menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #111421  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 14:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Zapomniałaś droga Hypciu,
że za sugestię brania kasy jest tutaj ban?

Wiem, że przeszkadzam wam i chciałabyś mnie uciszyć...kurczę, chyba ci wyślę moje adresy.
Bo są dwa. A raczej trzy tutaj.

Widok z Googli Maps uspokoiłby cię co do mojego statusu,
ale znów pamiętam przypadek, co się stało, gdy ktoś pokazał zaledwie kawałek kuchni.

PS. kiedyś ktoś mnie wziął za matkę naszej adminki.
Ach ta moja płodność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111422  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 14:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Co raz lepiej, faszyści nasi codzienni

Ale przecie kibolstwo z orełem i neofaszystowskimi hasełkami jest pożyteczne, a ta kobita nie.
W końcu to żadna sensacja.
Orzeł na fladze tęczowych jest powodem do procesu z paragrafu o profanacji.
Na klacie uchlanego neohitlerka utarzanego w gnojowicy nie, bo on jest patryjot nowego sorta i zaplecze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111423  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 14:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

I ....taki drobiazg....... Skądś znany redakcji

Cytat:
Polska Agencja Prasowa usunęła depeszę, w której prezes NBP Adam Glapiński krytykował projekt ustawy Ministerstwa Finansów. Autor materiału uznał to za cenzurę i w proteście odszedł z pracy – informuje "Presserwis".

Mowa o depeszy z 24 maja zatytułowanej: "Wyeliminowanie głównych słabości projektu PPK wymagałoby daleko idących zmian – Glapiński". Szef Narodowego Banku Polskiego wypowiadał się w niej krytycznie o projekcie ustawy o pracowniczych planach kapitałowych przygotowanym przez Ministerstwo Finansów.

Autor depeszy, Aleksander Pudłowski, powiedział w rozmowie z "Presserwisem", że jego materiał skasowano na polecenie kierownictwa PAP.

Kasowanie depesz prowadzi do najpodlejszej odmiany cenzury, jaką jest autocenzura i proces ten już ma w agencji miejsce – stwierdził.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111424  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 14:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Pani Komorowska i pani Wałęsowa same wychowały swoje dzieci bez pincet i tysiąc. Mówimy o sytuacji w Polsce dzisiaj, kurdupel musi wygrać wybory, a wygląda sytuacja nieświeżo, a więc do urn lumpy, dostaniecie tysiaka. Te pracujące i płacące podatki tumany niech spadają na sosnę, głupie są i maja co chciały, mądre nie przepracowały ani dnia i dostaną kasę z podatków tych głupich. Brawo PiS.


No nie tylko one chyba?
Co do kurdupla jak się upojnie jak to ty masz w zwyczaju wyraziłaś,
to bądź spokojna. Przeczytaj co pisze Petru w tej materii.

A idąc za twoim językiem, to kaszalot może zawsze się zrzec tego tysiaka. Nie tylko może ale i powinna,
bo chyba nie honor przyjmować od PiSu?

Inna sprawa, że byłam głupia.
Mam za sobą 40 lat pracy. Z drugiej strony, mając czworo dzieci, byłabym łysa / sama bym sobie włosy ze łba rwała/
szczerbata i garbata.
Nie dla mnie.
Moja mama miała troje, ale dwójka przed wojną
i hrabinia z charakteru miała zawsze gosposię.
A ja swojej mamusi do pięt nie dorastałam.....
Generalnie nieco luzu mam przez ostatnią dekadę,
ale całe życie jak ten dziki osioł.
A ono się kończy.
I powiem ci zaskrońcu w tajemnicy, że gdybym wiedziała
że życie jest takie krótkie,
to bym qrde, w ogóle nie zaczynała.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #111425  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 17:50
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Pani Komorowska i pani Wałęsowa same wychowały swoje dzieci bez pincet i tysiąc. Mówimy o sytuacji w Polsce dzisiaj, kurdupel musi wygrać wybory, a wygląda sytuacja nieświeżo, a więc do urn lumpy, dostaniecie tysiaka. Te pracujące i płacące podatki tumany niech spadają na sosnę, głupie są i maja co chciały, mądre nie przepracowały ani dnia i dostaną kasę z podatków tych głupich. Brawo PiS.
Kurdupel musi wygrać wybory, bo jego zemsta za śmierć brata do której się przyczynił jest taka straszna, że nie ważne, że to jego Ojczyzna tylko zostawić gruzy jak w 45 roku, których już nikt nie odbuduje, bo z Unry już mąki nie będzie. Wystarczy spojrzeć na zadłużenie, które w ciągu tych trzech lat wzrosło trzykrotnie i zaczynają pożyczać od Czajny. Nie lubię ani ryżu, ani pałeczek, ani miski. Szkoda mi tylko dzieci i wnuków bo są kochane, cała czwórka. Dobrze, że mam odskocznię na granicy może tam przetrwam, bo ukryta opcja niemiecka mnie zaakceptowała.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111426  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 18:40
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

