarpetki?

PS. czy to co tu piszą niektórzy nie podlega pod
''obrażanie grupy forumowiczów''?
Albo ....faszyzm?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71970  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, Ty chyba spadlas z choinki...honor, uczciwosc? Kto go ma miec. Nisko spadaja niektorzy krajanie. Wiedzialam, ze nie jest najlepiej - ale ze az tak zle. Jaki pan, taki kram.

Teraz będą przeprosiny.
W głównym wydaniu Wiadomości, więc sobie wyobraź co kałmuki narobiły swojemu kandydatowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71971  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Andrzej Duda jednak pracuje







Beło, beło...

A coś ci się w pracy nie podoba?
Zdaje się, nie masz zielonego pojęcia jak teraz pracują prawnicy, więc pozwól iż ci nieco przybliżę temat.

Teoretycy prawa, a taki jest Duda, może mieć etat, a umów cywilnoprawnych multum. Gdzie ma akurat najbliżej.

Praktycy to etat in house ( radca prawny tylko) i to niejeden,
kancelaria i kilka rad nadzorczych. Jeśli jest jeszcze teoretykiem, dochodzi uczelnia .

Sądownictwo to inna para kaloszy.
Tylko etat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71972  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 14:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
To nieustanne przekręcanie faktów i na ich podstawie wygłaszanie tyrad ex catedra ,choć w każdym temacie wyziera ignorancja,jest po prostu nieznośnie bezczelne,nie sądzisz?
........

No! Jest I co z tego. A czym sie to różni o objawień potomstwa fornali którym komuna życie uratowała, bo lewych papierach przeszwarcowali się z rezunów na "nasze".
Sposoby bolszewika wraz z mlekiem wyssały.
Za komuny nisko czapką do ziemi i lizały co trza a teraz kiedy strachu już nie ma to na full.
A fakty? Po co im fakty? ZMPowcom nie były potrzebne i innym politrukom to wyznawcom prezesa na co?
Żeby choc na moment pobudzili ze dwie szare?
krzywdę im chcesz zrobić?
Przecie tam nawet stara baba nad wiekiem jeszcze judzi.... taka rasa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71973  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Ta stara baba nad wiekiem to aluzja do mojej Matki?

Cóż, za bardzo zna przefarbowanych na różowo fornali
co żyli z kradzieży cudzego dobra,
choć im i tak to nic nie dało.

Klepią bidę z nędzą na ławeczce w oparach spalin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71974  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Andrzej Duda jednak pracuje
Nie załamuj Poli tak okrutnie!
Przecie w tym wybitnym miejscu pracy TEŻ urlopowicz z UJ-tu nie blokuje etatu.
I zapewne ten zapracowany "wykładowca" po drodze do Brukseli tak się poświęca, żeby nieść młodzieży PiSowski kaganiec z oświatą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71975  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Tak wygląda samonakręcanie się.

To profil córki Lisa - Poli, już zamknięty.

http://ask.fm/polciaxx

Taka była jazda, gdy dziewczyna zdążyła napisać w obronie tatusia,
że ''trwa walka o przetrwanie i na obiektywizm miejsca nie ma''.

Czyli Lisy wiedziały, że używają fałszywki.

Oddały przysługę Komorowskiemu porównywalną do śliny jaką wydzielają jego starsi miłośnicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71976  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:07
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
PS. czy to co tu piszą niektórzy nie podlega pod
''obrażanie grupy forumowiczów''?
Albo ....faszyzm?

Lila, pozostawie bez kometarza. Jasne, ze Ci uczestnicy watkow politycznych co nie gegaja na nutke wyborcow PO - musza koniecznie przejsc przez maszyne kompresyjna. Jakby moglo byc inaczej.

Nawet nie wiesz jak sie smieje - nie jestem wyborca ani PO ani PiS...choc musze powiedziec, ze pan Duda podobal mi sie w ostatniej dyskusji z obecnym prezydentem. Poprostu pokazal wiecej klasy.

Co bedzie to bedzie. Z pewnoscia "Polonusy" beda spac spokojnie...a krajowi rodacy. Roznie to moze byc. Wielu z nich wspolczuje bo nie zasluzyli na los jaki im zgotowano.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71977  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Senior pisze do Andrzeja Dudy

http://studioopinii.pl/list-otwarty/

Nie potrzebnie napisał, bo kandydat sam nie przeczyta, po drugie nawet jeśli to nie wykazuje, że jest w stanie go przetrawić, a po trzecie primo to adresat i tak reaguje jedynie na to Kaczyński mu zaordynuje via sznurki, bo tak się steruje marionetkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71978  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Jak pisałam, jedni na barykady, drudzy na stryczek.


To co mi się podoba w Kukizie, to bezkompromisowość.

Faktycznie Basiu, zobaczysz jesienią tutaj wzmożenie organów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71979  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:32
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Niejaki Ziobro - kumpel Dudy -już na studiach kapował chłopaków jak zapalili skręta.
Tak, że czym skorupka .....tym na staość trąci.
Sam Duda też dzielnie kapował jakiego starostę z Podkarpacia co skończyło się sądowym wyrokiem.

A tak spójrz dookoła jak kapustą wionie od prześwietlaczy życiorysów przyzwoitych ludzi.

I ta pogarda do wszystkich
wyciąć wszystkich w pień, pozostawić tylko nadludzi wolaków
którzy mają prawo być prokuratorami, sędziami i katami pod szubienicą - takie trzy w jednym

Cytat:
Kałmucy (nazwa własna Хальмгуд Chalmgud) – naród mongolski z grupy ojrackiej, liczący ok. 250 tys. osób.

Używają języka kałmuckiego, należącego do języków ałtajskich. Zamieszkują w południowo-wschodnim skrawku Europy, nad Morzem Kaspijskim – głównie w rosyjskiej Kałmucji, gdzie stanowią ponad 50% ludności, oraz na terenach ościennych (Kraj Stawropolski, obwody astrachański i wołgogradzki).

Kałmucy w większości wyznają buddyzm, ponadto pewna ich liczba wyznaje prawosławie.

Kałmucy wciąż kultywują tradycje rodzimej sztuki ludowej, wyrażające się m.in. we wzornictwie i zdobnictwie. Jeszcze do niedawna w użyciu był strój narodowy. Żywe są także tradycje literackie.

poniewierać można wszystkimi tylko nie dorosłymi dziewicami PiSu, które mają parcie na szkło i pchają się przed kamery
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71980  
Nieprzeczytane 19-05-2015, 15:54
~gość: Rybonu_Klein's Avatar
~gość: Rybonu_Klein
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
ja cały czas uważam, że wygra....WSI.
Nie czytałem dokładnie ostatnich wypowiedzi i bez kontekstu nie wiem, czy chodzi o to, że niezależnie od wyboru wygrają służby, czy może uważasz, że wygra kandydat kojarzony z WSI...
Jeśli to drugie, to może nie od rzeczy będzie poinformować (co niniejszym czynię ), że zwycięstwo któregoś z kandydatów można legalnie obstawić u polskiego bukmachera. Jeśli ktoś uważa, że wygra B. Komorowski, może podwoić wkład. Lepiej chyba obstawić szybciej, nie czekać na ostatnią chwilę. Kurs na B. Komorowskiego zaczyna spadać, ale jeszcze jest powyżej 2. Kurs na A. Dudę odpowiednio rośnie. Wczoraj wynosił 1.55, dzisiaj już 1.6.

Ja skorzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.