menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5661  
Nieprzeczytane 08-10-2019, 12:12
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam:))

Marysiu dobrze że już po wszystkim i mam wielką nadzieje że będzie dobrze ))
Życzę pięknego jesiennego dnia....u nas leje deszcz...wczoraj była piękna pogoda i w lesie byliśmy i grzyby zbieraliśmy.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5662  
Nieprzeczytane 09-10-2019, 07:13
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Witam WSZYSTKICH sympatyków wątku. Dzień dobry.
Dziś mam miły, wyjazdowy dzień - spotkanie Podkarpatek. Były czasy, że spotykałyśmy się częściej... teraz ostatnie spotkanie było 2 lata temu - już się stęskniłam i mimo złego samopoczucia i bólu nóg - jadę. Jak zawsze będzie przyjemnie.
Marysiu... Helenko... Jagódko... jak fajnie, że byłyście.
Jagódko... zazdroszczę Ci grzybobrania. U mnie, w mojej okolicy nie uświadczy grzyba (no, chyba, że takiego na dwóch nogach). Całe lato było bardzo upalne i bardzo suche... grzybnia chyba nie przetrwała. Gdy pojawiło się trochę deszczu - dni i noce zrobiły się zimne i... znowu nic. Gdzieś tam miejscami, na dolinkach pojawiły się grzyby, ale też ludzi mrowie. Nie było szans, aby coś znaleźć. A tak lubię chodzić po lesie i zbierać.
Wszystkich nieobecnych pozdrawiam... dobrego i radosnego dnia życzę. Buźka....


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5663  
Nieprzeczytane 09-10-2019, 07:32
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry!
Witam Izę,Jagódkę,Helenkę i tych ,którzy moze jeszcze zawitają-Janka,Anię,Benię....Cieszę się,że jesteście.
Izo-bardzo Tobie zazdroszczę tego spotkania.Wspominam te czasy,gdy my Pomorzanki spotykałysmy sie z kochaną Jolitką.Było cudownie.Mówią,że nie ma ludzi niezastapionych,ale jednak są,bo gdy zabrakło Jolitki,spotkań tez nie ma.A więc IZO,jedż i ciesz sie,ze masz takie mozliwosci.Pozostaną piękne wspomnienia.
U nas grzybów jest duzo,lecz nie mogę sama pójsc do lasu.Za wczesnie,po operacji i bardzo boję się kleszczy.Ale grzyby dostałam od moich sasiadów.Tak wiec zjadlam z apetytem i ususzyłam na zimę.
Podobno ma teraz przez tydzien być dosyc ciepło,więc może doczekamy się pięknej złotej ,polskiej jesieni.
Życzę Wszystkim miłego dnia.


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5664  
Nieprzeczytane 10-10-2019, 06:36
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry dobre duszki!
Jakos dzisiaj to była trudna noc dla mnie.Mam nadzieje,że to tylko chwilowe,bo nie przespane noce nie sluzą nikomu.
Mam nadzieje,że Wszyscy jak się obudzicie bedziecie wyspani i w dobrych humorach.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
Janku dziękuję!!!


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5665  
Nieprzeczytane 10-10-2019, 07:00
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Witam w "Witam"... w ślad za naszą miłą gospodynią... Jest kawa, jest śniadanie, jest ciepłe słowo... czegóż chcieć więcej.
Marysiu... spotkanie udane, chociaż w bardzo nielicznym gronie... było nas tylko dwie. Ale było sympatycznie... chwilami wesoło...chwilami smutno, gdy rozmawiało się o chorobach i problemach. Wspólnie spędzony czas, obejrzana wystawa prac malarskich, fotograficznych i rzeźby uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku i wypita kawa, dały poczucie seniorkowej więzi i pozytywnie wpłynęły na samopoczucie. Szkoda, że Wasze spotkania "umarły" śmiercią naturalną po odejściu nieodżałowanej Jolitki. Czyżby nikt z Waszej paczki nie miał zdolności organizacyjnych i nie potrafił skrzyknąć chętnych na spotkanie.
Marysiu... może fakt, że zbliża się pełnia nie pozwolił Ci pospać. Mój organizm też zareagował... nie mogłam usnąć a wybudziłam się o 4-tej.
Pogoda nieciekawa... wieje, popaduje, ale jest nadzieja na poprawę... od niedzieli ma u nas być słonecznie i ciepło...może pojawią się grzyby...
Pozdrawiam... Miłego dnia życzę...