To przed nami, pamiętamy przeciez te czasy w Polsce, jeszcze jeden 1000 plus jeszcze jeden piórnik i już.
https://www.facebook.com/JablonskiAr...type=3&theater
Jarku nam już nic z tego ale nasze dzieci i wnuki???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111427  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 18:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
To przed nami, pamiętamy przeciez te czasy w Polsce, jeszcze jeden 1000 plus jeszcze jeden piórnik i już.
https://www.facebook.com/JablonskiAr...type=3&theater
Jarku nam już nic z tego ale nasze dzieci i wnuki???
Pamiętam to i dlatego się dziwię, że te 8 milionów bezrozumnych zatapia cały okręt, pewnie myślą jak muzułmanie, że "tam" będą mieli lepiej. I jaki sens ma moje życie w rękach takich ludzi, ale nic to ważny jest każdy świt, śpiew ptaków, widok bobrów i łabędzi. Nie jestem idealny ale idealnie sobie z tym radzę. Pozdrówka.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111428  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 19:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Kurdupel musi wygrać wybory, bo jego zemsta za śmierć brata do której się przyczynił jest taka straszna, że nie ważne, że to jego Ojczyzna tylko zostawić gruzy jak w 45 roku, których już nikt nie odbuduje, bo z Unry już mąki nie będzie. Wystarczy spojrzeć na zadłużenie, które w ciągu tych trzech lat wzrosło trzykrotnie i zaczynają pożyczać od Czajny. Nie lubię ani ryżu, ani pałeczek, ani miski. Szkoda mi tylko dzieci i wnuków bo są kochane, cała czwórka. Dobrze, że mam odskocznię na granicy może tam przetrwam, bo ukryta opcja niemiecka mnie zaakceptowała.


Uprzejmie cię zawiadamiam, że właśnie jest pozew za tego typu pomawianie wobec Wałęsy.
Jeśli JK wygra sprawę,
wysłanie screena twoich parszywych oskarżen
spowoduje automatyczny wyskok nie tylko z gaci
ale i z portfela, jeśli nie gorzej.

Czasy gdy wulgarnie pomawiałeś, powoli się kończą
i tylko wyjątkowy głąb tego nie widzi.
Powoli ale do skutku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111429  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 19:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
To przed nami, pamiętamy przeciez te czasy w Polsce, jeszcze jeden 1000 plus jeszcze jeden piórnik i już.
https://www.facebook.com/JablonskiAr...type=3&theater
Jarku nam już nic z tego ale nasze dzieci i wnuki???


A emerytury górnicze za parę lat pracy cię nie wkurzają?

Marynarze mają bardziej niebezpieczną pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111430  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 19:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Pamiętam to i dlatego się dziwię, że te 8 milionów bezrozumnych zatapia cały okręt, pewnie myślą jak muzułmanie, że "tam" będą mieli lepiej. I jaki sens ma moje życie w rękach takich ludzi, ale nic to ważny jest każdy świt, śpiew ptaków, widok bobrów i łabędzi. Nie jestem idealny ale idealnie sobie z tym radzę. Pozdrówka.


