menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 17:42
Malagenia's Avatar
Malagenia Malagenia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 38
Gaduła PRALNIA... i magiel na miejscu


Danmal
Szepnę Tobie do uszka, że wiele osób powinno pójść do lekarza… ponieważ… albowiem,
myślenie nie boli, ale może być przyczyną wielu poważnych chorób. Większość zainfekowanych nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo są chorzy.
Słodkie dziubaski posiłkujące się bez umiaru lukrowanymi laurkami przechodzą porę dojrzewania. Niestety, nie wszystkim udaje się wyjść z tego cielęcego okresu.

Może zepnę się w sobie i znajdę czas na przedstawienie „historii” forum seniora, ku zadowoleniu Kufy, i jak mniemam innych biedaków i biedaczek, dla których TWA - „uczona elita” forum jest niedościgłym wzorcem do naśladowania.



A w temacie wklejania obrazków:

drażni mnie ten, niby przyjazny, ton wyższości dziubasków, które pojęły tę „bardzo skomplikowaną” sztukę stanowiącą podstawę egzystencji tego forum,
i uważają się za niedościgłe nauczycielki w nauczaniu forumowiczek.

A wracając do początku tego postu, myślenie oraz zrozumienie, często prościutkich piktogramów, oraz tekstu: co i jak - nie powinno stanowić problemu dla istot rozumnych. Reszcie należy czytelnie, prostymi słowami opisać metody i dołączyć ściągę przy rejestracji, z zaznaczeniem, że wklejanie setek bzdurnych obrazków, dla samego wklejania jest nie tyle może dziecinne, ile świadczy w wodogłowiu osoby wklejającej.
Chapeau bas!
Czapki z głów! kochana elito, TWA, WBW czy może od AZ.

Jeszcze jedno, jak już „biegłe” w sztuce wkleicie, gdzie popadnie, i co popadnie,
wszystkie zasoby z
http://www.ilpic.com/Morning02.html

http://www.zwani.com/

to podam adresy kolejnych stron z “superowymi” ślicznościami. Jest tego tyle, że będziecie musiały siedzieć przy komputerze po 48 godzin na dobę, a także założyć tysiące stron powitalnych i miliony folderów do gromadzenia tego wirtualnego dobra.
Proszę jednak wziąć pod uwagę, że umiejętność wklejania tych cudowności, znalezionych zapewne z wielkim trudem, nie jest wyznacznikiem biegłości w obsłudze komputera!


Macie różne opcje do wyboru:

1. napisać prośbę do moderatora, aby wyrzucił mnie z forum (w tym pisaniu niektóre mają wprawę, co wiele razy pokazały w innych miejscach, zaś niektóre pewnie tu chodzą w glorii „stanowiska” moderatora, no i, demokracja demokracją, ale „sprawiedliwość” musi być po naszej stronie!), ponieważ niszczę tę cudowną oazę spokoju, życzliwości i słodkiego kadzenia.

2. pomyśleć czasem, że „ UCIECZKA OD RZECZYWISTEGO ŚWIATA, który daje nieźle w du pę „ (cytat z forum), w wirtualny lukier, cukier może was pogrążyć całkowicie. Nie jesteście ani troszkę lepsze od tej reszty żyjącej w zapomnianym już przez Was, realnym świecie.


Wiem, że ciąży Wam samotność, proza codziennego życia,
ale do diabła, to nie powód aby robić z siebie słodkie idiotki…
wyłączając Danmala… bo też pewnie jest kobieta,
i jeszcze ze dwie, trzy inne.
W końcu i tak odejdziecie w zapomnienie z grymasem niespełnienia na wystygłych ustach.

Jednak, jeżeli Waszym wirtualnym przeznaczeniem jest być słodką, pustą laleczką,
to bawcie się wesoło we wklejanie obrazków dla samego wklejania, w klasy, kółko graniaste… do końca świata.
Niestety, nie wszystkim coś nalano do głowy.
Jeśli nawet jesteście tutaj zdecydowaną większością, to żaden powód aby reszta się do Was upodabniała.

I jeszcze do prywatnej „adwokatki” stającej w obronie biednej Anielicy. Proszę nie wstawiać się za „chociarzami”, to nic nie da. Słowo pisane jest wizytówką piszącej osoby i wiele o niej mówi.
Pozdrawiam WBW Spokojnego lotu na sabat (numerki już macie?)



Czy dostojna góra ma jeszcze jakieś resztki realnego życia?

