menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-06-2017, 16:40
Marcin91 Marcin91 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1
Domyślnie Praca dodatkowa dla Seniorów

Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę   Miejscowość: Cała Polska   Ogłoszenie aktualne do dnia: 05.06.2017   

Stanowisko: Ankieter Działu Badań Telefonicznych – praca na miejscu w Warszawie lub zdalna na terenie całego kraju – praca dodatkowa dla Emerytów i Rencistów.

Opis stanowiska: Osoba pełniąca powyższą funkcję będzie odpowiedzialna za realizację badań telefonicznych ze wspomaganiem komputerowym, co w praktyce wiąże się z prowadzeniem wywiadów ze studia zlokalizowanego w centrum Warszawy lub z własnego domu, poprzez internet na koszt firmy.

Od osoby pełniącej obowiązki Ankietera oczekujemy:
• Statusu Emeryta, Rencisty lub osoby pracującej
• Komunikatywności i dobrej dykcji
• Dyspozycyjności minimum około 20 godzin tygodniowo (istnieje możliwość pracy w weekendy lub zdalnie)
• Podstawowej umiejętności obsługi komputera
• W dodatku od osób wyrażających chęć pracy zdalnie wymagamy dodatkowo:
o Sprawny komputer i przeglądarkę Internet Explorer 8 lub nowszą wersję
o Słuchawki z mikrofonem
o Stałego połączenia z internetem

Oferujemy:
• Elastyczność czasu pracy – możliwość dopasowania czasu pracy do zajęć akademickich lub innych zajęć zarobkowych
• Stawkę początkową – 13 złotych brutto na godzinę (stawka rośnie w miarę ilości przepracowanych godzin)
• Atrakcyjne gratyfikacje zależne od efektywności
• Szkolenia z zakresu badań i opinii dostosowane do potrzeb realizowanych projektów
• Możliwość zaliczenia wykonywanej pracy na poczet praktyk studenckich lub stażu
• Pracę w miłym, zgranym i profesjonalnym zespole
• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt przez e-mail: rekrutacja-cati@o2.pl lub telefonicznie 22-454-64-47

Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Z wyrazami szacunku,
Marcin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-10-2017, 20:14
dada11 dada11 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Łódż
Posty: 5
Domyślnie Praca W Branży Wellness Marketing /online

Witam ! Chciałabym zainteresować , chętne osoby moją ofertą !!
Mam !!
Bezpieczną , ciekawą pracę - zapraszam chętne osoby , do współpracy we własnym domu , przez internet . Promowanie " zielonego " sklepu internetowego , z doskonałymi , skutecznymi eko środkami czystości , kosmetykami ,zdrowymi produktami spożywczymi , suplementami i innymi ,,,. Dla osób z alergią , dla dzieci ., również zwierząt . Nie sprzedajemy !!
Praca na Facebooku !
Praca gdzie chcesz i kiedy chcesz !!
Bezpłatne szkolenia!!
Możliwość rozwoju , awanse !!
Wsparcie w działaniu !!
Wspaniała atmosfera !!
duże finansowe perspektywy - zapraszam !! Facebook: Dorota Tybinkowska tel 506 203 316 e-mail dorotatyb@op.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-01-2021, 20:20
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

W sumie sama praca na pewno musi odbywać się w bardzo bezpiecznych warunkach i moim zdaniem jest to warunek konieczny. Jakiś czas temu również czytałam o matach antyzmęczeniowych https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-m...tyzmeczeniowe/ i jestem przekonana, że są to dość ważne kwestie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 03-04-2023, 16:22
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Ja jestem otwarta na zmianę pracy i szukanie dużo lepszej pracy w której dobrze mogę się odnaleźć. Ogólnie nie ograniczam się do jednej firmy na lata, szczególnie jeśli już coraz więcej rzeczy mi w niej nie odpowiada. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim zawodzie to znajdź nową pracę w Pniewach od zaraz na portalu FachPraca. Jednak będzie to na pewno łatwiejsze z pomocą internetu, tym bardziej trafiając jednak na aktualne opcje. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby się wszystko udało!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dodatkowa praca Sylwina Praca, wolontariat 15 15-05-2023 17:02
praca, także dodatkowa roland Praca, wolontariat 19 09-05-2013 21:01
praca dodatkowa karmandzijo Praca, wolontariat 5 06-09-2011 22:55
Praca dodatkowa dla seniorów (Tajemniczy Klient) cbmtest Praca, wolontariat 0 26-08-2011 10:11
Dodatkowa praca Michał Budasz Praca, wolontariat 0 13-08-2011 12:21

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.