menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 15:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Solenizanci


Szanowni Klubowiczko i Klubowiczu
Nie trudno zauważyć, że wszyscy lubimy składać życzenia i otrzymewać je. Problem leży w tym, że nie zawsze znamy Twoje imię oraz datę Patrona.
Myślę, że będę wyrazicielką prośby wszystkich byśmy na 2 dni przed imieninami (prezenty..., toaleta...) byli o tym święcie zawiadomieni przez samego Solenizanta (tkę).
Z góry dziękuję.
p.s. nie krępuj się - przecież jesteśmy Rodzinką Klubową, a "w rodzinie wszystko wypada" ponadto wirtualnego szampanika chętnie wypijemy....13.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 16:18
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

http://www.klub.senior.pl/calendar.php
Wydaje mi się ze po to jest jest kalendarz,aby tam wpisywać imieniny i daty urodzin. Informacje sa tez w profilach .A kazdy wie kiedy jakie imie ma ich przyjaciel i kiedy życzenia składać .Jest też watek pt." przedstaw się " tam tez mozna "ogłaszać" swoje swięto .nie ma sensu otwierac nowy watek .Chyba po to aby zaliczyc kolejny watek?
__________________
  #3  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 17:25
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Litości Jolu! Za skarby świata nie ogłosiłabym, że jutro lub pojutrze moje święto.Już lepiej nie odbierać życzeń.Liczy się pamięć, a nie co innego.
  #4  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 17:30
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jolitko Kochana wydaje mi sie,że w profilu można to zaznaczyć i chyba tak byłoby najlepiej.Te słynne imieniny/Jolanta,Anna/ to wiadomo ,ale inne obchodzą w róznych terminach.Wydaje mi sie,że prośba i miejsce w profilu i bedzie oki.Ja tak myslę.Serdecznie pozdrawiam.20.gif
  #5  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 17:45
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Ja podobnie,też bym nie chwaliła się swoim świętem.
Jola ma rację,pora wyzbyć się skromności w tej materii
Przecież bardzo nam miło otrzymywać życzenia i kwiaty!
Pozdrawia marcowa solenizantka.Popołudniowa pora w sam raz na dobrą ,aromatyczną kawę,wzmocnioną koniakiem.Zapraszam!
...............
  #6  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 18:06
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie prosba o uzupelnienie profilu

Szkopul w tym, ze nie wszyscy maja wpis w swoim profilu.I tu wlasnie prosba o ile chcecie pozostac anonimowi to badzcie ale wpiszcie chociaz imie, date imienin i miasto z ktorego jestescie. Chyba latwiej rozmawia sie np. z Zuza niz z pustym okienkiem.Pozdrawiam wszystkich nieujawnionych i bojacych sie ujawnic.

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #7  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 19:00
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Jolitko,w styczniu,jak po raz pierwszy zawitalam do Was-padła prośba o podanie daty urodzin.Wiekszość danych znajduje się w profilach,ale prościej będzie jak kazdy w tym wątku poda je,a Ty wpiszesz do kalendarza-moje imieniny /24.12/ i urodziny/28.01/ są zimową porą,więc mama czas na gotowanie super bigosiku!
  #8  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 19:40
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Niki

Intencją mojej notki było to by jeśli w ogóle "obchodzimy" imieniny Klubowiczów nikt nie czuł się pominięty - zwłaszcza, że sama miałam przyjemność odbioru sympatycznych życzeń. Bardziej popularne imiona występują wielokrotnie w kalendarzu dlatego chciałam tę sprawę uściślić. Twoją propozycję uznaję za sensowną zwłaszcza, że profil nie przewiduje daty imienin (urodziny wpisuje Admina po uzyskaniu informacji), ale zobaczymy jak dyskusja potoczy się.
W przypadku "niewypału" jestem skłonna cały wątek zlikwidować, żeby nie być posądzoną o udział w wyścigu produkcji wątków. Pozdrawiam.
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #9  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 19:46
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Urodziny 19 listopada, imieniny 4 grudnia. Piszę z wyprzedzeniem ....... a co tam ........ niech wszyscy wiedzą. Jolito, moim zdaniem ten wątek jest potrzebny.
  #10  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 20:02
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

To i ja dorzuce swoja tajemnice : urodziny 1 maja imieniny 12 listopada .
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #11  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 20:25
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Poproszę jeszcze o zapis znaku zodiaku, bym nie musiała po kazdym poście sprawdzać w googlach. Urodziny 27 kwietnia (Byk), imieniny 26 lipca
  #12  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 20:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Poprawka w takim razie ..........

Urodziny 19 listopada /skorpion/, imieniny 4 grudnia. HaniuBasiu ja tak z ciekawości ......... po co Tobie znak zodiaku?
  #13  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 20:44
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

A ja jestem koziorożec urodziny 22 grudnia a imieniny 11 stycznia.Basiu masz racje niech wiedza wczesniej i potem niech nie mowia że nie wiedzieli.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #14  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 20:56
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
. HaniuBasiu ja tak z ciekawości ......... po co Tobie znak zodiaku?
Bardzo wierzę w zależność między cechami osobowości, a znakiem zodiaku. Nie wiem czy w astrologii jest coś na rzeczy, czy w dzieciństwie wmówiono nam pewne stereotypy zachowań, związane ze znakiem. Co do Ciebie to byłam nieomal pewna, żeś spod skorpiona i proszę data urodzin to potwierdziła.
  #15  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 21:29
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Mysle , ze te zaleznosci wyjasnilaby nam Ewita oczywiscie jezeli bedzie miala ochote, Ewito jak wypoczniesz wypowiesz sie na ten temat?

__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #16  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 21:40
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Dziewczątka - poczekajcie trochę z horoskopami, bo ktoś wejdzie, włączy się do niewątpliwie ciekawej dyskusji a zapomni podać swoich dat. Będzie okazja do przedyskutowania frapującego Was tematu, bo wątek jest pojemny, ale o tym może przynajmniej od jutra....
Przepraszam, że jak zwykle robię za hamulcowego....
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 30-07-2007, 22:30
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ja Wodnik.Wątek uważam za sensowny,dobrze że pomyslałaś o tym.To był dobry pomysł ,Jolito.Wiadac jak na dloni ,ile wzruszeń przeżywają solenizanci ,zasypywani serdecznymi życzeniami i ślicznymi obrazeczkami,a więc bez fałszywej skromnosci koleżanki..dawać te daty!!!
  #18  
Nieprzeczytane 31-07-2007, 10:27
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Niepotrzebnie wyhamowałam Waszą dyskusję zodiakową, bo widać, że już brakuje chętnych zdradzenia tajemnicy swoich "ważnych dni". Może jednak.......Name:  wal.dla wszystkich.gif
Views: 57
Size:  5.4 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #19  
Nieprzeczytane 31-07-2007, 11:12
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Nie ma sprawy .Mój znak zodiaku to Baran ur, 5.04. imieniny 31.o5 .Serdecznie pozdrawiam21.gif
  #20  
Nieprzeczytane 31-07-2007, 11:20
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

A ja to nie wiem jak naprawdę jest.W dowodzie mam wpisaną date 22 marzec a urodziłam się 19 marca,tato poszedł mnie zapisać 22 i taką datę wpisali jako datę urodzin.Imieniny mam 30 czerwca i masę życzeń od senioritek dostałam za co dziękuję.A znak zodiaku to albo ryby albo baran zależy na co się patrzy czy na datę z dowodu czy na faktyczną datę urodzin.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.