menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 10:35
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Witam Was serdecznie. Pozdrawiam z daleka .Depresja ma rozne twarze,ale w przypadku ;zolnierza: to nie depresja!? Wywiad przeprowadzany z Nim przed dwoma laty,zreszta chyba w Iraku? przedstawia osobe odwazna,pewna siebie. To moje zdanie, moge nie do konca miec racje.Jaroslaw II czytam chetnie Twoje wypowiedzi i tylko delikatnie chcialam nadmienic, one sa takie wyjatkowo meskie /suche/,ale to nie przypadlosc. Nie ciekawa bylaby nasza dyskusja jesli rzeczywiscie tylko bysmy sobie schlebiali.Kosciol- ach ten temat omijam w tych dyskusjach.Niepotrzebny ! trzymajcie sie cieplo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 10:38
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Halo Wiesiu - chyba nie do konca wyrazilas swoja mysl ? pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 11:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał BaLeRiNa60
Witam Was serdecznie. Pozdrawiam z daleka .Depresja ma rozne twarze,ale w przypadku ;zolnierza: to nie depresja!? Wywiad przeprowadzany z Nim przed dwoma laty,zreszta chyba w Iraku? przedstawia osobe odwazna,pewna siebie. To moje zdanie, moge nie do konca miec racje.Jaroslaw II czytam chetnie Twoje wypowiedzi i tylko delikatnie chcialam nadmienic, one sa takie wyjatkowo meskie /suche/,ale to nie przypadlosc. Nie ciekawa bylaby nasza dyskusja jesli rzeczywiscie tylko bysmy sobie schlebiali.Kosciol- ach ten temat omijam w tych dyskusjach.Niepotrzebny ! trzymajcie sie cieplo.
Ten żołnierz już po powrocie miał problemy i dostał "zasiłek", na drugiej wizycie po pewnym czasie zawieszono mu. i nikt mu nie pomógł. Myślę, że w tym temacie nikt fachowo nie będzie chciał się wypowiedzieć aby nie było wtopy jak ostatnio z zabitym dzieckiem. Widocznie ja wiem więcej.
Wypowiedzi mam takie "męskie", taka moja uroda, Ale nie lubię dawać oklasków ani wypowiedzi "popieram w 100%". Niestety są osoby, które po sto postów dziennie piszą w tym stylu. Ja nie lubię blichtru, tombaku, sztucznych zębów i fałszywych ludzi. Pewnie mam dlatego więcej wrogów niż forumowe "pluszowe pogłaski".
Pozdrawiam kordialnie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:22
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Halo Jaroslaw i inni,ktorych ta dyskusja interesuje.Mysle ,ze nie narazam sie panu. Tez lubie zdrowe wypowiedzi. Powiedzcie,gdzie rodzina naszego zolnierza.?Jesli mial problemy zdrowotne - gdzie byli bliscy. Zabite dziecko ? jakaz pozywka dla ;Medi; Duzo dzieci ginie w krajach trzeciego swiata,czesto z glodu.Tylko dlatego,ze nie u nas -mozemy nie krzyczec !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:24
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał BaLeRiNa60
Halo Wiesiu - chyba nie do konca wyrazilas swoja mysl ? pozdrawiam
Balerino resztę sie domyśl,
bo jak napiszę to mi skasują post.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:30
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ja nie lubię blichtru, tombaku, sztucznych zębów i fałszywych ludzi. Pewnie mam dlatego więcej wrogów niż forumowe "pluszowe pogłaski"

Ooooo i kto to pisze?
Uśmiałby się koń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:38
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Halo Wiesiu - nie umiem czytac w Twoich myslach,ale moze i dobrze ,bo coby to bylo? Z tego powodu Wiesiu nie zlikwiduja Ci postu! Przeciez to zdrowa dyskusja i nie badz pesymistyczna .Pozdrawiam Was i zycze dobrej nocy. Do jutra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał BaLeRiNa60
Halo Jaroslaw i inni,ktorych ta dyskusja interesuje.Mysle ,ze nie narazam sie panu. Tez lubie zdrowe wypowiedzi. Powiedzcie,gdzie rodzina naszego zolnierza.?Jesli mial problemy zdrowotne - gdzie byli bliscy.
Dla niego bliscy to była armia, z nią się utożsamiał i to armia go zostawiła na bruku, swego syna. Armia nie raz tak robiła ze swymi nie potrzebnymi już ludźmi po wykonaniu misji. A rodzina i bliscy?. Często jest tak, że żołnierz to jak dawniej myśliwy powracający z długiego polowania i może dowiedział się o jakim piknym co go zastępował w czasie polowania. Poza tym rodzina go nie szukała, bo powiedział, że wyjeżdża do pracy za granicą, ale po odnalezieniu zaraz go poznała i przyznała się do niego.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 21:40
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał BaLeRiNa60
Halo Wiesiu - nie umiem czytac w Twoich myslach,ale moze i dobrze ,bo coby to bylo? Z tego powodu Wiesiu nie zlikwiduja Ci postu! Przeciez to zdrowa dyskusja i nie badz pesymistyczna .Pozdrawiam Was i zycze dobrej nocy. Do jutra
Balerino, nie z takiego powodu likwidowano.
Dobranoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 07:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiesia.
Ooooo i kto to pisze?
Uśmiałby się koń.
Można z kimś rozmawiać po ludzku, można też nie rozmawiać wcale jak się kogoś nie lubi, co ja stosuję. Można też się ciągle czepiać co jest bardzo trywialnym sposobem na zaistnienie, ale na tym forum dość popularnym. Myślę, że moderator posprząta śmieci nie związane z tematem.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 09:37
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Witam was serdecznie w niedziele - jeszcze niestety lutego /depresja/,ale juz cieplejsza. Podzielam calkowicie mysl jak wazna jest komunikacja !!. Moze gdybysmy sie prawidlowo komunikowali byloby wokol nas i w swiecie ;lepiej;jest tyle ciekawych tematow /zdrowie,filmy,kultura/ o ktorych mozna dyskutowac. Nie koniecznie musza to byc watki :zagrozone: Wiesiu i bac sie ,ze Ci post zlikwiduja.Nie mozemy zycia brac tak na powaznie ;bo i tak nikt z niego nie wychodzi zywy; Moderator to tez jeden z nas i fajnie by bylo gdyby nam ozywial nasze paplanie.Jak fajnie miec uczucie - musze zajrzec do mojego :postu:moze mam ciekawa wypowiedz od ludzi ktorych chce poznawac.Bardzo dobra forma budujaca osobowosc/pisanie/,a nie skrywanie i wtedy moze potrzebne sa tabletki.No bo one tak dobrze robia!? Ach tu nawiazalam do depresji. do pozniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 09:43
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał BaLeRiNa60
: Wiesiu i bac sie ,ze Ci post zlikwiduja.

