menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:16
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Dziś już chyba nie będzie mnie na forum .Nie wypalił wyjazd ani do Krakowa ani do Łososiny.Jadę więc do siostry do Niedomic,porobię trochę zdjęc obiecanych jednej z koleżanek.A więc do jutra.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #22  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 22:51
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Melduję powrót z weekendu.Wróciłam zmarznięta lecz szczęśliwa.Popieram pomysł zgłaszania wyjazdów w określonym miejscu. Już prawie dwie godziny odrabiam zaległości w czytaniu o wszystkim co się przez dwa dni zdarzyło.
  #23  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 23:31
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Jolusiu - pomysł był świetny.

Tylko widocznie ja coś nie rozumię jak należy.
Ja zrozumiałam, że tutaj powinnyśmy zgłaszać przewidywane dłuższe nieobecności, aby zaprzyjażnione osoby nie martwiły się, że mija kilka dni, a osoba biorąca czynny udział w kafejkowym istnieniu, nie zjawia się. Zgadza się. Bardzo dobry pomysł.
Może jednak powstrzymajmy się przed zgłaszaniem kilkugodzinnych, czy nawet jednodniowych nieobecności, bo chyba nie jest to podpisywanie obowiązkowej listy.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #24  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 23:52
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re Wilhelmince

Oczywiście taki był mój zamysł, ale jak ktoś myśli, że zmartwi nas jego kilkugodzinna nieobecność to niech się pochwali...0a3.jpg
p.s przepraszam za ten "wysyp" kwiatów, ale na mojej działce w miejscowości "moje obrazy" dużo ostatnio wyrosło więc chcę się trochę podzielić...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #25  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 00:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie Do Jolitki

Pomysł doskonały,bo myślę ,że z czasem na tyle się zaprzyjaźnimy iż nieobecność kilkudniowa może zaniepokoić..

Pozdrawiam serdecznie..3 serduszka.gif
  #26  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 00:20
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Bardzo dobrze Jolu, dziel się z nami swoimi bukiecikami, napewno z nich skorzystamy. Ja już 'odebrałam" bukiecik.
Uważam, że miłe są takie wpisy jak Lucynki czy Hani.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #27  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 00:55
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

I przynajmniej wątek nie zestarzeje się w samotności...Name:  0a8.gif
Views: 81
Size:  18.4 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #28  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 08:04
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Cytat:
Napisał qrystyna216
Bardzo dobrze Jolu, dziel się z nami swoimi bukiecikami, napewno z nich skorzystamy. Ja już 'odebrałam" bukiecik.
Uważam, że miłe są takie wpisy jak Lucynki czy Hani.

Jolu Twoje kwiatki są śliczne i też uważam, że podzielenie się z nami wiadomością o nawet krótkotrwałej nieobecności jest bardzo miłe.
  #29  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 08:25
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie brawo Jolitka!

trzy tulipanki.jpgpopieram pomysł Jolitki! Dotyczy on zwlaszcza osób,ktore często bywają na forum i ich nieobecność natychmiast jest zauwazalna.Po co mamy się martwić, a poza tym to taki miły gest...
  #30  
Nieprzeczytane 07-05-2007, 09:56
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ojejejku Urszulko - jaki śliczny gazon! Nawet żabka kica! No to tym razem wyłączam się z konkurowania...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #31  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 17:30
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Gdzie są?????????

Dziś mało pisałam za to wzięłam się za liczenie,doliczyłam się że na 550 osób zarejestrowanych w klubie 292/co stanowi ponad 53%/ poprzestało na zarejestrowaniu i nie napisało ani jednego posta nawet się nie przedstawiło,ponad 120 osób napisało jednego.Nie wiem czy nie zrobiłam jakiegoś błędu drobnego w obliczeniach ale jednak nas mało aktywnych.Dlaczego się nie odzywają ?,czy trafili tu przez przypadek? i zawiedli się w oczekiwaniach? czy też mają jakieś inne powody?
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #32  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 18:12
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Wiesz Lucynko, to może być jak u mnie. Weszłam, zarejestrowałam się, poczytałam i nie wciągnęło mnie. Po pewnym czasie znowu weszłam, nie pamiętałam hasła do poprzedniego nicku, więc znowu się zarejestrowałam i tym razem wsiąkłam. Poprzedni nick nadal figuruje mimo tego, że prosiłam adminka o skasowanie.