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5666  
Nieprzeczytane 10-10-2019, 07:44
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry IZO!
Cieszę się,że spotkanie było udane.Rozmowy,wspomnienia i atmosfera takich spotkań jest bezcenna.Szkoda,że tylko we dwie.Nasze spotkania próbowaliśmy kontynuowac.Lecz niestety ,tylko Jolitka potrafiła wszystkich pogodzić i zrobić tak ,ze Pomorzanki z radoscią się spotykaly.Próbowała Honorata,nawet kilka razy przyszło parę koleżanek.Szkoda,ze nie mają czas,zeby się spotkac.No cóż tak bywa.
Miłego dnia IZO!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5667  
Nieprzeczytane 10-10-2019, 09:14
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich witaj Marylko i Izuniu ja dziś i wczoraj spalam dobrze...tylko mało oby do emerytury.Dobrego dzionka dla wszystkich vp gas station near me
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5668  
Nieprzeczytane 10-10-2019, 21:24
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dobry wieczór...pozdrawiam miłe grono. Jutro kończę moje zabiegi rehabilitacyjne, biorę leki... ale poprawa jest minimalna. Nastrój mam ponury, dlatego trudno mi napisać coś interesującego...ograniczyłam swoje kontakty, nie chodzę na GUTW (chociaż przedłużyłam kontynuację). Staram się jakoś przetrwać...Problemy ze snem też zmuszają mnie do korzystania z połowy tabletki (gdy się budzę w środku nocy). Zasypiam normalnie...ale na krótko - to już chyba przypadłość większości kobiet w naszym wieku. Krótko podsumowując: mam już wszystkiego dosyć. Wybaczcie mi moje nieobecności...Spokojnej i dobrze przespanej nocy życzę...zwłaszcza Tobie Marysiu.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #5669  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 06:33
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Witam w piątkowy poranek....WSZYSTKICH bez wyjątków...
Za oknem jeszcze ciemna noc... niebo zachmurzone... chłodno. Jaki będzie dzień - zobaczy się...oby dobry dla wszystkich. Dziś mam trochę zajęć - przy kuchni i z chłopakami... ale lubię taki ruch, bo wiem, że żyję i że jestem potrzebna. Wtedy nie myślę o sobie i swoich problemach...mam głowę zajętą czym innym.
Marysiu... Helenko...
Aniu... przykro mi czytać Twoje słowa, że masz wszystkiego dość. Wiem, problemy zwłaszcza zdrowotne przytłaczają, a jeszcze jeśli leczenie i rehabilitacja nie pomagają, to już jest źle. Trzymaj się kochana i zaglądaj do nas czasem, jeśli nie możesz systematycznie. Twoje problemy są naszymi problemami... jesteśmy z Tobą.
P o z d r a w i a m.... Dobrego dnia....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5670  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 06:48
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry Wszystkim!
Izo-masz racje,gdy ma się takie jak Ty zajęcie,to nie ma czasu na myslenie o swoich dolegliwosciach.Tego Tobie naprawdę zazdroszczę.No cóz nie było mi dane.
Aniu-też jest mi bardzo przykro,że tak fatalnie się czujesz.Nie musisz starac się szukać ,aby napisac coś ciekawego.Ważne ,że jesteś,że z nami się dzielisz swoimi kłopotami.Aniu-bądz znami,wiesz ,że to pomaga.Tak żaluje ,że nie mieszkamy bliżej,wtedy moze latwiej by nam było.TYlko sie nie poddawaj.Przypomnij sobie co mi pisalaś..Ja nie chcę się poddac i musi być dobrze.W niedziele chcę pójśc do kościola,a potem na wybory.Muszę dać radę i dam.
Trzymajcie się wszyscy cieplutko-Helenko,Aniu,Izo ,JAnku,Jagódko,Beniu.....



__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5671  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 09:15
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witajcie dziewczyny miło że jesteście i tak wzajemnie się wspieracie w swoich problemach ...uważam że to bardzo ważne Aniu ja też jestem z Tobą trzymaj sie kochana.Jestem w pracy i nie bardzo mogę tak sobie pisać bo w każdej chwili mogę być potrzebna...ja też idę na wybory Marylko dobrego dzionka dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5672  
Nieprzeczytane 11-10-2019, 20:38
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Dzisiaj walczyłam z dynią.Koleżanka przyniosla mi pól olbrzymiej dyni i ogromnego kabaczka.I co tu wymysleć?Kompot nasionami chia,potem ciasto.Na szczęscie przyszedł syn i zrobił na jutro obiad-dynia z kurczakiem i z ryżem w sosie curry.Chyba będzie smaczne.Jutro ciag dalszy.
Życzę Wszystkim dobrej nocy!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5673  
Nieprzeczytane 12-10-2019, 07:01
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Witam Wszystkich bardzo cieplutko!
Jest sobota przed wyborami.Kazdy ma dzisiaj czas ,aby się zastanowic nad swoim wyborem ,czy wazne jest tylko to co dzisiaj ,czy wazne jak będziemy życ w przyszlosci.WIEM ,jak będę glosowć.
Życzę Wszystkim dobrego dnia!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5674  
Nieprzeczytane 12-10-2019, 10:29
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Dzień dobry:))