Cytaty:
byłabym chora jakbym codziennie tu nie zaglądnęła
mogę cały dzień siedzieć na kompie
zaczynam dzień od włączenia komputera z papierosem w zębach
  #2  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie O malageniiiiiijaaaaaaaaa

O malagenia...
pięknieje niebo i ziemiaaaaaaaaa o le !!!

Coś się tak czepiła ,boża krówko ? Jeszcze nie czytałam żadnego twojego postu,ale ten jeden cholernie mi się podoba.
Bo kocham takie babiszcza,co lubią siedzieć w oknach ,w małych miasteczkach ...podusie pod pomarszczone łokietki ..i dalejże huzia na Józia..

Bo paniusiu moja złota,jak ona się zachowuje ,no widział to kto?
Ma 60 lat a wkleja obrazeczki,moja pani...a nie łaska pobiec na wzgórek ...i tam przed cudownym klęknąwszy obrazem...pobożnie zmówić paciórek...?

A potem zająwszy pozycję panienki z okienka ( Deotymy ) w wersji '' starsza pani robi na drucie '',krytykowac bliźniego swego ,zamiast siebie samego....carramba...

Wiesz co o Malagenio ?
Idź siostro przez zboże i niech Wielka Niedźwiedzica oświetla ci drogę abyś nie pobłądziła...

...A gdy cień się łączy z cienieeeeem..
..ktoś przyzywa mnie imieniem...
Malageniiiiiiiiiiija..

Ps.Tośmy se pośpiewali.Wesoła kobitka z tej Gieni,co nie ?
  #3  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Bo miło się idzie łanem zboża.Szczególnie ozimego....boso ...

Ty to co innego.Chciałam abyś zabłądził i wrócił...
  #4  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:26
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Lila 10/10 hahahahaha to jest dobre
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #5  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:40
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Dziubasek co z pięknej piosenki zapożyczywszy nicka nie słyszał o tolerancji ,ja dochodze do wniosku że czytanie i ogladanie obrazków z seniora daje jej powera do zycia i dzięki temu ma na co psioczć a jak sobie popsioczy to wie ,że żyje.A co Ci moja śliczna przeszkadza ,że ktoś w ten sposób się kompa uczy, przeciez nikt Cię nie zmusza byś to samo robiła. A może lepiej by było byś sobie kota nabyła - mogłabyś dzięki temu go swobodnie przez cały dzień strofować ,pouczać i wyśmiewać.
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #6  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malagenia
Danmal
Szepnę Tobie do uszka, że wiele osób powinno pójść do lekarza… ponieważ… albowiem,
myślenie nie boli, ale może być przyczyną wielu poważnych chorób. Większość zainfekowanych nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo są chorzy.
Słodkie dziubaski posiłkujące się bez umiaru lukrowanymi laurkami przechodzą porę dojrzewania. Niestety, nie wszystkim udaje się wyjść z tego cielęcego okresu.

Może zepnę się w sobie i znajdę czas na przedstawienie „historii” forum seniora, ku zadowoleniu Kufy, i jak mniemam innych biedaków i biedaczek, dla których TWA - „uczona elita” forum jest niedościgłym wzorcem do naśladowania.



A w temacie wklejania obrazków:

drażni mnie ten, niby przyjazny, ton wyższości dziubasków, które pojęły tę „bardzo skomplikowaną” sztukę stanowiącą podstawę egzystencji tego forum,
i uważają się za niedościgłe nauczycielki w nauczaniu forumowiczek.

A wracając do początku tego postu, myślenie oraz zrozumienie, często prościutkich piktogramów, oraz tekstu: co i jak - nie powinno stanowić problemu dla istot rozumnych. Reszcie należy czytelnie, prostymi słowami opisać metody i dołączyć ściągę przy rejestracji, z zaznaczeniem, że wklejanie setek bzdurnych obrazków, dla samego wklejania jest nie tyle może dziecinne, ile świadczy w wodogłowiu osoby wklejającej.
Chapeau bas!
Czapki z głów! kochana elito, TWA, WBW czy może od AZ.

Jeszcze jedno, jak już „biegłe” w sztuce wkleicie, gdzie popadnie, i co popadnie,
wszystkie zasoby z
http://www.ilpic.com/Morning02.html

http://www.zwani.com/

to podam adresy kolejnych stron z “superowymi” ślicznościami. Jest tego tyle, że będziecie musiały siedzieć przy komputerze po 48 godzin na dobę, a także założyć tysiące stron powitalnych i miliony folderów do gromadzenia tego wirtualnego dobra.
Proszę jednak wziąć pod uwagę, że umiejętność wklejania tych cudowności, znalezionych zapewne z wielkim trudem, nie jest wyznacznikiem biegłości w obsłudze komputera!