No tak....widok bobra dla tzw rozumnych, musi nieco ulżyć w niedoli.

Swoją drogą, jakimi kryteriami kierują się ci, co posądzają się o rozum?

Jeśli chodzi o mnie, przyznaję częściowo rację Majce,
bo jeśli się potwierdzi, że z 500+ korzystają Ukraińcy,
wtedy stanie się jasne, że to nie program prorodzinny,
ale socjalny.
A wtedy powinno być kryterium dochodowe i żadne 300 dla ludzi, którzy je przekroczą.

I cóż....nad swym głosem mocno się zastanowię.
Tylko krowa nie zmienia poglądów,
a tu widzę odnalazł się zaginiony obraz...zapomniałam tytuł...ten co go Bronek z Pałacu zajumał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111431  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 19:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Fragment pozwu jaki dostał Bolek;

Cytat:
2]. Ponadto sąd będzie też badał wpis, w którym Lech Wałęsa napisał, że "Jarosław Kaczyński podczas lotu samolotu z polską delegacją do Smoleńska, mając świadomość nieodpowiednich warunków pogodowych, kierując się brawurą, wydał polecenie, nakazał lądowanie, czym doprowadził do katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2010 r.

Trzeba być kompletnym idiotą,
by nie wiedzieć, że wszystkie rozmowy są zarejestrowane przez Rosjan i Amerykanów
a ci nie mają powodu by jakoś specjalnie chronić Kaczora.

Dość pomówień.

Prawda, że to jest jeszcze gorsze?

Cytat:
Kurdupel musi wygrać wybory, bo jego zemsta za śmierć brata do której się przyczynił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111432  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 20:59
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Jestem stara kobieta, stojącą nad grobem. Szłam w marszu studentów w 1968 roku, brałam ślub w bezmięsny poniedzałek w grudniu 1970, byłam w Solidarności od 1980 roku, pamiętam rok 1986 i 1989 gdy łzy mi ciekły z oczu, że moja Mama tego nie doczekała, umarła rok wcześniej. Teraz patrzę ze zgrozą na mojego rówieśnika, który z Polski robi katofaszystowskie nie wiem co. Ze wstydem przyznaje, że moje pokolenie się chyba nie udało, przepraszam.

Ostatnio edytowane przez maja59. : 06-08-2018 o 21:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111433  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Jak ty stoisz nad grobem, to ja chyba już w nim sobie radośnie leżę,
tylko jeszcze mnie nie przysypali.

Normalnie dramat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111434  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:18
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Jestem stara kobieta, stojącą nad grobem. Szłam w marszu studentów w 1968 roku, brałam ślub w bezmięsny poniedzałek w grudniu 1970, byłam w Solidarności od 1980 roku, pamiętam rok 1986 i 1989 gdy łzy mi ciekły z oczu, że moja Mama tego nie doczekała, umarła rok wcześniej. Teraz patrzę ze zgrozą na mojego rówieśnika, który z Polski robi katofaszystowskie nie wiem co. Ze wstydem przyznaje, że moje pokolenie się chyba nie udało, przepraszam.
Z wielką atencją odnoszę się do Twojego życiorysu, Mój jest podobny i też teraz żałuję, że młode lata straciłem na szarpanie się z władzą, bo to nie była walka tylko szarpanie a okazało się ,że ci co odzyskali wolność są jej niegodni ale pieprzyć to, ważne, że życie miałem uczciwe i na nikogo nie donosiłem ale na mnie owszem. Do zobaczenia w piekle z nimi.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111435  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
... Ze wstydem przyznaje, że moje pokolenie się chyba nie udało, przepraszam.
Oj tam, oj tam, nie przepraszaj.
Niektórzy przetrwali i przetrwają.
Jak się nie da inaczej, założymy koszulki z KONSTYTUCJĄ i będziemy sobie spacerować wokół pomników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111436  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Z wielką atencją odnoszę się do Twojego życiorysu, Mój jest podobny i też teraz żałuję, że młode lata straciłem na szarpanie się z władzą, bo to nie była walka tylko szarpanie a okazało się ,że ci co odzyskali wolność są jej niegodni ale pieprzyć to, ważne, że życie miałem uczciwe i na nikogo nie donosiłem ale na mnie owszem. Do zobaczenia w piekle z nimi.