Witaj Balerino.

Jesteś krótko na seniorku, jeszcze się Tobie oczy otworzą, czego nie życzę Tobie.
Też jak zaczęłam pisać w ksc, byłam tak optymistycznie nastawiona jak Ty.
Niestety czas zweryfikował mój optymizm, naturalnie nie do wszystkich.
Serdecznie Ciebie pozdrawiam. Miłej niedzieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 18:12
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 422
Domyślnie Ja mam sztuczne zęby.....

Napisał Jarosław II
Ja nie lubię blichtru, tombaku, sztucznych zębów i fałszywych ludzi. Pewnie mam dlatego więcej wrogów niż forumowe "pluszowe pogłaski"




A co ?! Bez zębów lubisz?!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 20:41
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
Napisał Jarosław II
Ja nie lubię blichtru, tombaku, sztucznych zębów i fałszywych ludzi. Pewnie mam dlatego więcej wrogów niż forumowe "pluszowe pogłaski"


A co ?! Bez zębów lubisz?!
Nie lubię sztucznych zębów, bo ze sztucznymi do nieba nie wpuszczają i trzeba przed brama zostawić. W związku z powyższym lubię bez zębów, bezpieczniej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 20:49
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

zgubiliscie temat watku, czy mi sie zdaje?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 21:16
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy_
zgubiliscie temat watku, czy mi sie zdaje?
Droga Toy (kiedyś na priv udzieliłaś mi dobrych rad i to zapamiętałem ) Zobacz jak wysoką ocenę ma wątek.
Popatrz tylko czyją zasługą jest zgubienie wątku i pisanie nie na temat. Na moje pytania z tematu też nikt nie odpowiedział a śmieci dalej nie wywiezione do lasu. Można by je wywieźć nad rzekę i razem z Marzaną popłyną z roztopami
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw

Ostatnio edytowane przez Jarosław II : 27-02-2012 o 21:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 12:31
BaLeRiNa60 BaLeRiNa60 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2011
Miasto: Koszalin
Posty: 50
Domyślnie

Witam - podzielam zdanie Toy, zgubilismy watek ! Zolnierz i Madzia temat przerobiony. Ten sam temat miesiacami poruszac-nic ciekawego. Juz ;media; podsunely nam temat; OSKARY szkoda,ze Agnieszka Holand bez statuetki.Film jest ciekawy!.Powiem szczerze - widzialam tylko urywki,francuski jest bardzo dobrze,nowatorsko nagrany.A co powiecie na ;afere: z sola ! Nalezaloby to towarzystwo poczetowac, w rewanz tylko czym?. U nas bardzo brzydka pogoda,ale w czwartek ma byc o.k 18 stopni. Czekam do czwartku!!!!!!!! mocno Was pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 16:56
toy_'s Avatar
toy_ toy_ jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 10 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Droga Toy (kiedyś na priv udzieliłaś mi dobrych rad i to zapamiętałem ) Zobacz jak wysoką ocenę ma wątek.
u...gorsza rzecz, tośka ma sklerozę...cóż ja tam pisałam ci
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 17:07
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał toy_
u...gorsza rzecz, tośka ma sklerozę...cóż ja tam pisałam ci
Mówisz i masz.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 29-02-2012, 12:22
Współdzielenie łącza Współdzielenie łącza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Sulęcin
Posty: 111
Domyślnie

http://kobieta.newsweek.pl/jak-zyc-z...88715,1,1.html


Kontynuując serię "książkowych spotkań w gabinecie psychologa-terapeuty" Ewa Woydyłło podejmuje temat depresji. Na rynek trafi poradnik "Bo jesteś człowiekiem, czyli jak żyć z depresją, ale nie w depresji".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Światowy Dzień Walki z Cukrzycą - komentarze 212.2.96.xxx Ogólny 1 07-11-2012 21:19
Innowacyjna metoda walki z żylakami - komentarze martunia4 Ogólny 6 18-01-2012 22:03
23 lutego – Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją - komentarze Janko48 Ogólny 0 08-03-2011 00:23
Kodeks walki z rakiem - komentarze ciekawski Ogólny 7 13-03-2010 15:41
Last Minute - Luty 2010 uzdrowisko-rabka Turystyczne 1 23-01-2010 10:47

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.