Macie różne opcje do wyboru:

1. napisać prośbę do moderatora, aby wyrzucił mnie z forum (w tym pisaniu niektóre mają wprawę, co wiele razy pokazały w innych miejscach, zaś niektóre pewnie tu chodzą w glorii „stanowiska” moderatora, no i, demokracja demokracją, ale „sprawiedliwość” musi być po naszej stronie!), ponieważ niszczę tę cudowną oazę spokoju, życzliwości i słodkiego kadzenia.

2. pomyśleć czasem, że „ UCIECZKA OD RZECZYWISTEGO ŚWIATA, który daje nieźle w du pę „ (cytat z forum), w wirtualny lukier, cukier może was pogrążyć całkowicie. Nie jesteście ani troszkę lepsze od tej reszty żyjącej w zapomnianym już przez Was, realnym świecie.


Wiem, że ciąży Wam samotność, proza codziennego życia,
ale do diabła, to nie powód aby robić z siebie słodkie idiotki…
wyłączając Danmala… bo też pewnie jest kobieta,
i jeszcze ze dwie, trzy inne.
W końcu i tak odejdziecie w zapomnienie z grymasem niespełnienia na wystygłych ustach.

Jednak, jeżeli Waszym wirtualnym przeznaczeniem jest być słodką, pustą laleczką,
to bawcie się wesoło we wklejanie obrazków dla samego wklejania, w klasy, kółko graniaste… do końca świata.
Niestety, nie wszystkim coś nalano do głowy.
Jeśli nawet jesteście tutaj zdecydowaną większością, to żaden powód aby reszta się do Was upodabniała.

I jeszcze do prywatnej „adwokatki” stającej w obronie biednej Anielicy. Proszę nie wstawiać się za „chociarzami”, to nic nie da. Słowo pisane jest wizytówką piszącej osoby i wiele o niej mówi.
Pozdrawiam WBW Spokojnego lotu na sabat (numerki już macie?)



Czy dostojna góra ma jeszcze jakieś resztki realnego życia?

Cytaty:
byłabym chora jakbym codziennie tu nie zaglądnęła
mogę cały dzień siedzieć na kompie
zaczynam dzień od włączenia komputera z papierosem w zębach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
  #7  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 19:49
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie Grażynko

Cytat:
Napisał ammi1952
. A może lepiej by było byś sobie kota nabyła - mogłabyś dzięki temu go swobodnie przez cały dzień strofować ,pouczać i wyśmiewać.

Miej litość dla kota.Co Ci zrobił?
__________________
  #8  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:07
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie W odpowiedzi na post Malagenii.

Mnie też często denerwują te wklejanki, i inne zabawy, ale... no właśnie to mnie denerwuje i nie muszę tam zaglądć, więc uznaj prawo każdej osoby na tym forum do wypowiadania się, wklejania czego kto chce, to sie nazywa tolerancja.
Dalej piszesz:"...dla samego wklejania jest nie tyle może dziecinne, ile świadczy w wodogłowiu osoby wklejającej." Chciałś zapewne napisać o wodogłowiu osoby piszącej. Zajrzyj raczej do literatury fachowej i dowiedz się, co to jest wodogłowie i nie pleć czego nie wiesz.
Ponadto dla wielu osób nabycie jakiejś tam umiejętności w posługiwaniu sie komputerem jest czymś znaczącym i uważam, że nie należy nikomu odbierać radości z tego powodu, tym bardziej, że większość seniorów do wielu tych umiejetności dochodzi w wyniku wielu prób. Wspomnę tu tylko, że jest to bardzo dobre ćwiczenie mające na celu gimnastykowanie naszego umysłu.
Zamieściłaś też zdjęcie kobiet upośledzonych umysłowo, w trakcie prostej zabawy, typowej dla osób uposledzonych umysłowo w stopniu co najmniej znacznym, nie wiem po co, czy chcesz obrazić uczestniczki tego forum, czy kobiety z tego zdjęcia. Zamieszczając to zdjęcie w kontekście togo co napisałaś wykazałaś się całkowitym brakiem tolerancji w stosunku do osób upośledzonych, a one przecież nie są niczemu winne. Dałaś w ten sposób sobie jak najgorsze świadectwo i to ono właśnie spowodowało zabranie przez mnie głosu w związku z Twoją wypowiedzią.
Na konie podkreślam jeszcze raz, nie do końcaq podoba mi się wklejanie tych różności, kolęd itp, wolałbym zwykłą dyskusję, ale, co jeszcze raz podkreslam, każdy ma prawo do swojego zdania i nalezy to uszanowac. Ja też szanuję wypowiedzi i inne formy na naszym forum, jeśli mi się coś nie podoba, to nie muszę tam zaglądć. Jednak nic nie upoważnie mnie do bicia w czambuł kogo kolwiek z tego powodu.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #9  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:09
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