Zaraz donosili.
Każdy kto miał własną firmę musiał zmierzyć się donosem najpierw do PG, później do US.

Faktycznie martyrologia. 2 miesiące kontroli i po krzyku.
Krew wsiąkła w złoty piasek, stuka kula bo nóżkę granat urwał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111437  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
, brałam ślub w bezmięsny poniedzałek w grudniu 1970, .

Zaraz.....zaraz...czemu w poniedziałek i to bezmięsny?
Ja brałam 26 grudnia w Katedrze.
Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia.
Iskrzył śnieg i było przepięknie.

No cóż, ale skoro wolałaś w bezmięsny brać...to bardzo piękne jednak. Żadne zwierzę nie poszło na ofiarę, tylko rośliny.

Szacunek.
Czuję się taka mała z tą Katedrą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111438  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja ci jakieś zdjęcia przesyłałam?
Aż takiej sklerozy nie mam. Jest tu kilka osób, nie powiem, chciałam by mnie znały,
a nie tylko idiotyczny awatar.
Teraz to już niepotrzebne, jak widać gęba jest i będzie aktualizowana. Tylko dlatego, że mam bardzo niepopularne poglądy tutaj i sporo cywilnej odwagi.
A kiedy nam było po drodze? Nie pamiętam kompletnie.
Bufonów nie cierpię alergicznie....i gardzących ludźmi aż do porzygania
A jednak geriatryczna skleroza się kłania, przysyłałaś mi zdjęcia ze ślubu swojej córki, kilkanaście, bardzo ładnych mimo, że o to nie zabiegałem ale było przyjemnie, ale nie ma obawy już ich nie ma. No fakt porzygać się można znając bufonów a na oo2 tylko takie postacie były, w dodatku psychiczne, co przenosiło się na Seniorka. OBRZYDLISTWO. Dlatego odszedłem, myślę, z perspektywy czasu, że o pięć lat za późno, stres i stracony czas jest nie do odzyskania, ach ta Malagenia mi się śni po nocach, szczególnie tych księżycowych Buhahahahaha
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111439  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:50
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja mam 80-E i nic mi nie jest.
Baba to jednak jest twarda. Ta prawdziwa.
Dobre na ścianę w areszcie wydobywczym podnoszą morale i strach co za murami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111440  
Nieprzeczytane 06-08-2018, 21:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A jednak geriatryczna skleroza się kłania, przysyłałaś mi zdjęcia ze ślubu swojej córki, kilkanaście, bardzo ładnych mimo, że o to nie zabiegałem ale było przyjemnie, ale nie ma obawy już ich nie ma. No fakt porzygać się można znając bufonów a na oo2 tylko takie postacie były, w dodatku psychiczne, co przenosiło się na Seniorka. OBRZYDLISTWO. Dlatego odszedłem, myślę, z perspektywy czasu, że o pięć lat za późno, stres i stracony czas jest nie do odzyskania, ach ta Malagenia mi się śni po nocach, szczególnie tych księżycowych Buhahahahaha


Nie ma sprawy, te na koniach są faktycznie bardzo piękne i ma je połowa forum jeśli nie więcej.
Także dostała je Matka Chrzestna wątku oraz adminka
bo jednak patriotyczny ślub i przejście pod ułańskimi szablami nie zdarza się często.

Być może uznałam, że i ty jesteś miłośnikiem wojska i białej broni.

Co do o2, to nikt bardziej nie ucierpiał niż ja i to 10 lat temu.
Cóż, wtedy nie było narzędzi odpowiednich, teraz to co innego.
Malagenia założyła forum o mnie i ono jest w sieci. Ta pani co tam pisywała/ wie dobrze /
pisze tutaj.

Niech będzie. Nie jestem pamiętliwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.