Jesień mamy piękną i ciepłą...do lasu na grzyby chodzimy i nawet uda zebrać się ich trochę z czego cieszymy się bardzo
Aniu ...Marysiu to prawda że kiedyś było inaczej....spotykaliśmy się w Sopocie....Jolitka nasza odeszła i spotkań było coraz mniej...poza tym starzejemy się i jest więcej.Ja bardzo chętnie na spotkana też przyjeżdżałam....ale teraz już nie ma mnie w kraju....I też myślę bardzo pozytywnie o tamtych czasach....
Jutro mamy wybory ,my zapisaliśmy się również na wybory i jutro jedziemy na mszę do Polskiej Misji Katolickiej i po mszy też tutaj mamy komitet wyborczy...Pamiętajmy aby wziąć ze sobą długopisy bo teraz są takie co można je wygumkować i może to nastąpić właśnie to gumkowanie i postawienie krzyżyka na swoich t.z.na pis.
Kochani życzę zdrówka potrzebującym i miłego spaceru po lesie i nie tylko.TO SĄ MOJE ZEBRANE GRZYBY.....PAPA

__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5675  
Nieprzeczytane 12-10-2019, 11:00
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Witam w sobotnie przedpołudnie. Marysiu... Jagódko... miło, że już dziś byłyście...
Też idę na wybory i też wiem na kogo głosować. I nie jest to dobra zmiana. Zmian trochę w życiu przeszłam i teraz życzyłabym sobie jakiejś stabilizacji - dla siebie, dzieci, wnuków i następnych pokoleń. Jednak my Polacy jesteśmy nieobliczalni, a za parę groszy i wielkie obietnice jesteśmy gotowi się zaprzedać.
Marysiu... fajnego masz syna, że przyjedzie i Ci ugotuje. Zresztą dzisiejsi mężczyźni częściej niż ich ojcowie i dziadkowie urzędują w kuchni. Niektórzy to i wodę przypalą...
Jagódko... zazdraszczam Ci tych grzybów...u mnie - jak pisałam - sucho i nie ma. A tak lubię zbierać... W oczekiwaniu na Helenkę i pozostałych wątkowiczów życzę miłego i radosnego dnia... Buźka....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5676  
Nieprzeczytane 13-10-2019, 07:24
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam niedzielnie i przed wyborczo ...dzień dobry! Ważna dzisiaj niedziela ważny dzień.Wiem powinnam dostać naganę bo za często nie bywam ale wybaczcie dobrej niedzieli a przede wszystkim zdrowia dla wszystkich.

__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5677  
Nieprzeczytane 13-10-2019, 07:25
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry Wszystkim!
Dzisiaj wazny dzień!
WYBORY
IZo-zgadzam sie z tym co napisalaś.Dobra zmana.Chyba ktoś z nas zakpil.Ludzie sie podzielili i zmienili..Przed nami wybór.Ale to wcale nie jest proste.Uwazam ,że w polityce nic nie jest uczciwe i dlatego tak trudno podejmuje sie decyzje.Idę i zaglosuje ,żeby potem nie mieć pretensji do siebie i innych.
Pomimo wszystko i na przekór zlej pogodzie życzę Wam pogodnego dnia.

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5678  
Nieprzeczytane 13-10-2019, 10:18
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Witam w "Witam" te, które były i tych, którzy - być może jeszcze przyjdą.
Niedziela piękna, słoneczna, ciepła, ludzie pójdą do lokali wyborczych...oby tylko dobrze wybrali. Ja wybieram się po obiedzie....mam spory kawałek drogi do pokonania.
Dziękuję za kawę... właśnie w realu też sączę.
Pozdrawiam, miłego dnia życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5679  
Nieprzeczytane 13-10-2019, 14:36
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam jeszcze raz jestem już po wyborach po obiadku a nawet drzemce teraz piekna pogoda i poszłabym na spacer...pójdę ze wspomnieniami Marylko pamiętasz?
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5680  
Nieprzeczytane 13-10-2019, 16:21
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Piękne, bardzo udane zdjęcie. Super dwie panie.
Gratulacje!
Pozdrawiam Panie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 09:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 16:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 22:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 15:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.