......... .... zakaz karmienia.png
  #10  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:20
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Romualdzie,miło było mi przeczytać Twój post,gdyż poczułam się totalnie wdeptana w ziemię przez p.M-jako że należę do osób,które lubią wklejać fotki i gify,ale nie myślałam,że to kwalifikuje mnie do grona bezmózgowców,infantylnych ,zramolałych starowinek,które nie mają życia w realu jeno te obrazeczki.
  #11  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

A ja wycofałam się z powieści,bo co za dużo splendoru, to nie zdrowo...
  #12  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie ale pozwólcie mi moi mili

Jak wiecie,rzadko co wklejam,bo mi się nie chce...

Ten wątek będzie dobry jak każdy inny,do moich prób nieudolnych...


carrrrrramba....gdzie ci mężczyźni na seniorze...o malageniiija

samba.jpg
  #13  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:31
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

A ja tym razem spóźniłem się z zapisaniem tego - komp muli zlekka,
a już mi się fantazja ruszyła.
  #14  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:37
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Liluś

nie szkoda Ci czasu? Toć ono o płci nieznanej jest tak przesiąknięte nienawiścią do ludzi, że szkoda słów...Wygląda mi na to, że skłóciło się już z otoczeniem w realu i tu dopadło żądne zemsty za brak akceptacji...Polemika jest onemu obca tylko agresja pozostała...Przy takiej ilości wypisywanych słów jest szansa, że wkrótce wypali się...Do doczekania...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #15  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

OCZYYYYYYY.gifToteż powieść wycofałam...A jak będę w nastroju do wklejania ,to wątek jak znalazł....
  #16  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 20:47
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Podpisuję się

Cytat:
Napisał jolita
nie szkoda Ci czasu? Toć ono o płci nieznanej jest tak przesiąknięte nienawiścią do ludzi, że szkoda słów...Wygląda mi na to, że skłóciło się już z otoczeniem w realu i tu dopadło żądne zemsty za brak akceptacji...Polemika jest onemu obca tylko agresja pozostała...Przy takiej ilości wypisywanych słów jest szansa, że wkrótce wypali się...Do doczekania...
pod postem Jolity. Szkoda prądu! I... brzydko powiem: olać...
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #17  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 21:01
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Lila hihihi ale oczęta hahaha to i ja coś wlepie a co mi kurczelepiej być radosna staruszką niż malagenia zgorzkniała
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #18  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 21:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie poczułam powołanie,kurna...

co jest ze mną ?

Nigdy nie wklejałam ,a teraz mnie wciąga ?

Ale dzięki temu zrobie sobie przegląd badziewia,co mi wisi w komputerze...

dupamaryni.jpg
  #19  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 21:12
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Tragedia w n aktach spisana AD 2007
Tytuł roboczy....Mała Gienia
Na podstawie Erni Hemingwajskiego „Kto bije dzwon – od dzwona umiera”
Motto...”niech się chwieje i niebo i ziemia” ...Malagenia, Malagenia

Wstęp (spisany, niestety, za pomocą mojej skromnej i jakże ubogiej pamięci) z genialnego tekstu Lili.

W głębokim lesie, w głębokim borze,
Stoi se chałupka przy muchomorze.
Wiatr lasem niesie odgłos ponury,
To Gienia trzaska drzwiami swej dziury.

I patrzy w tremo, licząc na cudy,
Na chwilę rajskiej, boskiej ułudy.
Tu nic nie będzie,
- Nie... nic z tych rzeczy
- BO TU RZECZYWISTOŚĆ SKRZECZY

(koniec wstępu)
Porzuciła próżną czynność zmierzającą do ukazania całej, nagiej prawdy., bo...
Gdzieś w głębokich zakamarkach mankietów swoich hajdawerów....
Usłyszała kumkanie (skutek kąpieli sprzed tygodnia).

Wspomniała stare podanie, obijające się w resztkach skołatanej realem świadomości....
O KRÓLEWICZU zaklętym w żabę.........................
  #20  
Nieprzeczytane 02-12-2007, 21:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie hihihi

czereśnia.jpg


Mniam...mniam...ale ślicna ceresienka ,plawda ?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
MAGIEL... i PRALNIA w piwnicy Malagenia Różności - wątki archiwalne 42 13-12-2007 13:44

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.