Mam więc dwa nicki,

ale korzystam tylko z jednego.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216
  #33  
Nieprzeczytane 08-05-2007, 18:43
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Re Kunegundzie

Lucuszku - ja próbowałam kiedyś zrobić spis aktywnych Klubowiczów, ale utknęlam w jakimś miejscu...Metoda korzystania z alfabetycznego spisu nie sprawdziła się, bo palec odpadał mi od klikania w tą i nazad. Przystąpiłam do posuwania się po profilach "sąsiednich", ale i to znużyło mnię.Zorientowałam się tylko, że o tym sąsiedztwie decyduje data rejestracji. Niestety moje np. sąsiedztwo nie jest aktywne i guzik mi z tego. Zwracałam się z prośbą do Adminki o ewentualne zgrupowanie nas "aktywistów" w jednym miejscu, ale widocznie to niemożliwe, bo nie dostałam odpowiedzi...Gdyby wszyscy tu obecni wpisali do swego profilu swoje imię i dali maleńki ślad swego istnienia w tymże
byłabym ogromnie wdzięczna, bo moglibyśmy utworzyć własną ewidencję. Są osoby które zaglądają i wypowiadają się tylko w wątkach zgodnych ze swoimi zainteresowaniami (przyznam, że ja już też zaczęłam "przebierać" kierując się - może niesłusznie tytułami) więc jeśli spotkacie jakąś tajemniczą nieznajomą - przekażcie moją prośbę. A Wy Szanowni wszędobylscy też zachowajcie dobre obyczaje...
Z góry dziękuję
Name:  0a10.gif
Views: 97
Size:  24.8 KB
p.s. nie na próżno to jest bratek!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #34  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 18:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

A ja mam pytanie....

Gdzie jest Małgorzata 50,bo nijak jej nie widzę ????
  #35  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 18:52
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Leci do Polski - poczytaj w "życzeniach"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #36  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 21:01
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Przypuszczam, że Małgosia już uczy się na nowo pisać z polskimi literami. Skończyła jej się laba, pomijania takowych.
  #37  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 21:55
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jestem jestem tylko ze w ferworze wyjazdu ,dzis lece o waszej 3 nad ranem czyli mojej 9 wieczor ,po powitaniach rodzinnych odezwe sie .Lilia jak to milo ,ze o mnie pamietasz .Biore wiec miotle ,wyrychtuje ja troszeczke i jutro w poludnie bede na ojczyzny lonie a co dalej ...okaze sie Pozdrowionka dla wszyskich
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #38  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 22:30
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Jestem jestem tylko ze w ferworze wyjazdu ,dzis lece o waszej 3 nad ranem czyli mojej 9 wieczor ,po powitaniach rodzinnych odezwe sie .Lilia jak to milo ,ze o mnie pamietasz .Biore wiec miotle ,wyrychtuje ja troszeczke i jutro w poludnie bede na ojczyzny lonie a co dalej ...okaze sie Pozdrowionka dla wszyskich
Podsłyłam Ci dwie.szybciej dolecisz do nas.laska na miotle.gifwitch-ln020.gif
  #39  
Nieprzeczytane 09-05-2007, 23:03
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

To i ja coś dla Małgosi dorzucę, żeby szybciej przyleciała czarownica.gif Name:  smileys40.gif
Views: 78
Size:  512 Bajtów
ewentualnie tak Name:  Superman.gif
Views: 77
Size:  17.0 KB
  #40  
Nieprzeczytane 11-05-2007, 08:44
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Żarówka

Odmeldowuję się do poniedziałku.Może będzie pogoda.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze wrocławianka Ogólny 217 24-05-2019 10:32
poszukiwana pani do prowadzenia domu z zamieszkaniem animus Praca, wolontariat 4 04-09-2011 17:42
S P O N S O R dla http://marhan.pl/poszukiwany grazyna Praca, wolontariat 0 10-03-2008 22:15
Poszukiwana 45+: rzetelność, zaangażowanie, doświadczenie” - komentarze mars Ogólny 3 07-02-2008 18:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.